Запитай у лікаря

поставити запитання
07.03.2012, Андрій:
Чи лікуєте передчасну еякуляцію ?
Доброго дня, Андрію! Не засмучуйтесь, даний розлад лікується і ефективно! Запис на прийом до лікаря-уролога, андролога, сексопатолога по тел. (0342) 71-15-60.
07.03.2012, Ольга:
Термін вагітності 4-5 тижнів. Чи можна зробити медикаментозний аборт, скільки займає часу і скільки це буде коштувати?
Доброго дня, Ольго! Ми проводимо переривання вагітності медидикаментозним та хірургічним шляхом при відсутності протипоказів до кожного з них. Після огляду та відповідних обстежень лікар Вам порекомендує, яким саме методом виконати переривання. Прийом лікаря-гінеколога з необхідними лабораторними обстеженнями становить - 430грн, при виконанні медикаментозного переривання вартість - 900грн. При проведенні переривання вагітності хірургічним шляхом, вартість залежитиме від терміну, виду знеболення та супутніх захворювань. УЗД оплачується окремо: 1-ше 80 грн., 2-ге контрольне 40 грн.
06.03.2012, Наталія:
Доброго дня.Чи є в вашій клініці лікар алерголог для маленької дитини? чи можна здати алерго пробу у вас?
Доброго дня, Наталія! Лікар імунолог-алерголог приймає за графіком: понеділок, середа, четрер з 17:00-19:00. В лабораторії лікуавльно-діагностичного центру Медекс проводяться найширші в Івано-Франківській області обстеження на різні види алергенів.
05.03.2012, Оксана:
Доброго дня. У моєї мами проблеми з кістками. На руках, ногах, грудна клітка, топто постійні болі з відчуттям потьогкування. Взагалі кістки деформуються, викручуються на руках і ногах дуже чітко видно. Допоможіть будь ласка вирішити питання що відбувається і як з цим боротись?????
Доброго дня, Оксано! Рекомендуємо відвідати лікаря-ревматолога, підчас приийому Вашу маму також оглянуть суміжні спеціалісти, які зроблять все можливе для того, щоб лікування і покращення було максимально ефективним.
04.03.2012, Озaрко Нaтaлiя:
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, скільки коштує лазерна операція на аденоїди? Чи велика черга на цю операцію? Дякую!
Доброго вечора, Наталія! Вартість даної операції становить 1560 грн. Первинний прийом лікаря-отолоаринголога, обстеження, знеболення оплачується додатково. Попередній запис на прийом до завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - Поповича Василя Івановича по тел. (0342) 71-15-60.
04.03.2012, Олексій:
Чи можна під час менструації відвідувати сауну і які небезпеки з цим пов'язані.
Доброго дня, Олексію! Під час менструації не рекомендується приймати дуже гарячу ванну або відвідувати сауну, оскільки: по-перше, це не гігієнічно, по-друге в цей період збільшується ріст патологічних бактерій піхви, а підвищена температура сприяє цьому, внаслідок чого загострюються запальні процеси тому, що бактерії легко підчас менструації проникають в порожнину матки, маткові труби і яйники, по-третє матка-це м’язевий орган, який спазмує підчас менструації, а при високій температурі досить неприємно і досить хворобливо.
03.03.2012, Рома:
Доброго дня. Скажіть будь-ласка скільки коштує повне обстеження в уролога із здачею аналізів на наявність інфекцій...?
Доброго дня, Романе! Вартість первинного прийому лікаря-уролога, дерматовенеролога становить-100 грн. Лікар запропонує Вам пройти комплексне обстеження на інфекції, що передаються статевим шляхом: урогенітальний мазок на визначення мікрофлори уретри, ПЛР-дослідження на виявлення хламідій, уреаплазм (парвум, уреалітікум), мікоплазм (генітальної, гомініс), герпесу 1-2 типів, гонококу, трихомонади, РМП. Вартісь даного комплексу зі знижкою 15% становить 477 грн. Додатково-віруси гепатиту В, С, ВІЛ. Підчас огляду при наявності тих чи інших скарг план обстеження може бути змінений в залежності від діагнозу.
02.03.2012, Віктор:
По дурному виходить - не питання відповідь. а питання - приходьте до нас. не цікаво. суть зрозуміла, але якщо б ви нормально кваліфіковано відповідали - клієнтів було б більше.
Дякуємо Вікторе за зауваження. Ми вважаємо, що непрофесійно призначати лікування і давати рекомендації щодо лікування пацієнтам онлайн, оскільки відсоток помилки зростає в десятки разів і веде за собою негативні наслідки. Найбільше та найкраще для пацієнтів ми можемо віддати тільки підчас огляду при спілкуванні віч на віч.
01.03.2012, Оксана:
дДоброго дня! У мене проблеми з жовчним міхуром - постійний застій жовчі, не раз лежала в лікарні. Сказали, що мені би було корисне дуоденальне зондування. Скажіть будь ласка, чи надаєте ви таку процедуру?
Доброго дня, Оксано! Дана послуга в нашому лікувально-діагностичному центрі не проводиться.
28.02.2012, Діана:
Добрий день! Хочу перевіритися у вашого ендокринолога,чи потрібен попередній запис,і як що так чи можна зателефонувати?
Доброго дня, Діано! Лікар-ендокринолог приймає в вівторок з 9:00-13:30, середу з 12:30-19:00, суботу з 9:00-15:00. Попередній запис по тел (0342) 71-15-60. Чекаємо Вас на прийомі!


поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії