Запитай у лікаря

поставити запитання
29.10.2014, Ірина:
Доброго дня,скажіть будь ласка чи може прийом афлубіну спровокувати викидень?
Доброго дня, Ірина!
1. ІНСТРУКЦІЯдля медичного застосування препарату АФЛУБІН (R) (AFLUBIN)
Загальна характеристика: основні фізико-хімічні властивості: прозора від безбарвного до ледь жовтуватого кольору рідина без специфічного запаху з легким присмаком тирличу;
склад: 100 мл містять Gentiana D11 мл, Aconitum D6 10 мл, Bryonia D6 10 мл, Ferrum phosphoricum D12 10 мл,Acidum sarcolacticum D12 10 мл;
допоміжні речовини: етиловий спирт 43 % завагою.
Побічна дія -не виявленаПротипоказання- відсутні. Передозування - до цього часу випадки передозування не відомі.
Особливості застосуванняІнформація щодо будь-якого ризику для плоду тадитини від прийому препарату у період вагітності та лактації до цього часу незареєстрована.
2. У здорових жінок мимовільний викидень зустрічається рідко. Цими причинами можуть бути: загальне захворювання організму (серцево-судинної системи, нирок, печінки, порушення згортання крові), порушення роботи ендокринної системи, гострі та хронічні інфекційні та паразитарні хвороби (грип, краснуха, токсоплазмоз та ін.), неправильне положення та порушення в розвитку матки, низьке прикріплення плодового яйця, генетичні аномалії плодового яйця, несумісність крові вагітної і плоду.  Також до мимовільного переривання вагітності можуть привести: інтоксикація, механічна травма, недостатнє харчування, гіповітамінози та інші шкідливі звички та фактори навколишнього середовища. В ряді випадків викидень провокують аборти та операції на матці, які жінка перенесла в минулому, фізична або навіть психологічна травма.
В даному випадку обов’язковим для сімейної пари є консультація лікаря-генетика. 
Попередній запис на прийом до лікаря-гінеколога по тел. (0342) 71-15-60.


26.10.2014, оля:
Скільки коштує опирація по видаленню мигдаликів?

 Доброго дня, Оля! Різна патологія діагностується і лікується в залежності від чиннника, що її обумовлює! Можливо, даний стан можна пролікувати консервативно не застосовуючи хірургічного втручання, тому і радимо спершу оглянутися у лікаря і встановити діагноз, а вже після чого - прогнозувати лікування. Лікар-отоларинголог, кандидат медичних наук - Александрук Наталія Василівна, завідуючий кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктор медичних наук, професор - Попович Василь Іванович. Косультація лікаря-отоларинголога, кандидата медичних наук становить - 150 грн., завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - 200 грн. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

22.10.2014, люба:
доброго дня!у мене затримка 2 дні,була на узд. розміри тіла матки46,37,50 обєм 45 см.куб. міометрій однорідний.ендометрій 7мм.правий яйник 38,26,25 жовте тіло 15 мм.лівий яйник фолікули антральні.маткові труби не візуалізуються з обох сторіе.рідина в дугласовому просторі 2 см.куб.заключення РОМЦ.дуже хочеться дитини.як можна збільшити ендометрій?чи взагалі можливе настання вагітності з таким ендометрієм?які аналізи необхідно здати,щоб виявити в чому проблема?

Доброго дня, Люба! Коротка інфо:

Лише комплексне обстеження та прегравідарна підготовка дає змогу запобігти внутрішньоутробному інфікуванню плода та сприяє тому, щоб дитинка народилася здоровою. Основним моментом у підготовці до вагітності є відвідування медичного закладу, де Вас оглянуть, обстежать та проконсультують. Розпочинати слід з огляду лікаря акушер-гінеколога з обов’язковою кольпоскопією і забором мазків: на мікрофлору, онкоцитологічне дослідження та ПЛР безпосередньо з шийки матки (де найчастіше є вогнище інфекції, що виявляється тільки підчас гінекологічного огляду).  Також необхідно пройти ультразвукове обстеження органів малого тазу для виключення патологічних процесів та для визначення стану репродуктивних органів. Не менш важливим є обстеження на ВІЛ-інфекцію, сифіліс і  види гепатитів (зазвичай В і С). Лабораторне визначення групи крові і резус-фактора (причому не тільки у майбутньої мами, але і у тата) дає можливість визначити ризик резус-несумісності і несумісності по групі крові. Також необхідно відвідати терапевта. У випадку коли відбувся викидень у минулому є обов'язкова консультація лікаря-генетика подружньої пари. Дуже добре, якщо ви повністю здорові, і все-таки переконатися у цьому не завадить! Лікар огляне вас, оцінить загальний стан організму й готовність до майбутніх навантажень. При виявлені хронічних захворювань – скерує вас до вузьких спеціалістів  (ендокринолога, невропатолога, кардіолога та ін.)  Не варто відтерміновувати візит до стоматолога для оцінки стану ротової порожнини. Для додаткової інформації радимо попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.
20.10.2014, Надія:
У мене часті дуже сильні головні болі, а також біль у спині(підозрюю остеохондроз шийного відділу хребта).Обстеження ніяке не проходила.Підкажіть з ким краще проконсультуватися, та які діагностичні процедури пройти.

 Доброго дня, Надія! Спершу радимо звернутися на прийом до лікаря-невролога, після огдяду лікар визначить оптимальні обстеження для підтвердження чи спростування діагнозу і призначить ефективне лікування. Запис по тел. (0342) 71-15-60.

19.10.2014, Світлана:
Доброго дня.Я б хотіла удалити дві родимки на лиці горошинки.Скажіть будь-ласка скільки це коштує. і чи потрібні додаткові аналізи для цього.Дякую

 Доброго дня, Світлана! Даний вид послуг надається різними хірургічними методиками, які залежать від типу патології. Радмо пройти візуальний огляд у лікаря-дерматолога, який визначить оптимальну тактику втручання! Запис попередній на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

18.10.2014, Юля:
Доброго дня! У вас серед спеціалістів проктолога немає?

 Доброго дня, Юля Запис на прийом до лікаря-проктолога по тел. (0342) 71-15-60. Перелік послуг детальний на сторінці  "проктологія".


15.10.2014, Михайло:
Доброго вечора. Я взимку проходив фізпроцедури у вашій клініці. Мав проблеми після перелому руки. Хотів би ще раз пройти курс таких процедур, як мені можна записатися до реабілітолога Гурмака?

 Доброго дня, Михайло! Запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

15.10.2014, Роман:
Дайте ще будь ласка відповідь на останнє питання, оскільки в мене вже зроблені всі аналізи, коли я повинен буду продемонструвати їх лікареві, у якого буду робити операцію. Нагадую, що вона назначена на 22 друге число, тобто, мені потрібно показати всі результати до операції (понеділок,вівторок і т.д.), чи можна і безпосередньо в той самий день, коли вона буде проводитись?

 Обстеження аналізуються перед операцією але не в день її проведення, отже радимо звернутися на повторний прийом до лікаря.

15.10.2014, Михайло:
Я вже маю заведену картку у вас. І зараз в мене проблема така: при ударі мячем в руку, вона вигнулась і почала боліти, опухлості майже немає, крововиливу теж, тільки маленька скованість і біль. Коли я можу прийти на прийом до травматолога і скільки це буде коштувати?

 Доброго дня, Михайло! Лікар-травматолог на даний час в клініці не приймає, радимо звернутися до лікаря по місцю проживання!

14.10.2014, Татьяна:
8й місяць вагітності в лікарів не була, на обліку не стою. Порадьте що робити??? ще дещо: панічно боюсь лікарів...

 Доброго дня, Тетяна! Не переживайте! Звернутися на прийом до лікаря акушер-гінеколога жіночої консультації помісцю проживання потрібно, оскільки Ви маєте бути підготовленою до майбутніх пологів та попередити виникнення можливих, небажаних ускладнень.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії