Запитай у лікаря

поставити запитання
11.10.2011, оля:
Ми з чоловіком плануємо дитину уже 3 місяць була у мене затримка 7 днів, я думала що уже вагітна але почались місячні, що це означає.
Доброго дня, Ольга! Рекомендуємо прийти на огляд до лікаря-гінеколога, після якого Ви зможете отримати на всі запитання, що Вас цікавлять.
07.10.2011, Аня:
Скажіть будь ласка чи можна видаляти статеві бородавки вагітним,і чи потрібно проходити додаткові обстеження,і чи довго проводиться ця процедура,до кого звертатися.?дякую.
Добрго дня, Анна! Рекомендуємо звернутися на прийом до лікаря-гінеколога!
06.10.2011, Ольга:
Скільки коштує прийом геніколога?
Доброго дня! Первинний прийом лікаря-гінеколога становить 100 грн.
03.10.2011, Валя:
Скажіть, будь-ласка, у вас є мамолог. Якщо є, то яка вартість, першого прийому?
Доброго дня, Валентина! Лікар-мамолог прийом в даний час не продить.
01.10.2011, Іван:
Доброго дня...скажіть будь ласка чи обовязково робити обрізання якщо хвилює проблема короткотривалого акту чи є інші методи лікування...коли я цілуюсь...поцілунки в шию...ласки...заігрування...то через хвилин 2-5 відбувається виділення рідини...я боюсь робити операцію...чи є інші методи позбавлення цього...?
Дорого дня, Іване! Рекомендуємо звернутися на прийом до лікаря-уролога, який після огляду пояснить причину виникнення та дасть Вам всі необхідні рекомкндації, як вирішити цю пікантну проблему.
01.10.2011, Юлія:
Добрий день. Я б хотіла дізнатись вартість аналізу на імуноглоболіни.
Доброго дня, Юлія!Ознайомитись з вартістю лабораторних послуг Ви можете завантаживши прайс-лист (внизу на сторінці).
29.09.2011, Тетяна:
Чи роблять у вас видалення аденоїдів методом заморожування, скільки це коштує? Дякую.
Доброго дня, Тетяно! Даний вид втручання раніше використовувався в практиці лікарів отоларингологічного відділення "Медекс", але цей метод повністю витіснив лазер, який являється значно ефективнішим в лікування ЛОР патології по багатьох критеріях.
29.09.2011, Міша:
Чи роблять в вас аналізи на венеричні захворювання? Напишіть будьласка графік здачі і розцінки (якщо є таке). Дякую!
Доброго дня, Михайле! В лікувально-діагностисному центрі "Медекс" Ви можете пройти всі необхідні обстеження. Відкорегувати об'єм обстежень можна з лікарем-дерматовенерологом. Ознайомитись з вартістю Ви можете завантаживши прайс-лист лабораторних послуг.
24.09.2011, Аня:
Скільки буде коштувати видалення статевих бородавок?
Доброго дня, Анна! Вартість лазерного видалення залежить від її форми та розмірів, загалом складає від 60 до 120 грн. При наявності їх у великій кількості - діє гнучка система знижок.
24.09.2011, наталія:
доброго дня. скажіть будь-ласка у мене хронічний аднексит.я не можу завагітніти.чи можливо мою хворобу вилікувати гірудотерапією і скільки це коштує.
Доброго дня, Наталія! Перед плануванням вагітності переконливо рекомендуємо відвідати лікаря-гінеколога, який після огляду і проведених досліджень дасть Вам поради, який метод лікування краще обрати.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії