Запитай у лікаря

поставити запитання
10.06.2011, Роман:
Добрий день! Мені назначили здати ряд аналізів (список нижче). Чи всі аналізи зі списку можна здати у Вас в поліклініці? І яка вартість даних аналізів? Щиро дякую! 1. Биохимический анализ крови: - Комплекс "Печеночных проб" (билирубин общий, прямой и непрямой, АЛТ, АСТ, тимоловая проба, белок общий, альбумин,щелочная фосфатаза, ГГТ) 2. Анализ крови на железо + анализ на ОЖСС. 3. Анализ на гормоны щитовидной железы ("тиреотропный гормон" и "тироксин свободный", "антитела к тиреопероксидазе"). 4. Общий/развернутый анализ крови. 5. Анализ на общий тестостерон. 6. Анализ на свободный тестостерон. 7. Анализ на пролактин. 8. Анализ на ФСГ. 9. Кортизол в сыворотке. 10. Дегидроэпиандростерон-сульфат (дгэа-с). 11. Иммунограма по показателям: - Субпопуляции лимфоцитов крови (CD3+, CD3+CD56+, CD3+HLA-DR+, CD3+CD4+CD8+, CD3+CD4+, CD4+CD45RA+, CD3+CD8+, CD19+, CD5+CD19+, CD16/56+ клетки, соотношения CD4+/CD8+). - Сывороточные иммуноглобулины (IgA, IgG, IgM, IgD). - Показатель - "ЦИК".
Доброго дня, Роман! Всі перелічені Вами обстеження ми виконуємо, окрім імунограми по показниках (субпопуляції лимфоцитів крові (CD3+, CD3+CD56+, CD3+HLA-DR+, CD3+CD4+CD8+, CD3+CD4+, CD4+CD45RA+, CD3+CD8+, CD19+, CD5+CD19+, CD16/56+ ,CD4+/CD8+). Ознайомитись з цінами Ви зможете завантаживши з розділу "лабораторія" прайс на лабораторні послуги.
08.06.2011, Євген:
Доброго дня. Питання по урології: дружина в лютому перенесла гострий пієлонефрит (принаймні такий діагноз був поставлений) Після лікування через місяць , знов в сечі виявили бактерії(Е.coli)-знов антибіотики, не пройшло місяця - повертаються симптоми, аналізи погані, лейкоцити, білки, бактерій ніби не має. Який метод обстежень та лікування пропонує Ваша клініка. Хто приводить прийом? Лікар-уролог у Вас досвідчений? Попередній запис потрібен?
Доброго дня, Євгене! Поліклініка "Медекс" акредитована вищою категорією МОЗ України. Отже, будьте впевнені, що в нашій поліклініці працюють справжні фахівці своєї справи і ми гарантуємо ефективне обстеження та лікування! Попередній запис до лікаря-уролога по тел. (0342) 71-15-60.
08.06.2011, марія:
Добрий день. Скажіть скільки коштує колькоскопія у вашому центрі, вдячна.
Доброго дня, Марія! Фотокольпоскопія шийки матки в поліклініці "Медекс" становить 70грн., повторна фотокольпоскопія шийки матки - 50грн.
07.06.2011, Христина:
А скільки коштує прийом, анестезія та обстеження у гінеколола + аборт 750 грн. Напишіть, будь ласка.
Вартість прийому лікаря-гінеколога з виконанням лабораторних обстежень становить 420грн., вартість анестезії від 300грн. до 450грн.
05.06.2011, Гудзовата Іванна Василівна:
Сину 8 років. Збільшені аденоїди. чи можливе лікування у вашій клініці
Доброго дня , Іванна Василівна! Ми чекаємо Вас з Сином на прийом до лікаря-отоларинголога, який визначить подальше лікування, при необхідності Вас проконсультує професор отоларингології ІФДМУ Попович В.І. Для зручності ми рекомендуємо попередньо записатись на прийом по тел. (0342)71-15-60
04.06.2011, Марія:
Доброго вечора!Скажіть, будь ласка, як можна вилікувати гіпергідроз? До кого потрібно звернутися з цією проблемою. Дякую.
Доброго дня, Марія! Рекомендуємо проконсультуватися у лікаря-ендокринолога, дерматолога, терапевта, які визначать причину даної патології і знайдуть шлях її подолання; оскільки ми знаємо, що гіпергідроз можуть викликати ряд різних захворювань: 1. Ендокринні захворювання і стани: підвищення функції щитовидної залози (гіпертиреоз), феохромоцитома, цукровий діабет, акромегалія, клімакс тощо. 2. Патологія нервової системи і психоемоційної сфери: вегето-судинна дистонія, напади панічних атак, фобічні розлади, хвороба Паркінсона, полінейропатія, інсульт тощо. 3. Інфекційні захворювання: туберкульоз, малярія, бруцельоз, гельмінтози, сепсис, СНІД. 4. Захворювання серцево-судинної системи: ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба. 5. Захворювання нирок. 6. Пухлинні захворювання. 7. Генетичні захворювання. 8. Алкоголізм, дія наркотичних речовин, отруєння грибами, фосфорорганічними сполуками.
04.06.2011, Христина:
Скільки коштує УЗД? Хочу переконатись, що я не вагітна, потрібно попередньо записуватись на УЗД?
Доброго дня, Христина! Вартість УЗД органів малого тазу становить 70грн., попередній запис не обов'язковий, але рекомендований для зручного прийому.
04.06.2011, Я:
Скільки коштує мала хірургічна операція аборт?
Переривання вагітності шляхом медичного аборту (вакуум-аспірація, кюретаж порожнини матки) в поліклініці "Медекс" становить в терміні вагітності до 7 тижнів - 750грн., в терміні вагітності до 10 тижнів – 950грн. (Прийом, анестезія та обстеження в вартість операції не входять). На прийомі лікар обстежує пацієнтку (бімануальний огляд, огляд в дзеркалах, огляд мол. залоз, кольпоскопія, мазок cvu, цитологія з поверхні шийки матки, загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, група крові і Rh-фактор, РМП, ВІЛ, гепатит В, УЗД до і після переривання), визначає термін вагітності і зважує покази та протипокази до застосування цього методу.
03.06.2011, михайло:
Доброго дня! Скажiть,будь ласка,скiльки коштуэ видалення кондилом з головки статевого члена
Дорого дня, Михайле! Генітальні кондиломи найчастіше викликаються вірусом папіломи людини, причому генотипи 6 і 11 вірусу виявляються більш ніж у 90% випадків, також пацієнти можуть бути одночасно інфіковані вірусом папіломи людини високого ступеня онкогенного ризику типів 16 і 18, герпесу та ін. Отже, потрібно виявляти і лікувати причину, яка викликала дану патологію. Вартість лазерного видалення однієї кондиломи становить від 80-150 грн. Вичерпну інформацію Ви зможете отримати на консультації у лікаря-дерматовенеролога.
02.06.2011, nadja_71:
Дякую за відповідь на моє питання. Але прошу ще відповісти: анестезія загальна чи місцева і скільки часу в середньому триває операція, скільки діє наркоз?
Доброго дня, Надія! Відповідь на дане питання Ви зможете отримати після огляду лікаря-отоларинголога, оскільки лікар визначає метод знеболення (враховуються показання та протипоказання), триваліть операції від 10 до 25хв.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії