Запитай у лікаря

поставити запитання
16.11.2010, Тетяна:
Скільки коштує обстеження на -Хламідії,Цитомегаловірус,Генітальний герпес,Папіломавірус, а також УЗД
Доброго дня, Тетяно! Вартість УЗД-діагностики органів малого тазу складає 70 грн. Вартість обстеження на ці інфекції скаладає 60 гривень за одне дослідження, окрім папіломавірусу, вартість якого складає 100 грн.
15.11.2010, Федор:
З якої до якої у вас можна здати аналізи?
Аналізи в поліклініці Медекс можна здати з 8:00 до 12:00.
12.11.2010, Ірина:
Добрий вечір))))звертаюся до вас з проблемою,яка дуже поширена у світі))))"випадіння волосся"))чим могли б вашій клініці мені допомогти)???))або порадьте до кого і куда звернутися??? Буду дуже вдячна))))
Доброго дня, Ірино! Пропонуємо Вам проконсультуватися у нашого лікаря-дерматолога.
10.11.2010, Анатолій:
Години прийому лікарів розпишіть будь ласка. Або на сайти дайте
Доброго дня, Анатолію! Дякуємо за дуже слушне зауваження. Ми обов'язково врахуємо його і найближчим часом графік роботи та прийому лікарів поліклініки Медекс буде доступний на нашому сайті.
08.11.2010, Григорий:
Здравствуйте! У меня вопро к врачу-урологу.: у меня слегка увеличено и опущено левое яичко и еще возле него вверху имеется небольшой (чуть больше чем возле правого яичка) мягкий сгусток, по видимому скопление вен. Не какой боли не испытываю, дискомфорта тоже. Мне 2 года назад делали операцию "Варикоцели" на левом яичке. Может ли это быть последствие после операции или может это нормальное явление после данного диагноза? До операции оно тоже было опущено! Надеюсь на Ваш ответ.
Доброго дня, Григорію!Можливо у вас рецидив варікоцелє, необхідно провести огляд у лікаря-уролога.
08.11.2010, Сергей:
Доброго времени суток! У одного члена семьи после анализов ПЦР обнаружен микоплазмоз и уреаплазмоз, у другого члена семьи сказали он тоже есть (жена и муж). У меня вопросы следующего характера: нам прописали список антибиотиков: Юнидокс Солютаб(100мг)-10 дней по 2таб., Вильпрафен(500мг)-10 дней по 2таб. Препарат - Дифлюзол(150мг)-4таб./по 1таб. каждые 5 дней. Вопрос, не много ли (20 дней) для приема антибиотиков, организм ведь не железный? Может не нужен такой длительный прием, это же серьезный удар по печени, почкам и желудку? Кроме всего этого, назначили еще физиотерапевтические процедуры с вымыванием и свечи ВИФЕРОН. Есть ли необходимость физиотерапевтических процедур? Клинических проявлений нет (то есть,ничего не беспокоит). А другой доктор сказал, что вместо вышеперечисленных антибиотиков достаточно принять разово Сумамед 1г. Помогите правильно определиться с лечением. Заранее спасибо за ответ.
Доброго дня, Сергію! В кожному конкретному випадку є відповідне лікування. Як на мене, то в першому варіанті кількість ліків та тривалість лікування дещо надмірна, а в другому — недостатня.
08.11.2010, Антон:
Які послуги надаються в урологічному відділенні. Мене цікавить лікування імпотенції та безпліддя.
Доброго дня, Антоне! Лікар-уролог поліклініки Медекс надає наступні послуги: Діагностика та лікування: 1)запальних захворювань сечовивідних шляхів і чоловічих статевих органів; 2)інфекційних захворювань, що пердаються статевим шляхом; 3)захворювань передміхурової залози (простати); 4)чоловіче безпліддя; 5)сексуальні розлади. Лікуваня всіх форм імпотенції та чоловічого безпліддя. Необхідно пройти детальне обстеження, щоб визначитись з тактикою лікування.
08.11.2010, Максим:
Яка вартість пластики вуздечки (питання до лікаря-уролога). Графік роботи лікаря, запис на консультацію.
Доброго дня, Максиме!Вартісь пластики вуздечки - 280,00 грн. Графік роботи 8.00-15.00
08.11.2010, галина:
доброго дня! У вас є лікар гінеколог-ендокринолог? якщо так, то скільки коштує прийом? чи проводите ви діагностику захворювань молочної залози?
Доброго дня, Галино! Займаємося діагностикою дисгормональних проблем молочної залози, та при необхідності направляємо до лікаря-мамолога. Вартість первинної консультації - 90 грн. (гінекологічний огляд, огляд молочних залоз, консультація)
06.11.2010, оксана:
Добрий вечір. Мені 20 років,страждаю постійним запалення яїчників, гіпоплазією та хронічною молочницею.Чи можу я вилічитися. Чи можете ви мені допомогти?
Доброго дня, Оксано! Потрібно визначити збудника, який може бути причиною хронічних захворювань (TORCH, посів виділень на флору та чутливість до антибіотиків) та підібрати відповідне лікування. Радимо вам звернутися до лікаря-гінеколга.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії