Запитай у лікаря

поставити запитання
31.01.2011, Кароліна:
Доброго дня. У результатах аналізів написано, що рівень пролактину 24,66. Що це означає? І який нормальний показник у людини?
Добрий день, Кароліно! Для відповіді на Ваше запитання Нам потрібно дізнатись одиниці виміру даного обстеження. Дякую!
29.01.2011, оля:
Доброго дня! Скажытьбудь-ласка, де в Україні можна зробити ПАП-тест (Цервікальний мазок). Дякую
Доброго дня, раді відповісти на ваше запитання. Мазок Папаніколау, тест Папаніколау чи цитологічний мазок (англ. Papanicolaou test, Pap test или Pap smear) — тест, з допомогою якого можна визначити передракові чи ракові клітини в піхві, шийці матки та в цервікальному каналі. Пап-тест дозволяє досить ефективно визначати передракові зміни епітелію - цервікальні внутрішньоепітеліальні неоплазії різного ступеня тяжкості. Вартість даного лабораторного обстеження в поліклініці "Медекс" становить 40грн.
28.01.2011, рунслан:
доброго дня. підкажіыть, як можна закодуватись від алкоголізму та скільки часу триває курс кодування і яка його ціна. дякую
Добрий день! Рекомендуємо звернутись особисто за попереднім записом до лікаря-нарколога, тому що медодики лікування є різні (залежить від тяжкості захворювання). Вартість консультації становить 70 грн.
27.01.2011, Руслан:
Почему мой вопрос про проблему у моей девушки после принятия постинора остался без ответа и был удален?
В нашей системе случился сбой, и вся информация с форума была удалена. Некоторую информацию удалось восстановить, а некоторую, к сожалению, нет. Видимо Ваш вопрос попал под последнюю категорию. Приносим свои извинения за технические неполадки. Если вопрос еще актуален, пожалуйста, продублируйте его.
27.01.2011, Любомир:
Цікавить ціна на прийом до уролога, і які послуги входять в цю ціну. Дякую
Доброго дня, Любомире! Первинний прийом лікаря-уролога становить 90грн. В цю ціну входить збір скарг пацієнта, анамнезу хвороби, життя, огляд, пальпація, перкусія, встановлення попереднього діагнозу. Рекомендації для проведення додаткових методів обстеження (лабораторних, інструментальних). Повторний прийом лікаря-уролога становить 60 грн. В цю ціну входить оцінка даних обстеження, встановлення кінцевого діагнозу, та призначення лікування.
25.01.2011, Оля:
Доброго дня!Скажіть, будь ласка,чи можна у вас видалити бородавку на руці,яка ціна?)
Доброго дня! В нашій клініці проводиться видалення бородавок методом лазерної вапоризації. Для цього Вам потрібно прийти на прийом до лікаря-дерматолога, який визначить характер бородавки та її величину. Ціна прийому 90 грн. Видалення бородавки буде коливатись від 50 до 150 в залежності від характеру бородаки, її величини та місця знаходження.
24.01.2011, Алексей:
Добрий день. Підскажіть будь-ласка, у вас діагностують проблеми практологічного характеру і чи є у вас в наявності - лікар-практолог
Доброго дня, Олексію! Лікар-проктолог в даний час проходить підготовку на курсах стажування та інформації по лазерній хірургії, що значно покращить лікування різних проктологічних захворювань!Радимо звернутись по тел. (0342)71 15 60 за детальнішою інформацією.
24.01.2011, світлана:
чи приймає світлана вінтонюк і на який день можна записатись
Світлана Іллівна в даний час перебуває в декретній відпустці.
24.01.2011, Зоряна:
У дитини була гнійна ангіна,і аналізи показали наявність мононукліозу,які аналізи потрібно здати і до яких лікарів звернутись і скільки все коштуватиме?
При наявності в дитини вірусу Епштейн-Бара, рекомендуємо консультацію лікаря-педіатра, який визначить план подальшого дообстеження і лікування. Первинний прийом лікаря-педіатра 90 грн. Дякую!
24.01.2011, Таня:
Доброго дня!Скажіть будь-ласка які саме у вас проводяться дослідження на ВІЛ-інфекцію і по якій ціні?
Доброго дня! Вартість лабораторного обстеження сироватки крові на ВІЛ-інфекцію становить 90 грн.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії