Запитай у лікаря

поставити запитання
22.11.2011, Надія:
Доброго дня.Уточняю запитання за 16.11. Уреаплазма(Ur.sppecies)-виявлено-Це метод ДНК. А метод ІФА-уреаплазма(Ur.urealiticum)-(Ig G)-показник 0.087,норма 0.300.Наперед дякую.
Доброго дня, Надія! По результатах даних досліджень у Вас виявлено уреаплазму парвум, оскільки анитіла (Ig G) відсутні до уреаплазми уреалітікум.
22.11.2011, Тарас:
У мене слабка ерекція. Сперма частково жовтуватого кольору. Ранкове збудження столо рідкістю, а якщо є то виділяється слиз.
Доброго дня, Тарас! Очевидно, що згідно опису свого стану має місце запальний процес, який і призвів до зниження потенції, але встановити точний діагноз можна тільки після обстеженя та огляду лікаря. Отже, записуйтесь на прийом до лікаря-уролога.
21.11.2011, Cаша:
добрий вечір.чи можна вилікувати папіломовірус,та як їх видаляти вмене появилася одна на лобку,а в чоловіка на статевому члені біля голівки.До якого можна лікаря звертатися і скільки це буде коштувати.дуже гарно дякую за відповідь
Доброго дня, Олександра! Рекомендуємо Вам проконсультуватися у лікаря-гінеколога, а Вашому чоловікові у лікаря-дерматовенеролога. Повне вилікуваня від папіломавірусної інфекції залежить від багатьох факторів(стан імунної системи, супутніх захворювань, типу та кількісті вірусу). В нашому центрі ми виконуємо видалення патологічних утворів шкіри (папілом, кондилом)хірургічим лазером, після чого виникнення рубців чи утворення пігментацій на шкірі відсутні, відмічаємо швидке загоєння.
18.11.2011, ольга:
Добрий день! в мене під час ПА з постійним партнером пішла кров, і протягом уже 3 днів виділення коричневого кольору. шо це може бути?
Доброго дня, Ольга! Вам необхідно пройти огляд у лікаря-гінеколога.
16.11.2011, Ольга:
Доброго дня. Скажіть будь-ласка чи видаляєте ви бородавки на обличчі? Чим? Якщо так то як звати лікаря що цим займається скільки це коштує. Що входить в ціну консультації? Дякую за відповідь.
Доброго дня, Ольга! Ми виконуємо лазерні косметичні видалення доброякісних новоутворів шкіри, після яких незалишається слідів. Вартість консультації та огляду становлять 200 грн. Проводить консультування та лазерні операції лікар-дерматовенеролог, косметолог Вінтонів Олег Володимирович. Години прийому по графіку: поденілок-п`ятниця з 09,00-12,00, та у суботу (за попереднім записом) з 09,00-15,00.
16.11.2011, оксана:
скільки коштує у вас кодування від алкогольної залежності?
Доброго дня. В даний час лікар-нарколог знаходиться на курсах підвищення кваліфікації, тому кодування від алкогольної залежності не проводиться.
16.11.2011, Надя:
Доброго дня.Я на чотирнадцятому тижні вагітності,здала аналіз на уреаплазму...ДНК-виявлено.ІФА lg G-показник-0.087,норма0.300.Скажіть ,будь ласка чи обов"язкове лікування при таких показниках.Дякую.
Доброго дня, Надія! Напишіть,будь-ласка,яку уреаплазму виявлено методом ДНК (парвум чи уреалітікум).
14.11.2011, Наташа:
Скажіть,будь ласка чи можна і за скільки часу видалити світле пушкове волосся на обличчі
Доброго дня! В лікувально-діагностичному центрі «Медекс!» проводиться видалення небажаного волосся. Лікар-дерматолога, косметолог працює щодня з 09,00 до 12,00, в суботу (за попереднім записом) з 9,00 до 15,00.
12.11.2011, наталя:
Доброго вечора, роблять у Вас операцію на кісту,якщо так то скільки коштує?
Доброго дня, Наталя! Для того, щоб відповісти на запитання, потрібно, щоб Ви написали нам, яка у Вас киста.
11.11.2011, Іванка:
Як трактувати результати аналізів: антитіла ІgG до HSV 1/2 менше 30 ПЦР Ureaplasma species-ТИТР, соскоб, количеств. опред. Real-time 4,47Lg/10*5. Дякую
Доброго дня, Іванна! У Вас виявлено уреаплазму методом ДНК. Вид уреаплазми невідомий (species- це визначення двох видів парвум та уреалітікум одним тестом, яких тактика лікуання відрізняється). Тепер необхідно провести ДНК дослідження для виявлення виду збудника. На рахунок ІgG до HSV 1-2 типів - Вам потрібно написати норму лабораторного показника до ІgG до HSV, яка зазначена у аналізі, оскільки кожна лабораторія має свій показник (залежить від облднанняна та реактивів на якому працюють).


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії