Запитай у лікаря

поставити запитання
28.12.2014, Ярослав:
Доброго вечора, підкажіть будь-ласка , скільки коштує одна процедура накладання латиксних кілець при геморої 3 стадії.? Дякую .

 Доброго дня, Ярослав! Вартість накладання латексних кілелець на 1 гемороїдальний вузол становить 1100 грн.

Нагадуєм, Вам, що записатись на прийом до потрібного Вам спеціаліста Ви завжди зможете за тел. (0342) 71 15 60; (097) 660 71 17; (066) 237 55 22, або ж на нашому сайті.

З повагою колектив лікувально-діагностичного центру «Медекс-плюс».  Будемо раді допомогти!

22.12.2014, Оксана:
Скажіть,будь-ласка,на що може вказувати наявність гемолітичної кишкової палички в аналізі на дизбактеріоз?Дякую!

 Доброго дня,Оксана! На дане питання є дві точки зору. Частина гастроентерологів вважає,щонаявність гемолітичної кишкової палички є прямим свідченням дисбактеріозу і потребує лікування пробіотиками. Інша частина спеціалістів вважає цей показник варіантом норми, що не потребує корекції. В будь-якому випадку Вам необхідно звернутись до лікаря-гастроентеролога для остаточного вирішення питання про подальшу тактику.

З повагою колектив лікувально-діагностичного центру «Медекс-плюс».  Будемо раді допомогти!

20.12.2014, Олександра:
Доброго дня.Чи працює у вашій клініці кабінет профілактичних щеплень, так як в прайс листі немає цін на прививки,а на веб сторінці вказано, що він працює?

 Доброго дня, Олександра! Кабінет профілактичних щеплень в нашій клініці працює, але в зв'язку із зміною прайсу нові ще не встигли викласти на сайт .Вартість щеплення складає 285 грн.

З повагою колектив лікувально-діагностичного центру «Медекс-плюс».  Будемо раді допомогти!

19.12.2014, Віра:
Добрий вечір. Я вагітна. Термін 18 тижнів. Зробила аналіз на TORCH-інфекції. Поясніть, будь ласка, результат цього аналізу. Дякую. Показник Результат Норма aHV G 193,57 < 20,0-40,0 МО/мл aHV M (-) не виявлено Норма при ( - ) Краснуха Ig G 581,97 < 10.0 МО/мл Краснуха Ig M (-) не виявлено Норма при ( - ) Токсоплазма Ig M (-) не виявлено Норма при ( - ) Уреаплазма Ig G (-) не виявлено <= 7,66 МО/мл (негативний) 7,67 - 15,42 МО/мл (гранична концентрація) >= 15,43 МО/мл (позитивний) aCMV G (-) не виявлено < 20,0 МО/мл aCMV M (-) не виявлено Норма при ( - )

 Доброго дня, Віра! Вказані Вами результати аналізу на TORCH-інфекцію свідчать про перенесене Вами інфікування вірусом прстого герпесу, aHV G     193,57    < 20,0-40,0 МО/мл - підвищення даного показника свідчить лише про підвищення титру(кількості) антитіл та наявності у Вас стійкого імунітету до вірусу простого герпесу. Всі решта показники, як Ви можете бачити не виходять за межі норми. Висновок: Ви перенесли інфікування вірусом простого герпесу  і маєте до нього стійкий імунітет, підвищення показника aHV G корекції не потребує.

З повагою колектив лікувально-діагностичного центру «Медекс-плюс».  Будемо раді допогти!

19.12.2014, Володимир:
Скажіть будь-ласка у вас є дитячий травматолог-ортопед? Скільки коштує прийом до лікаря?

 Дуже шкода, але такого спеціаліста в штаті нашої клініки немає.

17.12.2014, Ігор:
Доброго дня. В Вашому медичному центрі лікують парапроктит? Скількі коштує обстеження та приблизно лікування свища прямої кишки? Куда до кого звертатися? Дякую.

 Доброго дня, Ігор! Лікування парапроктиту в нашій клініці проводять, але його об'єм встановлюється після огляду лікаря-проктолога, а також встановлюється метод лікування паректальної нориці, якщо така має місце.Для більш точного встановлення діагнозу та визначення тактики подальшого лікування радимо звернутись до нашої клініки, лікар-проктолог приймає 20.12 з 9.00 до 14.00

З повагою колектив лікувально-діагностичного центру «Медекс-плюс».  Будемо раді допогти!

P.S.: Нагадуєм, Вам, що записатись на прийом до потрібного Вам спеціаліста Ви завжди зможете за тел. (0342) 71 15 60; (097) 660 71 17; (066) 237 55 22, або ж на нашому сайті.

17.12.2014, володимир:
Скажіть будь-ласка у вас є дитячі ортопеди? Скільки коштує прийом до лікаря?

 Доброго дня, Володимир! Вкажіть будь ласка, який саме спеціаліст-ортопед Вас цікавить: травматолог чи стоматолог.

З повагою колектив лікувально-діагностичного центру «Медекс-плюс».  Будемо раді допогти!

15.12.2014, Платон:
Доброго дня! У мене присутні темні круги під очима приблизно пів року,спочатку думав що не висипаюся але останні 2 місяці я висипався досить добре та круги не зникли.Чи можна у вас зробити якесь обстеження чи аналіз крові для виявлення хвороби,і яка ціна такого обстеження?

 Доброго дня, Платон! Вказана Вами ознака може бути роявом патологій кількох органіва та систем, тому для правильної оціки та інтерпритації клінічної картини у Вашому випадку необхідно: 

1.Звернутись до лікаря на огляд (в конкретному виадку до лікаря-терапевта).

2.Виконати призачені лікарем обстеження та аналізи.

3.На основі клінічних даних, а також показників лабораторних та інструментальних методів обстеження Вам встановлять діагноз.

4.Відносно встановленого діагнозу Вам буде произначено лікування, адекватне до Вашої патології.

На жаль не можемо вказати варттість обстеження. оскільки його об'єм буде встановлено після огляду лікарем.

Нагадуєм, Вам, що записатись на прийом до потрібного Вам спеціаліста Ви завжди зможете за тел. (0342) 71 15 60; (097) 660 71 17; (066) 237 55 22, або ж на нашому сайті.

З повагою колектив лікувально-діагностичного центру «Медекс-плюс».  

12.12.2014, Ірина:
у мене делікатне питання можливо і трохи виглядає смішно але я хочу запитати чи роблять хірургічну дефлорацію у вашій клініці, ціна, і в якій саме на мазепи чи на вулиці військових ветеранів? наперед дякую.........

 Доброго дня, Ірина! Нажаль такі послуги наша клініка не надає.

З повагою колектив лікувально-діагностичного центру «Медекс-плюс».  

07.12.2014, тетяна:
при раку шлунку виявлено кісти на яїчнику з кровопідтоком. лікарі радять видалити під час операції одночасно пухлину на шлунку і яїчниках, матку ж при цьому не чіпають. можлива варто усе відразу видалити, щоб уникнути розвитку хвороби

 Доброго дня, Тетяна! Для повноцінної відповіді на Ваше запитання, потрібно оцінити ряд лабораторних та інструментальних методів обстежень, які Ви, напевно, вже проходили, враховуючи встановлений Вам діагноз. Всі ці медичні документи, а також, безперечно, Ваша присутність, необхідні для того, щоб правильно оцінити, інтерпритувати та прийняти конкретне рішення, щодо подальших дій, бо сума патологій у Вашому випадку вимагає комплексного та висококваліфікованого підходу для вирішення подальшої тактики лікування. Хочемо повідомити Вам, що внашому лікувально-діагностичному ценрі веде прийом досвідчений лікар онколог-ендоскопіст. котрий, як ніхто інший, зможе надати Вам консультативну допомогу, враховуючи стадію, ступінь, локалізацію, вид, форму та розповсюдженість онкопроцесу, та супутньої гінекологічної патології.

Будемо раді допомогти. З повагою колектив лікувально-діагностичного центру "Медекс-плюс". поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії