Запитай у лікаря

поставити запитання
04.05.2011, Надя:
А можна у вас зробити гастроскопію.І скільки це коштуе?
Доброго дня, Надія! В даний час обстеження шлунково-кишкового тракту шляхом гастродуоденоскопії не проводиться.
03.05.2011, Оля:
Доброго дня. Можна у вас зробити аналіз на виявлення алергенів у дитини 2,4 роки? Скажіть будьласка, скільки це буде коштувати і чи можна приходити з дитиною без попереднього запису? Щиро дякую.
Доброго дня, Ольга! В лабораторіії поліклініки “Медекс” виконуються наступні обстеження: -Розширена панель Ig E 36 алергенів + заг Ig Е – 850 грн. ( аспергіліус, кладоспоріум, вільха, береза, ліщина, костриця, грястиця, жито, тимофіївка, лобода, кульбаба,полин, яблуко, яловичина, морква, злаки-суміш, курятина, тріска, яйце ціле, горіх фундук, молоко, горох, свинина, картопля, соя, полуниця, томат, пшениця, пір’я-суміш, кінь, собака, кішка, таракан, домашній порох, кліщ птеронісімус, кліщ фарина) -Харчова панель Ig Е 36 алергенів + заг Ig Е - 850 грн. (мигдаль, банан, квасоля, яловичина, морква, капуста, селера, курятина, шоколад, тріска, кукурудза, білок яйця, жовток яйця, часник, молоко, гриби харчові, цибуля, апельсин, горох, арахіс, свинина, картопля, родзинки, рис, жито, морепродукти, соя, гарбуз, цукор, томат, тунець, індичка, горіх волоський, пшениця, дріжджі) -Алергоскринінг Ig Е 16 алергенів + заг Ig Е - 450 грн. ( аспергіліус, кладоспоріум, тріска, яйце ціле, молоко, жито-пилок, полин-суміш, суміш трав[ грястиця, тимофіївка, пажитниця, тонконог], суміш дерев [вільха чорна, береза біла, ліщина], пір’я-суміш, собака, кішка, домашній порох, кліщ птеронісімус, кліщ фаріна) Забір крові проводиться натщесерце, щодня з 8 до 12 год, в суботу з 9 до 12 год.
03.05.2011, Олена:
Доброго дня! Скажіть будь ласка, якщо відбувається затримка менструації вже 4 дні, нічого не турбує, я провела 3 тести на вагітність, з певною періодичнісю - результат негативний. До цього півроку затримок не було. З чим це може бути повязано? буду вдячна за відповідь.
Доброго дня, Олена! Затримка менструації може бути причиною багатьох порушень. Щоб сказати Вам, чи ваша затримка являются нормою (вагітність), чи якимось порушенням, на яке треба звернути увагу, потрібно зібрати анамнез та провести огляд. Для діагностики вагітності раннього терміну в поліклініці “Медекс”проводиться лабораторне обстеження на визначення рівня бета-хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ) крові, який вже на 6-8 день після зачаття дозволяє діагностувати вагітність.
02.05.2011, Христя:
Доброго вечора. Скажіть будь ласка чи займаєтесь ви лікуванням ПВЛ?Якщо так, скільки приблизно це буде коштувати. Дуже дякую
Обговорити тактику ведення і лікування Ви зможете на прийомі у лікаря -гінеколога. Огляд і консультація з призначенням курсу лікування становить 90 грн. (можливо потрібно буде провести додаткові обстеження на виявлення патологічних процесів шийки матки і цервікального каналу).
29.04.2011, Оксана:
На вірус герпесу у мене брали кров з вени, на 4 аналізи. А на перереєстрації в кожній аптеці кажуть про Циклоферон.Буду вдячна за відповідь.
Ми рекомендуємо безкоштовно проконсультуватися у лікаря-інфекціоніста, який прокоментує результати Ваших лабораторних обстежень і призначить альтернативний препарат циклоферону.
29.04.2011, Дмитро:
Доброго дня. Скажіть будь ласка чи можна пройти у Вас обстеження на венеричні хвороби? Скільки коштуватиме таке обстеження?
Доброго дня, Дмитро! Якщо є підозри на виникнення венеричного захворювання, спершу ми рекомендуємо прийти на огляд до лікаря - дерматовенеролога, який визначить план обстеження. Детальніше з прайс-листом на лабораторні послуги Ви може ознайомитись в розділі «лабораторія».
28.04.2011, Оксана:
Скажіть будь ласка яка норма антитіл при генітальному герпесі ? Мені казали, що при нормі від 1 до 5 у мене 10. Чи це велике відхилення? І друге запитання, якщо в аптеці кажуть що препарат,який мені назначили - на перереєстрації і його не буде в продажі пару місяців. Що це значить? Його взагалі не буде?
Доброго дня, Оксана! Напишіть будь-ласка детальніше яким методом Ви обстежувались HV та які антитіла були виявлені. Також зазначте, який препарат на переєстрації.
28.04.2011, Андрій:
в мене з дитинства висип на статевих органах. він мене зовсім не турбує. до кого мені звернутися, що це може бути, і скільки коштуватиме обстеження
Доброго дня! Висипи на зовнішніх статевих органах можуть бути спровоковані різними чиннниками, найчастіше інфекційними. Огляне, встаноить діагноз і дасть вичерпну відповідь лікар – дерматовенеролог. Первинна консультація становить 90 грн.
28.04.2011, Оля:
Вартість операцій на викревлену носову перегородку
Доброго дня, Ольга! Для того, щоб дати вичерпну відповідь на Ваше запитання, потрібно попередньо проконсультуватися в лікаря-отоларинголога, який збере повний анамнез захворювання, огляне та визначить складність операції. Також потрібно буде здати всі необхідні аналізи (які саме, визначить лікар). Консультація лікаря-отоларинголога 50 грн, ціна операції може коливались від 400 до 800 грн, також, при необхідності може бути надана анестезія, ціна якої коливається від 350 до 450 грн.
27.04.2011, Марія:
доброго дня.мене турбує здавлююча біль в скронях голови, що посилюється до вух і на шийний відділ.при цьому порушення координації рухів та запаморочення.
Доброго дня, Марія! Рекомендуємо Вам спершу проконсультуватись в лікаря-терапевта, який при необхідності направить Вас для подальшого дообстеження у лікарів вузьких спеціальностей. Не радимо Вам зволікати! Лікар терапевт приймає кожного дня з 9 до 15 години. В суботу з 9 до 14. Вартість прийому лікаря становить 90грн.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії