Запитай у лікаря

поставити запитання
18.07.2011, галинка:
ми з чоловіком плануємо дитину,але діло в тому що у мене кандиломи і молочниця.чи можна вагітніти чи ліпше почикати і пройти курс лікування
Доброго дня, Галина! Відомо, що здорові діти народжуються у здорових батьків. Під час вагітності видимі кондиломи часто рецидивують, мають тенденцію до збільшення. Вірус проникає в організм дитини через канал шийки матки і плодові оболонки висхідним або контактним шляхом при проходженні дитини по родових шляхах матері. Останнім часом із зараженням під час пологів пов'язують розвиток папіломатозу гортані, трахеї та бронхів і аногенітальних бородавок у немовлят - бородавок в області зовнішніх геніталій, анусу. Готуватися до вагітності потрібно починати не пізніше, ніж за один рік. Перш за все потрібно відвідати лікаря-гінеколога, який порадить пройти необхідні обстеження на виявлення захворювань статевих органів і сечостатевої системи (консультацію лікаря-генетика, дослідження гормонального стану жінки та спермограми чоловіка, а також обстеження на TORCH-інфекції). Мета усіх обстежень і аналізів — необхідність переконатися у хорошому стані здоров'я вашого організму, а при підтвердженні яких-небудь діагнозів провести повноцінне лікування.
18.07.2011, Володя:
у вас роблять операцію вуздечки крайньої плоті(коротка вуздечка)??? якщо так, то скільки вона коштує?
Доброго дня, Володимир! Пластика вудечки проводиться під місцевим знеболенням та вважається фактично безкровною за рахунок використання лазеру. Загальна тривалість операції складає до 10-15 хв., перебування у клініці складає не більше 2-3 годин. Загоєння відбувається протягом 10-12 днів. Прийом лікаря-уролога становить 90 грн. Вартість операції 280 грн., інфільтраційне (місцеве) знеболення 50 грн., необхідний перелік лабораторних обстежень визначається лікарем-урологом індивідуально.
16.07.2011, Каріна:
Доброго дня!мені 18 гінеколог сказала що в мене маленька матка і мені буде важко завагітніти.Скажіть які в мене шанси мати дитину чи не буде проблем з виношуванням і чи лікується це????
Доброго дня, Каріна! Зменшення розмірів матки в медицині має назву гіпоплазія. Діагностується і визначається ступінь гіпоплазії матки при ультразвуковому та бімануальному обстеженні. Лікування призначається в залежності від ступеня процесу, причини захворювання, гормонального балансу, індивідуальних особливостей організму. Отримати рекомендції щодо планування та виношування вагітності можна тільки після огляду лікаря-гінеколога та проведенні необхідних обстежень. Зазвичай при лікуванні прогноз благоприємний.
15.07.2011, оля:
у мене гострокінцеві кандиломи,я лікувала їх добвго тепер вони знову є але 2шт маленьких,скажіть чи можна вагітніти у цей період чи не зашкодить дитині.
Доброго дня,Ольга! Гострокінцеві кондиломи, папіломи викликається вірусом папіломи людини і виявляється різноманітними ураженнями слизових оболонок і шкіри. Відомо більше 100 типів вірусу. Зараження відбувається контактним (через мікротравми шкіри), статевим шляхом, можливе інфікування в пологах. Тривалість інкубаційного періоду від 1 до 6 місяців. Вид захворювання визначається типом вірусу високого і низького онкогенного ризику.Гострі кондиломи, що передаються виключно статевим шляхом, маленькі вирости тілесного кольору, з'являються на статевих органах, області заднього проходу. Збудники - віруси папіломи людини низького (6, 11), середнього (31, 33, 35) і високого (16, 18) онкогенного ризику. Перебіг захворювання визначається станом імунної системи. Утвори можуть поступово рости (розміри і кількість), травмуватися, кровоточити, формувати косметичні дефекти, перешкоджати статевого життя і нормальним пологам. Сучасне лікування папіломавірусної інфекції за своєю суттю є симптоматичним і має на меті видалити , або зменшити симптоми захворювання виклакавши ремісію вірусу в організмі. Воно повністю не позбавляє від інфекції ВПЛ і не попереджає подальшої передачі вірусу. Кондиломи завжди видаляють незалежно від їх типу, локалізації і розмірів. Після будь-якого методу лікування можливі рецидиви. Профілактика папіломи перш за все, пов'язана з проведенням заходів щодо зміцнення імунного захисту і попередженням впливу несприятливих факторів (перевантаження, переохолодження, зловживання алкоголем і нікотином), які сприяють прогресуванню інфекції. Перед плануванням вагітності ми рекомендуємо пройти обстеження на наявність ВПЛ та провести санацію зовнішніх статевих органів методом лазерної вапоризації.
14.07.2011, Леся:
Підкажіть, будь ласка, яка вартість повного гінекологічного обстеження. І чи впливає на щось те, що я проживаю в Калуші ? Наперед вдячна!
Доброго дня, Олександра! Первинний прийом лікаря-гінеколога становить 90 грн. На первинному прийомі виконується фотокольпоскопія шийки матки-70 грн., проводиться забір матеріалу фолору (CVU) та кольпоцитограму (PAP-test)-80 грн. При необхідності виконуються додаткові обстеження, які визначаються лікарем індивідуально. Ми надаємо допомогу всім пацієнтам в незалежності від місця проживання!
14.07.2011, Алина:
Доброго дня,чи можно пройти у вашій клініці обстеження гастроентеролога і скільки це приблизно буде коштувати?
Доброго дня! Вартість прийому лікаря- гастроентеролога становить 90 грн. Прийом пацієнтів проводиться в вівторок, четвер та суботу з 9:00 до 14:00 год.
13.07.2011, Леся:
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, чи можна у Вашій клініці пройти звичайний огляд у гінеколога ? Тобто, щоб дізнатись чи немає ймовірності раку чи різних захворювань.
Доброго дня, Леся! Ви можете пройти повний гінекологічний огляд в поліклініці "Медекс", після якого дізнаєтесь стан Вашого здоров'я та отримаєте відповідні рекомендації.
12.07.2011, Марта:
Доброго дня! мені 2 тижні тому зробили лапароскопію, видалили ендометріоїдні кісти! тепер лікар пропонує пролікуватись уколами які робляться періодично через 28 днів! але я хочу вагітніти! допоможіть будьласка! які наслідки таких уколів????
Доброго дня, Марта! Після проведення операції з приводу ендометріоїдних кист шляхом трансабдомінальної лапароскопії лікарі-гінекологи рекомендують утриматись від вагітності протягом наступних шести місяців. Також сучасний підхід лікування хворих з ендометріозом полягає в комбінації хірургічного методу, направленого на максимальне видалення ендометріоїдних вогнищ та комплексній медикаментозній терапії, яка в післяопераційному періоді дає змогу оптимізувати результати хірургічного лікування, закріпити позитивні результати, уникнути прогресування захворювання.
11.07.2011, Дана:
Чи вимірюєти ви очний тиск у дітей (9 місяців).Скільки це буде коштувати.
Доброго дня, Дана! В Оптиці "Медекс" ми вимірюємо очний тиск безконтактним методом дітям та дорослим з 10-12 років.
11.07.2011, марія:
Чому отікають ноги при жарі і не допомагають сечогінні?
Доброго дня, Марія! Існує декілька причин, які можуть викликати набряк нижніх кінцівок. Необхідно знати Ваш вік, вагу, захворювання якими хворіли раніше чи хворієте в даний час. Хочемо порекомендувати оглянутись у лікаря-терапевта, який допоможе Вам з даною проблемою.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії