Запитай у лікаря

поставити запитання
12.11.2011, наталя:
Доброго вечора, роблять у Вас операцію на кісту,якщо так то скільки коштує?
Доброго дня, Наталя! Для того, щоб відповісти на запитання, потрібно, щоб Ви написали нам, яка у Вас киста.
11.11.2011, Іванка:
Як трактувати результати аналізів: антитіла ІgG до HSV 1/2 менше 30 ПЦР Ureaplasma species-ТИТР, соскоб, количеств. опред. Real-time 4,47Lg/10*5. Дякую
Доброго дня, Іванна! У Вас виявлено уреаплазму методом ДНК. Вид уреаплазми невідомий (species- це визначення двох видів парвум та уреалітікум одним тестом, яких тактика лікуання відрізняється). Тепер необхідно провести ДНК дослідження для виявлення виду збудника. На рахунок ІgG до HSV 1-2 типів - Вам потрібно написати норму лабораторного показника до ІgG до HSV, яка зазначена у аналізі, оскільки кожна лабораторія має свій показник (залежить від облднанняна та реактивів на якому працюють).
09.11.2011, Руслан:
чи можна вилікувати неонкогенну папілому у жінки препаратами Віферон ферон та Валавір? І чи значить що чоловік також інфікований якщо вірус виявлено у дружини (незахищені статеві відносини)?
Доброго дня, Руслан! При наявності генітальних кондилом, папілом проводиться обстеження на наявність вірусу папіломи людини високо- та низькоонкогенного ряду. Обстеження проодиться обом партнерам. В залежності від результатів дослідження призначається лікування. Призначене Вашій дружині лікування використовується при даній патології. Вам рекомндуємо обстежитись на даний вірус і проконсультуватися у лікаря-дерматовенеролога.
09.11.2011, Дана:
У мене є одна дитина 6 років, тепер не можу завагітніти, приймала клостилбегіт. Чи може бути потреба у повторному прийманні, і чи не може бути безпліддя?
Доброго дня, Діана! Рекомендуємо Вам обговорити все безпосередньо на прийомі з лікарем-гінекологом. Оскільки причин безплддя є багато, і деякі з них можуть проявлятись з часом.
09.11.2011, Оксана:
Добрий день! Чи можна у вас перервати вагітність на 3-му тижні і якими методами?дякую
Доброго дня, Оксано! Лікувально-діагностичний центр «Медекс» проводить переривання вагітності медикаментозним та хірургічним шляхом. До 49 днів з першого дня останьої менструації (до 5-ти тижнів) виконується медикаментозним методом при відсутності протипоказів, і від 5 до 12 тижнів вагітності під загальним знеболенням виконується хірургічним методом. Гінекологічне відділення працює по графіку: пн-пт 08,00-20,00, в суботу та неділю з 09,00-15,00.
09.11.2011, ирина:
у вас роблять мини аборти и яка иого цина.До кого можна у вас звернутися?
Доброго дня, Ірино! Вартість проведення медикаментозного аборту становить 900грн., огляд та обстеження становлять 450грн., вартість проведення аборту хірургічним шляхом в малому терміні вагітності становить 750гн., загальне в/венне знеболення від 300 до 550грн., огляд та доопраційні обстеження 500грн.
08.11.2011, Анна:
Доброго дня. Скажіть будь-ласка, при якому рівні руйнування можлива реставрація передніх зубів без коронок.
Доброго дня, Анна! В нашому лікувально-діагностичному центрі в відділенні цілодобової стоматології можлива реставрація передніх зубів навіть при повній відсутності коронкової частини зуба (на скловолоконній конструкції). Надаємо гарантію на виконані роботи 3 роки.
08.11.2011, Анонім:
Доброго дня, скажіть будь ласка, якщо відбувся незахищенних статевий акт на 4-5 день після закінчення місячних який шанс вагітності? і на скільки негативно на організм впливає препарат постінор?
Доброго дня! Овуляція відбувається на 11-13 день менструального циклу (в кожної жінки індивідуально, необхіно проводити розрахунок), можлива рання та пізня овуляція при якій є шанси настання вагітності. Також, коли вагітність не є бажаною, можливе використання медичних препаратів, які запобігають вагітності 72 години після сатевого акту (постінор, гінепристон). Побічна дія. Нудота є найбільшчастим побічним ефектом. З боку ендокринної системи: кровотеча, що не залежитьвід менструації, запізнювання менструації більш ніж на 7 днів, нерегулярна кровотеча, що мажеться. З боку нервової системи: запаморочення, головнийбіль. З боку шлунково-кишкової системи: пронос, біль у нижнійчастині живота, нудота, блювання. З боку репродуктивної системи імолочних залоз: напруженість молочних залоз. Ефекти загального характеру: втомлюваність. Протипоказання. Препарат не можна приймати при наявності підвищеноїчутливості до його компонентів.
07.11.2011, оксана:
скажіть будь ласка чи є у нас можливість мати дитину звичайним шляхом,якщо ми з чоловіком живемо 8 років,протягом 2 років я лікувала запалення потім зробили лапероскопію і уже 5 років я нехворію жіночими хворобами,але вагітності не було.якщо так то до кого можна звернутися? чи не будуть це пусті обіцянки та марне витягування грошей. дуже вдячна за відповідь!!
Доброго дня, Оксано! Рекомендуємо прийти на консультацію в гінекологічне відділення Медекс.
05.11.2011, Олександра:
доброго дня.в мого чоловіка появилась біля голівки набряклість і воно тверде,а сама голівка червоно-синього кольору.дуже гарно дякую за відповідь
Доброго дня, Олександра! Рекомендуємо Вашому чоловікові прийти на прийом до лікаря-дерматовенеролога, який після огляду дасть поради щодо дообстеження і ліквання.


поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії