Запитай у лікаря

поставити запитання
27.03.2011, Галина:
Доброго дня. У чоловіка дуже швидка еякуляція, часто навіть до входу в піхву. Нещодавно сказав, що оргазму немає, а якщо і є то дуже слабкий і невиразний, майже нічого не відчуває. З'ясувалося що так вже майже 11 років. Раніше ходив на консультацію до лікаря, той сказав що на нервовому грунті і приписав нефлуан (який до речі не ефективний). Аналізи не здавав. До якого лікаря звернутися на прийом з даною проблемою? З чого почати обстеження для визначення причини? Чи можливий зв'язок даних симптомів і безпліддя? І взагалі, наскільки серйозне дане захворювання і чи піддіється воно лікуванню? Заздалегідь вдячня за відповідь.
Доброго дня, Галина! Передчасна еякуляція може виникати при різних захворюваннях (неврастенічних синдромах будь-якого генезу, травматичних і органічних захворюваннях спинного мозку), що ведуть до підвищеної збудливості центрів ерекції та еякуляції, при синдромі парацентральних часточок, статевих надмірностей і після надмірного затягування статевого акту, порушення функції статевих центрів, запальних захворювань передміхурової залози та насіннєвого горбика, атонії передміхурової залози. З огляду на це, хворі зі скаргами на передчасну еякуляцію потребують обстеження сексопатолога, уролога - андролога, невропатолога. Першочергово рекомендуємо огяляд лікаря уролога - андролога, сексопатолога, який визначить причину даного захворювання та допоможе Вам зайти шлях до здоров'я і сімейної гармонії.
26.03.2011, світлана:
доброго дня. скажіть будь-ласка у моєї мами діагноз: патологія ендометрію матки, 2 фіброматозні вузли тіла матки розміром 36, та 46 мм. чи є якісь методи лікування крім хірургічного втручання. дякую
Доброго дня, Світлана! Потрібно зазначити, що фіброміома матки — це доброякісна гормонозумовлена і гормонозалежна пухлина, яка розвивається з м’язової чи сполучної тканини. Вважається, що розвиток спричинюють порушення у виробленні жіночих статевих гормонів — естрогенів. Найчастіше першим симптомом фіброміома матки є маткова кровотеча. Жінки помічають, що місячні у них тривають довше, ніж зазвичай, а кількість виділень збільшується. Іноді така рясна кровотеча може призвести до анемії. Іншою важливою ознакою цієї хвороби є біль у ділянці попереку і таза. Він зумовлений тиском збільшеної матки на прилеглі органи й тканини. Іноді жінка відзначає, що у неї почастішали позиви до сечовипускання, що змушує її, наприклад, Стовідсотково точним, недорогим та безболісним методом вважається ультразвукове дослідження органів малого таза. Ультразвук здатний розпізнати у матці фіброматозний вузол розмірами близько 1—2 см. Якщо вам поставили діагноз фіброміома матки, необхідно у першу чергу проконсультуватися та стати на облік до гінеколога. Лікар оглядає жінку, призначає загальноклінічні обстеження, проводиться вишкрібання слизової матки, а вміст гістологічно досліджують. І таким чином визначається, чи доброякісна пухлина. Коли ми бачимо повну картину обстеження, дивимось результати УЗД, загальних клінічних обстежень і визначаємо лікування. Хвороба ця вимагає насамперед постійного спостереження. Приблизно два — три рази на рік слід проходити ультразвукове обстеження для того, щоб переконатися, чи змінилися розміри пухлини. Якщо розміри матки перевищили 10-12 тижневий бар’єр, постає питання про хірургічне лікування фіброміоми. В поліклініці “Медекс” створені всі необхідні умови для виявлення, спостереження і лікування фіброміоми матки.
26.03.2011, Тарас:
Доброго дня!!!!!! Скажіть будь ласка скільки коштує за кодувати від алкоголізму(можливе самоотверезення_) ?????????
Алкоголізм – це хвороба, яку можна і потрібно лікувати. У світі існує багато методик – від сумнівних обрядів до лікування з застосуванням найсучасніших технологій. Ми є представниками традиційного медикаментозного лікування в поєднанні з психотерапією. Треба також розуміти, що в лікуванні цієї хвороби, як у ніякий іншій, потрібно повірити в те, що алкоголізм виліковний. Від того, яку сторону прийме хворий (хвороби чи лікаря) часто залежить загальний успіх лікування. Тому важливо, щоб лікування здійснювалося усвідомлено. В поліклініці “Медекс” ми рекомендуємо в комплекному лікуванні даної патології препарати, які блокують ферменти, що беруть участь у знешкодженні алкоголю. Після прийому спиртного на розвиваються характерні токсичні ефекти: нудота, блювота, запаморочення, шум у голові, почервоніння, відчуття жару, серцебиття, почуття страху, озноб. У такий спосіб виробляється стійка відразу до алкоголю. Підтримка персоналу поліклініки дозволить домогтися часткової чи повної відмови від спиртного. Вартість лікування залежить від тривалості та важкості захворювання. Можливий виїзд на дім для виведення з запою. Попередній запис до лікаря-нарколога по тел. (0342) 71-15-60.
25.03.2011, Olga:
Dobrogo dnya!!! Y mene vagitnist 5 tuzhden, zachattya bylo 4,5,6 bereznya - ce vuznachuv likar.Percha vagitnist, likar znajchov infekciyu i pruznachyv tabletku, do 30.03 povunna bytu vzhe zdorova. Chu mozhy ya she robutu med.abort??? i chu obovyazkovo zapusyvatus do vas na pruyom???
Доброго дня, Ольга! Щоб отримати вичерпну, достовірну відповідь – Вам необхідно особисто прийти на огляд до лікаря – гінеколога, виконати УЗД, щоб встановити вагітність та термін. Важливе значення для лікаря має анамнез, вік, наявність супутніх захворювань та стан здорв’я. Коли від останньої менструації пройшло більше 49-ти днів – медикаментозний аборот не виконується. Оля, Ви можете проконсультуватись з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 19:00, суботу з 9:00 до 14:00. Для комфортного прийому - рекомендуємо попередній запис.
25.03.2011, Olga:
Скажіть, будь ласка, скільки коштує у Вашій клініці процедура замороження ерозії?
Добрий день! Кріодеструкція шийки матки в гінекологічному відділенні поліклініки “Медекс “ стновить 350-00грн., кріодеструкція шийки матки і цервікального каналу 400-00грн. Також проводиться сучасне лікування патології шийки матки методом лазерної вапоризації. Це метод найбільш лагідного видалення ушкоджених тканин шийки матки під контролем кольпоскопа при таких захворюваннях, як: -Лейкоплакії шийки матки та піхви; -Ендометриоїдні гетеротопії шийки матки та піхви; -Поліпи цервікального кналу; -Ендометріоз шийки матки; -Ерозований ектропіон; -Гострокінцеві кондиломи піхви, вульви та періанальної області; -Корекція рубцевих деформацій шийки матки; -Справжня ерозія шийки матки або деякі види гормональних ектопій. Лазерна хірургія не викликає розвитку ,так званого, цервікального фактору непліддя, шийка матки повністю відновлюється за 20-25 днів, тому ця методика у Світі є №1 при лікуванні «шийкової» патології. Переваги хірургічних лазерних систем в гінекологічній практиці: -Радикальність; -Сухе операційне поле; -Локальність дії; -Мінімальне ушкодження оточуючих тканин; -Ефективний гемостаз -Висока стерильність; Обов' язкове передопераційне комплексне дослідження гінекологічних хворих: -Розширена кольпоскопія та вульвоскопія; -Прицільна біопсія патологічних ділянок шийки матки, піхви та вульви, при необхідності вишкрібання цервікального каналу; -Цитологічного дослідження мазків; -Бактеріологічне дослідження мазків; -Кров ВІЛ та RW; -ПЛР-діагностика інфекцій (на мікоплазму, уреоплазму, хламідію, трихомонаду, вірус папіломи людини, вірус простого герпесу, цитомегаловірус); -Обстеження гормонального фону (за показами).
24.03.2011, Надія:
ДОБРИЙ ВЕЧІР!НАПИШІТЬ ЩО ТАКЕ ВАГІНІТ?ТАК НА ХЛОПСЬКИЙ РОЗУМ ЩОБ ЗРОЗУМІТИ ВДВОХ СЛОВАХ.ДЯКУЮ
Кольпіт (вагініт) – це запалення слизової оболонки піхви, збудником якого може бути хламідія, мікоплазма, гарднерелла, трихомонада стрептокок, стафілокок, грибки та інші. Найчастіше захворювання викликається асоціацією декількох мікроорганізмів. Лікування кольпіту скероване на усунення факторів, що викликали захворювання, лікування супутніх захворювань. Профілактика ускладнень кольпіту полягає у своєчасному зверненні до лікаря – гінеколога при появі перших симптомів захворювання.
24.03.2011, Антон:
Доброго времени суток, уважаемые специалисты. Около полугода мучает проблема неустойчивой эрекции. При ласках, заигрываниях и т.п. - стоит хоть куда, а как доходит до дела - пропадает. Попытки восстановить "упавшее" в 85% случаев заканчиваются эякуляцией при неполной эрекции. Читал на сайте похожие случаи, вроде основная проблема психологическая. Порекомендуйте, что предпринять. Заранее спасибо
Здраствуйте, Антон! Эректильная дисфункция, другими словами импотенция – это сексуальная недостаточность, ассоциируемая с недостижимостью поддержки эрекции мужского полового члена и осуществления полового акта (не смотря на вероятность семяизвержения). Повлиять на возникновение эректильной дисфункции могут так психологические, так и физиологические факторы. Если на возникновение и развитие импотенции повлияли какие-либо психологические факторы риска, для излечения от недуга пациенту может помочь что угодно. К примеру, чересчур эффективное плацебо. Значимым виновником эректильной дисфункции считается чрезмерное употребление спиртных напитков. Импотенция обуславливается нереальностью поддержки эрекции. В тех ситуациях, когда у пациента присутствует естественная эрекция рано утром либо же ночью, когда он спит, это говорит о психогенном происхождении эрекции, однако полное ее отсутствие свидетельствует о наличии, в частности, сердечно-сосудистого заболевания. Следующей основной причиной импотенции может стать сахарный диабет (порождающий нейропатию) и гипогонадизм (понижение уровня тестостерона ввиду заболевания гипофиза или яичек). Также одной их значительных причин возникновения эриктильных дисфункций может стать ожирение. Для того, чтобы вести курс лечения импотенции, требуется знать точную причину ее возниконовения. Рекомендуем Вам посетить врача уролога – андролога.
23.03.2011, Оксана:
Добрий вечір. маю запитання. Лікувала хронічний пієлонефрит.Після того періодично турбували болі в області попереку, а також внизу живота збоку.Думала, що це наслідки недолікованого піелонефриту. Здала аналізи - все в нормі, запальних процесів нема. Чкажіть будь ласка, якщо це повязано з гінекологією, то що це може бути...?ментсруальний цикл регулярний, єдине - ці болі...і чи може це спричиняти температуру?
Добрий вечір, Оксана! Болі внизу живота є частою скаргою, з якою жінки звертаються до лікарів-гінекологів. У більшості випадків їх виникнення пов’язане з різними запальними захворюваннями органів малого тазу, які виникають на тлі інфекцій, що передаються статевим шляхом. Одним з найбільш важких наслідків хвороб жіночих репродуктивних органів стає безпліддя, тому особливо важливо своєчасно виявити і усунути патологію. Залежно від причин виникнення болю в нижній частині живота можуть носити гострий або хронічний характер, у зв’язку з чим різниться і тактика їх лікування. Органічної причиною хронічного больового синдрому стає ендометріоз, кіста або пухлина яєчника, опущення матки, поліпоз ендометрію, міома матки, спайковий процес, хронічні запальні захворювання – аднексит, ендометрит, дивертикуліт,а також внутрішньоматкові контрацептиви. До функціональних патологій, які ведуть до виникнення хронічного болю внизу живота, належить порушення кровообігу в малому тазу (варикозне розширення тазових вен) і синдром роздратованого кишечника. Крім того, може діяти психогенний чинник, особливо на тлі депресії або проблем в сексуальному житті. Негативну роль здатні зіграти особливості анатомічної будови репродуктивних органів, пороки їх розвитку, гормональні порушення. У ряді випадків причиною хронічних болів стають урологічні патології (інфекції і пухлини сечового міхура і сечовивідних шляхів, сечокам’яна хвороба), проктологічні захворювання (геморой, проктит, пухлини кишечника), а також неврити, радикуліти, міжхребцеві грижі,хвороби кістково-м’язового апарату і спазми,м’язів тазового дна.Хронічні болі присутні постійно або з’являються періодично протягом декількох місяців або років. Як правило, вони виникають при одночасному дії декількох причин і вимагають проведення ретельних діагностичних заходів.Можливо, буде потрібно відвідування повторно уролога, гастроентеролога, проктолога, невропатолога, психотерапевта. Діагностика хронічних болів внизу живота включає збір даних анамнезу та аналіз скарг пацієнтки, при цьому з’ясовують характер болю, місце локалізації, тривалість, частоту появи та зв’язок з фазами менструального циклу.Потім проводиться гінекологічний огляд, що дозволяє виявити патологію в малому тазі, а також уточнити локалізацію больових відчуттів.
23.03.2011, Надія:
Я писала вам 22.03. ще мене одне цікавить.От наприклад в мене нерегулярний менструальний цикл.так місяць є МЦ а там далі 2-4 місяці нема.коли появляються наприклад на 4 місяць чи можу я завагітніти?чи це непоможе тре іти і лікуватись?а то старайся нестарайся все марно(((
Добрий день, Надія! У порушеннях менструальної функції велика роль належить статевим гормонам, зміні їх вироблення і обміну. Порушення менструального циклу потребують не тільки діагностику та лікування, але й спостереження лікаря до повної нормалізації менструальної та дітородної функцій. Тому не варто відкладати з візитом до лікаря.Ми можемо дати достовірну відповідь на Ваше запитання тільки після огляду лікаря-гінеколога та проведення необхідних обстежень. Попередній запис по тел. (0342)71-15-60.
23.03.2011, Ірина:
Доброго дня! В мене таке запитання: чи потрібно лікувати чоловіка, якщо в його дружини виявлено папіломавірусну інфекцію 16 тип?
Доброго дня, Іра! Папіломавірусна інфекція (як і герпесвірусна інфекція, цитомегаловірусна інфекція) належить до вірусних захворювань, які передаються статевим шляхом. Можливе інфікування в період вагітності й пологів. У більшості випадків папіломовірусна інфекція в чоловіків протікає у вигляді носійства. Рідко при зниженні імунної функції організму на слизовій крайньої плоті, на головці статевого члена, навколо анального отвору, всередині сечовипускального каналу, в ділянці ануса і в прямій кишці з'являються специфічні «статеві, венеричні бородавки» - гострі кондиломи. Від статевого зв'язку до появи кондилом проходить кілька місяців, або навіть років (у більшості випадків - півроку). Для чоловіків папіломовірусна інфекція може мати велике клінічне значення, як один із факторів у розвитку простатиту, уретриту, безплідності.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії