Запитай у лікаря

поставити запитання
26.02.2012, Вікторія:
Доброго вечора! Скажіть будь-ласка, я перенесла операцію на апоплексію лівого яєчника. Яєчник залишили, відчуваю себе добре,минуло 3 місяці.Чи можна їхати вже на велосипеді.Гарненько Вам дякую.
Доброго дня, Вікторія! Прогулянки на велосипеді корисні але травматичні в зимовий період, рекомендуємо утриматись до повного розтанення снігу.
26.02.2012, Ольга:
Доброго дня!До якого лікаря звертатися з підщелепними лімфовузлами? а також ,коли трохи високі лімфоцити у аналізі крові? дякую
Доброго дня, Ольго! Рекомендуємо звернутися на прийом до лікаря-імунолога. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.
24.02.2012, Віта:
Скажіть, будь-ласка, скільки коштує міні аборт у 4-5 тижнів
Доброго дня, Віта! Вартість переривання вагітності в малому терміні з повним обстеженням становить 1500 грн.
24.02.2012, Богдан:
Доброго дня! підскажіть будь ласка до якого із Ваших лікарів звертатись. Турбує біль у колінах, та ногах нижче колін.
Доброго дня, Богдане! Чекаємо Вас на прийомі у лікаря-терапевта.
23.02.2012, Женя:
Добрий день я завтра буду іти до вас здавати дитині аналіз на алергію (харчова панель 36 алергенів)моя лікарка сказала запитати у вас як я маю підготовити дитину перед аналізами
Доброго дня, Евгенія! Забір венозної крові на дане обстеження проводиться зранку натщесерце, рекомендуємо на вечерю дитині не давати жирної та солодкої їжі.
20.02.2012, Ольга:
Доброго дня! Мені 26 років і в мене росте 8-й зуб. Напухла ясна і щока з тієї сторони,також відчуваю сильний біль і важко відкривати рот. Чи можуть мені у Вас допомогти і яким способом? Дякую.
Доброго дня, Ольго! Радимо Вам не зволікати і звернутись на прийом до лікаря-стоматолога. Очевидний діагноз за описом Ваших скарг: Затруднене прорізування 8-го зуба. Лікар на прийомі підтвердить діагноз дентальним рентген знімком і в залежності від напрямку прорізування зуба виконає перикоронотомію (послаблюючий розріз)або перикороноектомію (висікання капішона, що утворився з десни та заважає прорізуванню).
18.02.2012, володимир:
Добрий день.Мене турбують болі в лівій частині грудей,з відчуттям болю у руці,шиї,якісь незрозумілі періодичні збої в серці.Мені робили УЗД,ЕКГ,ЕХО КГ,але мені говорили що все у межах норми.Призначали заспокійливі препарати,які мені нічого недопомагають.Так продовжується 5 років. Тепер мені 34 роки, в 10 я перехворів на ревматоїдний поліартрит.Треба мені зробити ще обстеження серця чи ні, і скільки воно у вас коштує?
Доброго дня, Володимире! Дати відповідь та призначити необхідне обстеження зможе Вам після огляду лікар-кардіолог. Графік роботи: понеділок, середа, п'ятниця з 9:00-13:00, вівторок, четвер з 14:00-18:00, субота 9:00-15:00. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.
17.02.2012, марія:
постійний температура у другій половині дня37-375все добре езонофіли високі
Доброго дня, Маріє! Чекаємо Вас на прийом до лікаря-терапевта.
17.02.2012, іванкухар:
чи лікують у вас вроджене викривлення носової перегородки якщо так то як і вартість приблизно мені20 років
Доброго дня, Іване! Радимо Вам спершу прийти на огляд до лікаря-отоларинголога, після огляду і встановлення діагнозу Вам буде запропонований один з методів лікування і його вартість.
17.02.2012, Микола:
Скажіть, будь-ласка, чи можна зробити у Вас гастроендоскопію і яка вартість цієї процедури?
Доброго дня, Микола! В даний час в клініці Медекс фіброгастродуоденоколоноскопія не виконується.


поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії