Запитай у лікаря

поставити запитання
08.11.2011, Анонім:
Доброго дня, скажіть будь ласка, якщо відбувся незахищенних статевий акт на 4-5 день після закінчення місячних який шанс вагітності? і на скільки негативно на організм впливає препарат постінор?
Доброго дня! Овуляція відбувається на 11-13 день менструального циклу (в кожної жінки індивідуально, необхіно проводити розрахунок), можлива рання та пізня овуляція при якій є шанси настання вагітності. Також, коли вагітність не є бажаною, можливе використання медичних препаратів, які запобігають вагітності 72 години після сатевого акту (постінор, гінепристон). Побічна дія. Нудота є найбільшчастим побічним ефектом. З боку ендокринної системи: кровотеча, що не залежитьвід менструації, запізнювання менструації більш ніж на 7 днів, нерегулярна кровотеча, що мажеться. З боку нервової системи: запаморочення, головнийбіль. З боку шлунково-кишкової системи: пронос, біль у нижнійчастині живота, нудота, блювання. З боку репродуктивної системи імолочних залоз: напруженість молочних залоз. Ефекти загального характеру: втомлюваність. Протипоказання. Препарат не можна приймати при наявності підвищеноїчутливості до його компонентів.
07.11.2011, оксана:
скажіть будь ласка чи є у нас можливість мати дитину звичайним шляхом,якщо ми з чоловіком живемо 8 років,протягом 2 років я лікувала запалення потім зробили лапероскопію і уже 5 років я нехворію жіночими хворобами,але вагітності не було.якщо так то до кого можна звернутися? чи не будуть це пусті обіцянки та марне витягування грошей. дуже вдячна за відповідь!!
Доброго дня, Оксано! Рекомендуємо прийти на консультацію в гінекологічне відділення Медекс.
05.11.2011, Олександра:
доброго дня.в мого чоловіка появилась біля голівки набряклість і воно тверде,а сама голівка червоно-синього кольору.дуже гарно дякую за відповідь
Доброго дня, Олександра! Рекомендуємо Вашому чоловікові прийти на прийом до лікаря-дерматовенеролога, який після огляду дасть поради щодо дообстеження і ліквання.
28.10.2011, Андрей:
Доброго дня. У вас є лікар-ревматолог?
Доброго дня! У ЛДЦ «Медекс», лікар ревматолог приймає щосереди з 09,00-12,00. Для більшої зручності рекомендуємо Вам, попередньо записатись на примом за телефоном 71-15-61.
27.10.2011, Олена:
Доброго дня!У мене постійний нежить, пропав нюх. Але коли я потрапила в лікарню з алергією на аналгін, мене прокапали, і нюх повернувся, але ненадовго, десь на тиждень, і знову пропав. Поліпи я вже рвала, але краще мені не стало((( Порадьте будь-ласка щось.
Доброго дня! Радимо Вам звернутись на консультацію до професора отоларингології Поповича Василя Івановича, який приймає у ЛДП «Медекс» по попередньому запису.
26.10.2011, Андрій:
Скажіть, будь-ласка, з чим може бути пов'язаний зелений колір фекалій? Чи можна здати якісь аналізи на визначення захворювання? Серед інших симптомів: нудота, біль у шлунку та під правим ребром, здуття живота.
Доброго дня. Радимо, не втрачаючи часу, звернутись на прийом до лікаря-інфекціоніста.
22.10.2011, оля:
скажіть,будь-ласка,чи можливо завдати шкоди здоров"ю дитини,якщо продовжувати годувати її грудьми і одночасно приймати "фурамаг"
Доброго дня! Даний препарат не рекомендується приймати жінкам в період вагітності та лактації.
21.10.2011, Свєта:
Добрий день.Скажіть будьласка у вас можна зробити аналіз на інфекційні палички такі як сальмонела??
Доброго дня, Світлана! В даний час такі обстеження проводяться тільки в державних закладах міста та області (СЕС, ОКЛ).
20.10.2011, Анастасия:
Скажіть будь-ласка дні і години прийому гінеколога
Доброго дня, Анастасія! Гінекологічний прийом проводиться з понеділка по пятницю з 8:00 - 19:00, в суботу з 9:00 - 14:00. Неділя вихідний.
18.10.2011, Наталія:
У чоловіка, 36 років, сильний запах ацетону з ротової порожнини. Скажіть будь-ласка, яка тому причина, які можуть бути наслідки, у якого лікаря пройти обстеження та які аналізи здати? Дуже дякую за відповідь.
Доброго дня, Наталія! Рекомендуємо Вашому чоловікові звернутись на консультацію до лікаря-ендокринолога.


поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії