Запитай у лікаря

поставити запитання
11.12.2011, Наталія:
Моїй дитині ще немає 3 роки ми часто хворіємо, як пішли в садок, за 4,5 місяці 8 раз та 2з них запалення вуха лікарі кажуть через аденоїди, тому що коли малий спить дихає тільки ротом, хропить, закладенний ніс, але не завжди є соплі. Як нам лікувати аденоїди, бо вони в нас ще на початковій стадії. Та чи ходити нам в садочок, тому що до садка ми майже зовсі не хворіли і не знали що таке антибіотики, а тепер знаєм тому що за цей рік тричі вже приймали сильні двічі Умкалор. Допоможіть будь=ласка.
Доброго дня, Наталія! Ми рекомендуємо Вам звернутись на консультацію до справжнього професіонала своєї справи - завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї, доктора медичних наук, професора - Поповича Василя Івановича. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.
09.12.2011, Таня:
Добрий день! скажіть будь-ласка чи можна зробити проби на алергію 3-х місячній дитині і скільки коштує.
Доброго дня, Тетяно! Ми виконуємо широкий спектр алергопроб до різних харчових продуктів (харчові панелі) та інших алергенів (рослини, шерсть тварин і інші.) Склад панелей різний, і в залежності від типу алергії лікар-педіатр вибирає після огляду одну з панелей, яка містить той перелік алергенів на яку потрібно провести обстеження.
09.12.2011, оксана:
в мене не регулярні місячні прошлого місяця цикл 28, цього 34, як правельно вирахувати день овуляції.Дякую.
Доброго дня, Оксано! При нерегулярному оваріо-менструальному циклі наявність овуляції можна визначити за допомогою вимірювання базальної температури, фолікулометрії, тест-смужкою на визначенння овуляції.
08.12.2011, надя:
доброго вечора.минулого місяця ходила на фолікулометрію.Лікар зказала, що все добре, овуляція пройшла. Цього місяця назначила клостилбегіт і прогінова(по 2таб. в день).При цьому аналіз на гормони я не здавала.Чи варто приймати ці препарати?Якої шкоди вони можуть завдати?Дякую.
Доброго дня, Надія! Для того, щоб правильно відповісти на Ваше запитання потрібно добре бути ознайомленому зі станом Вашого здоров'я (вік, анамнез, особливості оваріо-менструального циклу, наявність супутніх захворювань, наявність вагітностей в минулому, спадковий анамнез). Дані препарати призначаються для стимуляції овуляції, оскільки овуляція відбулась без медикаментозної допомоги в минулому місяці-необхідність подальшого прийому даних препаратів Вам потрібно обговорити з Вашим лікуючим лікарем.
08.12.2011, Вікторія:
Як лікувати в домашніх умовах конділоми?
Доброго дня, Вікторія! Кондиломи зовнішніх статевих органів найчастіше викликає вірус папіломи людини, які окрім зовнішніх статевих органів можуть у жінок вражати шийку матки, викликаючи на ній різні патологічні стани. В домашніх умовах лікування проводити ми не рекомендуємо, оскільки без необхідних обстежень та огляду призначити лікування неможливо. В відділенні лазерної хірургії ми виконуємо видалення кондилом без утворення рубців на фоні медикаментозної терапії, що зменшує ризик виникнення рецидиву, оскільки наявність вірусу може викликати виникнення кондилом в майбутньому повторно.
05.12.2011, Ольга:
Доброго дня. Чи можливе у Вас лікування Зубів"мудрості" ? Дякую.
Доброго дня, Ольга! В нашому стоматологічному відділенні ми проводимо лікування зубів мудрості і чекаємо Вас на прийомі в будь-який час, оскільки працюємо цілодобово.
05.12.2011, Оксана:
Добрий день! Скажіть будь ласка, у мене під час лікування молочниці ліками,які виписав лікар,на 3-тій день побілів язик. Що це означає?
Доброго дня, Оксана! Для того, щоб ми змогли відповісти на Ваше запитання - Вам необхідно зазначити, якими медикаментами проводиться лікування.
05.12.2011, Наталья:
Здравстуйте!!у меня проблема которая называется цыстит. каждого года обостряется в период весна-зима. подскажите какой способ лечения самый ефективный??
Здравствуйте, Наталья! Причин, вызывающих данное заболевание есть несколько. Лечение цистита начинается с выяснения его причин. Под маской цистита могут скрываться другие заболевания: например мочекаменная болезнь, новообразования мочевого пузыря, возрастные изменения расположения мочевого пузыря и матки (опущения) и так д. Клиничне обследование подразумевает под собой забор анализов крови, мочи, взятие мазков на инфекции передающихся половым путем. При выявлении инфекций, передающихся половым путем - проводится лечение обоих партнеров для предотвращения возникновения рецидива заболевания. В лечении цистита применяются широкая лекарственная терапия в сочетании с физпроцедурами.
04.12.2011, Оля:
Добрий день! Зверніть увагу,будь ласка, на моє питання за 27.11.11,цей рецепт приписав лікар у курсі лікування,у мене ерозія,молочниця,ліки приписав без аналізів
Доброго дня, Ольга! Приносимо вибачення за пропущену відповідь на Ваше запитання. При наявності ерозії шийки матки для того, щоб визначитись з тактикою ведення потрібно знати Ваш вік, наявність пологів (якщо були і які?), при необхідності провести обстеження на наявність групи бактеріальних та вірусних інфекцій, які можуть призводити до ерозивних процесів шийки матки. Лікування є комплексним, спершу проводиться лікування захворювання, що призвело до ерозії, а в другий етап, якщо патологічний процес залишається після лікування, в такому випадку приймаючи до уваги особливості організму пацієнтки виконується один із хірургічних методів її лікування. В нашому лікувально-діагностичному центрі ми проводимо лікування різними методами: хімічна коагуляція, кріодектрукція, діатермокоагуляція, лазеротерапія, лазерна вапоризація, останній з яких являється №1 в світі при лікуванні шийкової патології.
03.12.2011, Вікторія:
Доброго дня! Я здавала TORCH-аналізи (оскільки я вагітна - 18 тиждень)і у мене виявлено мікоплазму (hominis). Лікар-інфікціоніст виписала таблетки Вільпрофен і Віферонові свічки, що наскільки мені зрозуміло є антибіотиками. Чи можна їх зараз вживати? Якщо ж я не буду вживати їх, то чи впливає ця бактерія на дитину? Чи можливе лікування без антибіотиків?
Доброго дня, Вікторія! Мікоплазмоз - це інфекційне захворювання, що вражає сечостатеву систему, збудником якого є мікоплазми. Як будь-яка інша інфекція, звичайно ж, несе певну небезпеку для здорової жінки, особливо під час вагітності. Визначається тактика ведення, спостереження та лікування індивідуально, враховуючи особливості пацієнтки, її вік і конституцію і т. д. Збудник захворювання, виявлений на ранній стадії розвитку і ще майже не встиг завдати шкоди вагітній жінці, легко піддається лікуванню, але запущені або навіть хронічні форми мікоплазмозу вимагають особливої уваги і великого досвіду лікаря. Лікування мікоплазмозу проводять, як правило, паралельно з останнім статевим партнером, щоб уникнути небезпеки повторного зараження. Оскільки після того, як жінка перехворіє, у неї не утворюється навіть тимчасового імунітету, тобто завжди буде небезпека повторного зараження Віферон (інтерферон людський рекомбінантний alpha-2b) має виражені антивірусні, антипроліферуючі та імуномодулюючі властивості. Вільпрофен (джозаміцин) - антибіотик з групи макролідів широкого спектра дії. Призначається дане лікування вагітним жінкам для лікування інфекційних захворювань статевої системи (відноситься: хламідіоз, уреаплазмоз, гарднерельоз, трихомоніаз, вагіноз, спричинений діяльністю патогенної мікрофлори, мікоплазмоз та ін). При винекненні будь-яких інших запитань, Ви можете проконсультуватись у професора кафедри інфекційних захворювань - Матейко Галини Богданівни за попереднім записом по тел. (0342) 71-15-60.


поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії