Запитай у лікаря

поставити запитання
23.03.2011, Ігор:
У мого сина 13,5 років вуздечка доходить до сечовипускного каналу, через це погано відкривається голівка. Чи роблять у Вас "підрізання" вуздечки? Дякую
Вуздечкою статевого члена називається з'єднання його головки з крайньою плоттю. Коротка вуздечка - переважно вроджена патологія, яка часто зустрічається. При виявленні короткої вуздечки слід зробити пластику вуздечки. Операція проводиться лазером, фактично безкровна процедура. Загальна тривалість перебування у поліклініці не більше 3 годин. Загоєння відбувається протягом 10-12 днів.
22.03.2011, Надія:
Доброго вечора!В мене є до вас таке питання по гінекології.Скажіть будь ласка в мене менструальний цикл не є регулярним, поставили мені лікарі полікістоз яйників.Останній мц був ше в вересні 2010р.лікар призначив пити циклодинон на 3 місяці.Пю табл.вже 2-ий місяць, сьогодні перший день.Дякую вам дуже. якісь виділення ніби коричноватого кольору.із-за роботи немаю сходити часу до лікаря.Допоможіть і скажіть будь-ласка шо мені надалі робити.Порадьте.бо сильно переживаю
Доброго вечора! Надія - ми поставити діагноз і призначити лікування в електронному варіанті без огляду та обстежень не можемо, тому що причиною Ваших скарг можуть бути різні органічні чи функціональні зміни в організмі. Відсутність менструацій описані Вами протягом 6 місяців і більше має назву в медицині аменорея. Фізіологічна аменорея спостерігається до статевого дозрівання, у період вагітності, лактації та у клімактеричному періоді. При несправжній аменореї є нормальний менструальний цикл, але відсутні його зовнішні прояви через порушення відтоку менструальної крові внаслідок вад розвитку статевих органів (наприклад, відсутність піхви або шийки матки, отвору в дівочій пліві тощо), а також при набутих зарощеннях цервікального каналу шийки матки, піхви та ін При патологічнії аменореї відсутні циклічні зміни в системі гіпоталамус - гіпофіз - яєчники - матка і у всьому організмі жінки. Справжня патологічна аменорея пов'язана з розладами репродуктивної системи в результаті впливу на організм іонізуючого випромінювання, інфекцій, стресу, голоду та ін. Виникає також при генетичних порушеннях, захворюваннях центральної нервової та ендокринної систем, вродженій відсутності матки та пошкодження ендометрія, іноді при тривалому лікуванні цитостатичними препаратами.. Розрізняють патологічну аменорею первинну, якщо менструації не було ні разу в житті, і вторинну, якщо в минулому була хоча б одна менструація. В основному аменорея супроводжується безпліддям, розладами психоемоційної сфери, зниженням сексуальної функції. Почуття неповноцінності в сексуальному відношенні, пригніченість, моральні страждання викликають стан депресії, зниження працездатності і підвищений ризик розвитку серцево-судинних, ендокринних, психічних і інших захворювань у дітородному віці жінки. При аменореї потрібне спеціальне обстеження для проведення цілеспрямованого лікування та реабілітації. Лікування аменореї, в першу чергу, спрямоване на усунення причин, що викликали захворювання. Повноцінне харчування, нормалізація режиму праці та відпочинку, усунення стресових моментів, заняття фізкультурою, ефективне лікування загальних інфекційних і соматичних захворювань, виведення з організму токсичних речовин. При лікуванні аменореї, пов'язаної з гіпофункцією гіпофіза і яйників, застосовують гормональну терапію в поєднанні з фізіотерапевтичними процедурами.
21.03.2011, Уляна:
Доброго дня. Мені поставили діагноз: кератоконус I ступеня правого ока, кератоконус I-II ступеня лівого ока. Чи лікуєте ви дану форму захворювання без хірургічного втручання і яка приблизна вартість лікування. Дякую.
Доброго дня, Уляна! Рекомендуємо Вам особисто проконсультуватись у лікая-офтальмолога. Оптика Медекс знаходиться за адресою м. Івано-Франківськ, вул.Гетьмана Мазепи,11, тел. (0342)75-07-25.
21.03.2011, Люба:
Скажіть, будь-ласка, чи проводяться у вашому центрі високоефективні діагностичні методи (такі як ПЦР наприкла)для діагностування урогенітальних інфекцій. Скільки це коштує? Скільки коштує прийом уролога, андролога?
Доброго дня! В лабораторії поліклініки Медекс виконується молекулярна діагностика (метод ДНК) вірусних і бактеріальних інфекцій. Детьніше Ви можете переглянути наш прайс-лист на послуги лабораторії Медекс та завантажити їх у форматі PDF. Первинна консультація лікаря - уролога,андролога становить 90 грн.
21.03.2011, ігор миколайович:
збираюсь робити зубні протези,чи є у Вашій клініці зубний технік.
Доброго дня, Ігор Миколайович! Клініка Медекс співпрацює з провідними стоматологічними зуботехнічними лабораторіями м.Івано - Франківська.
19.03.2011, рита:
чи можна вагитни жинци на 5 тижни робити на роботи трохи тяжки физичиски цилий день на ногах и трохи нагинатись.
Вагітність — це період, коли зародок розвивається всередині матки жінки. Починається із зачаття і закінчується народженням, триває приблизно 40 тижнів. Після зачаття зазвичай припиняються менструації. Аналіз крові та сечі можуть визначити вагітність вже на 6-8 день після зачаття. Однак підтвердити діагностування вагітності може тільки лікар гінеколог. Кожна жінка зі строком вагітності 5-6 тижнів має відвідати лікаря для своєчасного виявлення порушень здоров'я. Відомо, що на 5 тижні періодичні болі внизу живота й у попереку, відчуття тиску на пряму кишку, надмірні виділення з піхви можуть свідчити про загрозу викидня. При нормальному протіканні вагітності жінка має вести звичайний для себе спосіб життя. Їх потрібні помірні фізичні та розумові навантаження, оскільки гіподинамія веде до набору зайвої ваги та ослаблення м'язів. Помірні фізичні вправи призначає лікар акушер-гінеколог, виходячи зі стану здоров'я вагітної. Водночас варто уникати різних рухів, не піднімати тяжкості, спати не менше 8 годин на добу. Не рекомендоване статеве життя у перші 2 та останні 2 місяці вагітності, вживання алкогольних напоїв та паління. Вагітним не можна шити на машинці із ножним приводом, їздити на велосипеді. Вагітним жінкам ліпше приймати душ (двічі на день), а не ванну, корисні повітряні ванни по 15-30 хвилин за температури повітря 20-22 °C. Для підготовки грудей до вигодовування їх слід обмивати прохолодною водою та обтирати грубим рушником. Важливо також стежити за гігієною ротової порожнини. Одяг має бути зручним, бажано із натуральних тканин, слід уникати взуття на підборах. Законодавство України забороняє вагітним працювати вночі або виконувати роботу понад норму, піддаватись впливу вібрації, джерел радіації, електромагнітних полів, охолодження або перегріву тощо.
18.03.2011, Надія:
Добрий вечір!Назвіть прізвище лікаря-дерматолога, який в "Медексі" видаляє невуси лазером, який у нього досвід і де він вчився цій операції?
Впровадження лазерної енергії в медичну практику суттєво полегшило багато хірургічних втручань, особливо поєднаних з використанням ендоскопії. В руках досвідченого хірурга лазер є засобом, який допомагає отримати бажаний лікувальний ефект, що значно виходить за межі можливостей звичайних хірургічних інструментів. За допомогою лазера хірург може дістатись анатомічних будов, розміри і розташування яких роблять їх недосяжними для будь-яких раніше відомих хірургічних інструментів. Лазер дозволяє хірургу застосовувати цілу низку нових оперативних способів лікування: може бути проведене ретельне висічення хворобливих тканин, видалення об’ємистих вогнищ, а також випаровування вогнищ, що займають велику площу. Крім того, лазерне лікування має ще одну незрівняну перевагу – в більшості випадків операції значною мірою є кровоспинними, навіть коли хірург працює в ділянках з великою кількістю судин. Більше того, вірогідність забруднення суміжних ділянок суттєво знижена, а протяжність пошкодження оточуючих тканин - досить контрольована. Отже, у разі лазерного лікування ризик післяопераційного болю, ускладнень, незворотніх пошкоджень значно зменшується. У багатьох випадках ризик рецедиву захворювання зменшується. В поліклініці Медекс проводиться лікування лазером лікарями - хірургами: отоларингології - проф. Попович Василь Іванович, Жукович Оксана Василівна; в гінекології - Ганущак Андрій Васильович; дематології та косметології - Вінтонів Олег Володимирович. Лікарі - хірурги пройшли курси стажування і інформації по використання фотонів світла у діагностиці і лікуванні на базі закладів МОЗ україни і отримали відповідні свідоцтва. Надія, ми гарантуємо і будемо раді надати Вам висококваліфіковану допомогу!
16.03.2011, Андрій Совтус:
Чи є в вас Дерматоскоп
Доброго дня, Андрію! В один день на тиждень ми проводимо дерматоскопічні огляди пацієнтів з патологією шкіри. Лікар-дерматолог Вінтонів Олег Володимирович. Попередній запис по телефону (0342)71-15-60.
16.03.2011, Ольга:
Добрий день.Мені 26 років.Я часто хворію ангіною.Організм виснажений і ослаблений.Зараз я майже одужала від чергової ангіни, але у мене залишились неприємні відчуття у горлі (особливо зранку і перед сном)- при ковтанні є відчуття, що щось на горлі залишається і заважає. Я знаю, що тут потрібен огляд лікаря, та все ж може щось мені порадите, наприклад, як відновити захисні сили організму і обійтися без таблеток, оскільки я хочу у недалекому майбутньому народити дитину.
Насамперед ми рекомендуємо огляд лікаря-отоларинголога, який проведе ендоскопічний огляд органів носоглотки, орофарингоскопію. Також потрібно взяти мазок з ротоносоглотки на флору та чутливість до антибіотиків (тому що їжа і злущений епітелій потрапляють в лакуни, останні є поживним середовищем для мікроорганізмів, які циркулюють в кров'яному руслі і шукають органи - мішені (серце, легені, суглоби, а у жінок - яйники). При настанні ремісії захворювання потрібно з профілактичною метою провести промивання лакун, та виконати фізпроцедури, провести санацію зубів.
15.03.2011, Євген:
Добрий день! Скажіть будь-ласка графік прийому лікаря-уролога Руслана Ярославовича. Чи потрібно записуватись на прийом попередньо?
Доброго дня! Лікар-уролог приймає з понеділка по п'ятницю, з 8:00 до 16:00. Рекомендуємо попередньо записатись на прийом.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії