Запитай у лікаря

поставити запитання
29.06.2011, руслана:
Мене цікавить лазерна тонзилектомія,під яким знеболенням вона виконується.Читала в інтернеті що під загальним(а коли звонила до вас у клініку то сказали що у вас тільки внутрівенний...То як це зрозуміти?Ви же робили цю тонзилектомію?
Операція лазером на піднебінних мигдаликах виконується, як під місцевим так і під загальним внутрішньовенним знеболенням (враховуємо вік пацієнтів, больову чутливість та об’єм втручання). Необхідність того чи іншого знеболення визначається лікарем підчас підготовки до операції. Переважно дітей і підлітків ми оперуємо під загальним знеболенням, пацієнтам після 18 років виконуємо лазерні тонзилектомії під місцевим знеболенням.
29.06.2011, Павло:
Доброго дня! мені 21 рік, скажіть будь-ласка.. коли в мене ерекція я неможу нормально 3акотити головку 4лена тому що болить,в спокійному стані все нормально , а коли стоїть то боля4е,статевий акт проходить досить довго , і 4утливості майже неякої немає, що порадите ? )
Доброго дня, Павло! Рекомендуємо прийти на прийом до лікаря-уролога, який швидко та якісно вирішить Вашу проблему!
28.06.2011, Вікторія:
Добрий день. Чи займаєтесь ви лікуванням лейкоплакії вульви? Якщо - так, то якими методами?
Доброго дня, Вікторія! Ми проводимо хірургічне лікування лазером патології вульви та шийки матки, в тому числі і лейкоплакій. Спершу необхідно проконсультуватися у лікаря-гінеколога для визначення плану лікування та провести необхідні дообстеження.
25.06.2011, Маряна:
Доброго вечора, в мене питання до дерматолога, скажіть будь-ласка в мене справого боку на переносиці бородавка, яка з часом збільшується, боюсь, що скоро буду погано навіть бачити через неї, що би ви порадили мені, видалити (чи діє у вас така послуга) чи скористатись іншими методами. Дякую.
Доброго вечора, Мар'яна! Спершу потрібно визначити тип Вашого утворення на переносиці, для того, щоб визначити правильну подальшу тактику лікування. Поліклініка "Медекс" застосовує найбільш передові технології в області лазерної хірургії. Операції з усунення різних шкірних дефектів (бородавок, папілом, кондилом, шрамів, рубців, татуювань та ін.) виконуються практично безболісно і не викликають ризику ускладнень.
23.06.2011, Василь:
Як записатися до уролога в м. Коломия?Потрібне лікування, в мене фімоз.
Доброго дня, Василь! Прийом пацієнтів лікарем-урологом проводиться в поліклініці "Медекс" за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Військових Ветеранів, 10. Виконується операція "циркумцизіо" з допомогою лазера, в наслідок чого значно зменшуються післяопераційні ускладнення і прискорюється видуження з мінімальним утворенням рубцевих змін!
22.06.2011, Руслана:
Доброго дня.Мені відомо,що у вашій клініці не так давно почали здійснювати операції лазерної тонзилектомії. Хотілось б знати кількість уже проведених таких операцій і чи вже є хоча б якась інформація про віддалену ефективність такого втручання.
Доброго дня, Руслана! В поліклініці "Медекс" проводяться ендоскопічні лазерні операції в тому числі і лазерна тонзилектомія, оперує професор отоларингології ІФДМУ Попович В.І. Операції проходять без ускладнень та з швидким післяопераційним періодом. За час виконання даних операцій можна відмітити одну особливість - швидке і повне одуження.
20.06.2011, Іван:
Скільки коштує у вас операція пластика вуздечки
Доброго дня, Іван! Дане втручання може проводитись, як під місцевим так і під загальним знеболенням. Необхідно також визначити об'єм втручання і доопераційні обстеження. Отже, ми рекомендуємо проконсультуватися у лікаря-уролога для отримання датальної відповіді на Ваше запитання.
19.06.2011, Олег:
Доброго дня. Підкажіть чи можна у вас в лікарні зробити обрізнання? Якщо так, то скільки це коштує?
Доброго дня, Олег! В поліклініці "Медекс" проводяться операції "циркумцизіо" лікарем-урологом. Вартість операції під загальним знеболенням з передопераційними лабораторними та інструментальними дообстеженнями становить 1000-1100 грн.
18.06.2011, Наталя:
Доброго дня! Я би хотіла записатися на прийом до лікаря-гінеколога. Можна дізнатися графік коли який лікар працює на протязі наступного тижня. Буду вдячна за інформацію.
Доброго дня, Наталія! Ви можете дізнатись графік роботи лікарів-гінекологів і записатись на прийом по тел.(03420 71 -15-60.
17.06.2011, Свiтлана:
Доброго дня. При проведеннi УЗД в мене виявили вогнище фiброматозу. Чи можна у вашому центрi пройти детальне обстеження i яка його вартiсть?
Доброго дня, Світлана! Ми рекомендуємо прийти на прийом до лікаря-гінеколога, який обстеживши Вас, визначить тактику лікування, спостереження і обговорить з Вами вартість лікування.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії