Запитай у лікаря

поставити запитання
06.11.2010, Анатолій:
Доброго дня! В мене питання, що потрібно для того щоб потрапити на прийом до лікара дерматолога-венеролога? Анонімність можлива?
Доброго дня, Анатолію! Запишіться на прийом. Анонімність забезпечимо.
05.11.2010, саша:
а третій?
Доброго дня, Олександре! Третій та наступні - 30 грн.
05.11.2010, саша:
а яка ціна прийому?
Доброго дня, Олександре! Вартість прийому лікаря-отоларинголога: первинний - 50 грн, повторний - 30 грн.
05.11.2010, олександр лукач:
Чи проводять у вашій поліклініці лікування фімозу хірургічним методом
Доброго дня, Олександре! лікування фімозу хірургічним методом проводи лікар-уролог. Вартість процедури - 450 грн.
05.11.2010, Sasha:
Яка цiна септопластики у вас?
Доброго дня, Олександре! Вартість септопластики в поліклініці Медекс - від 1000 гривень.

Довідка

СЕПТОПЛАСТИКА НОСОВОЇ ПЕРЕГОРОДКИ. КОРЕКЦІЯ НОСОВІЙ... детальніше
03.11.2010, Марина:
Здраствуйте!Я здала аналіз на визначення гормонів і естрадіол=0,701, пролактин=1476,904.Як ви можете прокоментувати такі показники і до якого лікаря мені треба звернутися.
Доброго дня, Марино! Результати: Естрадіол - нижче норми. Пролактин - показники значно перевищують норму (гіперпролактинемія). Вам необхідно пройти додаткові обстеженні.

Довідка

Опис гормону естрадіолу ЕСТРАДІОЛ - основний естроге... детальніше
03.11.2010, Оксана:
Добрий день! В черговий раз страждаю від алергії. Чи можна у вашій клініці здати аналізи на встановлення алергена? Вартість? Дні прийому?
Доброго дня, Оксано! Так, Ви можете пройти дослідження в лабораторії поліклініки Медекс. Вартість дослідження - 765 за проведення розширеної панелі алергодіагностики.
28.10.2010, Мар'яна:
Скажіть будь-ласка, як проводиться гормональне обстеження.Дякую.
Правильно робити дослідження з дотриманням фаз циклу. 1 фаза з 5 по 7 день циклу. 2 фаза 20-22 день циклу. Детальну інформацію Ви можете отримати у лікаря-гінеколога.
23.10.2010, Вова:
у моєї дівчини затримка місячних тиждень але тест на вагітність нічого не виявив,але коли вона приймає гарячий душ у неї болить живіт,це може означати що вона вагітна?
Рекомендуємо Вам звернутися до лікаря-гінеколога. Ви можете записатися на прийом до наших спеціалістів за телефоном 71-15-60.
22.10.2010, Ірина:
Чи можна звернутися на прийом до лікаря-нарколога анонімно,чи потрібно мати з собою документи?
Доброго дня, Ірино! Ви можете звернутися до лікаря нарколога на умовах анонімності. Конфіденційність гарантована. Запишіться на прийом по телефону 71-15-60 або скористайтесь он-лайн формою на сайті. Адреса поліклініки Медекс - вул. Військових Ветеранів, 10., м. Івано-Франківськ.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії