Запитай у лікаря

поставити запитання
05.08.2011, Оксана:
Доброго дня! Чи можливо у вас записатися на прийом до Поповича Василя Івановича?
Доброго дня, Оксана! Попередній запис на прийом до завідуючого кафедрою отоларингології ІФДМУ, професора Поповича В.І. за тел. (0342)71-15-60.
04.08.2011, марта:
скажіть будь ласка чи видаляють у вас хіругічним лазарем косметичні дефекти на обличчі це дрібні жировички під очима і до якого лікаря мені звернутися,дякую
Доброго дня, Марта! Рекомендуємо прийти на прийом до лікаря дерматолога-косметолога, підчас якого при відсутності протипоказів буде виконана дана процедура.
04.08.2011, Олександра:
Доброго дня, чи є у Вашому центрі лікар проктолог, хочу проти обстеження та отримати консультацію
Доброго дня, Олександра! Лікар хірург-проктолог приймає в понеділок з 13:00 до 17:00, вівторок, п'ятницю з 8:30-12:00, суботу з 9:00-14:00.
03.08.2011, Оксана:
Доброго дня! у вас роблять аудіометрію???
Доброго дня, Оксано! Нажаль, в даний час аудіометрія в поліклініці "Медекс" не проводиться. Приносимо вибачення за можливі незручності.
03.08.2011, Каріна:
доброго дня!мені 18 років,зробила УЗД органів малого тазу результати такі Довжина 4.7 Ширина 4.8 Товщина 3.3 Шийка 2.6 Х 2.3 Х 3.1 Контур матки: рівний Ендоструктура однорідна Ендометрій 0.7 рівний однорідний Яйники Правий яйник:3.3х1.9х3.2 Контур його 0.3-0.5 см Лівий яйник 3.6х2.5х3.5 Контур його 0.5-0.7-1.2 см ЗАКЛЮЧЕННЯ:гіпоплазія матки недостатність лютеїнової фази циклу Скажіть будь ласка чи вірне заключення і чи можливо при гіплазії завагітніти не лікуючись бо моїй мамі теж ставили такий діагноз вона має двох дітей завагітніла в 23 роки На перед дякую!
Доброго дня, Каріна! Зважаючи на заключення УЗД викладене Вами вище - ми рекомендуємо пройти повторно УЗД в поліклініці "Медекс" та отримати при необхідності консультацію лікаря-гінеколога.
01.08.2011, Віка:
Доброго дня, останнім часом я почала відчувати біль в грудях при ковтанні.Що це? яку діагностику потрібно робити і до якого лікаря звертатися.Дякую.
Доброго дня, Вікторія! Дані скарги можуть зустрічаються при багатьох захворюваннях, тому рекомендуємо Вам проконсультуватись у лікаря-терапевта поліклініки "Медекс", який складе план обстеження, при необхідності призначить консультацію суміжних спеціалістів.
28.07.2011, Наталія:
Доброго дня!!! Що таке епідермальна кіста??? І який найефективніший спосіб позбутись її???
Доброго дня, Наталія! Епідермальна киста - це доброякісне утворення шкіри, що утворюються в результаті імплантації епідермісу в дерму. Стінки кисти вистилані тонким шаром плоского епітелію. Епідермальна киста може мати безсимптомний перебіг чи ускладнений запаленням її з нагноєнням вмісту. В поліклініці “Медекс” ми проводимо лазерне видалення даних утворень, що значно прискорює загоєння та зменшує можливість подальших рецидивів без утворення рубців. Рекомендуємо Вам проконсультуватися у лікаря дерматолога-косметолога.
25.07.2011, Оксана:
Скільки коштує прийом лікаря уролога?
Доброго дня, Оксана! Вартість первинного прийому лікаря-уролога становить 90 грн. До 01 серпня лікар-уролог перебуватиме в літній відпустці.
25.07.2011, мар"яна:
чи видаєти ви довідки про щеплення дітям? до кого звернуимся з цим питанням?
Доброго дня, Мар'яна! Після виконання щеплення діткам, ми видаємо довідки згідно стандартних форм затверджених МОЗ України, можливий переклад на англійську мову. Детальніше відповість на Ваші запитання після прийому лікар-педіатр поліклініки "Медекс".
24.07.2011, tania:
розшифруйте будь-ласка спермограму з італійськоі мови liquefazione completa.viscosita normale.volume-3.2ml ph-alcalino concentrazione-35.0 10^6/ml a-progressione rapida 60%.b-progressione lenta 10.0%.c-motilita non progressiva 5.0.d-immobili 25%.vorfologia normale 60%.anomalie della testa 18%.anomalie del collo 12%.anomalie della coda 10%.residui citoplasmatici alcuni.pochi leucociti.
Ciao Tatiana! Queste cifre corrispondono alla normale media.


поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії