Запитай у лікаря

поставити запитання
18.11.2014, Наталія:
Доброго дня! нещодавно на ринку побачила ягоди годжі. В інтернеті про них маса інформації, однак не знаю чи їй можна довіряти. Хочу почути думку висококваліфікованих медиків, які є у Вашій клініці чи можна їх вживати, чи мають якісь побічні або негативні дії на організм та чи можна їх вживати в період годування грудьми. Наперед вдячна за відповідь.

 Доброго дня,  Наталія! В Україні достатньої інформації про застосування плодів даної рослини не має. Назва  - дереза китайська, тібетський барбарис або вовча ягода (Goji Berries, lycium barbarum, wolfberry). Плоди годжі - невеликі, до 1,5 см в довжину, червоні, соковиті. Вживати ягоди сирими не можна! У них багато біологічно активних речовин, які можуть викликати отруєння. Тому ягоди сушать в тіні, а після сушіння вони стають безпечними. На смак вони солодко-солоні, іноді кислуваті.  Про ягоди годжі і їх властивості стали активно говорити в Європі та США з 2004 року, коли в австралійському журналі "Bazar" з'явилася інформація про те, що ці  ягоди мають протицелюлітні властивості. А хто не хоче виглядати красиво?  Таким чином ними почали цікавитися та вивчати,  і як виявилося, вони володіють ще  рядом інших властивостей. Через рік, американська газета "Los Angeles Times" опублікувала статтю,  де йшлося про протиракові властивості ягід, наявності в них великого спектру вітамінів та інших корисних речовин. А також згадувалося про те,  що якщо щодня вживати по одній столовій ложці сухих ягід годжі - можна значно покращити стан свого організму. Звичайно ж, в числі перших, хто вирішив випробувати, були відомі співаки, актори, політики, спортсмени, письменники з Європи та США. А на Сході про цілющі властивості ягід годжі знали  давно. У Китаї, годжі вважають ягодами щастя, що знімають депресію і підвищують лібідою. 

Склад: флавоноїди, стероїдні сапоніни, бетаїн, рутин, каротин, лютеїн, вітаміни В1, В2, B6, Е, С, нікотинову кислоту, незамінні полісахариди, амінокислоти (8  з них - незамінимі), макро- і мікроелементи (кальцій, фосфор, калій, залізо, натрій, марганець, магій, цинк, селен, літій та ін.).
  В східній медицині годжі застосовують при цукровому діабеті, анемії, болях у спині, при ослабленні зору, як засіб, що забезпечує нормальний перебіг вагітності,  для покращення стану нервової системи, лімфатичних вузлів, лікування пробдем потенції, при хворобах ЛОР органів, як антистресовий засіб,  покращення сну,  омолодження організму, нормалізації ваги і апетиту. Вони знижують рівень цукру і холестерину в крові, стабілізують тиск, регулюють роботу серця і головного мозку.
17.11.2014, Ірина:
Ціна УЗД сечо-статевої сичтеми: нирки,наднирники, сечовий міхур , матка, яєчники, шийка матки?

 Доброго дня, Ірина! Вартість УЗД комплексу (нирки, наднирники, сечовий міхур, матка, яйники, шийка матки) становить 220 грн.

16.11.2014, оксана:
добрий вечір! Підскажіть будь ласка, іноді під час сексуального акту, а то й після, дуже сильна ріжуча біль у животі, як ножем ріжуть, а можливості сходити до гінеколога не маю можливості. підскажіть, у чому може бути причина

 Доброго дня, Оксана! Основні причини болю при статевих відносинах:

-Вагінізм;
-Запалення;
-Спайки;
-Травми, розриви, шви після пологів і операцій;
-Ендометріоз;
-Венозний застій;
-Невралгія тазових нервів;
-Анатомічна несумісність, невідповідність розмірів. 
Для встановлення діагнозу та визначення тактики ведення і лікування, радимо проконсультуватися у лікаря-гінеколога! 
13.11.2014, ольга:
добрий день.В мого чоловіка пахова грижа,чи робите операцію лазером?І скільки це буде коштувати?

 Доброго дня, Ольга! Даний вид послуг в нашому лікувально-діагностичному центрі не проводиться.

12.11.2014, Оксана:
Доброго дня!Майже 2місяці тому з"явилася червона пляма біля ока,діаметром близько 5мм.Не болить.Що це може бути?Дякую!

 Доброго дня, Оксана! Радимо звернутися на огляд до лікаря-офтальмолога, тільки після візуального огляду можна встановити діагноз і подальше лікування.

11.11.2014, надя:
Доброго вечора скажіть будь-ласка до якого лікаря звертатися щоб лікуватись на хребет і грижі.Дякую

 Доброго дня, Надія! Радимо звернутися на консультацію у лікаря-вертебролога.

11.11.2014, Тетяна:
Добрий день! токсоплазма IgG 4,4(норма 10,0), IgM 0,048(норма 0,348). Це небезпечно? Що це означає? Вагітність 34 тиждень.

 Доброго дня, Тетяна! У Вас відсутні антитіла до даної інфекції, а отже, і ускладнення пов'язані з нею. 

Коротка інфо:

Наявність антитіл IgG означає вироблений імунітет до токсоплазми та не є перешкодою для вагітності, а наявність IgM означає гостру стадію захворювання. IgА дають інформацію про період перенесеної інфекції. ПЛР аназіз дозволяє визначити наявну інфекцію в організмі на час обстеження. Кожна ситуація розглядається індивідуально лікарем-інфекціоністом, зважаючи на скарги пацієнта, об'єктивний стан, дані лабораторних та інструментальних обстежень.

10.11.2014, Олена:
Добрий день , я хотілаб дізнатись чи можна у вашій клініці позбавитись від розтяжок , лазарна терапія , і якщо можливо , скільки це коштує?
10.11.2014, Олена:
Добрий день , я хотілаб дізнатись чи можна у вашій клініці позбавитись від розтяжок , лазарна терапія , і якщо можливо , скільки це коштує?

 Доброго дня, Олена! На даний час такий вид послуги не проводиться.

09.11.2014, Ярина:
В які дні приймає лікар гінеколог і в якій годині? Напишіть прізвище лікарів які у вас приймають??? Наперед дякую...

 Доброго дня, Ярина! Телефон для детальної інформації та попереднього запису: (0342) 71-15-60поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії