Запитай у лікаря

поставити запитання
16.03.2011, Ольга:
Добрий день.Мені 26 років.Я часто хворію ангіною.Організм виснажений і ослаблений.Зараз я майже одужала від чергової ангіни, але у мене залишились неприємні відчуття у горлі (особливо зранку і перед сном)- при ковтанні є відчуття, що щось на горлі залишається і заважає. Я знаю, що тут потрібен огляд лікаря, та все ж може щось мені порадите, наприклад, як відновити захисні сили організму і обійтися без таблеток, оскільки я хочу у недалекому майбутньому народити дитину.
Насамперед ми рекомендуємо огляд лікаря-отоларинголога, який проведе ендоскопічний огляд органів носоглотки, орофарингоскопію. Також потрібно взяти мазок з ротоносоглотки на флору та чутливість до антибіотиків (тому що їжа і злущений епітелій потрапляють в лакуни, останні є поживним середовищем для мікроорганізмів, які циркулюють в кров'яному руслі і шукають органи - мішені (серце, легені, суглоби, а у жінок - яйники). При настанні ремісії захворювання потрібно з профілактичною метою провести промивання лакун, та виконати фізпроцедури, провести санацію зубів.
15.03.2011, Євген:
Добрий день! Скажіть будь-ласка графік прийому лікаря-уролога Руслана Ярославовича. Чи потрібно записуватись на прийом попередньо?
Доброго дня! Лікар-уролог приймає з понеділка по п'ятницю, з 8:00 до 16:00. Рекомендуємо попередньо записатись на прийом.
14.03.2011, Оксана:
Добрий день. 2 роки назад я перенесла хронічний піелонефрит. Тепер кожні 3-4 місяці у мене бувають періоди,що піднімається температура - 37-37,4 і турбують інколи легкі болі в ділянці попереку або внизу живота. Скажіть будь-ласка - це результати недолікованого піелонефриту? Що далі робити, тому що мені 26 років і насторожує те,що ще планую родити колись.Дякую
Можливо Ваші скарги є спричинені хронічним пієлонефритом, який має такі періоди перебігу: загострення, латентне запалення і ремісія. Варто зазначити, що дані симптоми можуть бути і при інших захворюваннях, тому необхідно звернутись на консультацію до лікаря – уролога, який встановить попередній діагноз і при необхідності направить Вас на додаткові методи обстеження та призначить лікування. Пієлонефрит обов'язково слід лікувати, оскільки є висока ймовірність розвитку ускладнень на тлі бездіяльності. У нашій поліклініці створені всі умови для якісної і своєчасної діагностики пієлонефриту та інших захворювань нирок. Тільки правильний підбір схеми лікування, довірчий контакт і взаємодія пацієнта з лікарем, дотримання пацієнтом всіх рекомендацій є гарантією одужання. Не відкладайте візит до поліклініки. Ми готові Вам допомогти.
14.03.2011, Ольга:
Добрий день.Моїй дочці 7 років.3 тижні тому вона перехворіла ангіною після якої у неї почався насмарк (виділення жовто-зеленого кольору.При огляді ЛОР запідозрив гайморит і виявив аденоїди. Чи застосовується у Вашій клініці лазерне видалення аденоїдів і скільки це коштує?
Доброго дня! Аденоїдні розростання cпостерігається у дітей у віці 3-7 років, мають вигляд сосочків, що звисають та повністю заповнюють носоглотку, тому дихання через ніс затруднене, іноді взагалі відсутнє. Внаслідок цього змінюється газовий склад крові, порушується функція шлунка, нирок і ін. органів. Показами до хірургічного втручання є затруднене носове дихання, і різні наслідкові порушення загального та місцевого характеру (отіти, бронхіт, та ін.) В поліклініці Медекс виконуються лазерні аденотомії, але тактика лікування кожного пацієнта є індивідуальною, тому для визначення плану лікування та можливого втручання спочатку потрібно проконсультуватись в лікаря - отоларинголога.
13.03.2011, Олеся:
Добрий вечір! Мене теж цікавить питання про досвідченість мед. персоналу у вашій поліклініці. Дуже багато молодих лікарів працює у вашій поліклініці. Це насторожує! Це не студенти?
Повторюсь, але в нашій клініці немає жодного лікаря-інтерна, який самостійно веде прийом пацієнтів. Студенти і лікарі -інтерни не мають права самостійно працювати. А молодість не вада! Менше амбітності, динамічність та бажання допомогти - завжди "плюс". Краще працювати починати працювати з хорошою, світового рівня діагностикою, а ніж набувати досвід працюючи на старому обладнанні, оскільки такий досвід стане тягарем в подальшій роботі. В «Медексі» працюють справжні фахівці, а їх вік немає абсолютно ніякого значення для надання Вам кваліфікованої допомоги. В кожного є свій вибір. Ви маєте право зробити свій!
13.03.2011, Олена:
Прочитала про роботу в Медексі. Ви запрошуєте інтернів??? Вони будуть учитись на ваших пацієнтах??? І скільки у вас інтернів працюють, по яких спеціальностях? Надіюсь гінекологи у вас не студенти? Потрібно знати до кого не попасти!
Так, дійсно, поліклініка «Медекс» запрошує на роботу лікарів - інтернів перших років навчання для того, щоб надати майбутнім спеціалістам змогу набути практичний досвід у спілкуванні з пацієнтами, зборі анамнезу захворювання та ін. на європейському рівні, оскільки поліклініка є клінічною базою Івано – Франківського національного державного медичного університету і тому лікарі-інтерни асистують практикуючим лікарям у нашій клініці. Лікарям - інтернам, які набули практичний досвід роботи в поліклініці і закінчують післядипломне навчання, ми надаємо можливість подальшого спеціалізованого стажування в провідних спеціалізованих медичних закладах України. Запевняємо Вас, що прийшовши до нас Ви зможете поспілкуватися зі справжніми професіоналами своєї справи.
13.03.2011, Ірина:
Висловлюю подяку стоматологу Кеніці Івану, за високий професіоналізм.
12.03.2011, Володимир:
Молочниця в ротовій порожнин.і напевно в цілому організмі. Як позбутися? ністатін, дифлюзол і т. д. непомагають що порадите?
Грибкові захворювання шлунково – кишкового тракту є найчастіше проявом дисбактеріозу кишечника – захворювання, яке пов'язане з розвитком патогенної (шкідливою для організму) мікрофлори в шлунково-кишковому тракті, яка витісняє здорову. У результаті їжа скидається, застоюється, погано евакуюється і відбувається всмоктування в кров продуктів деградації. Все це супроводжується підвищеним утворенням газів і нестійкого стільця, при цьому хворі не отримують цілого ряду поживних речовин, вітамінів, мікроелементів. Кишковий тракт новонароджених в перші години життя стерильний. Протягом першої доби він заселяється випадкової мікрофлорою.Мікроби «колонізують» слизову оболонку кишечника, утворюючи щільний «бактеріальний дерен». Надалі в кишечнику новонароджених (годували грудним молоком) встановлюється специфічна бактеріальна флора, що складається з молочнокислих бактерій, яка зберігається до року, і після припинення вигодовування грудним молоком змінюється мікрофлорою дорослих,в якій найбільший відсоток (90%) припадає на частку біфідобактерій. Саме ці мікроорганізми взяли на себе основну роль у регуляції процесів травлення, всмоктування необхідних вітамінів і незамінних амінокислот, а також цілої низки біологічно активних сполук, без яких не може обійтися людина. При нормальному рівні (кількісному і якісному) корисна кишкова мікрофлора перешкоджає зростанню і розмноженню хвороботворної (патогенної) мікрофлори і захищає організм від розвитку кишкових інфекцій. Існує кілька груп причин, що призводять до дисбактеріозу: ? різні соматичні інфекційні захворювання; ? прийом антибіотиків; ? хіміо-, гормоно-та променева терапія; ? стресові ситуації; ? великі фізичні навантаження і перевтома; ? несприятлива екологічна обстановка; ? соціальні фактори (недоїдання, нестача вітамінів, незбалансоване харчування); ? переїдання (вживання за один прийом великих обсягів їжі, що викликає розтяг стінок шлунку і порушення ферментації харчової суміші); ? алкоголізм; ? сезонні фактори (осінній та весняний); ? вік. Сучасні методи обстеження дозволяють встановити причину дисбактеріозу, виявити патогенну мікрофлору і підібрати адекватне лікування.
12.03.2011, Ірина:
Доброго дня,скажіть будь-ласка,чи приймає у вас гінеколог Вінтонюк Світлана?
Доброго дня, Ірино! Світлана Іллівна в даний час перебуває в декретній відпустці.
10.03.2011, Ігор Михайлович:
хочу виразити вдячність Івану Теодоровичу за обгрунтовану пораду по догляду за зубними протезами.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії