Запитай у лікаря

поставити запитання
06.11.2014, оксана:
а ви раніше чули про нього? І чи можете щось підсказати подібне для похудіння

1. Відгуки в мережі інтернет про даний препарат хороші але не обгрунтовані медичним висновком.

2. Зайва вага - проблема комплексна. На неї впливає спосіб життя, харчування, якість раціону, фізична активність, психологічна стійкість, генетичний тип тощо. 

Три головні причини виникнення зайвої ваги:
-порушення процесу травлення ;
-порушення процесу обміну речовин;
-порушення гормонального фону. 
Для виявлення причини порушення радимо Вам проконсультуватися у лікаря - ендокринолога.
06.11.2014, оксана:
добрий вечір! що можете підсказати про припарат "ліда" для похудання і чи має він побічні ефекти? а ще чи є в наявності аптек вашої мережі?

 Доброго дня, Оксана! Про даний препарат інструкція відсутня в аптечній довідці та не продається в аптечній мережі.

Довідка

 http://compendium.com.ua/search_abc

детальніше
05.11.2014, надя:
Доброго дня.У мого чоловіка понизилась потенція що потрібно робити,які необхідні аналізи і як лікувати.Вартість.І ще запитання що треба робити коли бородавка пухне і болить. Дякую

 Доброго дня, Надія! Радимо звернутися на прийом до лікаря уролога-андролога, вартість прийому 200 грн. Запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

05.11.2014, Галя:
Доброго дня.Після пологів в мене появився геморой!Дитині 3 місяці,консервативне лікування не допомагає.Чи можна позбутися його в вашій клініці одномоментно та ціна даної процедури.Дуже дякую!

  Доброго дня, Галина! Лазерна коагуляція — сучасна процедура з видалення геморою. Метод полягає у видаленні вузлів за допомогою лазера. Даний метод безболісний і не вимагає відновлення, як після загальноприйнятих хірургічних методів лікування. Безпека коагуляції доведена багаторічною лікарською практикою, відсутністю ускладнень і рецидивів.

Якщо розглядати цю операцію в порівнянні з іншими малоінвазійними операціями (кріотерапія, склерозування і так далі), то в таких випадках її можна назвати максимально ефективною. Мабуть, найголовнішою  незаперечною перевагою , яким володіє даний метод лікування геморою , це відсутність крововтрати при проведенні маніпуляції, оскільки вкрай висока температура лазерного променя миттєво коагулює судини і не дає кровотечі виникнути в принципі. Припікають вузли лазером навіть на перших стадіях (якщо, звичайно, лікуючий лікар бачить сенс проведення маніпуляції в кожному конкретному випадку), видаляються і дрібні, і великі вузли і навіть ті, що глибоко залягають. Місце, на якому знаходилося утворення, з плином часу заростає сполучною тканиною. При повному загоєнні з'являється невеликий рубець, помітних шрамів не залишається.
Коагуляцію лікарі-проктологи проводять амбулаторно по типу "офісної хірургії". Сама назва процедури характеризує її суть: коагуляція — згортання тканин під впливом високої температури, через яку відбувається відторгнення вузла.
Проведення операції триває менше години (15-30 хвилин), після неї не потрібні перев'язки. Важливо лише години 4-5 провести під наглядом лікаря. 
Лазером видаляють вузли на різних стадіях, включаючи геморой, ускладнений тромбозом. Єдине, варто розуміти, що будь-які загострення потрібно залікувати до проведення процедури.

Вартість первинного прийому лікаря-проктолога - 150 грн., передопераційні обстеження - 350 грн., знеболення оплачуються окремо (в залежності від операції). Детальніше Ви можете ознайомилися на сторінці  "проктологія". Вартість втручань наведена нижче:

                            Маніпуляції та операції

 

Ректороманоскопія

200-00

Аноскопія

90-00

Лазерне коагулювання геморою, одного вузла  

890-00

Лазерне коагулювання анальної тріщини

450-00

Склерозування гемороїдальних вузлів (1 проведення)

750-00

Лікування внутрішнього геморою методом накладання латексних кілець (одного вузла)

1100-00

04.11.2014, ірина:
доброго вечора.у мене спочатку були невеликі місячні (десь два тижні мазалося), а зараз вже 5 днів як рясні виділення. мені страшно, які можуть бути причини. я приймаю тазалок чи може це викликати таке? наперед вдячна.

 Доброго дня, Ірина! Онлайн консультація в даному випадку буде недостатньо інформативною, оскільки причину можливо встановити тільки підчас огляду пацієнта та підтвертити за допомогою відповідних досліджень, що можуть бути характерними до кожного захворювання, а відповідно і подальше лікування. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

04.11.2014, Олег:
підкажіть, будь ласка, куди я можу поскаржитися на "лікаря", який приписав моїй вагітній дружині краплі урохолум. Доречі це лікар жіночої консультації

Доброго дня, Олег! Радимо Вам спершу обговорити дане питання з лікуючим лікарем, оскільки мотивування такого призначення нам не відоме (стан пацієнта), а вже після розмови вирішите, як вчинити.

04.11.2014, Олег:
моя жінка вагітна, 32 тиждень. скажіть, будь ласка, чи можна їй приймати краплі "Урохолум".

 Доброго дня, Олег!  Краплі урохолум не призначаються в період вагітності і годування груддю.

Довідка

 http://compendium.com.ua/info/171559/farmatsevticheskaja-fabrika-vishpha-/urokholum

детальніше
04.11.2014, Святослав:
Добрий день! Чи після алергопроб, ви назначаїте лікування даного виду алергії. Яким способом і вартість?

Доброго дня, Святослав! Лікар-алерголог в клініці на даний час не приймає. 

01.11.2014, Олег:
Чи потрібно брити член ??

Доброго дня, Олег! При наявності скарг профільний лікар визначить чи необхідний огляд ст. члена. 

31.10.2014, Ганна:
скільки коштують алергопроби у вашій лабораторії?

 Доброго дня, Оксана! Даний лабораторний аналіз проводиться з венозної крові натще, дні: понеділок - п'ятниця, години: 8:00-12:00. 

 

АЛЕРГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Ціна 

2 р/дні

Розширена панель Ig E 36 алергенів  

( аспергіліус, кладоспоріум, вільха, береза, ліщина, костриця, грястиця, жито, тимофіївка, лобода, кульбаба,полин, яблуко, яловичина, морква, злаки-суміш, курятина, тріска, яйце ціле, горіх фундук, молоко, горох, свинина, картопля, соя, полуниця, томат, пшениця, пір’я-суміш, кінь, собака, кішка, таракан, домашній порох, кліщ птеронісімус, кліщ фарина)

950,00

2 р/дні

Харчова панель Ig Е   36 алергенів   

(мигдаль, банан, квасоля, яловичина, морква, капуста, селера, курятина, шоколад, тріска, кукурудза, білок яйця, жовток яйця, часник, молоко, гриби харчові, цибуля, апельсин, горох, арахіс, свинина, картопля, родзинки, рис, жито, морепродукти, соя, гарбуз, цукор, томат, тунець, індичка, горіх волоський, пшениця, дріжджі)

950,00

2 р/дні

Алергоскринінг Ig Е  16 алергенів

( аспергіліус, кладоспоріум, тріска, яйце ціле, молоко, жито-пилок, полин-суміш, суміш трав: грястиця, тимофіївка, пажитниця, тонконог; суміш дерев: вільха чорна, береза біла, ліщина;  пір’я-суміш, собака, кішка, домашній  порох, кліщ птеронісімус, кліщ фаріна)

420,00поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії