Запитай у лікаря

поставити запитання
04.02.2011, марія:
Добрий день!Я Марія, мені 33р. Сильно випадає волосся,що не пробувала нічого не допомагає.Допоможіть будь-ласка!До кого звернутися?
Доброго дня, Маріє! Волосся - невід'ємна частина нашої зовнішності і одна з головних складових привабливості для жінок. Коли жінка знає, що у неї красиве доглянуте волосся, вона відчуває себе впевненіше, розкутіше, вони допомагають їй поліпшити самопочуття і настрій. Беручи до уваги те, що причиною випадіння волосся можуть бути різні захворювання (гормональні порушення в організмі, дерматологічні захворювання, захворювання шлунково-кишкового тракту та ін.),Вам рекомендуємо звернутись до терапевта, ендокринолога, дерматолога, які визначать причину даного процесу.
03.02.2011, Дмитро:
65 річна жінка була з цукровим діабетом була в лікарні 2 тижня. лікували болі в районі почок, не виявили однієї з них, направили на перерву та повторне лікування уже підшлункової, бо припускають шо проблема там. Під час перерви (перебування вдома) без видимих на те причин почала боліти малоберцева кістка правої ноги. Біль тупа, мігруюча і постійна. Не дає спати уже 4 ночі. Лікарі місцевої поліклініки не вияснили діагнозу, прописали якісь вітаміни. толку нуль. що це може бути? і до якого лікаря нам піти, який би хоча б діагноз поставив? Були у невролога - там нічого толкового. Можливо до Ревматолога чи ортопеда? Дякую.
Доброго дня, Дмитре! Прошу звернутись у поліклініку «Медекс» до ендокринолога, бажано принести виписки з історії хвороби зі всіма обстеженнями. Години прийому ендокринолога: Понеділок 9:00-13:00, Середа 14:30-17:30, Субота 9:00-13:00. Вартість первинного прийому – 90грн.
02.02.2011, галина:
після операційний злуковий процес з ліва,првий яєчник 23/13 структура не змінена по ребру матки опущений в задньому склеп.,здрібними фолікулами У-2,70 см3 ,Фіброміома матки,анілізи лейкоцти -9,2 ШОЕ 21 палочки 10 сильні болі внизу
Добрий день, Галино! Зважаючи на скарги, УЗД огляд, загальний аналіз крові- рекомендєм Вам звернутись до лікаря-гінеколога для вирішення тактики ведення і лікування.
31.01.2011, Кароліна:
Доброго дня. У результатах аналізів написано, що рівень пролактину 24,66. Що це означає? І який нормальний показник у людини?
Добрий день, Кароліно! Для відповіді на Ваше запитання Нам потрібно дізнатись одиниці виміру даного обстеження. Дякую!
29.01.2011, оля:
Доброго дня! Скажытьбудь-ласка, де в Україні можна зробити ПАП-тест (Цервікальний мазок). Дякую
Доброго дня, раді відповісти на ваше запитання. Мазок Папаніколау, тест Папаніколау чи цитологічний мазок (англ. Papanicolaou test, Pap test или Pap smear) — тест, з допомогою якого можна визначити передракові чи ракові клітини в піхві, шийці матки та в цервікальному каналі. Пап-тест дозволяє досить ефективно визначати передракові зміни епітелію - цервікальні внутрішньоепітеліальні неоплазії різного ступеня тяжкості. Вартість даного лабораторного обстеження в поліклініці "Медекс" становить 40грн.
28.01.2011, рунслан:
доброго дня. підкажіыть, як можна закодуватись від алкоголізму та скільки часу триває курс кодування і яка його ціна. дякую
Добрий день! Рекомендуємо звернутись особисто за попереднім записом до лікаря-нарколога, тому що медодики лікування є різні (залежить від тяжкості захворювання). Вартість консультації становить 70 грн.
27.01.2011, Руслан:
Почему мой вопрос про проблему у моей девушки после принятия постинора остался без ответа и был удален?
В нашей системе случился сбой, и вся информация с форума была удалена. Некоторую информацию удалось восстановить, а некоторую, к сожалению, нет. Видимо Ваш вопрос попал под последнюю категорию. Приносим свои извинения за технические неполадки. Если вопрос еще актуален, пожалуйста, продублируйте его.
27.01.2011, Любомир:
Цікавить ціна на прийом до уролога, і які послуги входять в цю ціну. Дякую
Доброго дня, Любомире! Первинний прийом лікаря-уролога становить 90грн. В цю ціну входить збір скарг пацієнта, анамнезу хвороби, життя, огляд, пальпація, перкусія, встановлення попереднього діагнозу. Рекомендації для проведення додаткових методів обстеження (лабораторних, інструментальних). Повторний прийом лікаря-уролога становить 60 грн. В цю ціну входить оцінка даних обстеження, встановлення кінцевого діагнозу, та призначення лікування.
25.01.2011, Оля:
Доброго дня!Скажіть, будь ласка,чи можна у вас видалити бородавку на руці,яка ціна?)
Доброго дня! В нашій клініці проводиться видалення бородавок методом лазерної вапоризації. Для цього Вам потрібно прийти на прийом до лікаря-дерматолога, який визначить характер бородавки та її величину. Ціна прийому 90 грн. Видалення бородавки буде коливатись від 50 до 150 в залежності від характеру бородаки, її величини та місця знаходження.
24.01.2011, Алексей:
Добрий день. Підскажіть будь-ласка, у вас діагностують проблеми практологічного характеру і чи є у вас в наявності - лікар-практолог
Доброго дня, Олексію! Лікар-проктолог в даний час проходить підготовку на курсах стажування та інформації по лазерній хірургії, що значно покращить лікування різних проктологічних захворювань!Радимо звернутись по тел. (0342)71 15 60 за детальнішою інформацією.


поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії