Запитай у лікаря

поставити запитання
11.02.2011, Андрій:
Добрий день! В Мене таке питання! Коли я звернувся у вашу клініку з проблемою безпліддя, мене направила адміністратор до дерматолога. Чому до дерматолога???
Зважаючи на те, що чоловіче безпліддя може бути викликане інфекціями різних груп, Вас направили для обстеженням на їх наявність (можливим лікуванням у лікаря дерматовенеролога) та подальшою консультацією лікаря-андролога. Дякую!
09.02.2011, Олександр:
Поясніть будь-ласка результати: активнорух.-14% слаборухомі-5%, нерухомі-80%, з явищем дискинезії 1%, аглютинація+, колір - жовто-білув., Рн 9,0, патологічні форми: Г-15,0%, Ш-10,4%, Х-8,2%, Ш-Х 6,6%., в"язкість 1мм. Хочу бути підготовлений коли піду на прийом до уролога. Дякую.
Добрий день, Олександре! Дані результати спермограми свідчать про порушення, необхідно знайти їх причину. В цьому Вам допоможе лікар-уролог. Щоб бути підготовленим до прийому уролога, потрібно прийти на огляд з 8:00 до 9:00 ранку, натщесерце, для можливої здачі додаткових аналізів та обстеження.
09.02.2011, Остап:
доброго дня. Скільки у вас коштує операція по корекції носової перегородки,та корекції носу,і скільки часу вона займе?
Доброго дня, Остапе! Щоб дати чітку відповідь на Ваші запитання, потрібно провести огляд лікаря-ЛОРа, оскільки є декілька видів корекції носової прегородки та зовнішнього носа. Первинний прийом лікаря 50 грн. Графік роботи: З понеділка по п`ятницю 09:00-18:00, субота-9:00-14:00. Кожного четверга консультує завідуючий кафедри отоларингології ІФДМУ професор Попович Василь Іванович. Попередній запис по тел. (0342)71-15-60.
09.02.2011, Уляна:
Турбує питання небажаного волосся на обличчі та тілі. До кого звернутись?гінеколога-ендокринолога?
Дякуємо за запитання! Дані скарги можуть бути спричиненими гормональними порушення в організмі. Рекомендуємо первинну консультацію лікаря -ендокринолога. Попередній запис по тел. (0342)71-15-60.
07.02.2011, Руслан:
Як краще лікуватися від варикоцеле? Яка вартість її операції? Буду вдячний за відповідь по телефону! Завчасно дякую та чекатиму відповіді!
Доброго дня! Лікування варікоцеле може бути консервативним, або оперативним, в залежності від стадії хвороби, віку пацієнта, ускладнень, супутніх захворювань. Хірургічне лікування варікоцеле (операція Іванисевича) коштує 2300грн.
04.02.2011, марія:
Добрий день!Я Марія, мені 33р. Сильно випадає волосся,що не пробувала нічого не допомагає.Допоможіть будь-ласка!До кого звернутися?
Доброго дня, Маріє! Волосся - невід'ємна частина нашої зовнішності і одна з головних складових привабливості для жінок. Коли жінка знає, що у неї красиве доглянуте волосся, вона відчуває себе впевненіше, розкутіше, вони допомагають їй поліпшити самопочуття і настрій. Беручи до уваги те, що причиною випадіння волосся можуть бути різні захворювання (гормональні порушення в організмі, дерматологічні захворювання, захворювання шлунково-кишкового тракту та ін.),Вам рекомендуємо звернутись до терапевта, ендокринолога, дерматолога, які визначать причину даного процесу.
03.02.2011, Дмитро:
65 річна жінка була з цукровим діабетом була в лікарні 2 тижня. лікували болі в районі почок, не виявили однієї з них, направили на перерву та повторне лікування уже підшлункової, бо припускають шо проблема там. Під час перерви (перебування вдома) без видимих на те причин почала боліти малоберцева кістка правої ноги. Біль тупа, мігруюча і постійна. Не дає спати уже 4 ночі. Лікарі місцевої поліклініки не вияснили діагнозу, прописали якісь вітаміни. толку нуль. що це може бути? і до якого лікаря нам піти, який би хоча б діагноз поставив? Були у невролога - там нічого толкового. Можливо до Ревматолога чи ортопеда? Дякую.
Доброго дня, Дмитре! Прошу звернутись у поліклініку «Медекс» до ендокринолога, бажано принести виписки з історії хвороби зі всіма обстеженнями. Години прийому ендокринолога: Понеділок 9:00-13:00, Середа 14:30-17:30, Субота 9:00-13:00. Вартість первинного прийому – 90грн.
02.02.2011, галина:
після операційний злуковий процес з ліва,првий яєчник 23/13 структура не змінена по ребру матки опущений в задньому склеп.,здрібними фолікулами У-2,70 см3 ,Фіброміома матки,анілізи лейкоцти -9,2 ШОЕ 21 палочки 10 сильні болі внизу
Добрий день, Галино! Зважаючи на скарги, УЗД огляд, загальний аналіз крові- рекомендєм Вам звернутись до лікаря-гінеколога для вирішення тактики ведення і лікування.
31.01.2011, Кароліна:
Доброго дня. У результатах аналізів написано, що рівень пролактину 24,66. Що це означає? І який нормальний показник у людини?
Добрий день, Кароліно! Для відповіді на Ваше запитання Нам потрібно дізнатись одиниці виміру даного обстеження. Дякую!
29.01.2011, оля:
Доброго дня! Скажытьбудь-ласка, де в Україні можна зробити ПАП-тест (Цервікальний мазок). Дякую
Доброго дня, раді відповісти на ваше запитання. Мазок Папаніколау, тест Папаніколау чи цитологічний мазок (англ. Papanicolaou test, Pap test или Pap smear) — тест, з допомогою якого можна визначити передракові чи ракові клітини в піхві, шийці матки та в цервікальному каналі. Пап-тест дозволяє досить ефективно визначати передракові зміни епітелію - цервікальні внутрішньоепітеліальні неоплазії різного ступеня тяжкості. Вартість даного лабораторного обстеження в поліклініці "Медекс" становить 40грн.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії