Запитай у лікаря

поставити запитання
30.11.2011, Тетяна:
Скажіть,будь ласка,чи працює лабораторія у суботу,щоб зробити спермограму
Доброго дня, Тетяно! Так, ми чекаємо Вас з 9:00 до 15:00.
30.11.2011, Надя:
Добрий день скажіть будь-ласка місячні були 17 а тепер почінаються 24.скажіть будь-ласка це може бути щось серйозне??? і скількі буде коштувати консультація у гінеколога?
Доброго дня, Надія! Є багато різних причин, які призводят до розладу оваріо-менструального циклу. Вартість прийому лікаря-гінеколога становить 100 грн. Додаткові обстеження та аналізи оплачуються окремо, що призначаються лікарем індивідуально підчас прийому.
29.11.2011, marina:
Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи допоможе механічна шліфовка, чи лазерна (та інші методи лікування рубців, їх зараз багато)щоб зменшити атрофічний рубець після вітряної оспи.Можливо ви підкажете, які методи найбільш ефективні чи взагалі мають вони ефект... Дякую
Доброго дня, Марина! В нашому лікувально-діагностичному центрі ми використовуємо видалення різних доброякісних дефектів шкіри лазером тривало, можемо зазначити, що цей метод є надзвичайно ефективний за допомогою якого ми досягаємо найкращих результатів. Чекаємо в нас на прийомі у лікаря-дерматолога, косметолога.
27.11.2011, МІША:
Скажіть будьласка чи в суботу можна перевіритися у уролога на простату, і скільки буде коштувати??? Дякую.
Доброго дня, Михайле! Вартість прийому лікаря-уролога становить 100 грн. Рекомендуємо попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.
27.11.2011, Костя:
Добрий день! Скільки коштує пластика уздечки? І коли можна записати на прийом до лікаря?
Доброго дня, Костянтине! Вартість пластики вуздечки в поєднанні з лазером становить 550 грн., прийом лікаря, підготовка до операції та знеболення оплачуються окремо.
27.11.2011, Інна:
Що робити якщо у дитини 11 р. болить права нирка... аналізи сечі добрі.чи можли у вас зробити узі яка ціна??
Доброго дня, Інна! Чекаємо Вас на прийомі, вартість УЗД становить 65 грн. При необхіднисті Ви можете отримати консультацію лікаря-уролога.
24.11.2011, Тетяна:
Доброго дня!Мій хлопець здав аналізи на перевірку здатності мати дітей.Аналізи показали що праве яйце не функціонує. лікар сказав що дітей він не може мати!скажіть будь ласка а нас є шанси?
Доброго дня, Тетяно! Рекомендуємо Вашому партнеру прийти на прийом до лікаря-уролога. При проведенні необхідних обстежень ми зможемо знайти причину захворювання (якщо воно є) і відповідно визначитися з подальшою тактикою.
24.11.2011, Надія:
Добрий день,ще раз.Уточніть,будь ласка,чи потрібне лікування,коли виявлено уреаплазму парвум,враховуючи мою вагітнісь.Зараз я на шіснадцятому тижні вагітності і серьйозні проблеми зі шлунком. Дуже дякаю.
Доброго дня, Надія! Уреаплазма парвум є умовно-патогенними мікроорганізмом і необхідність проведення лікування визначається лікуючим лікарем.
23.11.2011, Федір:
чи можна займатися сексом при фімозі?
Доброго дня, Федір! Фімоз – патологічне звуження зовнішнього отвору крайньої плоті статевого члена, внаслідок чого неможливо оголити головку статевого члена. Статеві відносини можливі при фімозі, але вони не принесуть ніякого задоволення та предсвлятимуть дискомфорт. Рекомендуємо Вам записатись на прийом до лікаря-уролога.
23.11.2011, Христина:
Доброго дня. у мене таке питання, мені 19 років а ще ніколи небуло місячних. я лікувалась гормонами, вітамінами, але нічого не змінилось. я підозрюю що в мене аменорея, читала про симптоми і все співпадає. скажіть це можливо вилікувати? чи є гарантії що після лікування я зможу мати дітей?
Доброго дня, Христина! Аменорея може бути викликана низкою змін в органах, залозах і продукції гормонів, які беруть участь у регулюванні менструального циклу. Чекаємо Вас на прийомі у лікаря-гінеколога, який має провести всі потрібні обстеження ( рентгенографія черепа, УЗД органів малого тазу, дослідження рівня гормонів у крові та ін.), при необхідності сумісно проконсультувати з лікарями таких спеціальностей: ендокринолог, генетик, гастроентеролог. Лікування буде залежати від того, чому саме викликана аменорея.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії