Запитай у лікаря

поставити запитання
26.05.2011, Тетяна:
Добрий день! Пыдкажіть будь-ласка до якого лікаря мені звернутися з сильним випаданням волосся і чи у вашій клініці є такий лікар?
Доброго дня, Тетяна! Рекомендуємо консультацію лікаря дерматолога-косметолога, ендокринолога. Для більшої зручності, радимо попередньо записатись на прийом за телефоном 71-15-60. Поліклініка "Медекс".
24.05.2011, неля:
добрий день,я дуже сильно потію під пашками після родів,скажіть будь ласка до кого потрібно звернутися і які аналізи здати
Рекомендуємо звернутися до лікаря-дерматолога, який тільки після огляду визначить план необхідних обстежень і при необхідності проконсультує з суміжніми спеціалістами (гінекологом, терапевтом, невропатологом, ендокринологом). Попередній запис по тел. 71-15-60.
24.05.2011, Оксана:
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, скільки коштує біопсія шийки матки. Дякую
Доброго дня! Біопсія шийки матки з гістологічним дослідженням становить 200 грн.
20.05.2011, Татьяна:
Здравствуйте!Очень прошу ответить-у моей племянницы(2,9 года)аденоиды,которые требуют операции.Мы бы очень хотели их удалить(поскольку часто болеем и т.п.)с помощью лазера.Вопрос:практикуете ли вы такую процедуру, если да, то с другого города примете (Кировоград)?????????
Добрый день, Татьяна! Ваша племянница может проконсультироваться у профессора кафедры отоларингологии Поповича В.И., и при необходимости быть прооперированной после необходимого дообследования путем лазерной аденотомии. Предварительная запись по тел. (034 2) 71-15-60.
19.05.2011, Наталія:
Скажіть будь-ласка чи можливо завагітніти при таких захворюваннях як хронічний аднексит, полікистоз яєчників та ендометріоз. які можуть бути наслідки, якщо вагітність настала? Дякую.
Доброго дня, Наталія! Ви можете отримати відповідь тільки після огляду лікаря - гінеколога, оскільки дати вичерпну відповідь на Ваше запитання без збору анамнезу, огляду та проведення необхідних обстежень неможливо. Попередній запис по тел. 71-15-60.
19.05.2011, Наталія:
Доброго дня! розкажіть будь-ласка, що таке артифіційний аборт? які показання та протипоказання. Скажіть будь-ласка графік прийому психолога та вартість прийому
Доброго дня, Наталія! Артифіційний аборт (медичний аборт) - це переривання вагітності шляхом хірургічного втручання (вакуум-аспірація, кюретаж порожнини матки). Медичний аборт як хірургічна операція зазвичай не супроводиться ускладненнями, але шкідливо впливає на здоров'я жінки в цілому, порушує функції матки та яєчників (особливо, коли переривається перша вагітність), сприяє запальним захворюванням жіночих статевих органів, нерідко призводить до безплідності жінки. Найбільш часті ранні ускладнення — кровотеча, ушкодження шийки матки, порушення згортання крові, емболія (закупорка судин). Досить часто трапляється неповний витяг плодового яйця. Для попередження цього ускладнення проводять ультразвукове дослідження, а у випадку виявлення залишків плодового яйця — повторне вишкрібання порожнини тіла матки. Крім того, після аборту загострюються хронічні захворювання статевих органів. Серйозну небезпеку становлять порушення цілісності стінки матки (перфорація) з ушкодженням кишечника, сечового міхура. Після аборту спостерігаються піхвові кров'янисті виділення. Їхня кількість і тривалість індивідуальні і залежать від терміну вагітності, скорочувальної здатності матки і згортання крові. До пізніх ускладнень відносяться запальні захворювання статевих органів, гормональні порушення, ендометріоз, дисфункція яєчників, безплідність, ускладнення перебігу наступних вагітностей. Використання під час аборту розширювачів нерідко спричиняє розвиток недостатності (неповного змикання) шийки матки. Після аборту різко зростає частота позаматкових вагітностей. Лікар психотерапевт консультує щодня з 9:00 до 13:00.
19.05.2011, Люба:
Доброго дня! Скажiть,будь ласка,скiльки коштуэ видалення кондилом на зовнiшнiх статевих органах i у пiхвi?
Доброго дня, Любов! Вартість лазерного видалення однієї кондиломи залежить від її величини, форми та локалізації і становить від 80 до 150грн.
18.05.2011, Ігор:
Доброго дня! Допоможіть розібратися в аналізі на імунологічні дослідження, і що означає заключення. Дуже дякую. Вік:4 роки і 8 місяців Дата здачі аналізу:17.05.2011 Показник Результат Одиниці Норма Показник Результат Норма Показник Результат Норма Лейкоцити 7,5 6,0-11,0 х109/л Сегментоядерні нейтрофіли 51 25,0-60,0 % Базофіли 0 0,0-1,0 % Лімфоцити 39 35,0-46,0 % Еозинофіли 1 1,0-5,0 % Моноцити 7 1,0-6,0 % Паличкоядерні нейтрофіли 2 3,0-6,0 % Показник Відносне знач. Абсолютне знач. Результат Норма* Результат Норма* Абсолютна кількість лімфоцитів 3,4 2,9 - 5,1 х109/л Т-лімфоцити (CD3+) 54 62 - 69 % 1,84 1,8 - 3,0 х109/л Т-хелпери (CD4+) 33 30-40 % 1,12 1,0 -1,8 х109/л Т-цитотоксичні (CD8+) 21 25-32 % 0,71 0,8 - 1,5 х109/л В-лімфоцити CD19+ 24 21-28 % 0,82 0,7 - 1,3 х109/л CD23+ 18 6-9 % NK-клітини CD16+ 22 8 - 15 % 0,75 0,2 - 0,6 х109/л Імуноглобуліни G 11,25 6,5 -14,0 г/л A 1,05 0,93 – 2,17 г/л M 1,0 0,55-2,1 г/л Циркулюючі імунні комплекси 35 30-100 од.екс. Показники фагоцитарної активності нейтрофілів Фагоцитарний індекс 50 40-80% Фагоцитарне число 3,5 3-9 Показники загальної окисно-відновної активності нейтрофілів НСТ-тест 36 8- 12 % Цитохімічний коефіцієнт 29 22-26 у.о. Заключення Виявлено активацію окисно-відновних процесів в нейтрофілах, гіперчутливість І типу, активацію кілерної ланки клітинного імунітету.
Добого дня, Ігор! Взагалі інтерпретувати дані імунограми не знаючи, що турбує паціента , скільки він хворіє, які ліки отримує чи отримував, невірно і недостатньо інформативно. Імунограма має значення в контексті клінічної картини, інших обстежень тощо. В випадку Вашої дитини, враховуючи лише лабораторні дані можно думати про затяжний інфеційно-запальний процес , що викликаний внутрішньоклітинними збудниками ( вірусами,хламідіями, мікоплазмами тощо ). Імунна система намагається перемогти цей процес, проте ій важко ( це відображеється в підвищенній кіллерній активності лімфоцитів та підвищенних показниках НСТ -тесту). Виражених порушень ,характерних для вроджених імунодефіцитів , вираженої імунної недостатності в даному обстеженні не спостерігається. І ще раз підкреслюю, що для повноцінного аналізу результатів та призначення певних лікарських засобів необхідна консультація лікаря-імунолога.
16.05.2011, Володимир:
Як здійснюється алергоскринінг?Скільки потрібно часу?Як прохожить сама процедура,і як після провірки відбувається лікування?Якими медикаментами?Чи у Вас просто визначають від чого алергія.Дякую
Доброго дня шановний Володимир! Алергоскринінг в нашій установі здйснюється визначенням специфічних Ig Е ( речовин що відповідають за розвиток алергії) в сироватці крові.Таким чином просто здавши кров можна довідатись чи є у Вас алергія на різні речовини - харчові продукти, пилок , домашній порох ( всього близько 40 алергенів). Даний аналіз виконується не більше 5 діб. При виявленні "причинного алергена" в залежності від форми алергії, її важкості, тривалості симптомів, віку пацієнта, з врахуванням і інших факторів проводиться призначення лікування. В певних випадках можливе застосування курсу алерген-специфічної імунотерапії ( в даний час в вигляді дражже), що дозволяє безпосередньо лікувати алергічний процес, а не просто усувати симптоми алергії. Проте визначити послідовність обстеження при алергопатології, доцільність визначення специфічних Ig Е до певних алергенів та зясувати інші особливості алергодіагностики та лікування може тільки лікар-алерголог.
16.05.2011, Свєта:
Доброго дня,!!!Скажіть будь ласка,скільки у вас вартує медикаментозне переривання вагітності????В мене затримка 4 дні,8-9 травня були статеві контакти!тести показали вагітність!! напед дякую!!:)
Доброго дня, Світлана! Вартість медикаментозного переривання вагітності в поліклініці “Медекс” становить 1290грн. На прийомі лікар обстежує пацієнтку (бімануальний огляд, огляд в дзеркалах, огляд мол. залоз, кольпоскопія, мазок cvu, цитологія з поверхні шийки матки, загальний аналіз крові, група крові і Rh-фактор, РМП, УЗД до і після переривання), визначає термін вагітності і наявність протипоказань до застосування цього методу. Протипоказання : підозра на позаматкову вагітність, вагітність терміном більше 6 тижнів (за даними УЗД), наявність гострих запальних захворювань статевих органів та ін. Після цього пацієнтка приймає в присутності лікаря медикаменти. Ці препарати припиняють дію прогестерону на матку (прогестерон - це гормон, що відповідає за збереження і розвиток плода). Відбувається зупинка розвитку вагітності. Через 36-48 годин приймаються таблетки з групи простагландів, які сприяють скороченню матки і розкриттю шийки матки і пацієнтка перебуває в поліклініці весь час до настання переривання вагітності, що відбувається, як правило, протягом 3-6 годин. Через тиждень проводиться контрольне ультразвукове дослідження. Через три дні після медикаментозного аборту рекомендується почати використання оральних або інших контрацептивів, оскільки наступна вагітність може наступити до менструації. У разі неповного видалення плідного яйця, кровомазання, що триває, проводиться діагностичне вишкрібання порожнини матки з направленням отриманого матеріалу на гістологічне дослідження.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії