Запитай у лікаря

поставити запитання
15.07.2011, оля:
у мене гострокінцеві кандиломи,я лікувала їх добвго тепер вони знову є але 2шт маленьких,скажіть чи можна вагітніти у цей період чи не зашкодить дитині.
Доброго дня,Ольга! Гострокінцеві кондиломи, папіломи викликається вірусом папіломи людини і виявляється різноманітними ураженнями слизових оболонок і шкіри. Відомо більше 100 типів вірусу. Зараження відбувається контактним (через мікротравми шкіри), статевим шляхом, можливе інфікування в пологах. Тривалість інкубаційного періоду від 1 до 6 місяців. Вид захворювання визначається типом вірусу високого і низького онкогенного ризику.Гострі кондиломи, що передаються виключно статевим шляхом, маленькі вирости тілесного кольору, з'являються на статевих органах, області заднього проходу. Збудники - віруси папіломи людини низького (6, 11), середнього (31, 33, 35) і високого (16, 18) онкогенного ризику. Перебіг захворювання визначається станом імунної системи. Утвори можуть поступово рости (розміри і кількість), травмуватися, кровоточити, формувати косметичні дефекти, перешкоджати статевого життя і нормальним пологам. Сучасне лікування папіломавірусної інфекції за своєю суттю є симптоматичним і має на меті видалити , або зменшити симптоми захворювання виклакавши ремісію вірусу в організмі. Воно повністю не позбавляє від інфекції ВПЛ і не попереджає подальшої передачі вірусу. Кондиломи завжди видаляють незалежно від їх типу, локалізації і розмірів. Після будь-якого методу лікування можливі рецидиви. Профілактика папіломи перш за все, пов'язана з проведенням заходів щодо зміцнення імунного захисту і попередженням впливу несприятливих факторів (перевантаження, переохолодження, зловживання алкоголем і нікотином), які сприяють прогресуванню інфекції. Перед плануванням вагітності ми рекомендуємо пройти обстеження на наявність ВПЛ та провести санацію зовнішніх статевих органів методом лазерної вапоризації.
14.07.2011, Леся:
Підкажіть, будь ласка, яка вартість повного гінекологічного обстеження. І чи впливає на щось те, що я проживаю в Калуші ? Наперед вдячна!
Доброго дня, Олександра! Первинний прийом лікаря-гінеколога становить 90 грн. На первинному прийомі виконується фотокольпоскопія шийки матки-70 грн., проводиться забір матеріалу фолору (CVU) та кольпоцитограму (PAP-test)-80 грн. При необхідності виконуються додаткові обстеження, які визначаються лікарем індивідуально. Ми надаємо допомогу всім пацієнтам в незалежності від місця проживання!
14.07.2011, Алина:
Доброго дня,чи можно пройти у вашій клініці обстеження гастроентеролога і скільки це приблизно буде коштувати?
Доброго дня! Вартість прийому лікаря- гастроентеролога становить 90 грн. Прийом пацієнтів проводиться в вівторок, четвер та суботу з 9:00 до 14:00 год.
13.07.2011, Леся:
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, чи можна у Вашій клініці пройти звичайний огляд у гінеколога ? Тобто, щоб дізнатись чи немає ймовірності раку чи різних захворювань.
Доброго дня, Леся! Ви можете пройти повний гінекологічний огляд в поліклініці "Медекс", після якого дізнаєтесь стан Вашого здоров'я та отримаєте відповідні рекомендації.
12.07.2011, Марта:
Доброго дня! мені 2 тижні тому зробили лапароскопію, видалили ендометріоїдні кісти! тепер лікар пропонує пролікуватись уколами які робляться періодично через 28 днів! але я хочу вагітніти! допоможіть будьласка! які наслідки таких уколів????
Доброго дня, Марта! Після проведення операції з приводу ендометріоїдних кист шляхом трансабдомінальної лапароскопії лікарі-гінекологи рекомендують утриматись від вагітності протягом наступних шести місяців. Також сучасний підхід лікування хворих з ендометріозом полягає в комбінації хірургічного методу, направленого на максимальне видалення ендометріоїдних вогнищ та комплексній медикаментозній терапії, яка в післяопераційному періоді дає змогу оптимізувати результати хірургічного лікування, закріпити позитивні результати, уникнути прогресування захворювання.
11.07.2011, Дана:
Чи вимірюєти ви очний тиск у дітей (9 місяців).Скільки це буде коштувати.
Доброго дня, Дана! В Оптиці "Медекс" ми вимірюємо очний тиск безконтактним методом дітям та дорослим з 10-12 років.
11.07.2011, марія:
Чому отікають ноги при жарі і не допомагають сечогінні?
Доброго дня, Марія! Існує декілька причин, які можуть викликати набряк нижніх кінцівок. Необхідно знати Ваш вік, вагу, захворювання якими хворіли раніше чи хворієте в даний час. Хочемо порекомендувати оглянутись у лікаря-терапевта, який допоможе Вам з даною проблемою.
09.07.2011, Каріна:
Добробрий день!!!мені 18 років в мене була молочниця на протязі року коли звернулася до лікаря вона назначила курс лікування 7 днів я приймала Флемоксин крем Мікогал свічки Кломезол і промивала Хлорофіліптом після чого лікар сказала що я здорова бо вже немає таких виділень як раніше. Але мене до сих пір турбує свербіж і є незначні виділення.Хочу вас спитати чи здорова я і чи можу я заразити свого хлопця зараз якщо буду з ним займатися сексом і чи можливо таке що ця хвороба через білизну з не натуральних тканин?????На перед дякую
Доброго дня, Каріна! У виникненні кандидозу (молочниці) винні дріжджові гриби, які до певного часу спокійно живуть в жіночих статевих шляхах і ніяк себе не проявляють, поки імунітет не дасть збій. Ослабити його може що завгодно: стрес, переохолодження, хвороби, жорстка дієта, гормональні контрацептиви, антибіотики. І тоді гриби, які раніше спокійно були сусідами з іншою мікрофлорою слизистої піхви, починають посилено розмножуватися - розвивається кандидоз, або просто - молочниця. Корінь неприємностей - в ослабленні імунітету, а кандидоз - тільки його зовнішній прояв. Тому одночасно з лікуванням молочниці треба шукати і усувати причину імунодефіциту. Без цього кандидоз з’являтиметься знову і знову. Існує безліч чинників, які розташовують до розвитку захворювання. Наприклад, носіння обтягуючого синтетичного одягу створює прекрасні умови для розмноження гриба. А також зміна гормонального балансу в організмі, зокрема, при вагітності. Важливе значення має наявність цукрового діабету, особиста гігієна, нервові стреси, жаркий клімат. Молочниця буває трьох видів. Перший - кандідоносійство, коли відсутні скарги і симптоми хвороби, але мазок може визначити її наявність. Друга форма - це гострий урогенітальний кандидоз, коли з’являються ознаки запалення. Наступний вид молочниці - це хронічний рецидивуючий урогенітальний кандидоз. Такий діагноз ставиться, якщо протягом року стикатися з проблемою доводиться 4 і більше разів. Практично у половини жінок молочниця з’являється знову в інтервалі від декількох днів до 3 місяців після лікування. Близько 25% чоловіків, чиї партнерки страждають кандидозом, є носіями грибів: вони не хворі, самопочуття в нормі, але передати грибок при статевому контакті можуть. В цьому випадку чоловікам лікування, як правило, не призначають, тому що у них грибок за 2-3 тижні повністю вимивається з уретри. Проте до повного лікування хворого партнера (жінки або чоловіки) настійно рекомендуємо утриматися від статевих відносин, або користуватися презервативами. Встановити вірний діагноз, дати визначення захворювання та призначити лікування можна тільки після огляду лікаря-гінеколога.
08.07.2011, Віктор:
Чи робите ви аналіз крові на антитіла до комплексу паразитів(аскариди,токсокари.лямблії)якісне визначиння ,і скільки це буде коштувати?
Доброго дня, Віктор! Лабораторія поліклініки "Медекс" виконує дослідження на наявність антитіл до гельмінтів (токсокароз, опісторхоз, трихінельоз, ехінококоз, аскаридоз) та лямблій. Вартість комплексного обстеження становить-270 грн., одного показника-55 грн. Забір крові проводиться натщесерце щодня, окрім неділі з 8:00 до 13:00 год.
07.07.2011, Петро:
Доброго дня. Прошу сказати чи надаються у вас пільги для Чорнобильців і чи на час лікування надається лікарняний листок?
Доброго дня, Петро! При пред'явленні посвідчення надається 5% знижка. Лікарняний листок в даний час не видається.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії