Запитай у лікаря

поставити запитання
02.06.2011, nadja_71:
Дякую за відповідь на моє питання. Але прошу ще відповісти: анестезія загальна чи місцева і скільки часу в середньому триває операція, скільки діє наркоз?
Доброго дня, Надія! Відповідь на дане питання Ви зможете отримати після огляду лікаря-отоларинголога, оскільки лікар визначає метод знеболення (враховуються показання та протипоказання), триваліть операції від 10 до 25хв.
31.05.2011, nadja_71:
Моїм дітям 7 і 2,9 років поставили діагноз -аденоїдит 3і2степені відповідно. Старшому рекомендували видаляти, адже з носа тече уже пів року. Скажіть будь ласка, чи оперують у вашій клініці лазером, якщо так то скільки це коштує.
Доброго дня! В поліклініці «Медекс» проводяться операції з використанням фотонів світла (лазеру) при різній патології ЛОР-органів. Для визначення об`єму втручання та його необхідності, потрібно пройти консультацію в лікаря-ЛОРа. Оперує завідуючий кафедрою отоларингології ІФДМУ, професор Попович Василь Іванович. Вартість лазерної аденотомії становить 1300 грн. (Вартість консультації та анестезії оплачується додатково). Ми знаходимось за адресою: м.Івано-Франківськ, вул. Військових Ветеранів, 10. тел. (0342) 71-15-60
29.05.2011, Николай:
Добрий день. Чи працює у вас в закладі лікар-проктолог і чи можна провести обстеження проктологічного типу
Доброго дня! Лікар-проктолог розпочне прийом в поліклініці "Медекс" з липня 2011р. В даний час на курсах підвищення кваліфікації за кордоном.
26.05.2011, Тетяна:
Добрий день! Пыдкажіть будь-ласка до якого лікаря мені звернутися з сильним випаданням волосся і чи у вашій клініці є такий лікар?
Доброго дня, Тетяна! Рекомендуємо консультацію лікаря дерматолога-косметолога, ендокринолога. Для більшої зручності, радимо попередньо записатись на прийом за телефоном 71-15-60. Поліклініка "Медекс".
24.05.2011, неля:
добрий день,я дуже сильно потію під пашками після родів,скажіть будь ласка до кого потрібно звернутися і які аналізи здати
Рекомендуємо звернутися до лікаря-дерматолога, який тільки після огляду визначить план необхідних обстежень і при необхідності проконсультує з суміжніми спеціалістами (гінекологом, терапевтом, невропатологом, ендокринологом). Попередній запис по тел. 71-15-60.
24.05.2011, Оксана:
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, скільки коштує біопсія шийки матки. Дякую
Доброго дня! Біопсія шийки матки з гістологічним дослідженням становить 200 грн.
20.05.2011, Татьяна:
Здравствуйте!Очень прошу ответить-у моей племянницы(2,9 года)аденоиды,которые требуют операции.Мы бы очень хотели их удалить(поскольку часто болеем и т.п.)с помощью лазера.Вопрос:практикуете ли вы такую процедуру, если да, то с другого города примете (Кировоград)?????????
Добрый день, Татьяна! Ваша племянница может проконсультироваться у профессора кафедры отоларингологии Поповича В.И., и при необходимости быть прооперированной после необходимого дообследования путем лазерной аденотомии. Предварительная запись по тел. (034 2) 71-15-60.
19.05.2011, Наталія:
Скажіть будь-ласка чи можливо завагітніти при таких захворюваннях як хронічний аднексит, полікистоз яєчників та ендометріоз. які можуть бути наслідки, якщо вагітність настала? Дякую.
Доброго дня, Наталія! Ви можете отримати відповідь тільки після огляду лікаря - гінеколога, оскільки дати вичерпну відповідь на Ваше запитання без збору анамнезу, огляду та проведення необхідних обстежень неможливо. Попередній запис по тел. 71-15-60.
19.05.2011, Наталія:
Доброго дня! розкажіть будь-ласка, що таке артифіційний аборт? які показання та протипоказання. Скажіть будь-ласка графік прийому психолога та вартість прийому
Доброго дня, Наталія! Артифіційний аборт (медичний аборт) - це переривання вагітності шляхом хірургічного втручання (вакуум-аспірація, кюретаж порожнини матки). Медичний аборт як хірургічна операція зазвичай не супроводиться ускладненнями, але шкідливо впливає на здоров'я жінки в цілому, порушує функції матки та яєчників (особливо, коли переривається перша вагітність), сприяє запальним захворюванням жіночих статевих органів, нерідко призводить до безплідності жінки. Найбільш часті ранні ускладнення — кровотеча, ушкодження шийки матки, порушення згортання крові, емболія (закупорка судин). Досить часто трапляється неповний витяг плодового яйця. Для попередження цього ускладнення проводять ультразвукове дослідження, а у випадку виявлення залишків плодового яйця — повторне вишкрібання порожнини тіла матки. Крім того, після аборту загострюються хронічні захворювання статевих органів. Серйозну небезпеку становлять порушення цілісності стінки матки (перфорація) з ушкодженням кишечника, сечового міхура. Після аборту спостерігаються піхвові кров'янисті виділення. Їхня кількість і тривалість індивідуальні і залежать від терміну вагітності, скорочувальної здатності матки і згортання крові. До пізніх ускладнень відносяться запальні захворювання статевих органів, гормональні порушення, ендометріоз, дисфункція яєчників, безплідність, ускладнення перебігу наступних вагітностей. Використання під час аборту розширювачів нерідко спричиняє розвиток недостатності (неповного змикання) шийки матки. Після аборту різко зростає частота позаматкових вагітностей. Лікар психотерапевт консультує щодня з 9:00 до 13:00.
19.05.2011, Люба:
Доброго дня! Скажiть,будь ласка,скiльки коштуэ видалення кондилом на зовнiшнiх статевих органах i у пiхвi?
Доброго дня, Любов! Вартість лазерного видалення однієї кондиломи залежить від її величини, форми та локалізації і становить від 80 до 150грн.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії