Запитай у лікаря

поставити запитання
19.08.2011, Галя:
Доброго дня, я вже рік не можу завагітніти, останній діагноз який мені поставили гідросальпінкс, перший курс лікування я пройшла, але він утворився знову, лікарі кажуть що потрібна операція. Скажіть будь ласка чи можна обійтись без неї, якщо ні то які ризики? Дякую
Доброго дня, Галина! Гідросальпінкс – це є накопечення прозорого, водянистого ексудату в матковій трубі при облітерації її маткового і ампуляторного відділів. Через непрохідність маткової труби рідина, яку в нормі виділяють стінки труби, накопичується в ній. Періодично рідина виливається в матку і назовні, або всмоктується в стінки - гідросальпінкс зникає, потім знову утворюється. Радикальне лікування, звичайно, операція, для того, щоб відновити прохідність труби і мати можливість в майбутньому завагітніти.
18.08.2011, Алла:
Доброго дня!!у мене виявили легку дисплазію,призначили лікування.Скажіть чи потрібно лікуватись чоловікові??? чи можу через це я не завагітніти.
Доброго дня, Алла! Для того, щоб надати вичерпну відповідь, просимо написати скільки Вам років, коли виявлено дану патологію, які лабораторні обстеження проводитись та їх результати.
17.08.2011, Мар"яна:
Доброго дня,мене цікавить скільки часу після лазерної операції адиноїдів потрібно перебувати в клініці і також яка ціна на цю операцію. Дякую.
Доброго дня, Наталія! Вартість лазерної аденотомії складає 1300 грн. Доопераційний огляд, лабораторні обстеження та знеболення оплачуються додатково, обсяг яких встановлюється для кожного пацієнта лікарем-отоларингологом індивідуально. Післяопераційне перебування в клініці "Медекс" до 4-5 годин.
15.08.2011, людмила:
я вагітна 20 тиж. направили на аналіз Цитомегаловiрус IgМ - результат негативний Цитомегаловiрус IgG - результат позитивний 7,28 поясніть будь-ласка що це?, дякую
Доброго дня, Людмила! Від'ємний IgМ свідчить про відсутність гострого перебігу захворювання. Наявність IgG цитомегаловірусу свідчить про перенесене Вами дане інфекційне захворювання раніше, внаслідок чого утворились імунні антитіла, які захищають Ваш організм від вірусу та будуть зберігатися в організмі протягом всього життя.
12.08.2011, іванна:
доброго дня.Скажіть, будь-ласка, скіль коштує кодування і прийом у лікаря-нарколога?
Доброго дня, Іванна! Вартість лікування алкоголізму встановлюється індивідуально і залежить від методу, який використовується, від давності та складності хвороби. Для отримання вичерпної відповіді- рекомендуємо проконсультуватися у лікаря-нарколога.
11.08.2011, Володимир:
Доброго дня. Скажіть будь-ласка, хто працює офтальмологом у Вашому центрі, який в нього стаж роботи, попередні (теперішні - сумісні) місця роботи, вчений ступінь ? Потрібен огляд кваліфікованого офтальмолога (перед зверненням до Вас, вже декілька лікарів нічим не могли допомогти). Буду дуже вдячний за швидку відповідь. Дякую.
Доброго дня, Володимире! Ви зможете отримати особисто вичерпну відповідь на всі запитання в салоні "Оптика-Медекс" за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Г. Мазепи, 11.
09.08.2011, Мар'ян:
Доброго дня. Скажіть будь-ласка до якого лікаря звернутися і в який час щодо кодування від алкоголізму? Скільки часу пртікає цей процес і яка вартість його. Дякую.
Доброго дня, Мар'ян! Лікар-нарколог перебуватиме в відпустці до 05 вересня. Приносимо вибачення за незручності.
08.08.2011, Лена:
Доброго дня! Скажіть будь ласка мені зробили радіохвильову коанізацію з приводу дисплазії шийки матки викликану папіломовірусом (16 тип),я довгий час лікувалася до і після коанізації, через рік у мене знову виявили папіломовірус ,що ви мені порадите далі робити?
Доброго дня! Для отримання рекомендацій щодо подальшого лікування радимо проконсультуватися особисто у лікаря-гінеколога і лікаря-імунолога. Попередній запис за тел. (0342) 71-15-60.
07.08.2011, Стелас:
Доброго дня! Уже понад 20 років хворію алергічним ринітом.Систематично користуюсь краплями в ніс.Прочитав в інтернеті,що у Вашій клініці професор Попович В.І. здійснює лазерні операціїї по лікуванню даної хвороби.Скажіть будь ласка до кого звернутись (тобто номер телефону,ПІБ лікаря),щоб потрапити до вашої клініки на таку операцію? Дякую!
Доброго дня, Стелас! Професор Попович Василь Іванович в даний час у літній відпустці до 31 серпня. Попередній запис на прийом за тел. (0342)71-15-60.
05.08.2011, марта:
По якому номеру телефона можна записатися до дерматолога-косметолога
тел. (0342)71-15-60


поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії