Запитай у лікаря

поставити запитання
28.04.2011, Оля:
Вартість операцій на викревлену носову перегородку
Доброго дня, Ольга! Для того, щоб дати вичерпну відповідь на Ваше запитання, потрібно попередньо проконсультуватися в лікаря-отоларинголога, який збере повний анамнез захворювання, огляне та визначить складність операції. Також потрібно буде здати всі необхідні аналізи (які саме, визначить лікар). Консультація лікаря-отоларинголога 50 грн, ціна операції може коливались від 400 до 800 грн, також, при необхідності може бути надана анестезія, ціна якої коливається від 350 до 450 грн.
27.04.2011, Марія:
доброго дня.мене турбує здавлююча біль в скронях голови, що посилюється до вух і на шийний відділ.при цьому порушення координації рухів та запаморочення.
Доброго дня, Марія! Рекомендуємо Вам спершу проконсультуватись в лікаря-терапевта, який при необхідності направить Вас для подальшого дообстеження у лікарів вузьких спеціальностей. Не радимо Вам зволікати! Лікар терапевт приймає кожного дня з 9 до 15 години. В суботу з 9 до 14. Вартість прийому лікаря становить 90грн.
26.04.2011, євген:
як можна вилікупати бородавки, якщо після випалювання азотом вони знову зявляються
Доброго дня, Євген! Бородавки найчастіше викликаються вірусом папіломи людини, причому генотипи 6 і 11 вірусу виявляються більш ніж у 90% випадків, також пацієнти можуть бути одночасно інфіковані вірусом папіломи людини високого ступеня онкогенного ризику типів 16 і 18 та ін. Отже, потрібно виявляти і лікувати причину, яка викликала дану патологію. Вичерпну інформацію Ви зможете отримати на консультації у лікаря-дерматовенеролога.
26.04.2011, надія:
скажіть будь ласка,у мене зявилися бородаки на зовнішніх статевих оргаганах ... брали мазок і кров з вени виявили тільки молочницю...чи можна їх позбутися в найкоротший час і скільки це буде коштувати?
Доброго дня, Надія! В поліклініці "Медекс" проводиться лазерне видалення кондилом, папілом зовнішніх статевих органів. Насамперед ми рекомендуємо проконсультуватися у лікаря-гінеколога для індивідуального визначенням плану лікування, дообстеженням на вірус папіломи людини (високоонкогенні і низькоонкогенні типи), вірус герпесу , цитомегаловірус (якщо раніше не виконувались), оскільки можливі рецидиви захворювання. При наявності вірусу потрібно лікуватись обом партнерам. Лазерне видалення розповсюджених кондилом, папілом зовнішніх статевих органів - 150 грн.
26.04.2011, Анастасiя Тiдо:
У мого чоловiка кiлька рокiв тому була травма носовоi перегородки, пiсля чого з“явилися хронiчнi проблеми: полiпи, стафiлококова iнфекцiя i постiйнi гнiйнi видiлення в носових пазухах, пропав зовсiм нюх. Вже 4 рази оперували, однак щоразу пiсля операцii стаэ гiрше: нюх повертаэться, але знову зникаэ через кiлька тижнiв, пазухи забиваються майже зразу пiсля операцii. За рецептом лiкаря, який оперував, постiйно капаэ Ринокорт. Чи можна у вашiй клiнiцi зробити лазерну операцiю за методикою проф. Поповича i чи це допоможе? Якщо так, то скiльки коштуэ операцiя i як на неi записатися? Питання ще в тому, що чоловiк – громадянин Естонii i операцii теж робили в Таллiнi. Чи це э перешкодою для лiкування? Хочемо записатися вл1тку, якщо це можливо. З повагою, Анастас1я
Доброго дня, Анастасія! Отримати відповідь на запитання, щодо об'єму та плану лікування Ви зможете після безпосереднього огляду у лікаря-отоларинголога поліклініки "Медекс", оскільки потрібно оцінини стан здоров'я Вашого чоловіка та провести необхідні лабораторні та інструментальні обстеження, можливо, що потрібно буде провести санацію носової порожнини в доопераційному періоді. Попередній запис за тел. (011 380 342) 71-15-60.
25.04.2011, Богдан:
Яка ціна загального мазка на флору(бактеріоскопія),та посіву виділень з піхви(дослідження мікрофлори піхви)
Доброго дня Богдан! Вартість мазка на флору становить 40 грн. В поліклініці «Медекс» посів виділень з піхви в даний час не проводиться.
20.04.2011, Наталія:
Доброго дня. Скажіть будь ласка чи може вплинути один укол деклофенаку на цикл. Затримка можлива через це? В березні почався останній цикл - 15.03.2011р. - досі не має. Укол введено 11.04.2011
Доброго дня! Рекомендуємо Вам проконсультуватися в лікаря-гінеколога, і встановити дійсну причину затримки менструації, тому що для нас недостатньо інформації для достовірної відповіді на ваше запитання. Потрібно знати: вік, анамнез, з якою метою вводився Вам даний препарат.
18.04.2011, Роман:
Скажіть будь-ласка, хочу в загальному обстежити організм конкретно нічого не торбує, але цікаво чи організм в нормі... До якого лікаря мені звернутись, які аналізи потрібно здати і скільки орієнтовно таке обстеження буде коштувати?
Доброго дня, Роман! Рекомендуємо Вам спершу проконсультуватись в лікаря-терапевта, який при необхідності направить Вас для подальшого дообстеження у лікарів вузьких спеціальностей. Лікар терапевт приймає кожного дня з 9 до 15 години. В суботу з 9 до 14. Вартість прийому лікаря становить 90грн.
15.04.2011, Ігор:
Доброго дня!Цікавить інформація про безкровну операцію в носовій порожнині.(аденоїди,скривленна носова перегородка)Чи проводите такі операції і якщо так,то яка їхня вартість,або Ваші реквізити.Заздалегідь вдячний.
Доброго дня! Дійсно, в поліклініці «Медекс» проводяться операції з використанням фотонів світла (лазеру) при різній патології ЛОР-органів. Для визначення об`єму втручання та його необхідності, потрібно пройти консультацію в лікаря-ЛОРа. Вартість втручання 150-800 грн, залежно від складності та виду операції (Вартість консультації та анестезії оплачується додатково). Ми знаходимось за адресою: м.Івано-Франківськ, вул. Військових Ветеранів 10, тел. (0342) 71-15-60.
15.04.2011, Христина:
Добрий день.Скажіть будь-ласка чи можна у вас провести кодування від алкоголізму,мій чоловік згідний,бо розпадається сім'я.Він вживає алкоголь не постійно,через день через 2,починається з пива,а закінчується горілкою.
Доброго дня! В нашій поліклініці проводиться лікування алкоголізму. Прийом лікаря-нарколога у вівторок та четвер за попереднім записом по телефону: (0342) 71-15-60.


поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії