Запитай у лікаря

поставити запитання
07.07.2011, каріна:
мне 18 у меня лишние волосы над верхней губой и на подбородку, гормоны ТТГ 1.23 и Т3 3.30 в норме врач сказала что только настоящая эпиляция поможет в какой-то мере избавиться от волос а гормональные таблетки могут вызвать позже выкидыши и еще я болела молочнецею возможно это имеет значение
Здравствуйте, Карина! Рекомендуем проконсультироваться у врача дерматолога-косметолога, который при необходимости выполнит лазерную эпиляцию.
07.07.2011, Андрій:
доброго дня!) скільки коштує прийом до лікаря-уролога?) і чи потрібен попередній запис? дякую
Доброго дня, Андрій! Вартість консультації з оглядом лікаря-уролога становить 90 грн. Для покращеного та вчасного прийому ми рекомендуємо попередній запис.
07.07.2011, Олександр:
Доброго дня! в мене в паху(з прававого боку) при нащупуванні є якісь "гульки" розміром приблизно в горошину. вони у мене з"явилася десь приблизно в років 14. підкажіть що це може бути!
Доброго дня! Вам необхідно проконсультуватися у лікаря-уролога. Тільки після огляду мажна встановипи попередній діагноз і визначити подальший план дій.
06.07.2011, Петро:
Доброго здоров'я Вам! Скажіть, будь ласка, скільки буде коштувати консультація що до водянки яїчка, вартість операції по її видаленню, і чи складна ця операція.
Доброго дня, Петро! Лікування водянки проводиться хірургічним шляхом і залежить від розмірів водянки та викликаних ускладнень. Чим раніше за показаннями виконана операція, тим менше ускладнень і швидше одужання після операції. При малих та середніх водянках виконуються операції по-Лорду або Вінкельману, при великих водянках - по-Бергману. Дані операції здійснюються, в основному, під місцевою анестезією. Огляд лікаря уролога-андролога становить 90 грн. Вартість операції складає 1800 грн.
05.07.2011, Назар:
Доброго дня!А який термін повного одужання після операії пластика вуздечки?
Доброго дня, Назар! Операція пластика вуздечки виконується в поліклініці "Медекс" лазером , триває 10-20 хвилин під місцевою анестезією. Загоєння відбувається протягом 14 днів.
30.06.2011, ІРИНА:
Доброго дня,в мене хронічний парадонтит,підскажіть способи лікування,я чула що його лікують лазером,скільки це буде коштувати? і який термін лікування та одужання?
Доброго дня, Ірина! Рекомендуємо проконсультуватись у лікаря-стоматолога поліклініки “Медекс”, тільки після огляду Вам порекомендують ефективне лікування. Проводиться місцеве лікування: (антисептики, протизапальні препарати, ферменти, ефірні олії), видалення зубних відкладень. Фізіотерапія, вітаміни, особливо вітамін С і групи В, біогенні стимулятори. Основний спосіб радикального лікування пародонтиту є хірургічний з метою усунення патологічної зубодесневої кишені, а також видалення безнадійних зубів для збереження кістки альвеолярного відростка, яка може бути використана для дентальної імплантації.
30.06.2011, Павло:
доброго дня! скажіть будь-ласка , яким способом найкраще і найефективніше позбутися волосся на лопатках, спині? я цікавився лазерною епіляцією, і фото епіляцією, але це дуже дорого для мене , також пробував восковими пластинками (біль ужасна , тепер розумію жінок ) ), можливо щось порадите ?
Доброго дня, Павло! Рекомендуємо проконсультуватися у лікаря косметолога-дерматолога, який дасть Вам всі необхідні поради.
30.06.2011, Наталія:
Доброго дня! Скажіть будь ласка скільки коштує візит до лікаря-гінеколога у вашій клініці,чи потрібно попередньо записуватись чи там жива черга?
Доброго дня, Наталія! Первинний прийом лікаря-гінеколога становить - 90 грн. При первинному прийомі проводиться фотокольпоскопія шийки матки - 70 грн., цитологічне дослідження - 40 грн., cvu - 40 грн. Прийом пацієнтів проводиться з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 19:00, суботу з 9:00 до 14:00. Рекомендуємо для більшої зручності попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.
29.06.2011, руслана:
Мене цікавить лазерна тонзилектомія,під яким знеболенням вона виконується.Читала в інтернеті що під загальним(а коли звонила до вас у клініку то сказали що у вас тільки внутрівенний...То як це зрозуміти?Ви же робили цю тонзилектомію?
Операція лазером на піднебінних мигдаликах виконується, як під місцевим так і під загальним внутрішньовенним знеболенням (враховуємо вік пацієнтів, больову чутливість та об’єм втручання). Необхідність того чи іншого знеболення визначається лікарем підчас підготовки до операції. Переважно дітей і підлітків ми оперуємо під загальним знеболенням, пацієнтам після 18 років виконуємо лазерні тонзилектомії під місцевим знеболенням.
29.06.2011, Павло:
Доброго дня! мені 21 рік, скажіть будь-ласка.. коли в мене ерекція я неможу нормально 3акотити головку 4лена тому що болить,в спокійному стані все нормально , а коли стоїть то боля4е,статевий акт проходить досить довго , і 4утливості майже неякої немає, що порадите ? )
Доброго дня, Павло! Рекомендуємо прийти на прийом до лікаря-уролога, який швидко та якісно вирішить Вашу проблему!


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії