Запитай у лікаря

поставити запитання
23.07.2011, Назар:
У вас роблять сперматограму,скільки це коштує і чи потрібне направлення?
Доброго дня, Назар! Щоб отримати достовірні результати спермограми, перед здачею аналізу потрібно утриматися від статевого життя протягом 4-5 діб, також в дні стриманості не слід вживати алкоголь, лікарські препарати, бажано не паритися та не приймати ванну. Сперму краще отримувати шляхом мастурбації або перерваного статевого акту. Вартість аналізу становить 120 грн., направлення на аналіз не потрібне. При виникненні будь-яких запитань по показниках спермограми - відповідь дасть на них лікар-уролог-андролог поліклініки "Медекс".
21.07.2011, Надія:
Дякую за відповідь! Скажіть, будь ласка, прийом проходить по запису ( якщо так, то залишіть номер телефону)чи за "живою" чергою? Дякую.
Прийом проводиться без попереднього запису. Тел. (0342)75-07-25
21.07.2011, Надія:
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, які аналізи проводять при офтальмологічній діагностиці і яка їхня вартість. Яка вартість офтальмологічної консультації окремо? Дякую.
Доброго дня, Надія! Лікар-офтальмолог проводить огляд та надає консультації в салоні "Оптика-Медекс" за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 11. Обстеження та лікування призначаються індивідуально. Вартість прийому становить від 20 до 60 грн. Працюємо з понеділка по п'ятницю, з 10:00 до 19:00, в суботу 10:00 до 16:00, неділя вихідний.
21.07.2011, Тетяна:
Добрий день! Скільки орієнтовно коштує кодування від алкоголізму?
Доброго дня, Тетяно! В даний час лікар-нарколог перебуває в відпустці.
20.07.2011, Леся:
Підкажіть, будь ласка, чи потрібно завчасно записуватись на прийом до лікаря гінеколога ? Дякую.
Доброго дня, Леся! Для вчасного прийому ми рекомендуємо попередній запис,але якщо Ви немаєте змоги запланати прийом - то ми будемо раді прийняти Вас з понеділка по п'ятницю від 8:00 до 19:00, суботу від 9:00 до 14:00, неділя вихідний.
20.07.2011, Таня:
Доброго дня. У Вас здавали кров на гепатіт Б (ДНК Вірусу) було виявлено вірус по ваших результатах. Там же у вас мені одразу ж відали сироватку крові я її відвезлав іншу лаболаторію, і ще здала кров в інфекційній лікарні на вірус гепатиту Б додатково. Ніде не було виявлено вірусу, на протязі року перевірялася печінка і здавалися контрольні аналізи на гепатит Б...в інших клініках і лабораторіях (приватних) в тому числі і в іншому місті. Прошу пояснити як так трапилося що у вас був позитивний результат. Це ж дуже серйозий аналіз, я за той час поки не було повторних результатів дістала язву і нервовий зрив...дитині 1 рочок (був та той час зараз 2 роки) Подумую на рахунок позову до суду, сестра адвокат в міському суді...гарантує виграш справи. Що б було якби ми лікувалися не перевіривши контрольно аналіз....??? А лікування страшно дороге...Дуже прошу мені пояснити що у вас за лаборанти таки що дитині одного ручку ставлять помітку виявлено вірус ГЕПАТИТУ Б...???
Доброго дня, Тетяно! Щоб дати відповідь на Ваше запитання, Вам потрібно звернутись безпосередньо в адміністрацію поліклініки «Медекс», для уточнення даних.
20.07.2011, Галина:
Доброго дня,У мене ерозія шийки матки, Скільки буде коштувати лазерна операція,
Вартість лазерної вапоризації шийки матки становить 380грн. При виконанні лазерної вапоризації та цервікального каналу шийки матки – 420грн. Лікування патологічних процесів шийки матки проводиться комплексно, з урахуванням причини виникнення. Перед виконанням даного втручання Вас огляне лікар-гінеколог та призначить необхідні обстеження, які визначаються індивідуально.
19.07.2011, Марія:
Доброго дня! Мені 49 років .Вага 79кг Ні терапевт ,ні кардіолог не можуть чітко визначити причину отьоків нижніх кінцівок. За результатами аналізу крові для виявлення гормонів показники вкладаються в норму.
Доброго дня, Марія! Рекомендуємо прийти на прийом до лікаря-терапевта та взяти всі свої попередні обстеження. При необхідності Вас проконсультують лікарі суміжних спеціальностей поліклініки "Медекс" для встановлення причини даної проблеми.
19.07.2011, Оля:
Доброго дня! Мені гінеколог казав, що в мене перетинка між маткою і шийкою матки,а також маленька за розміром матка, сказав робити лапараскопію? Чи зможу я після цього завагітніти?
Доброго дня, Оля! Для того, щоб допомогти Вам, потрібно мати більше інформації про стан Вашого здоров'я та обов'язкова Ваша присутніть, оскільки поставити діагноз online неможливо. Рекомендуємо проконсультуватися у лікаря-гінеколога.
18.07.2011, галинка:
ми з чоловіком плануємо дитину,але діло в тому що у мене кандиломи і молочниця.чи можна вагітніти чи ліпше почикати і пройти курс лікування
Доброго дня, Галина! Відомо, що здорові діти народжуються у здорових батьків. Під час вагітності видимі кондиломи часто рецидивують, мають тенденцію до збільшення. Вірус проникає в організм дитини через канал шийки матки і плодові оболонки висхідним або контактним шляхом при проходженні дитини по родових шляхах матері. Останнім часом із зараженням під час пологів пов'язують розвиток папіломатозу гортані, трахеї та бронхів і аногенітальних бородавок у немовлят - бородавок в області зовнішніх геніталій, анусу. Готуватися до вагітності потрібно починати не пізніше, ніж за один рік. Перш за все потрібно відвідати лікаря-гінеколога, який порадить пройти необхідні обстеження на виявлення захворювань статевих органів і сечостатевої системи (консультацію лікаря-генетика, дослідження гормонального стану жінки та спермограми чоловіка, а також обстеження на TORCH-інфекції). Мета усіх обстежень і аналізів — необхідність переконатися у хорошому стані здоров'я вашого організму, а при підтвердженні яких-небудь діагнозів провести повноцінне лікування.


поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії