Запитай у лікаря

поставити запитання
23.09.2011, Роман:
Чи можу я здати у вас аналізи на торч-інфекції і спермограму?
Доброго дня, Роман! Ми виконуємо обстеження. Ви можете переглянути перелік обстежень на нашому сайті завантаживши прайс лабораторних послуг.
20.09.2011, Женя:
Доброго дня)скажіть будь-ласка чи робите ви лазерну шліфовку?чи це дорого?,якщо шрам маленький?дякую
Добронго дня! Ми надаємо широкий спектр лазерних хіругічних послуг. Рекомендуємо записатися на прийом до лікаря дерматолога-косметолога, який успішно і без ускладнень усуне дану проблему.
19.09.2011, Ненсі:
Допоможіть будь ласка!Мене дуже сильно захитує в будь-якому транспорті.Перепробувала всі таблетки нічого недопомагає,чи можна в такому випадку прийняти снодійне,і яке?
Доброго дня, шановна Ненсі! Рекомендуємо проконсультуватись у лікаря-невропатолога, який після огляду відповість на всі запитання та порекомендує лікування.
18.09.2011, Галя:
Добрий день! Скажіть будь ласка чи піддається лікуванню сіделичний нерв. Дуже болять ноги і поперек, особливо вночі.Зігріваючі мазі не допомагають.
Доброго дня, Галина! Найчастіша з причин, що викликають неврит сідничного нерва – здавлювання та травми. До даних процесів можуть призвести деякі захворювання хребта і суглобів, травми (удари, розриви, колоті і різані рани), плоскостопість і навіть невдалі ін'єкції в сідницю, цілий ряд захворювань, що порушують обмін речовин, які здатні порушувати роботу сідничного нерва - це цукровий діабет, деякі хвороби щитовидної залози, різні отруєння. Отже, рекомендуємо проконсультуватися у лікаря-невропатолога, який допоможе Вам знайти причину захворювання і відчути полегшення.
16.09.2011, Христина:
Я здавала у Евролаб у Львові!
Доброго дня, Христина! Приносим вибачення за невчасну відповідь. Показники Вашого обстеження в верхній межі норми. Рекомендовано повторити даний аналіз в динаміці через два тижні.
15.09.2011, Христина:
Доброго дня!я на 16 тижні вагітності здала ХГл аналіз,результат 81100,000 Мо/л,це нормально?Підкажіть будь ласка!
Доброго дня, Христина! Напишіть будь-ласка в якій лабораторії виконувався даний аналіз, тому що в кожнiй з них дослідження проводяться специфiчними методами і iснують вiдповiднi норми по яких можна давати оцінку перебігу вагітності.
13.09.2011, світлана:
Моїй дитині 4рочки.Всіх щеплень немає,оскільки після дифтерії температура 39 трималась 6 днів і тепер екстрасистолія серця, а весною в садочок.Чи можна у вас вирішити цю проблему?
Доброго дня, Світлана! Беручи до уваги наявність екстрасистолії у Вашої дитини - ми рекомендуємо звернутися до лікаря-педіатра, який огляне, збере анамнез, дообстежить і порекомендує Вам подальший план дій, можливе лікування та спостереження. Також після огляду Вас проконсультуємо щодо вакцинації враховуючи стан здоров'я.
09.09.2011, Людмила:
Доброго дня. Народилася внучка - дуже очікувана тому що було невиношування двох вагітностей - уже 2 тижні - після пологового будинку три дні знаходились в обласній дитячій лікарні - діагноз - гемолітична хвороба новонародженого, резус конфлікт, жовтушно-анемічна форма, легкий перебіг. Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, легкої ступені, синдром церебральної збудливості. Результати НСГ в пологовому будинку: -передні роги БШ мозку піджаті, судинні сплетіння праве - 5.8мм, ліве-6.2мм, неоднорідні.3-й шлуночок - 4.2 мм міжпівкульна борозна -1.5 мм, субарханоїдальні простори не розширені. Виражене підвищення ехогенності паренхіми мозку Рекомендоване повторне обстеження - НСГ через місяць. Прошу порадьте щось нам.
Доброго дня, Людмила! Ваша Внучка перебувє в обласній дитячій клінічній лікарні, закладі в якому надається неонатологічна допомога на найвищому рівні в Івано-Франківській області. Дати однозначну правильну відповідь без знання історії новонародженого та без огляду неможливо. Після виписки з стаціонару Внучку може оглянути і проконсультувати лікар-неонатолог вищої категорії в поліклініці Медекс.
08.09.2011, Аня:
Добрий день.Я бачила що у вас у клініці камери відеонагляду.Як можна зробити УЗД без камери!
Доброго дня, Анно!Приносимо Вам вибачення за створені незручності.
07.09.2011, Тетяна:
Доброго дня!в мого чоловіка закрепи вже 7день,клізми нічого не допомагають,проносні також.здав аналізи! на УЗД сказали що селезінка і печінка збільшені!ДУЖЕ СИЛЬНИЙ БІЛЬ і втома!порадьте що нам зробити?????
Доброго дня, Тетяно! Рекомендуємо Вашому чоловіку прийти на огляд до лікаря-гастроентеролога або лікаря хірурга-проктолога.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії