Запитай у лікаря

поставити запитання
27.02.2011, христя:
Добрий вечір, скажіть будь ласка як можна дізнатись чи курить людина траву, чи існують якісь аналізи щоб це можна було провірити?
Так, це можливо. Ми використовуємо експрес тест на виявлення конабіоїдів в сечі. Вартість консультації лікаря - нарколога з проведенням тесту становить - 95 грн.
27.02.2011, Василенко Галина:
Моєму сину необхідна операція на носовій перетинці. Скажить, будь ласка, чи проводите ви такі операції лазером?
Ми виконуємо операції лазером на носовій перетинці. Вам необхідно звернутись на огляд до лікаря – отоларинголога, який визначить в якому відділі (хрящовому чи кістковому) наявна деформація і порадить найбільш ефективний метод для її усунення.
27.02.2011, Андрій:
Доброго дня. В мене на шкірі тіла статевого органу з’явились утворення тілесного кольору, схожі на кондиломи. В якого лікаря можна проконсультуватись, як проходить і скільки може коштувати їх лікування? Наперед спасибі.
Добрий день, Андрію! Кондиломи і папіломи зовнішніх статевих органів найчастіше є викликані вірусами папіломи людини, герпесу генітального та цитомегаловірусу. Рекомендуємо консультацію лікаря - дерматовенеролога, який обстежить Вас і зважаючи на результати проведених обстежень визначить об'єм та тривалість лікування.
26.02.2011, Олексан:
Доброго дня! В мене питання стосовно оториноларингології. В мене збільшені носові раковини - так які у вас застосовують методи лікування для їх нормалізації? Лазерні наприклад чи якісь інші? При чому хочу відмітити, що носову перегородку я уже рівняв (септопластика). Дайте, будь ласка, відповідь.
Добрий день, Олексанре! В поліклініці Медекс ми використовуємо декілька методів хірургічного лікування патології носових раковин. Перевага лазерного методу полягає в його радикальності, сухому операційному полі, локальності дії, мінімальному ушкодженні оточуючих тканин, ефективному гемостазі, високій стерильності. Насамперед потрібно визначити стан Ваших носових раковин і причину, яка призвела до збільшення. Радимо проконсультуватися в лікаря - отоларинголога, який порадить оптимальний метод лікування. При необхідності Ви можете отримати консультацію професора, завідуючого кафедри отоларингології - Поповича Василя Івановича. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.
25.02.2011, Оксана:
Доброго дня. У мене Папілома вірус, на даний час маються висипи схожі на кндиломи. Скільки коштує у Вас обстеження та лікування такого захворювання?
Генітальні гострокінцеві кондиломи, папіломи найчастіше можуть бути спричиненими низькоонкогенним вірусом папіломи людини 6 , 11 типу і вірусом генітального герпесу. Також бувають поєднані інфікування HV, CMV, низькоонкогенним та високоонкогенним папіломовірусом, які дуже часто у жінок вражають шийку матки, викликаючи на ній патологічні зміни такі, як: ерозії, лейкоплакії ,дисплазіЇ, внутрішньоклітинний та клінічний рак шийки матки. Тривалість лікування папіломовірусної інфекції залежить від типу і концентрації вірусу. Отже, ми рекомендуємо Вам консультацію лікаря - гінеколога, який визначить індивідуальний план обстеження і лікування. В лабораторії поліклініки Медекс виконуються наступні дослідження методом ПЛР: Папіломавірус низькоонкогенний 6,11 типи - 60-00 грн. Папіломавірус високоонкогенний 16 і 18 типи (якісне визначення) - 60-00 грн. Папіломавірус високоонкогенний 16 і 18 типи (кількісне визначення) - 65-00 грн. Папіломавірус високоонкогенний скринінг (16,18, 31, 33, 35,39,45,52,53,56,58,59,66,70 типи ) якісне визначення з окремим виявленням 16 типу - 100-00 грн. Папіломавірус високоонкогенний скринінг (16,18, 31, 33, 35,39,45,52,53,56,58, 59,66,70 типи ) кількісне визначення, без визначення генотипу - 120-00 грн. Комплексне дослідження патологій шийки матки: урогенітальний мазок, цитологія шийки матки (PAP-test), ПЛР-дослідження на HPV 6,11 типи, HPV високоонкогенний скринінг, Herpes Virus, CMV - 300-00 грн. Забір на ПЛР дослідження 12-00 грн.
23.02.2011, Юлия:
Здравствуйте! Очень прошу ответить, мне это важно. 5 месяцев назад, мне чистили замершую Б. на сроке 6,5недель. Сдавала анализы на инфекции различные, обнаружили Цитомегаловирус. Антитела IgM не обнаружены, показатели IgG - там есть в значениях - не обнаружено, серая зона, положительно. Так вот, у меня серая зона, 0,826 (единицы измерения не помню, остались у врача результаты). То есть, как я понимаю, Антител нет? Врач сказал, что титр высоковат, нужно понижать. Диагноз поставили - хронический ЦМВ. Назначили лечение: протефлазид в каплях, уколы Иммуноглобулин антицитомегаловирусный - 5 уколов по 3мл каждые 2 дня. Вопрос такой: насколько быстро уколы понизят титры IgG, я со 02 февраля пью капли протефлазид (уже 20 дней) и сегодня начну уколы. Дело в том, что я очень хотела в этом цикле попытаться беременеть, но врач запрещает, говорит, что после уколов пройдёт 3 недели, пересдадим кровь, и только потом, если титры снизятся, можно будет в следую.цикле беременеть. Уколы будут с 23.02 по 03.03. , овуляция примерно будет на 12-15 день (это 7-10марта), то есть после уколов пройдет одна неделя, я надеюсь они уже начнут действовать? Или сколько им нужно времени? Могу ли я рискнуть, и пробовать зачать в этом цикле, не дожидаясь результатов анализов. Это мучительно долго для меня. Очень жду Вашего ответа! Заранее премного благодарна.
Антитіла Ig G свідчать про те, що Ви контактували з цитомегаловірусом. Антитіла Ig G залишаються в організмі протягом всього життя. Для того, щоб встановити фазу та стадію цитомегаловірусної інфекції, планувати вагітність - необхідно проконсультуватись в лікаря-інфекціоніста. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60
22.02.2011, ігор:
мені 22 роки відчуваю тиск в горлі в районі гортані  і тяшко дихати час від часу  тиск пропадаєщо це може бути?  в лікарню піти не можу бо  живу за кордоном і  немаю страховки
Для встановлення діагнозу потрібна Ваша присутність: огляд та додаткові методи обстеження (інструментальні та лабораторні). Вибачте, але діагноз в даному випадку встановити не можем. Рекомендуємо тільки огляд лікаря.
19.02.2011, Катерина:
місцевий лікар поставив діагноз - короста ми всією сімєю пролікувались спрегалем десь приблизно вже 4 рази але всерівно чухаємось, що робитии не знаємо чи вірний діагноз лікаря як це перевірити?
Добрий вечір, Катерино! Лікування спрагелем 4 рази є надмірним. Можливо у Вас виникла алергічна реакція на цей препарат.За детальнішими рекомендаціями рекомендуємо проконсультуватися особисто у лікаря-дерматовенеролога.
16.02.2011, Сергій:
Мене цікавить хто у Вас на прийомі з лікарів-стоматологів ? Прізвіща?
Доброго дня, Сергію! В стоматологічному відділенні поліклініки працюють: 1)завідуючий відділенням стоматології - П’ятка Ігор Михайлович. 2)лікар - стоматолог Добриніна Людмила Анатоліївна. 3)лікар - стоматолог Форостина Світлана Любомирівна. 4)лікар - стоматолог Керницька Вікторія Вікторівна. 5)лікар - стоматолог Кеніца Іван Теодорович. Ласкаво просимо!
11.02.2011, Віталік:
Добрий день! Мені 20 років,в мене є партнер (дівчина) і в мене нормальне сексуальне життя,от тільки одне хвилює: короткотривалий статевий акт(з моєї сторони) кілька хвилин (до 3). Наступний раз теж не довго. Що порадите? Буду вдячний за відповідь.
Добрий день! Короткотривалий статевий акт, або синдром прискореної еякуляції, може бути проявом інших захворювань. Тому потрібний огляд і консультація лікаря андролога-уролога.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії