Запитай у лікаря

поставити запитання
14.04.2011, Михайло:
Доброго дня. Скажіть будь-ласка, недавно прочитав у новинах, що у Вас вперше провели операцію лазером у носовій порожнині, хотів би взнати скільки коштує така операція, бо в мене трохи викривлена носова перегородка (переломів не було)і мені важно дихати через ніс, постійно користуюсь каплями для носа. Дякую!
Доброго дня, Михайло! Для визначення об`єму втручання та його необхідності, потрібно пройти консультацію в лікаря-ЛОРа. Вартість втручання становить від 150 до 800 грн, залежно від складності та виду операції (Вартість консультації та анестезії оплачується додатково). Ви також можете проконсутьтуватися в завідуючого кафедрою отоларингології ІФДМУ, професора Поповича Василя Івановича за попереднім записом по тел. (0342) 71-15-60.
13.04.2011, Олександра:
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, у Вас роблять аналіз крові на Хелікобонти пілорі?!
Доброго дня, Олександра! У поліклініці «Медекс» проводиться лабораторне обстеження на Хелікобактер пілорі. Забір крові проводиться натщесерце, щодня з 8 до 12 год, в суботу з 9 до 12 год.
07.04.2011, Тетяна:
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, я хочу ходити на душ шарко, яких лікарів потрібно відвідати перед цим? і ще я пам,ятаю що в дитинстві були опущені нирки.
Доброго дня, Тетяно! Для того, щоб відвідувати водні процедури (душ Шарко), Вам потрібно пройти прийом наступних лікарів: гінеколога, дерматолога, терапевта.
07.04.2011, Настя:
Доброго дня.При першій здачі анадізу на папілому вірус було виявлено тип А9,А7. Писало, що низький рівень розвитку дисплазії та раку шийки матки. Пила лавомакс. При повторній здачі після 3-ох місяців пише середній рівень. Що робити дальше?
Доброго дня, Анастасія! Для того щоб отримати детальну відповідь на Ваше запитання, потрібно записатись на прийом до лікаря-гінеколога та мати з собою всі результати обстежень. Попередні дані Ваших аналізів говорять про потребу подальшого лікування вірусу папіломи людини.
30.03.2011, Оксана:
Розкажіть будь-ласка про такі інфекції яу уреоплазма, мікоплазма, торч-інфекції, чим вони зумовлені і що за собою несуть? і друге запитання - чи можуть захворювання нирок впливати якимось чином на гінекологію?
Уреаплазма та мікоплазма це інфекції, які передаються статевим шляхом. Вони можуть викликати захворюванню сечостатевої системи як у чоловіків так і у жінок, а також деколи стають причиною патології вагітності. Дані інфекції викликають зміну у структурі сперматозоїдів, та можуть стати причиною чоловічого та жіночого безпліддя. TORCH-інфекції, це інфекції, які є порівняно незначні інфекції для дорослої людини, та навіть для дітей, проте вони стають дуже небезпечними для вагітних. Особливість цих інфекцій в тому, що вони можуть впливати на розвиток плоду, особливо на його центральну нервову систему, також підвищується ризик викидня, або мертво народження. Нирки та гінекологічні органи є частиною сечостатевої системи. Для детальнішого анамнезу потрібно пройти обстеження в уролога та гінеколога.
30.03.2011, Надія:
добрий день.в мене виявили полікістоз.лікар призначив мені пити декамевіт,екопрант плацент,алоє.скловидне тіло.сказав що мене вилікує.чи помагають оті уколи і таблетки.порадьте шось.
Доброго дня, Надіє! Для детального обстеження та уточнення діагнозу Вам потрібно звернутися індивідуальну консультація до лікаря-гінеколога. Для більшої зручності, радимо попередньо записатись на прийом за телефоном 71-15-60. Поліклініка "Медекс".
29.03.2011, Ирина:
Пациент не знал, кому задать вопрос:Здравствуйте. Недавно начала встречаться с парнем (до этого секса не было полгода), когда мы первый раз переспали (2 января), ниже влагалища у меня образовалась небольшая ссадина, которая меня до сих пор беспокоит неприятной болью, пощипыванием. На вид она красная, прибилзительно 3 мм в ширину, и 5 мм в длину. Особенно беспокоит при занятии сексом. Меня мчуает вопрос: это венерическое заболевание или все-таки нет? Если честно, то я не помню наш первый половой акт, т.к.была не очень трезвой, поэтому не знаю, были ли повреждения... Парень говорит, что всегда занимается сексом с презервативом, и только тогда случайно получилось.
В связи с тем, что у вас был незащищенный половой акт ( без презерватива) вероятность заражения венерическими болезнями есть. На счет вашей ссадины варианты могут быть разные: и травматические, и проявления молочницы, и худший – даже сифилиса. Поэтому вам рекомендовано обязательный осмотр венеролога и обследование на вен. болезни.
29.03.2011, Галина:
Добрий день! В питання на рахунок здоров"я мого чоловіка. У нього під час ерекції ст. член викривляється в ліву сторону. Це норма, чи потрібно лікувати?
Викривлення ст. члена в сторону може бути варіантом норми, коли кавернозні тіла розвивались в пубертаті з різною інтенсивністю. Але може бути проявом захворювання, наприклад фібропластичної індурації статевого член (хвороба Пейроні). Необхідно пройти огляд у лікаря-уролога.
28.03.2011, Наталя:
А таке враження ніби копіюються зі знайдених статтей в мережі інтернет. Ніколи до Вас не зверталася, але переглянувши консультації, трохи втратила довіру.
Перед тим, як відповісти на Ваше запитання, доречно буде зазначити, що формулювання діагнозів та термінів є стандартним згідно протоколів МОЗ. Саме тому, відповіді на питання, які розміщені на нашому сайті є схожими зі статтями в мережі Інтернет. Насправді, жоден лікар не зможе дати вичерпну відповідь на запитання без попереднього огляду пацієнта. Отже не зволікайте, ми будемо раді надати Вам високопрофесійну допомогу!
28.03.2011, Наталя:
Підкажіть, будь ласка,а хто надає відповіді на онлайн-консультації?
Добрий вечір, Наталю! Всі відповіді надаються лікарями поліклініки "Медекс"!


поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії