Запитай у лікаря

поставити запитання
06.02.2012, ))):
в роті, трохи нижче нижньої губи гнойовичок, не болить, як лікувати
Доброго дня! Рекомендуємо прийти на огляд до лікаря-отоларинголога, який після необхідного огляду встановить діагноз і призначить лікування.
05.02.2012, Ірина:
Доброго дня! Скажіть,будь ласка,чи лікують у вас геморой? Якщо так,то якими методами і скільки це коштує?
Доброго дня, Ірино! Ми лікуємо геморой досить ефективно. Перш за все визначаємо його тип, ступінь, після чого визначаємо тактику лікування, яке може проводитись консервативним(медикаментозним) та малоінвазиним лазерним хірургічним методом (операція одного дня). Чекаємо Вас на прийомі за попереднім записом (0342) 71-15-60!
04.02.2012, Надя:
Добрий День! Чи проводиться у вас операція з кріодеструкціїї в мене виявили Ендоцирвіцит ціна проведення операції і скільки часу це триватиме.
Доброго дня, Надія! Вартість проведення кріодеструкції шийки матки становить від 350 до 400 грн. Також мажливе лікування даної патології хірургічним лазером, який є №1 у світі при лікуванні шийкової патології.
02.02.2012, Любомира:
Добрий день! Скажіть будь ласка коли приймає отоларинголог?
Доброго дня, Любомиро! Лікар-отоларинголог працює щодня, рекомендуємо попередній запис по тел.(0342) 71-15-60.
28.01.2012, Вероніка:
Доброго дня!В мене на шиї та на скулах почало рости волосся.В чому причина,можливо гормони?Що потрібно робити в цьому випадку,чи можна у вас перевіритися!
Доброго дня, Вероніка! Чекаємо Вас на прийомі у лікаря-ендокринолога. Рекомендуємо попередній запис.
27.01.2012, Наталка:
Доброго дня! В мене виявили ППВ 16 і є дисплазія ш.м.1ст.Чи можливе лікування лазером?
Доброго дня, Наталія! Чекаємо Вас на прийомі у лікаря-гінеколога. Ми спершу проводимо лікування вірусу папіломи людини (якщо лікування не проводилось), і після від'ємних контрольних результатів (для попередження рецидивів, які можуть бути спричинені даним вірусом) в другий етап виконується лазерне лікування шийки матки.
27.01.2012, Ірина:
Чи проводять у Вашій клініці чоловічу стерилізацію(вазектомію)?І яка ціна такої операції?
Доброго дня, Ірино! Даний вид операцій ми виконуємо в нашому лікувально-дагностичному центрі. Повна вартість операції з передопераційними обстеженнями та загальним знеболенням становить 2 850 грн.
27.01.2012, Лідія:
Як викликають місячні при затримці 1 місяць, без гормонів?
Доброго дня, Лідія! Спершу необхідно з'ясувати причину розладу оваріоменструального циклу, після чого лікар-спеціаліст порекомендує один з методів лікування.
27.01.2012, Галина:
При затримці місячних 20 днів, ендометрій 8,4, не вагітна. Ендометрій великий?
Доброго дня, Галино! Ендометрій в кінці першої фази циклу (фаза пізньої проліферації на 11-14 день) становить від 0,9 до 1,3 см., в середині другої половини циклу (середня стадія секреторної фази на 19-23 день)повинен становити від 1,0 до 2,1 см., в кінці другої половини циклу середня (стадія пізньої секреторної фази на 24-27 день) повинен становити від 1,0 до 1,8 см. Рекомнендуємо звернутись на прийом до лікар-гінеколога.
27.01.2012, ---:
А яка вартість одного прийому?лікар-уролог, -дерматовенеролог.
Вартість прийому лікаря-уролога, -венеролога - 100 грн., лікаря-дерматолога - 200 грн.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії