Запитай у лікаря

поставити запитання
23.10.2010, Вова:
у моєї дівчини затримка місячних тиждень але тест на вагітність нічого не виявив,але коли вона приймає гарячий душ у неї болить живіт,це може означати що вона вагітна?
Рекомендуємо Вам звернутися до лікаря-гінеколога. Ви можете записатися на прийом до наших спеціалістів за телефоном 71-15-60.
22.10.2010, Ірина:
Чи можна звернутися на прийом до лікаря-нарколога анонімно,чи потрібно мати з собою документи?
Доброго дня, Ірино! Ви можете звернутися до лікаря нарколога на умовах анонімності. Конфіденційність гарантована. Запишіться на прийом по телефону 71-15-60 або скористайтесь он-лайн формою на сайті. Адреса поліклініки Медекс - вул. Військових Ветеранів, 10., м. Івано-Франківськ.
21.10.2010, Андрій:
В моєї дружини виявлена папіломавірусна інфекція. Чи потрібно лікуватись чоловікові? Якщо так, до до кого можна звернутись?
Доброго дня, Андрію! Вам потрібно пройти обстеження у лікаря-уролога. Ви можете зателефонувати за телефоном 71-15-60 в Івано-Франківську або скористатися формою он-лайн реєстрації на нашому сайті.

Довідка

Папіломавірусна інфекція статевих органів В даний ч... детальніше
21.10.2010, Вікторія:
Яка ціна в Вашій клініці на кріодеструкцію? Як це впливае на організм? Коли краще робити дану процедуру? Чи можуть вплинути наслідки після кріодеструкції на майбутні роди?
Доброго дня, Вікторіє! Перед проведенням кріодеструкції необхідно звернутися на консультацію до акушера-гінеколога для вирішення питання про можливість проведення даного методу лікування. На консультації відбувається збір скарг, анамнезу, огляд зовнішніх статевих органів, огляд піхви і шийки матки за допомогою дзеркал; забір виділень піхви на флору, інфекції; Мазок з шийки матки по Папаніколау (прицільна біопсія шийки матки за показаннями); Кольпоскопія. За результатами проведеного обстеження встановлюють діагноз і визначають оптимальний варіант лікування шийки матки. КОЛИ: кріодеструкцію шийки матки бажано проводити в першу фазу менструального циклу (7-10 день менструального циклу). Вартість даної процедури 350-400 грн.

Довідка

Кріодеструкція шийки матки - це метод лікування захвор... детальніше
19.10.2010, Ігор:
Добрий день! Чи роблять у вас операції д-з" Фімоз"? І яка вартість цієї операції?
Доброго дня, Ігоре! Так, таку операцію можна зробити в поліклініці Медекс, за адресою в Івано-Франківську - Військових Ветеранів, 10. Лікар-уролог приймає щоденно з 8:00 до 13:00. Вартість даної операції - 450 грн.

Довідка

Фімо?з (лат. - phimosis) - патологічна вузкість препуціально... детальніше
17.10.2010, Марина:
Здраствуйте!Мені потрібно пройти гормональне обстеження, чи можу я у вас його пройти?ФСГ,ЛГ,тестостерон,пролактин,кортизол,тироксин (Т-3),трийодтиронін.Скільки це буде коштувати.
Доброго дня, Марино! Так, Ви можете пройти обстеження в нашій клініці, за адресою Військових Ветеранів, 10 в Івано-Франківську. Також дане дослідження Ви можете пройти в наших лабораторіях в районних центрах: Коломия, вул. Довбуша, 19/4; Долина, вул. Грицей, 15, перший поверх ЦРП; м. Надвірна, Грушевького, 14 ЦПР; смт. Богородчани, вул. Шевченка, 35 перший поверх ЦПР; м. Дрогобич, Львівської області, вул. Шептицького (гінекологічне відділення пологового будинку). Ціна даних досліджень: 70 грн за один гормон, крім: Кортизол - 80 грн, Тироксин (Т3) та Трийодтиранин (Т4) - по 65 грн за один аналіз.
30.09.2010, Дмитро:
Як можна потрапити на консультацію до імунолога.Скільки цє будє коштувати.
Прийом лікаря-імунолога коштує 80,00 грн. Лікар веде прийом: Четвер 17:00 - 19:00 Субота з 9:00 - 13:00 Залишіть контактний телефон.
17.09.2010, igor:
Скільки коштує консультація до уролога..?
Консультація лікаря-уролога коштує 80 грн. Графік прийому лікаря: з понеділка по п'ятницю з 8:00 по 13:00. Зателефонуйте на реєстратуру за телефоном 71 15 60 абл скористайтесь формою на сайті. Крім того, в поліклініці прийом ведуть лікар сексопатолог та дитячий уролог.

Довідка

Урологія - галузь клінічної медицини, що вивчає захвор... детальніше
17.09.2010, Тетяна:
У вас роблять склерозування вен? Будь-ласка.Може підскажете, де можливо зробити?
Ні, на жаль судинного хірурга в штаті поліклініки Медекс не має. Радимо Вам звернутися в Обласну клінічну лікарню.

Довідка

Лазерна абляція варикозно змінених - це ефективний мет... детальніше
06.09.2010, Мар*яна:
У вас роблять пробу Суслова? Якщо так, то скільки вона коштує?
Пробу Суслова поліклініка Медекс не робить.

Довідка

Альтернатива реакції Манту - проба Суслова. Як відомо... детальніше


поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії