Запитай у лікаря

поставити запитання
26.10.2011, Андрій:
Скажіть, будь-ласка, з чим може бути пов'язаний зелений колір фекалій? Чи можна здати якісь аналізи на визначення захворювання? Серед інших симптомів: нудота, біль у шлунку та під правим ребром, здуття живота.
Доброго дня. Радимо, не втрачаючи часу, звернутись на прийом до лікаря-інфекціоніста.
22.10.2011, оля:
скажіть,будь-ласка,чи можливо завдати шкоди здоров"ю дитини,якщо продовжувати годувати її грудьми і одночасно приймати "фурамаг"
Доброго дня! Даний препарат не рекомендується приймати жінкам в період вагітності та лактації.
21.10.2011, Свєта:
Добрий день.Скажіть будьласка у вас можна зробити аналіз на інфекційні палички такі як сальмонела??
Доброго дня, Світлана! В даний час такі обстеження проводяться тільки в державних закладах міста та області (СЕС, ОКЛ).
20.10.2011, Анастасия:
Скажіть будь-ласка дні і години прийому гінеколога
Доброго дня, Анастасія! Гінекологічний прийом проводиться з понеділка по пятницю з 8:00 - 19:00, в суботу з 9:00 - 14:00. Неділя вихідний.
18.10.2011, Наталія:
У чоловіка, 36 років, сильний запах ацетону з ротової порожнини. Скажіть будь-ласка, яка тому причина, які можуть бути наслідки, у якого лікаря пройти обстеження та які аналізи здати? Дуже дякую за відповідь.
Доброго дня, Наталія! Рекомендуємо Вашому чоловікові звернутись на консультацію до лікаря-ендокринолога.
17.10.2011, олександра:
коли я занімаюся сексом мене дуже болить. що порадите на рахунок цього.
Доброго дня, Олександа! Скарги на біль та дискомфорт підчас статевого акту можуть бути викликані багатьма захворюваннями чи симптомами: дефлорація; вагінізм; непорушена дівоча пліва; запалення; злуковий процес; травми, розриви, шви після пологів і операцій; ендометріоз; венозний застій; невралгія тазових нервів, недостатнє зволоження стінок піхви, міома матки, киста яйника. Рекомендуємо Вам прийти на прийом до лікаря-гінеколога.
12.10.2011, Тетяна:
Скажіть будь ласка, чи роблять у Медексі операції по чоловічій стерилізації? Чи є кваліфіковані спеціалісти, які би спробували і гарантували успішний результат? Дякую.
Доброго дня, Тетяно! В лікульно-діагнстичному центрі Медекс виконуються дані операції. Ви можете отримати інформацію безпосередньо на прийомі у лікаря-уролога!
11.10.2011, оля:
Ми з чоловіком плануємо дитину уже 3 місяць була у мене затримка 7 днів, я думала що уже вагітна але почались місячні, що це означає.
Доброго дня, Ольга! Рекомендуємо прийти на огляд до лікаря-гінеколога, після якого Ви зможете отримати на всі запитання, що Вас цікавлять.
07.10.2011, Аня:
Скажіть будь ласка чи можна видаляти статеві бородавки вагітним,і чи потрібно проходити додаткові обстеження,і чи довго проводиться ця процедура,до кого звертатися.?дякую.
Добрго дня, Анна! Рекомендуємо звернутися на прийом до лікаря-гінеколога!
06.10.2011, Ольга:
Скільки коштує прийом геніколога?
Доброго дня! Первинний прийом лікаря-гінеколога становить 100 грн.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії