Запитай у лікаря

поставити запитання
18.09.2011, Галя:
Добрий день! Скажіть будь ласка чи піддається лікуванню сіделичний нерв. Дуже болять ноги і поперек, особливо вночі.Зігріваючі мазі не допомагають.
Доброго дня, Галина! Найчастіша з причин, що викликають неврит сідничного нерва – здавлювання та травми. До даних процесів можуть призвести деякі захворювання хребта і суглобів, травми (удари, розриви, колоті і різані рани), плоскостопість і навіть невдалі ін'єкції в сідницю, цілий ряд захворювань, що порушують обмін речовин, які здатні порушувати роботу сідничного нерва - це цукровий діабет, деякі хвороби щитовидної залози, різні отруєння. Отже, рекомендуємо проконсультуватися у лікаря-невропатолога, який допоможе Вам знайти причину захворювання і відчути полегшення.
16.09.2011, Христина:
Я здавала у Евролаб у Львові!
Доброго дня, Христина! Приносим вибачення за невчасну відповідь. Показники Вашого обстеження в верхній межі норми. Рекомендовано повторити даний аналіз в динаміці через два тижні.
15.09.2011, Христина:
Доброго дня!я на 16 тижні вагітності здала ХГл аналіз,результат 81100,000 Мо/л,це нормально?Підкажіть будь ласка!
Доброго дня, Христина! Напишіть будь-ласка в якій лабораторії виконувався даний аналіз, тому що в кожнiй з них дослідження проводяться специфiчними методами і iснують вiдповiднi норми по яких можна давати оцінку перебігу вагітності.
13.09.2011, світлана:
Моїй дитині 4рочки.Всіх щеплень немає,оскільки після дифтерії температура 39 трималась 6 днів і тепер екстрасистолія серця, а весною в садочок.Чи можна у вас вирішити цю проблему?
Доброго дня, Світлана! Беручи до уваги наявність екстрасистолії у Вашої дитини - ми рекомендуємо звернутися до лікаря-педіатра, який огляне, збере анамнез, дообстежить і порекомендує Вам подальший план дій, можливе лікування та спостереження. Також після огляду Вас проконсультуємо щодо вакцинації враховуючи стан здоров'я.
09.09.2011, Людмила:
Доброго дня. Народилася внучка - дуже очікувана тому що було невиношування двох вагітностей - уже 2 тижні - після пологового будинку три дні знаходились в обласній дитячій лікарні - діагноз - гемолітична хвороба новонародженого, резус конфлікт, жовтушно-анемічна форма, легкий перебіг. Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, легкої ступені, синдром церебральної збудливості. Результати НСГ в пологовому будинку: -передні роги БШ мозку піджаті, судинні сплетіння праве - 5.8мм, ліве-6.2мм, неоднорідні.3-й шлуночок - 4.2 мм міжпівкульна борозна -1.5 мм, субарханоїдальні простори не розширені. Виражене підвищення ехогенності паренхіми мозку Рекомендоване повторне обстеження - НСГ через місяць. Прошу порадьте щось нам.
Доброго дня, Людмила! Ваша Внучка перебувє в обласній дитячій клінічній лікарні, закладі в якому надається неонатологічна допомога на найвищому рівні в Івано-Франківській області. Дати однозначну правильну відповідь без знання історії новонародженого та без огляду неможливо. Після виписки з стаціонару Внучку може оглянути і проконсультувати лікар-неонатолог вищої категорії в поліклініці Медекс.
08.09.2011, Аня:
Добрий день.Я бачила що у вас у клініці камери відеонагляду.Як можна зробити УЗД без камери!
Доброго дня, Анно!Приносимо Вам вибачення за створені незручності.
07.09.2011, Тетяна:
Доброго дня!в мого чоловіка закрепи вже 7день,клізми нічого не допомагають,проносні також.здав аналізи! на УЗД сказали що селезінка і печінка збільшені!ДУЖЕ СИЛЬНИЙ БІЛЬ і втома!порадьте що нам зробити?????
Доброго дня, Тетяно! Рекомендуємо Вашому чоловіку прийти на огляд до лікаря-гастроентеролога або лікаря хірурга-проктолога.
06.09.2011, світлана:
Якщо був секс без презерватива які аналізи необхідно здати,щоб перевіритись?
Доброго дня, Світлано! Рекомендуємо відвідати лікаря акушер-гінеколога або дерматовенеролога. Спершу лікар збере анамнез, огляне і призначить дату лабораторних обстежень, оскільки кожна інфекція має свій інкубаційний період і раніше при проведенні аналізу вона не буде виявленою. Після незахищеного статевого акту ми рекомендуємо виконати: урогенітальний мазок, ПЛР-дослідження на виявлення хламідій, уреаплазм, мікоплазм, герпесу, гонококу,трихомонад, трепонем. Також в перелік обстежень лікар включить аналізи, необхідність яких саме буде визначено підчас огляду.
06.09.2011, Марія:
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, які перші кроки треба робити на 4 тижні вагітності? Чи потрібно мені зараз йти на Узд? Які аналізи мені потрібно зараз здавати?Як виявити позаматкову вагітність?
Доброго дня, Марія! Рекомендуємо оглянутись і проконсультуватись у лікаря-гінеколога. При відсутності будь-яких скарг УЗД огляд виконувати не рекомендуємо, оскільки по нещодавно введених стандартах Узд огляд до 10 тижнів вагітності не виконується, оскільки негативно впливає на зародок. На прийомі лікар дасть Вам поради, як правильно себе вести, якої дієти дотримуватись і ознайомить Вас з алгоритмом обстеження, ведення та спостереження.
04.09.2011, Галя:
добрий день! скажіть будь-ласка,у мене проблема з волосатістю тіла,волося росте на грудях, не багато але є,це може бути проблемо, що я незможу завагітніти,по якому адресу у вас можна записатися до гінеколога,і скільки будуть коштувати всі аналізи
Доброго дня, Галино! Ріст волосся у жінок залежить від декількох факторів, у тому числі від національної схильності. Часто надмірний ріст волосся на тілі у жінок виникає при гірсутизмі, при якому волосся появляється на обличчі, грудях, верхній частині спини і на животі. Виникнення гірсутизму пов'язано з порушеннями ендокринної системи, що призводить до зростання рівня чоловічих статевих гормонів в організмі жінки. Рекомендуємо проконсультуватися у лікаря-гінеколога, який запропонує Вам необхідні обстеження гормональної системи для підтвердження причини даної проблеми, після якого Вам буде дано рекомендації та призначено можливе лікування.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії