Запитай у лікаря

поставити запитання
08.01.2012, Борис:
Доброго дня, близько року назад в мене в паху з правої сторони появилась висипка, пішов до дерматовенеролога здав аналіз на реакцію Васермана - він негативний, поставили діагноз щось на подобі того що це повязане з потовиділенням, пройшов курс лікування все пройшло. Также на головці статевого члена була маленька цяточка розміром 1-2 мм в діаметрі, на якій утворювалась суха шкіра, відбувалось лущення. Це також пройшло. Пройшов рік і на тому місці де шкіра лущилась утворилась більша пляма, на протязі місяця зявилась ще одна. На місці тих плям утворюється суха шкіра, як час від часу відпадає. Плями стають то червоними, то блідо-рожевими. Висипу по тілі немає, температури також.нічого не турбує, тільки дискомфорт від того що в мене щось в тому місці не так. був в дерматовенеролога, лікар сказав щоб я за собою поспостерігав, є підозра на лишай. Я одружений, статевих контактів на сторону не було. 12 числа буду в Івано-франківську хотілось б обстежитись і нарешті вилікуватись. Дякую за відповідь.
Доброго дня, Борисе! Чекаємо Вас на прийом до лікаря-дерматовенеролога, кандидата медичних наук - Фіщука Віктора Олександровича. Рекомендовано не проводити місцеве лікування.
07.01.2012, Вікторія:
Доброго дня! Скажіть будь ласка мені зробили операцію апоплексія лівого яєчника і перев*язали маткові труби. Чи можливо завагітніти після цього,чи потрібно оберігатись.Чула що бувають такі випадки. вже б не хотілось більше. Гарно Вам дякую.
Доброго дня, Вікторія! Даний метод хірургнічної стерилізації є ефективний і використання додаткової контрацепції не потребує.
02.01.2012, Уляна:
чотири місці тому мені зробили операцію кесаревий розтин. яби хотіла дізнатися скільки коштує поставити спіраль
Доброго дня, Уляно! При відсутності протипоказів вартість введення внутрішньоматкової спіралі становить 150 грн. Проводиться стандартне обстеження згідно стандартів МОЗ України: огляд, фотокольпоскопія шийки матки, УЗД органів малого тазу, онкоцитологія по Папаніколау, мікроскопія урогенітальних виділень.
31.12.2011, Василь Сабадашко:
Проблеми з вухом: перегнила вушна перетинка. Чи робите ви операції та обстеження, в який термін, яка її вартість?
Доброго дня! Радимо Вам, не марнуючи часу звернутись на на прийом до завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї, доктора медичних наук, професора - Поповича Василя Івановича. Він допоможе у вирішенні Ваших проблем. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.
30.12.2011, Зоряна:
Здравствуйте, помогите разобратся, в УЗД и анализах. У меня несколько дней болит два рядом расположенных на шее сзади лимфоузла, зделала узи: сниженное эхогенности васкуляризованые. Анализ крови: гемоглобин 130 лейкоцити 6,3 СОЕ 12 нейтроф.гранулоциты 46,8% лимфоциты 39%, моноциты 12,8% эозынофилы 1 базофилы 0,2%. Приписалы Антибиотики флемоксин. У меня шейные лимфоузлы всегда были увеличены, подчелюсные так как у меня хроничный тонзилит, на узи они тоже есть. Подскажите пожалуйста что значит УЗИ. Заранее спасибо!
Доброго дня, Зоряно! Даний опис УЗД говорить про зміну структури лімфовузла, який найчастіше змінюється під впливом інфекції, внаслідок якої викликають запальні зміни в тканині. Причину даних скарг допоможе Вам діагностувати лікар-отоларинголог, при необхідності Вас проконсультують лікарі інших суміжніх спеціальностей.
28.12.2011, Марія:
Мені видаляли гіпертрофічний рубець, на 3 день після операції рана почала кровоточити. Кровить вже 4 день. Лікарі пояснюють це тим що вже не перша операція на одне і те саме місце і що це нормально (операція 3). Чи це дійсно нормально, і скільки часу воно може продовжуватися???
Доброго дня, Маріє! Для того, щоб допомогти Вам, Вас потрібно оглянути, рекомендуємо прийти на прийом до лікаря-хірурга. У нашому лікувально-діагностичному центрі ми видаляємо гіпертрофічну рубцеву тканину за допомогою хірургічного лазеру, що дозволяє уникнути багатьох ускладнень.
27.12.2011, таня:
Доброго дня! Скажіть буд-ласка скільки коштує прийом у сексопатолога?
Доброго дня, Тетяна! Прийом до лікаря-сексопатолога коштує 120грн. Радимо Вам попередньо записатись за телефоном: (0342) 71-15-60.
27.12.2011, ірина:
У мене затримка 4 дні, тест показав вагітність, чи можна робити міні-аборт, яка процедура цього і вартість? (вагітність не перша)
Доброго дня, Ірина! Ми виконуємо переривання вагітності медидикаментозним та медичним хірургічним шляхом при відсутності протипоказів до кожного з них. Після огляду та відповідних обстежень лікар Вам порекомендує, яким саме методом виконати переривання. Прийом лікаря-гінеколога з необхідними лабораторними обстеженнями становить - 430грн, при виконанні медикаментозного переривання вартість - 900грн. При проведенні переривання вагітності хірургічним шляхом вартість залежить від терміну, виду знеболення та супутніх захворювань. УЗД оплачується окремо: 1-ше 80 грн., 2-ге контрольне 40 грн.
27.12.2011, Мар"яна:
Привіт. У нас з чоловіком донечка 5 років, нам 27 і 31 вік. Ми дуже хочемо двійню, притому, що зробила 2 аборти, а ж тепер ми можемо і хочемо ще дітей. Яка вирогідність і шанси у нас? З чого нам починати. Дякуємо за пораду
Доброго дня, Мар'яно! Рекомендуємо Вам прийти на прийом до лікаря-гінеколога, оскільки перед плануванням вагітності необхідним є огляд та обстеження, які дозволять попередити виникнення можливих ускладнення підчас вагітності.У зачатті двійнят і їх народження відіграє важливу роль генетична схильність, якщо в роду Вашого чоловіка або у Вас є двійня, є ймовірність, що народяться двійнята. Ця генетична особливість передається через покоління.
26.12.2011, оксана:
Яка вартість медикаментозного аборту і щ в неї входить?Дякую
Доброго дня, Оксано! Вартість медикаментозного переривання становить 1 520 грн. Входить: 1 первинний прийом лікаря-гінеколога, 1 фотокольпоскопія шийки матки, 3 повторні прийоми, забір матеріалу на дослідження, лабораторні обстеження згіно стандартів встановлених МОЗ України, прийом двохетапний медикаментів в денному стаціонарі, 2 УЗД органів малого тазу.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії