Запитай у лікаря

поставити запитання
08.11.2010, галина:
доброго дня! У вас є лікар гінеколог-ендокринолог? якщо так, то скільки коштує прийом? чи проводите ви діагностику захворювань молочної залози?
Доброго дня, Галино! Займаємося діагностикою дисгормональних проблем молочної залози, та при необхідності направляємо до лікаря-мамолога. Вартість первинної консультації - 90 грн. (гінекологічний огляд, огляд молочних залоз, консультація)
06.11.2010, оксана:
Добрий вечір. Мені 20 років,страждаю постійним запалення яїчників, гіпоплазією та хронічною молочницею.Чи можу я вилічитися. Чи можете ви мені допомогти?
Доброго дня, Оксано! Потрібно визначити збудника, який може бути причиною хронічних захворювань (TORCH, посів виділень на флору та чутливість до антибіотиків) та підібрати відповідне лікування. Радимо вам звернутися до лікаря-гінеколга.
06.11.2010, Анатолій:
Доброго дня! В мене питання, що потрібно для того щоб потрапити на прийом до лікара дерматолога-венеролога? Анонімність можлива?
Доброго дня, Анатолію! Запишіться на прийом. Анонімність забезпечимо.
05.11.2010, саша:
а третій?
Доброго дня, Олександре! Третій та наступні - 30 грн.
05.11.2010, саша:
а яка ціна прийому?
Доброго дня, Олександре! Вартість прийому лікаря-отоларинголога: первинний - 50 грн, повторний - 30 грн.
05.11.2010, олександр лукач:
Чи проводять у вашій поліклініці лікування фімозу хірургічним методом
Доброго дня, Олександре! лікування фімозу хірургічним методом проводи лікар-уролог. Вартість процедури - 450 грн.
05.11.2010, Sasha:
Яка цiна септопластики у вас?
Доброго дня, Олександре! Вартість септопластики в поліклініці Медекс - від 1000 гривень.

Довідка

СЕПТОПЛАСТИКА НОСОВОЇ ПЕРЕГОРОДКИ. КОРЕКЦІЯ НОСОВІЙ... детальніше
03.11.2010, Марина:
Здраствуйте!Я здала аналіз на визначення гормонів і естрадіол=0,701, пролактин=1476,904.Як ви можете прокоментувати такі показники і до якого лікаря мені треба звернутися.
Доброго дня, Марино! Результати: Естрадіол - нижче норми. Пролактин - показники значно перевищують норму (гіперпролактинемія). Вам необхідно пройти додаткові обстеженні.

Довідка

Опис гормону естрадіолу ЕСТРАДІОЛ - основний естроге... детальніше
03.11.2010, Оксана:
Добрий день! В черговий раз страждаю від алергії. Чи можна у вашій клініці здати аналізи на встановлення алергена? Вартість? Дні прийому?
Доброго дня, Оксано! Так, Ви можете пройти дослідження в лабораторії поліклініки Медекс. Вартість дослідження - 765 за проведення розширеної панелі алергодіагностики.
28.10.2010, Мар'яна:
Скажіть будь-ласка, як проводиться гормональне обстеження.Дякую.
Правильно робити дослідження з дотриманням фаз циклу. 1 фаза з 5 по 7 день циклу. 2 фаза 20-22 день циклу. Детальну інформацію Ви можете отримати у лікаря-гінеколога.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії