Запитай у лікаря

поставити запитання
12.12.2014, Ірина:
у мене делікатне питання можливо і трохи виглядає смішно але я хочу запитати чи роблять хірургічну дефлорацію у вашій клініці, ціна, і в якій саме на мазепи чи на вулиці військових ветеранів? наперед дякую.........

 Доброго дня, Ірина! Нажаль такі послуги наша клініка не надає.

З повагою колектив лікувально-діагностичного центру «Медекс-плюс».  

07.12.2014, тетяна:
при раку шлунку виявлено кісти на яїчнику з кровопідтоком. лікарі радять видалити під час операції одночасно пухлину на шлунку і яїчниках, матку ж при цьому не чіпають. можлива варто усе відразу видалити, щоб уникнути розвитку хвороби

 Доброго дня, Тетяна! Для повноцінної відповіді на Ваше запитання, потрібно оцінити ряд лабораторних та інструментальних методів обстежень, які Ви, напевно, вже проходили, враховуючи встановлений Вам діагноз. Всі ці медичні документи, а також, безперечно, Ваша присутність, необхідні для того, щоб правильно оцінити, інтерпритувати та прийняти конкретне рішення, щодо подальших дій, бо сума патологій у Вашому випадку вимагає комплексного та висококваліфікованого підходу для вирішення подальшої тактики лікування. Хочемо повідомити Вам, що внашому лікувально-діагностичному ценрі веде прийом досвідчений лікар онколог-ендоскопіст. котрий, як ніхто інший, зможе надати Вам консультативну допомогу, враховуючи стадію, ступінь, локалізацію, вид, форму та розповсюдженість онкопроцесу, та супутньої гінекологічної патології.

Будемо раді допомогти. З повагою колектив лікувально-діагностичного центру "Медекс-плюс". 

07.12.2014, ніна:
Добрий вечір.скажіть будь-ласка скільки буде коштувати другий прийом до ЛОРа?

 Доброго дня, Ніна! Вартість повторного візиту до отоларинголога складає 150 грн. Будемо раді допомогти.

З повагою колектив лікувально-діагностичного центру "Медекс-плюс".

07.12.2014, Ірина:
Доброго дня, у вас проводять фолікулометрію?

 Доброго дня, Ірина! Лікувально-діагностичний центр "Медекс-плюс" проводить фолікулометрію, вартість послуги складає 50грн. Будемо раді допомогти.  

З повагою колектив лікувально-діагностичного ценру "Медекс-плюс".

03.12.2014, Маріна:
мені 16 в мене на руці та на нозі є бородавки їх багато і останнім часом дуже чухаються я користувалася рідким чистотілом але від нього в мене залишилися шрами великі та сині допоможіть будь-ласка я не знаю що робити а їх все більше!((((

 Доброго дня Марина!  Як правило, бородавки є наслідком інфікування клітин епідермісу (шкіри) вірусом родини Papoviridae, вірус інфікує клітини епідермісу, призводячи до проліферації кератоцитів епідермісу та фібробластів сосочкового шару дерми, а отже дана патологія потребує комплексного підходу та лікування: Вам необхідно звернутись до лікаря дерматолога для огляду та визначення типу вірусу, після чого можна провести механічне видалення патологічних вогнищ (бородавок) та при необхідності провести консервативне лікування спямоване на знищення збудника. В нашій клініці Ви зможете отримати кваліфіковану  консультацію висококласних спеціалістів, пройти увесь комплекс лабораторних та інструментальних методів обстеження, а також отримати належне допогу в плані хірургічного лікування одним із запропонованих методів: кріодеструкція рідким азотом, видалення лазерним рожем.

P.S. : нагадуємо Вам, що записатись на прийом до лікаря Ви завжди зможете за тел. (097) 660 7117, (066) 237 55 22 , 71 15 60 , або ж залишити заявку на нашому сайті, зазначивши свій номер телефону, в такому випадку наш адмістратор Вам зателефонує.

З повагою колектив лікувально-діагностичного центру "Медекс-плюс". 

03.12.2014, Андрій.:
Доброго вечора. Підскажіть чи завтра до вас можна патрапити. Біль в районі серця, віддає на ліву руку. дякую.

 Доброго дня, Андрій! Просимо вибачення за не зовсім своєчасну відповідь на Ваше запитання в зв'язку із технічними труднощами. Враховуючи Ваші скарги, Вам необхідно звернутись до лікаря-кардіолога для більш детального огляду та обстеження. Ще раз просимо вибачення за незручності. Колектив лікувально-діагностичного центру "Медекс-плюс".

P.S.: Ви в будь-який час можете зателефонувати за номером гарячої лінії (050) 338 62 71 та записатись на прийом до потрібго спеціаліста, або ж записатись на прийом можна на нашому сайті.

03.12.2014, ніна:
Добрий день.Скажіть будь ласка чи роблять у вас операціі дітям від 3,5років по видаленню поліпів ну і ціна?

 Доброго дня, Ніна! Просимо вибачення за не зовсім своєчасну відповідь на Ваше запитання у зв'язку із технічними труднощами. Подібні оперативні втучання виконуються в нашій клініці, проте для визначення вартості такої операції потрібно, в першу чергу, встановити діагноз, бо у Вашому випадку найбільш імовірні два варіанти: поліпозні утвори або аденоїдні розростання. В першому випадку проводиться операція поліпектомія, її вартість складає до 2400 грн., в другому випадку проводиться видалення аденоїдних розростань, вартість такої операції до 3200 грн. Проте, в будь-якому випадку, для встановлення діагнозу необхідний огляд лікаря-отоларинголога.

P.S. : Нагадуємо Вам, що записатись на огляд, до лікаря Ви завжди зможете за тел. (097) 660 7117, (066) 237 55 22, 71 15 60, або залишивши заявку на нашому сайті із зазначкенням Вашого номеру телефону, в такому випадку наш адміністратор Вам зателефонує.

З повагою колектив Лікувально-діагностичного ценру "Медекс-плюс". 

29.11.2014, Ярина:
Доброго вечора. Можливо питання не по темі, але підкажіть мені, скільки потрібно чекати на результати мазку???

 Доброго дня, Ярина! Вкажіть, будь-ласка, повну назву обстеження та дату забору матеріалу.

29.11.2014, Олена:
Скажите пожалуйста, я сдала анализы на Вирус папилому человека. ВПЛ-кількісний (зішк) выявлено 23211, в единицах измерения ГЕ-зразок. По остальным критериям ничего не выявлено. Что это означает и дальнейшие действия гинеколога?

 Доброго дня, Олена! Для правильної інтерпритації результатів Вашого обстеження необхідно мати інформацію про параметри норми конкретного показника. А найкращим виходом, якщо для Вас це зручно, є візит до нашой клініки де кваліфікований спеціаліст зможе відповісти на всі Ваші запитання, та при потребі призначити належне лікування.

27.11.2014, Марія:
Ще раз добрий день! Це знову Марія. Повертаючись до попереднього запитання: захворювання-кольпіт. При прийомі тержинану появились легкі болі внизу живота таслизисті виділення(на даний час середина циклу). Чи може це бути побічним ефектом препарату? І чи варто пройти обстеження партнеру?

 Доброго дня , Марія! Враховуючи той факт, що до складу препарату «Тержинан» входять кілька антибіотиків широкого спектру дії, а саме: тернідазол, котрий активний проти анаеробної флори, включаючи гарднерели, та має трихомонацидний ефект; неоміцину сульфат, що діє гнійнопродукуючі бактерії піхви; ністатин – протигрибковий препарат полинового ряду, що найбільш активний проти грибків роду Candida, а також преднізолону метасульфобензоат натрію –гормональний  препарат групи глюкортикостероїдів, що володіє місцевим протизапальним ефектом. Тому цілком імовірно, що Ви можете мати індивідуальну несприйнятливість до одного чи кількох компонентів даного препарату. Що ж стосуєть ся болю внизу живота, то, очевидно, має місце продовження та поширення запального процесу. В зв’язку з вище наведеними фактами настійно рекомендуємо Вам та Вашому партнерові обов’язково пройти обстеження(див. попередню відповідь) та звернутись до вашого лікуючого лікаря.

P.S.: Нагадуємо Вам, що весь комплекс лабораторних аналізів, а також огляд кваліфікованими спеціалістами Ви зможете отримати в нашій клініці.  


поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії