Запитай у лікаря

поставити запитання
27.11.2014, Марія:
Ще раз добрий день! Це знову Марія. Повертаючись до попереднього запитання: захворювання-кольпіт. При прийомі тержинану появились легкі болі внизу живота таслизисті виділення(на даний час середина циклу). Чи може це бути побічним ефектом препарату? І чи варто пройти обстеження партнеру?

 Доброго дня , Марія! Враховуючи той факт, що до складу препарату «Тержинан» входять кілька антибіотиків широкого спектру дії, а саме: тернідазол, котрий активний проти анаеробної флори, включаючи гарднерели, та має трихомонацидний ефект; неоміцину сульфат, що діє гнійнопродукуючі бактерії піхви; ністатин – протигрибковий препарат полинового ряду, що найбільш активний проти грибків роду Candida, а також преднізолону метасульфобензоат натрію –гормональний  препарат групи глюкортикостероїдів, що володіє місцевим протизапальним ефектом. Тому цілком імовірно, що Ви можете мати індивідуальну несприйнятливість до одного чи кількох компонентів даного препарату. Що ж стосуєть ся болю внизу живота, то, очевидно, має місце продовження та поширення запального процесу. В зв’язку з вище наведеними фактами настійно рекомендуємо Вам та Вашому партнерові обов’язково пройти обстеження(див. попередню відповідь) та звернутись до вашого лікуючого лікаря.

P.S.: Нагадуємо Вам, що весь комплекс лабораторних аналізів, а також огляд кваліфікованими спеціалістами Ви зможете отримати в нашій клініці.  
27.11.2014, Марія:
Доброго дня! Мені лікар прописала тержинан, бо є легкий запальний процес (6 днів по 1 ваг. табл. на ніч). Скажіть будь ласка чи потрібно після прийому даного препарату приймати ще щось для відновлення мікрофлори і чи потрібно пройти обстеження партнеру, бо ні в мне ні в партнера немає ніяких симптомів. Наперед вдячна за пораду!

 Доброго дня, Марія! При бактеріальному вагінозі (вагінальний дисбіоз) порушується мікробіоціоноз піхви і зростає роль умовно-патогенної ендогенної мікрофлори, внаслідок різко знижуються або зникають лактобактерії, що зумовлює зміну pН. При прогресуванні, виділення можуть стати жовто-зеленими, густими, тягучими, липкими, іноді - пінистими. За даним захворюванням можуть ховатися інші інфекції та віруси (хламідії, мікоплазми, трихомонади і ін.) і зумовлювати запальні захворювання органів малого тазу - тому в таких випадках обов'язкове повне обстеження. Для визначення, який вид умовно-патогенної мікрофлори  призвів до змін та визначити мікробне число - проводиться бакпосів вагінальних виділень та ПЛР дослідження на ст. інфекції.

26.11.2014, Ната:
скажіть,будь ласка,скільки у вас буде коштувати переривання вагітності на 5 тижні?

 Доброго дня, Ната!  Переривання вагітності проводиться за відсутності протипоказів хірургічним шляхом (медикаментозний метод на даний час не проводиться). Хірургчний аборт (інша назва - вакуум-аспірація) - плодове яйце відсмоктується вакуумом з порожнини матки. Аборт проводиться під загальним наркозом. Перед проведенням даної процедури лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ), після чого за відсутності протипоказів - перериває. Повна вартість (лабораторні обстеження, УЗД, операція, загальне знеболення) складає 3800 грн.

Перед ухваленням рішення про проведення аборту потрібно подумати не тільки про фізичниі наслідки, а й про соціальні і моральні.

25.11.2014, Саша:
Доброго дня. Вагітність 19 тиждень. Зробила аналізи на Торч-інфекції. Виявлено хламідії трахоматіс IgG - 88,846.Цитомегаловірус - aCMV G - 266,17 і a HV G - 207.29. Скажіть будь ласка на скількки це небезпечно для мене і для дитини? Які подальші дії?

  Доброго дня, Саша! 1. Наявність антитіл IgG означає вироблений імунітет до вірусу герпесу та цитомегаловірусу і не є перешкодою вагітності, якщо вони були перенесені в минулому (не під час даної). Є багато клінічних станів, що можуть представляти неоднозначні лабораторні результати. Для визначення правильної тактики і чи даний стан може бути небезпечний для плода - проводиться дослідження крові методом “парних сироваток” в динаміці через 10 -14 днів, обстеження на IgM, A (гостра і підгостра форми захворювання), авідність, (є методом, який дозволяє проводити диференціацію недавно перенесеної інфекції від пізньої. Це дослідження  використовується, як додатковий метод ідентифікації вагітності з ризиком трансплацентарним передачі інфекції).

2. За наявності антитіл до Chlamidia trachomatis Вам лікар акушер-гінеколог порекомендує для підтвердження діагнозу обстежитися методом полімеразно-ланцюгової реакції (ДНК), і в залежності від даних аналізу буде визначена тактика ведення (самовилікування хламідії імунною системою організму проходить вкрай рідко).

Результати клінічних та лабораторних обстежень повинні інтерпретуватися тільки  лікуючим лікарем!  

24.11.2014, Марія:
Доброго дня! Скажіть будь ласка, скільки коштуватиме у Вас повний медогляд у гінеколога і що входять в цей медогляд (звертаюсь вперше). Дуже вдячна!

 Доброго дня, Марія!  Вартість первинного прийому лікаря-гінеколога становить 200 грн, також під час огляду проводиться розширена фотокольпоскопія шийки матки для виявлення на ній патології, яка досить часто невидима неозброєним оком - 150 грн. В залежності від захворювання з якого Ви звертаєтесь - план дій (обстеження, лікування, профілактика)  лікар обговорить під час прийому. Вартість УЗ дослідження органів малого мазу 140 грн.

Радимо для зручності проведення прийому попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.
24.11.2014, Іра:
Добрий день! Коли зуб криво виріс його можна видалити і покласти коронку (Безметалеву кераміку)?

 Доброго дня, Ірина! Відповісти на Ваше запитиання без огляду важко, оскільки потрібно оцінити стан ротової порожнини (прикус, який зуб і ін.). Даний вид послуг в клініці надається, радимо огляд лікаря-стоматолога! 

24.11.2014, Ольга:
доброго дня!підкажіть будь ласка,моєму чоловікові пів року тому зробили повне обрізання у звязку з фімозом,і там де шов шкіра дуже чуттєва і натирається при статевому акті,аж підпухає там де горбики від шва.Могли би Ви порадити якусь мазь ,вдячна за відповідь!

 Доброго дня, Ольга! Такі випадки іноді зустрічаються, оскільки процес утворення рубцевої тканини у кожної людини різний. Для того, щоб допомогти Вам у цьому випадку - радимо повторно проконсультуватися у лікаря-уролога.

21.11.2014, Марія:
Скажіть будь ласка,як можна у вашому медичному центрі записатись на прийом до лікаря (звертаюсь вперше). І яка буде ціна?

 Доброго дня, Марія! Уточніть будь-ласка до якого лікаря-спеціаліста Ви хочете записатися! Тел. для попереднього запису: (0342) 71-15-60.

19.11.2014, Соня:
Доброго дня. Мене турбує свербіння у задньому проході. Підкажіть до якого лікаря звертатись,які аналізи потрібно при цьому здавати і чи в Медексі є такий лікар?

Доброго дня, Соня!  Радимо Вам проконсультуватися у лікаря-проктолога, попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

18.11.2014, Тетяна:
Добрий день!Скажіть будь-ласка чи вас роблять лазерне видалення вен на ногох і скільки така послуга коштує?

 Доброго дня, Тетяна! Вартість первинного огляду лікаря-ангіолога з призначенням необхідного передопераційного обстеження  та лікування становить 200 грн. Для уточнення діагнозу проводиться ультразвукове доплерографічне сканування нижніх кінцівок та враховуються наявність супутніх захворювань. Час перебування у закладі в післяопераційному періоді до 5 годин, за необхідності відкривається листок непрацездатності. Вартість операцій без дообстеження та знеболення однієї ноги складає:

1.При варикозному розширенні підшкірних вен  4600-00 грн.
2.При вроджених і набутих венозних дисплазіях 3900-00 грн.
3.При артеріо-венозних норицях 5800-00 грн.
4.Усунення за допомогою лазера ретикулярного варикозу і  телеангіектазій 900-00 грн.
5.Естетична мікрофлебектомія 1600-00 грн.
Передопераційні обстеження: загальний аналіз крові (розширений), група крові і Rh-фактор, загальний аналіз сечі , коагулограма (розширена), біохімія крові (розширена), RW, антитіла до ВІЛ-інфекції, гепатит В,С (Hbs Ag, aHCV), ЕКГ- 785 грн. Огляд лікаря-терапевта (передопераційний) - 200 грн. 
Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії