Запитай у лікаря

поставити запитання
19.01.2012, Vita:
після того як мені поставили пломбу в зуб у мене почалися різкі болі всередині зуба що робити???
Доброго дня, Віта! Рекомендуємо не зволікаючи звернутися на прийом до лікаря-стоматолога, ми працюємо цілодобово!
19.01.2012, василь:
рік тому на головці зявилась біла пляма.тепер є виділення світло-білого кольору.періодами пече.що це за хвороба.
Добро дня, Василь! Запрошуємо Вас на прийом до лікаря-дерматовенеролога, який встановить діагноз і визначить подальший лікування.
17.01.2012, Ангеліна:
Добрий день! Скажіть будь-ласка,у Вас можна зробити штучне запліднення? І скільки це буде коштувати?
Доброго дня, Ангеліно! На жаль в нашому лікувально-діагностичному центрі екстракорпоральне запліднення не виконується.
16.01.2012, віта:
Скільки буде коштувати загальний аналіз крові?
Доброго дня, Віта! Вартість повного аналізу крові становить 55 грн.
16.01.2012, ВІТА:
В мене місячні починаються з виділення коричневого кольору і закінчуються так само.Також постійно є виділення біло-прозорого кольору,похоже на простуду. Що робити?
Доброго дня, Віта! Рекомендуємо Вам звернутись на консультацію та обстеження до лікаря-гінеколога.
13.01.2012, Федір:
скажіть чи можна зробити дитину при фімозі члена?
Доброго дня, Федоре! Можливо, але некомфортно! Рекомендуємо огляд і подальше оперативне лікування у лікаря-уролога, повне видуження після, якого настає вже через 3-4 тижні.
13.01.2012, оля:
останні місячні були 9.12.11 овуляція 26.12.11 і тепер я вагітна,скажіть будь ласка який термін вагітності як його підрахувати і коли іти до лікаря. і ще на новий рік я вживала алкоголь чи це якось вплине на здоровя дитини.
Доброго дня, Оля! Термін вагітності розраховується з передбачуваного дня овуляції, який у Вас становить 3 тижні. Дійсьно алкоголь впливає негативно на молодий організм, що розвивається, і важливе значення має кількість випитого. Рекомендуємо проконсультуватися у лікаря-гінеколога для визначення плану обстеження, спостереження підчас вагітності.
12.01.2012, Женя:
Скажіть будь-ласка яка ціна аналізу на алергію в дитини
Доброго дня, Євгенія! Рекомендуємо перед проходженням обстеження на наявність алергії до певних видів алергенів проконсультуватися з лікарем імунологом-алергологом для індивідуального призначення обстеження, оскільки склад кожної алергопанелі різний, як і її вартість.
12.01.2012, Галя:
У мене затримка 2 тижні, тести на вагітність негативні, груди набухли, не болять, раніше таких затримок не було. чи можливо, що я всетаки вагітна?
Доброго дня, Галина! Для уточненння вагітності рекомендуємо виконати аналіз на визначення рівня хоріонічного гонадотропіну. При позитивному чи негативному результаті ми рекомендуємо Вам проконсультуватися у лікаря-гінеколога.
10.01.2012, Галина:
У Вас что нет врачей профессионалов, или тут отвечают не на все вопросы??? "Здравствуйте. Я сейчас беременна. У меня отрицательний резус фактор, у отца ребенка- положительный. На 28 неделе беременности вводили для профилактики антирезусной имуноглобулин (300 мкг). Мой доктор говорит что после родов его больше вводить не нужно, но в интернете часто пишет что если ребенок родится резус положительным, то после родов обезательно нужно ввести еще одну дозу. Как Вы относитесь к даному вопросу и что можете посоветовать? Зарание спасибо."
Здраствуйте, Галина! Приносим искренниє извинения за несвоевременно данный ответ. Решение о повторном введении антирезусного иммуноглобулина после рождения ребенка определяется лечащим врачом индивидуально для каждой беременной, поскольку принимается во внимание ход беременности (нарастание антирезусных антител, группа крови ребенка и др.).


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії