Запитай у лікаря

поставити запитання
29.12.2010, Леся:
Доброго дня. У мене є підозра на дисбактеріоз кишечника. Чи роблять відповідні аналізи у вашому центрі?
Доброго дня, Олександро! На жаль, обстеження на дисбактеріоз в нашій клініці не проводяться. Вам необхідно звернутися в обласну клінічні лікарню, за адресою Федьковича, 91
29.12.2010, Роксолана:
В мене на шкірі під пахвами,в зоні бікіні,на пальцях рук,на грудях зявились білі плями які поступово збільшуються.Звернулась до лікаря,сказала приймати щось від печінки,і якісь вітаміни.Після пологів 3міс.назад плями почати збільшуватись та біліти.Мене це дуже турбує мені 20 років,що буде зі мною далі.
Вам потрібно проконсультуватися у лікаря-дерматолога. Графік прийому: з 9:00 до 15:00 щодня, крім вихідних. Телефон для запису на прийом 71-15-60.
27.12.2010, ЛЕСЯ:
Доброго дня,напротязі року у мене температура 37.2,скажіть будь-ласка до якого лікаря звернутися і скільки коштуватиме прийом.
Доброго дня, Олександро! Вам потрібно звернутися на первинну консультацію до лікаря терапевта. Подальше обстеження та лікування визначатиме лікар-терапевт.
27.12.2010, Ірина:
Добрий день! Сексуальні розлади у сім"ї, у вас можуть допомогти вирішити дану проблему? До кого конкретно можна звернутись?
Доброго дня, Ірино! В поліклініці Медекс працює кабінет лікаря сексопатолога та андролога. Лікар професійно надасть консультацію у вирішенні Вашої проблеми. Прийом лікаря сексопатолога щодня з 9:00 до 13:00 за адресою в Івано-Франківську - Військових Ветеранів, 10. Або запис на прийом до лікаря сексопатолога - 711550.
27.12.2010, Людмила:
як викликати лікаря нарколога на дім для виведення хворого з запою?
Доброго дня, Людмило! Вам потрібно зателефонувати за телефоном 71-15-60 та зареєструвати виклик.
26.12.2010, Уляна:
Чи можливо у вас видалити атерому, і скільки це коштуватиме.
Доброго дня, Уляно! Ви можете зробити дану процедуру в нашій клініці Медекс. Для визначення вартості потрібно проконсультуватися у нашого лікаря-дерматолога.
24.12.2010, Вікторія:
Добрий день! Чи можна у вас видалити кисту на нижній губі . киста утворилася в результаті травми.
Доброго дня! Вам потрібно проконсультуватися із лікарем-дерматологом.
21.12.2010, Володимир:
Дружині встановили діагноз фіброміома матки.Чи лікують у Вас таку хворобу і скільки це коштує.
Доброго дня, Володимире! Так, в гінекологічному відділенні поліклініки Медекс можна пройти лікування фіброміоми матки. Первинний прийом лікаря-гінеколога коштує 90 грн. Вартість лікування фіброміоми матки в нашому медичному центрі можна визначити тільки після обстеження.

Довідка

Фіброміома матки Це найбільш поширена доброякісна п... детальніше
21.12.2010, andriy:
добрий день!!! дякую за відповідь !!!!! я запитував вас про операцію при фімозІі отримав відповідь!!!!!! але мене ще цікавить чи потрібно йти на консультацію до уролога і додатково платити за неї!!
Доброго дня, Андрію! Так, первинний прийом обов'язковий, його вартість 90 гривень.
21.12.2010, Ірина:
Доброго дня! Скільки коштує кодування від алкоголізму? Та яка тривалість лікування???
Доброго дня! Ви можете скористатися акційною пропозицією - первинний прийом лікаря-нарколога - безкоштовний. Вартість та тривалість лікування алкоголізму можна визначити на основі консультації нарколога.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії