Запитай у лікаря

поставити запитання
06.09.2011, Марія:
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, які перші кроки треба робити на 4 тижні вагітності? Чи потрібно мені зараз йти на Узд? Які аналізи мені потрібно зараз здавати?Як виявити позаматкову вагітність?
Доброго дня, Марія! Рекомендуємо оглянутись і проконсультуватись у лікаря-гінеколога. При відсутності будь-яких скарг УЗД огляд виконувати не рекомендуємо, оскільки по нещодавно введених стандартах Узд огляд до 10 тижнів вагітності не виконується, оскільки негативно впливає на зародок. На прийомі лікар дасть Вам поради, як правильно себе вести, якої дієти дотримуватись і ознайомить Вас з алгоритмом обстеження, ведення та спостереження.
04.09.2011, Галя:
добрий день! скажіть будь-ласка,у мене проблема з волосатістю тіла,волося росте на грудях, не багато але є,це може бути проблемо, що я незможу завагітніти,по якому адресу у вас можна записатися до гінеколога,і скільки будуть коштувати всі аналізи
Доброго дня, Галино! Ріст волосся у жінок залежить від декількох факторів, у тому числі від національної схильності. Часто надмірний ріст волосся на тілі у жінок виникає при гірсутизмі, при якому волосся появляється на обличчі, грудях, верхній частині спини і на животі. Виникнення гірсутизму пов'язано з порушеннями ендокринної системи, що призводить до зростання рівня чоловічих статевих гормонів в організмі жінки. Рекомендуємо проконсультуватися у лікаря-гінеколога, який запропонує Вам необхідні обстеження гормональної системи для підтвердження причини даної проблеми, після якого Вам буде дано рекомендації та призначено можливе лікування.
02.09.2011, Саша:
Скажіть будь-ласка, чи можна зробити у вас аналалі на виявлення Хелікобактер пілорі зокрема серологічний тест? Дякую!
Доброго дня, Олександре! В лабораторії поліклініки "Медекс" ми виконуємо дослідження на хелікобактерну інфекцію методом імуноферментного аналізу (серологічне дослідження, реакція з використанням мічених антитіл чи антигенів) із визначенням сумарних антитіл (IgG,IgM,IgА), вартість дослідження становить 55-00грн. Також, ми проводимо виявлення ДНК хелікобактеру методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), для аналізу використовується біоптат, шлунковий сік, інш. Вартість дослідження становить 60-00 грн.
02.09.2011, Максим:
В мене проблема з масою тіла, і я б хотів перевірити своє здоров'я, до якого лікаря мені звернутися з такою проблемою?
Доброго дня, Максиме! Радимо Вам спершу відвідати лікаря-терапевта, який діагностує причину даної проблеми і в залежності від виду розладу, направить Вас до нашого суміжнього спеціаліста (гастроентеролога, ендокринолога, уролога-андролога) на дообстеження, лікування та спостереження.
01.09.2011, сергій:
Доброго дня!В мене викривлена перегородка,алергія на домашню пилюку,постійний насмарк,нічний храп з тривалим апное-скажіть будь-ласка чи мені потрібно робити якусь операцію,скілки вона коштує?дякую.
Доброго дня, Сергію! Рекомендуємо прийти на огляд до лікаря-отоларинголога (ЛОРа) підчас якого Вас сумісно проконсультує лікар-алерголог. Тільки після детального огляду ми зможемо порекомендувати Вам подальші дообстеження і складемо план лікування.
01.09.2011, Іра:
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка чи можна в вас зробити аналіз на харчому алергію і як вона проводиться.
Доброго дня, Ірино! Вартість аналізу на виявлення 36 харчових алергенів таких, як: мигдаль, банан, квасоля, яловичина, морква, капуста, селера, курятина, шоколад, тріска, кукурудза, білок яйця, жовток яйця, часник, молоко, гриби харчові, цибуля, апельсин, горох, арахіс, свинина, картопля, родзинки, рис, жито, морепродукти, соя, гарбуз, цукор, томат, тунець, індичка, горіх волоський, пшениця, дріжджі разом з загальним Ig E становить 850 грн., забір крові з вени виконується натщесерце з 8:00-12:00 год.
28.08.2011, алла:
Доброго дня!я ставлю свічки лаферобіон на ніч,скажіть будь ласка чи можна займатись коханям в день чи перед тим як поставлю свічку.Дякую
Доброго дня, Алла! Рекомендуємо на час лікування утриматись від статевих відносин. Для більш детальнішої відповіді просимо написати Ваш вік та діагноз з приводу якого проводиться лікування.
25.08.2011, Роман:
Доброго дня!У мене хронічний вазомоторний риніт,хворію більше 5 років.Гормональні спреї та інші ліки вже не дають бажаного ефекту.Скажіть,будь-ласка,чи проводиться у вашій клініці ендоскопічне дослідження носової порожнини і яка вартість?
Доброго дня! Вартість прийому лікаря отоларинголога становить 50 грн, який включає ендоскопічний огляд. Призначення лікування та клінічні обстеження оплачуються додатково.
25.08.2011, Оксана:
Доброго дня!У мене почалися виділння з піхви білого кольору з неприємним запахом, крім того болі у всіх ділянках живота і здуття живота.Що б це могло бути і що порадите робити?
Доброго дня! Вам необхідно не зволікаючи пройти огляд у лікаря - гінеколога, який проведе необхідні обстеження, та визначить причину проблеми і тільки після цього призначить необхідне лікування.
20.08.2011, Мар"яна:
Доброго дня. Дякую за вашу швидкісну відповідь. А можна лазерну аденотомію робити дитині 5 рокв,скільки часу потрібно для лабораторних обстержень до операції.? Та за скільки часу потрібно записатись на обстерження та операцію?
Доброго дня, Мар'яно! Призначаються операції тільки після огляду лікаря-отоларинголога, який визначає доцільність даного втручання та проводить необхідні лабораторні обстеження, які зазвичай виконуються протягом двох робочих днів. Також можливо буде призначено доопераційне лікування, яке попередить післяопераційні ускладнення. Лазерна аденотомія дітям виконується під загальним знеболенням, тривалість післяопераційного перебування в клініці до 5 годин. 24/08/2011 буде проводити консультування завідувач кафедрою отоларингології ІФДМУ, професор Попович В.І. Попередній запис за тел. (0342) 71-15-60.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії