Запитай у лікаря

поставити запитання
23.11.2011, Федір:
чи можна займатися сексом при фімозі?
Доброго дня, Федір! Фімоз – патологічне звуження зовнішнього отвору крайньої плоті статевого члена, внаслідок чого неможливо оголити головку статевого члена. Статеві відносини можливі при фімозі, але вони не принесуть ніякого задоволення та предсвлятимуть дискомфорт. Рекомендуємо Вам записатись на прийом до лікаря-уролога.
23.11.2011, Христина:
Доброго дня. у мене таке питання, мені 19 років а ще ніколи небуло місячних. я лікувалась гормонами, вітамінами, але нічого не змінилось. я підозрюю що в мене аменорея, читала про симптоми і все співпадає. скажіть це можливо вилікувати? чи є гарантії що після лікування я зможу мати дітей?
Доброго дня, Христина! Аменорея може бути викликана низкою змін в органах, залозах і продукції гормонів, які беруть участь у регулюванні менструального циклу. Чекаємо Вас на прийомі у лікаря-гінеколога, який має провести всі потрібні обстеження ( рентгенографія черепа, УЗД органів малого тазу, дослідження рівня гормонів у крові та ін.), при необхідності сумісно проконсультувати з лікарями таких спеціальностей: ендокринолог, генетик, гастроентеролог. Лікування буде залежати від того, чому саме викликана аменорея.
22.11.2011, Надія:
Доброго дня.Уточняю запитання за 16.11. Уреаплазма(Ur.sppecies)-виявлено-Це метод ДНК. А метод ІФА-уреаплазма(Ur.urealiticum)-(Ig G)-показник 0.087,норма 0.300.Наперед дякую.
Доброго дня, Надія! По результатах даних досліджень у Вас виявлено уреаплазму парвум, оскільки анитіла (Ig G) відсутні до уреаплазми уреалітікум.
22.11.2011, Тарас:
У мене слабка ерекція. Сперма частково жовтуватого кольору. Ранкове збудження столо рідкістю, а якщо є то виділяється слиз.
Доброго дня, Тарас! Очевидно, що згідно опису свого стану має місце запальний процес, який і призвів до зниження потенції, але встановити точний діагноз можна тільки після обстеженя та огляду лікаря. Отже, записуйтесь на прийом до лікаря-уролога.
21.11.2011, Cаша:
добрий вечір.чи можна вилікувати папіломовірус,та як їх видаляти вмене появилася одна на лобку,а в чоловіка на статевому члені біля голівки.До якого можна лікаря звертатися і скільки це буде коштувати.дуже гарно дякую за відповідь
Доброго дня, Олександра! Рекомендуємо Вам проконсультуватися у лікаря-гінеколога, а Вашому чоловікові у лікаря-дерматовенеролога. Повне вилікуваня від папіломавірусної інфекції залежить від багатьох факторів(стан імунної системи, супутніх захворювань, типу та кількісті вірусу). В нашому центрі ми виконуємо видалення патологічних утворів шкіри (папілом, кондилом)хірургічим лазером, після чого виникнення рубців чи утворення пігментацій на шкірі відсутні, відмічаємо швидке загоєння.
18.11.2011, ольга:
Добрий день! в мене під час ПА з постійним партнером пішла кров, і протягом уже 3 днів виділення коричневого кольору. шо це може бути?
Доброго дня, Ольга! Вам необхідно пройти огляд у лікаря-гінеколога.
16.11.2011, Ольга:
Доброго дня. Скажіть будь-ласка чи видаляєте ви бородавки на обличчі? Чим? Якщо так то як звати лікаря що цим займається скільки це коштує. Що входить в ціну консультації? Дякую за відповідь.
Доброго дня, Ольга! Ми виконуємо лазерні косметичні видалення доброякісних новоутворів шкіри, після яких незалишається слідів. Вартість консультації та огляду становлять 200 грн. Проводить консультування та лазерні операції лікар-дерматовенеролог, косметолог Вінтонів Олег Володимирович. Години прийому по графіку: поденілок-п`ятниця з 09,00-12,00, та у суботу (за попереднім записом) з 09,00-15,00.
16.11.2011, оксана:
скільки коштує у вас кодування від алкогольної залежності?
Доброго дня. В даний час лікар-нарколог знаходиться на курсах підвищення кваліфікації, тому кодування від алкогольної залежності не проводиться.
16.11.2011, Надя:
Доброго дня.Я на чотирнадцятому тижні вагітності,здала аналіз на уреаплазму...ДНК-виявлено.ІФА lg G-показник-0.087,норма0.300.Скажіть ,будь ласка чи обов"язкове лікування при таких показниках.Дякую.
Доброго дня, Надія! Напишіть,будь-ласка,яку уреаплазму виявлено методом ДНК (парвум чи уреалітікум).
14.11.2011, Наташа:
Скажіть,будь ласка чи можна і за скільки часу видалити світле пушкове волосся на обличчі
Доброго дня! В лікувально-діагностичному центрі «Медекс!» проводиться видалення небажаного волосся. Лікар-дерматолога, косметолог працює щодня з 09,00 до 12,00, в суботу (за попереднім записом) з 9,00 до 15,00.


поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії