Запитай у лікаря

поставити запитання
08.07.2011, Віктор:
Чи робите ви аналіз крові на антитіла до комплексу паразитів(аскариди,токсокари.лямблії)якісне визначиння ,і скільки це буде коштувати?
Доброго дня, Віктор! Лабораторія поліклініки "Медекс" виконує дослідження на наявність антитіл до гельмінтів (токсокароз, опісторхоз, трихінельоз, ехінококоз, аскаридоз) та лямблій. Вартість комплексного обстеження становить-270 грн., одного показника-55 грн. Забір крові проводиться натщесерце щодня, окрім неділі з 8:00 до 13:00 год.
07.07.2011, Петро:
Доброго дня. Прошу сказати чи надаються у вас пільги для Чорнобильців і чи на час лікування надається лікарняний листок?
Доброго дня, Петро! При пред'явленні посвідчення надається 5% знижка. Лікарняний листок в даний час не видається.
07.07.2011, каріна:
мне 18 у меня лишние волосы над верхней губой и на подбородку, гормоны ТТГ 1.23 и Т3 3.30 в норме врач сказала что только настоящая эпиляция поможет в какой-то мере избавиться от волос а гормональные таблетки могут вызвать позже выкидыши и еще я болела молочнецею возможно это имеет значение
Здравствуйте, Карина! Рекомендуем проконсультироваться у врача дерматолога-косметолога, который при необходимости выполнит лазерную эпиляцию.
07.07.2011, Андрій:
доброго дня!) скільки коштує прийом до лікаря-уролога?) і чи потрібен попередній запис? дякую
Доброго дня, Андрій! Вартість консультації з оглядом лікаря-уролога становить 90 грн. Для покращеного та вчасного прийому ми рекомендуємо попередній запис.
07.07.2011, Олександр:
Доброго дня! в мене в паху(з прававого боку) при нащупуванні є якісь "гульки" розміром приблизно в горошину. вони у мене з"явилася десь приблизно в років 14. підкажіть що це може бути!
Доброго дня! Вам необхідно проконсультуватися у лікаря-уролога. Тільки після огляду мажна встановипи попередній діагноз і визначити подальший план дій.
06.07.2011, Петро:
Доброго здоров'я Вам! Скажіть, будь ласка, скільки буде коштувати консультація що до водянки яїчка, вартість операції по її видаленню, і чи складна ця операція.
Доброго дня, Петро! Лікування водянки проводиться хірургічним шляхом і залежить від розмірів водянки та викликаних ускладнень. Чим раніше за показаннями виконана операція, тим менше ускладнень і швидше одужання після операції. При малих та середніх водянках виконуються операції по-Лорду або Вінкельману, при великих водянках - по-Бергману. Дані операції здійснюються, в основному, під місцевою анестезією. Огляд лікаря уролога-андролога становить 90 грн. Вартість операції складає 1800 грн.
05.07.2011, Назар:
Доброго дня!А який термін повного одужання після операії пластика вуздечки?
Доброго дня, Назар! Операція пластика вуздечки виконується в поліклініці "Медекс" лазером , триває 10-20 хвилин під місцевою анестезією. Загоєння відбувається протягом 14 днів.
30.06.2011, ІРИНА:
Доброго дня,в мене хронічний парадонтит,підскажіть способи лікування,я чула що його лікують лазером,скільки це буде коштувати? і який термін лікування та одужання?
Доброго дня, Ірина! Рекомендуємо проконсультуватись у лікаря-стоматолога поліклініки “Медекс”, тільки після огляду Вам порекомендують ефективне лікування. Проводиться місцеве лікування: (антисептики, протизапальні препарати, ферменти, ефірні олії), видалення зубних відкладень. Фізіотерапія, вітаміни, особливо вітамін С і групи В, біогенні стимулятори. Основний спосіб радикального лікування пародонтиту є хірургічний з метою усунення патологічної зубодесневої кишені, а також видалення безнадійних зубів для збереження кістки альвеолярного відростка, яка може бути використана для дентальної імплантації.
30.06.2011, Павло:
доброго дня! скажіть будь-ласка , яким способом найкраще і найефективніше позбутися волосся на лопатках, спині? я цікавився лазерною епіляцією, і фото епіляцією, але це дуже дорого для мене , також пробував восковими пластинками (біль ужасна , тепер розумію жінок ) ), можливо щось порадите ?
Доброго дня, Павло! Рекомендуємо проконсультуватися у лікаря косметолога-дерматолога, який дасть Вам всі необхідні поради.
30.06.2011, Наталія:
Доброго дня! Скажіть будь ласка скільки коштує візит до лікаря-гінеколога у вашій клініці,чи потрібно попередньо записуватись чи там жива черга?
Доброго дня, Наталія! Первинний прийом лікаря-гінеколога становить - 90 грн. При первинному прийомі проводиться фотокольпоскопія шийки матки - 70 грн., цитологічне дослідження - 40 грн., cvu - 40 грн. Прийом пацієнтів проводиться з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 19:00, суботу з 9:00 до 14:00. Рекомендуємо для більшої зручності попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії