Запитай у лікаря

поставити запитання
15.03.2012, оксана:
Доброго дня.Скажіть чи мож у вас здати аналіз ХГЛ(для визначення вагітності)?Яка його ціна?і чи потрібно для цього записуватись на прийом???
Доброго дня, Оксано! Вартість визначення рівня бета хоріонічного гонадотропіну на хемілюмінісцентному аналізаторі COBAS e 411 (Rochediagnostacs, Німеччина, становить 80 грн., забір крові з вени 18 грн., час виконання 4 год. Здати кров можна натщесерще щодня, з понеділка по п'ятницю з 7:30, суботу та неділю з 9:00.
14.03.2012, віта:
чи можна ставити вініри на зуб у якого видалено нерв?
Доброго дня, Віта! Вініри встановлюється для відновлення форми та кольору незважаючи від стану поверхні зуба (карієс та ін.)
12.03.2012, Наталя:
можна у вас визначити від чого в мене високий тиск
Доброго дня, Наталія! Причин викокого тиску є багато і встановити її можна тільки підчас огляду, після виконання спеціальних лабораторних та клінічних досліджень. Лікар-кардіолог працює за графіком: понеділок, сареда, п'ятниця з 9:00-13:00; вівторок, четвер з 14:00-18:00.
11.03.2012, лэна:
добрий день в мене затримка робила тест непоказав вагытноты що це моде бути кисти неболить нычого раныше я мала двох стороннэ запалення ы кисти фолыкулярні і місячні неригулярні в грудні було 12числа в січні 18 а в лютому 6 числа а в березні ще немає порадьте що робити до кого звертатись може потрібно якісь аналізи здати гормональні
Доброго дня, Олено! Радимо звернутись на прийом до лікаря гінеколога, який підчас огляду визначить необхідний план обстеження, після чого порадить лікування.
10.03.2012, Инна:
В мене в 2009 році був септіс, і після того в мене постійно температура 37.5 і більше. Що мені робити?
Доброго дня, Інно! Сепсис – загальне інфекційне захворювання, що виникає у зв'язку з існуванням в організмі вогнища інфекції і має ряд відмінностей від інших інфекційних хвороб. Залежно від вхідних воріт інфекції сепсис може мати різний перебіг. За перебігом виділяють хронічний, підгострий, гострий і блискавичний . Етіологія захворювання різноманітна. Отже, радимо Вам звернутися на прийом до лікаря-терапевта, який сумісно з іншими спеціалістами за показами (гінекологом, хірургом, отоларингологом, урологом, імунологом) призначать необхідні обстеження для визначення причини даних скарг, після чого нададуть висококваліфіковану допомогу.
08.03.2012, вiта:
Скільки коштує відновлення твердих тканин зуба за допомогою вінірів?
Доброго дня, Віта! Вартість встановлення вінірів залежить від виробника і матеріалу з якого він виготовлений, клеючої речовини на який вінір встановлюється та попередньої підготовки зубної поверхні. Попередній запис до лікаря-стоматолога по тел. (0342) 71-15-60.
07.03.2012, Василь:
добрий день! ми з дружиною пів року плануєм дитину,але нічого не виходить! я думаю через те,що в мене не стоїть без таблеток!!!Що можна зробити,і до кого звернутись(скільки коштуваме)
Доброго дня, Василію! Проблем з безпліддям є багато, вони можуть виявлятися, як у жінок так і у чоловіків. Спершу радимо Вам прийти на огляд до лікаря-уролога. Попередній запис по тел.(0342) 71-15-60.
07.03.2012, Андрій:
Чи лікуєте передчасну еякуляцію ?
Доброго дня, Андрію! Не засмучуйтесь, даний розлад лікується і ефективно! Запис на прийом до лікаря-уролога, андролога, сексопатолога по тел. (0342) 71-15-60.
07.03.2012, Ольга:
Термін вагітності 4-5 тижнів. Чи можна зробити медикаментозний аборт, скільки займає часу і скільки це буде коштувати?
Доброго дня, Ольго! Ми проводимо переривання вагітності медидикаментозним та хірургічним шляхом при відсутності протипоказів до кожного з них. Після огляду та відповідних обстежень лікар Вам порекомендує, яким саме методом виконати переривання. Прийом лікаря-гінеколога з необхідними лабораторними обстеженнями становить - 430грн, при виконанні медикаментозного переривання вартість - 900грн. При проведенні переривання вагітності хірургічним шляхом, вартість залежитиме від терміну, виду знеболення та супутніх захворювань. УЗД оплачується окремо: 1-ше 80 грн., 2-ге контрольне 40 грн.
06.03.2012, Наталія:
Доброго дня.Чи є в вашій клініці лікар алерголог для маленької дитини? чи можна здати алерго пробу у вас?
Доброго дня, Наталія! Лікар імунолог-алерголог приймає за графіком: понеділок, середа, четрер з 17:00-19:00. В лабораторії лікуавльно-діагностичного центру Медекс проводяться найширші в Івано-Франківській області обстеження на різні види алергенів.


поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії