Запитай у лікаря

поставити запитання
27.12.2011, Мар"яна:
Привіт. У нас з чоловіком донечка 5 років, нам 27 і 31 вік. Ми дуже хочемо двійню, притому, що зробила 2 аборти, а ж тепер ми можемо і хочемо ще дітей. Яка вирогідність і шанси у нас? З чого нам починати. Дякуємо за пораду
Доброго дня, Мар'яно! Рекомендуємо Вам прийти на прийом до лікаря-гінеколога, оскільки перед плануванням вагітності необхідним є огляд та обстеження, які дозволять попередити виникнення можливих ускладнення підчас вагітності.У зачатті двійнят і їх народження відіграє важливу роль генетична схильність, якщо в роду Вашого чоловіка або у Вас є двійня, є ймовірність, що народяться двійнята. Ця генетична особливість передається через покоління.
26.12.2011, оксана:
Яка вартість медикаментозного аборту і щ в неї входить?Дякую
Доброго дня, Оксано! Вартість медикаментозного переривання становить 1 520 грн. Входить: 1 первинний прийом лікаря-гінеколога, 1 фотокольпоскопія шийки матки, 3 повторні прийоми, забір матеріалу на дослідження, лабораторні обстеження згіно стандартів встановлених МОЗ України, прийом двохетапний медикаментів в денному стаціонарі, 2 УЗД органів малого тазу.
26.12.2011, Сергій:
Скільки коштує пластика вуздечки? (уролог) Які підготовчі етапи потрібні? Скільки часу загоюється? Дякую.
Доброго дня, Сергій! Вартість операції пластики вуздечки в поєднанні з лазером становить 550 грн., прийом лікаря, підготовка до операції та знеболення оплачуються окремо. Повне загоєння рани відбувається через 15-25 днів.
21.12.2011, Іван:
Скільки коштує обстеження у дерматовенеролога
Вартість прийому лікаря-дерматовенеролога з наявністю венерологічних захворювань - 100,00грн., вартсість прийому з наявністю дерматологічних захворювань - 200,00грн.
21.12.2011, Іван:
Чи можна пройти обстеження у дермато венерологa без попереднього запису
Доброго дня, Іване! Лікар-дерматовенеролог працює щодня, попередній запис не є необхідний, але бажаний для того, щоб Вам не прийшлось очікувати на прийом.
19.12.2011, Ігор:
Доброго дня, Хотів запитати до якого лікаря треба записуватись на прийом. У мене іноді коли нахиляю голову, або при кашлі поболює голова зправа. Дякую
Доброго дня, Ігоре! Рекомендуємо Вам прийти на прийом спершу до лікаря-терапевта, при необхідності Вас сумісно огляне лікар-невропатолог.
15.12.2011, Володимир:
Доброго дня. Скажіть будь-ласка чи можна у Вас вилікувати геморой (зовнішній), скільки буде коштувати (приблизно), термін лікування.
Доброго дня, Володимире! Геморой виліковується на будь-якій стадії, але при ранньому зверненні до лікаря є велика ймовірність уникнути оперативного втручання. Геморой може мати хронічну і гостру форму. Лікування геморою повинне бути комплексним і проводитися тільки після консультації хірурга-проктолога. Прогнозований час одужання залежить від того, який процес (гострий чи хронічний), його ступінь. В лікувально-діагностичному центрі Медекс для радикального лікування геморою ми використовуємо лазерні малоінвазивні високоефективні методики, які застосовуються в амбулаторних умовах та украй рідко дають ускладнення, добре переносяться, не вимагають госпіталізації. Найчастіше є реальною альтернативою, дозволяючи пацієнтові повернутися до нормального життя в гранично короткі терміни.
14.12.2011, Тетяна:
Добро дня! В мене на потиличній частині голови утворилась круговидна ділянка на якій випало волосся, діаметром 2-3см. Порадьте будь-ласка до якого лікаря потрібно звернутись, і що могло спричинити таке місцеве облисіння. Дякую!
Доброго дня, Тетяно! Для того, щоб відповісти питання, яка причина даного утвору та місцевого облисіння - необхідно бути присутній на огляді, радимо Вам прийти на прийом до лікаря-дерматолога,трихолога, який при необхідності проконсультує Вас у лікря-хірурга.
13.12.2011, христина:
Доброго дня,у вас лікують дисфонію голосових складок,термін лікування?
Доброго дня, Христина! Необхідно спершу визначити її причину, оскільки в залежності від причини можна призначати лікування і прогнозувати термін його. Радимо Вам звернутись на прийом до завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї, доктора медичних наук, професора - Поповича Василя Івановича. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.
12.12.2011, Ірина:
Скажіть, будь-ласка, як проходить консультація в маммолога - чи відразу ставиться діагноз та яка вартість послуги?
Доброго дня, Ірино! В даний час лікар-мамолог в нашому лікувально-діагностичному не приймає.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії