Запитай у лікаря

поставити запитання
21.12.2010, andriy:
добрий день!!! дякую за відповідь !!!!! я запитував вас про операцію при фімозІі отримав відповідь!!!!!! але мене ще цікавить чи потрібно йти на консультацію до уролога і додатково платити за неї!!
Доброго дня, Андрію! Так, первинний прийом обов'язковий, його вартість 90 гривень.
21.12.2010, Ірина:
Доброго дня! Скільки коштує кодування від алкоголізму? Та яка тривалість лікування???
Доброго дня! Ви можете скористатися акційною пропозицією - первинний прийом лікаря-нарколога - безкоштовний. Вартість та тривалість лікування алкоголізму можна визначити на основі консультації нарколога.
20.12.2010, андрій:
добрий день!!!! в мене фімоз-----------скажіть будь-ласка чи можна у вашій клініці зробити відповідну операцію , і якщо можна , то яка її вартість!!!!!!!!! ДАЙТЕ БУДЬ-ЛАСКА ВІДПОВІДЬ
оброго дня, Андрію! Так, таку операцію можна зробити в поліклініці Медекс, за адресою в Івано-Франківську - Військових Ветеранів, 10. Лікар-уролог приймає щоденно з 8:00 до 13:00. Вартість даної операції - 450 грн.

Довідка

Фімо?з (лат. - phimosis) - патологічна вузкість препуціально... детальніше
19.12.2010, Володимир:
Скажіть будь ласка скільки коштує здати аналізи на наявність венеричних хвороб? У які дні це можливо,і які терміни результатів?
Доброго дня, Володимире! Первинний прийом у лікаря-дерматовенеролога та обстеження коштує 150 грн. Лікар приймає з 12:00 - 15:00 щодня. Результат готові наступного дня.
16.12.2010, людмила:
моїй дитині 9 років вона досих пір мочиться по ночам у ліжко, проконсультуйте що робити? дякую
Доброго дня, Людмило! Проконсультувати дистанційнно складно, складно. Адже необхідно визначити потрібно причину. Тому рекомендуємо Вам звернутися до лікаря-уролога для проведення обстеження.

Довідка

Енурез - захворювання, що характеризується нетримання... детальніше
14.12.2010, Андрій:
Добрий день! Скажіть будь-ласка чи у вас можна зробити спермограму? Якщо так то скільки це коштує, через який час результат? Екулят здається безпосередньо у вас чи його вже треба привезти вам в якісь посудині? Яка підготовка з моєї сторони повинна бути для здачі цього аналізу? Дякую!
Доброго дня, Андрію! Так, у нашому медичному центрі Ви можете зробити розгорнутий аналіз спреми - спремограму. Вартість аналізу - 120,00 гривень. Для здачі сперми на аналіз Вам потрібно дотримуватися наступних вимог. 1. Необхідно повністю утримуватися від статевого життя не менше 3-4 днів, але не більше тижня. 2. Не можна вживати алкоголь; 3. Небажано вживати лікарські препарати; 4. Не можна выдвыдувати сауну або баню; 5. Не можна приймати ванну (митися бажано під душем); 6. Не можна їсти напередодні гостру і жирну їжу, 7. Потрібно не мочитися за 2 години до здачі сперми. 8. Сперму краще отримувати в лабораторії шляхом мастурбації або перерваного статевого акту. Краще здавати сперму на аналіз в тому ж приміщенні, де знаходиться лабораторія. Охолоджування сперми веде до спотворення її показників. 9. Оптимальною температурою для того, щоб не загинули сперматозоїди, є 20-37°С. Дуже важливо, що б вся викинута при еякуляції сперма в повному об'ємі потрапила в лабораторний посуд. Втрата хоч би однієї порції (особливо першої) може значно спотворити результат дослідження. Виконання всіх цих вимог допоможе уникнути помилок в показниках спермограми.

Довідка

Спермограма - повний розгорнутий аналіз сперми (фізичн... детальніше
13.12.2010, Андрій:
Скажіть,будь ласка,скільки коштує вирівнювання зубів з допомогою брекетів?
Доброго дня, Андрію! Орієнтовна вартість вирівнювання зубів за допомогою брикетів - 3000 гривень за одну щелепу.
01.12.2010, Мар"яна:
Доброго вечора, скажіть буль ласка, скільки коштує консультація та обстеження у гініколога у вашій клініці?
Доброго дня, Мар'яно! Вартість первинної консультації - 90 грн. (гінекологічний огляд, консультація)
22.11.2010, Наталія:
А у вас можна виміряти очний тиск? скільки це коштуватиме?
Доброго дня, Наталіє! Так, на базі нашої поліклініки Ви можете пройти дане обстеження. Ми пропонуємо два методи: - БЕЗКОНТАКТНА ТОНОМЕТРІЯ - ціна 35,00 грн за обстеження; - метод МАКЛАКОВА - ціна 20,00 грн за обстеження. Обстеження Ви можете пройти в салоні "ОПТИКА-МЕДЕКС" за адресою Л.Бачинського, 3. Телефон в Івано-Франківську 50-54-53.
22.11.2010, Наталія:
Потрібна консультація ревматолога. Скажіть будь ласка час прийому, та вартість консультації.
Доброго дня, Наталіє! Лікар-ревматолог приймає в понеділок та п'ятницю з 9:00 до 12:00. Консультація коштує 80 грн. (первинний прийом).


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії