Запитай у лікаря

поставити запитання
27.03.2012, роман:
що робити коли в аналізі крові низький рівень лейкоцитів.
Доброго дня, Романе! Рекомендуємо повторити аналіз, після чого, якщо рівень лецкоцитів залишатиметься низьким, рекомендуємо проконсультуатись у лікаря-гематолога.
27.03.2012, Діана:
Доброго дня!скажіть будь ласка-скільки у вас коштує здати аналіз крові на гормони!Дякую!
Доброго дня, Діано! Лабораторія лікувально-діагностичного центру Медекс проводить широкий спектр лаборатоних досліджень в тому числі на визначення рівнів гормонів. Вартість кожного показника є різною (в залежності від виду). Для визначення об'єму обстежень, рекомендуємо Вам спершу проконсультуватися у лікаря-ендокринолога.
27.03.2012, Ольга:
Доброго дня! мене турбує варикоз, скажіть будь ласка сікльки коштує послуга лазерної коагуляції? і скільки потрібно для цього часу?
Доброго дня, Ольго! Вартість операції злежить від ступеня процесу, викликаних ускладнень, виду знеболення та передопераційної підготовки. Рекомендуємо спершу прийти на прийом до лікаря-ангіолога, який складе індивідуальний план ведення і надасть вичерпну косультацію щодо виду оперативного лікування, терміну одужання, спостереження після операції. Вартість прийому кандидата медичних наук, лікаря-ангіолога - 250 грн.
26.03.2012, наталя:
Доброго дня! Не можу завагітніти, лікарі говорять,що проблева з овуляцією, чомусь вона не настає. Скажіть будь-ласка чи можу я вилікуватись якщо я кожного дня п"ю чаї з трави деревій, настойку перстача білого, і їм розторопшу???
Доброго дня, Наталія! Нерегулярна або патологічна овуляція і менструація складають 30% -40% всіх випадків безпліддя. Не дивлячись на те, що ановуляція часто лікується ліками від безпліддя, дуже важливо виявити інші захворювання, пов’язані з овуляцією, такі як захворювання щитовидної залози або патології гіпофіза і наднирників. Отже, рекомендуємо спершу виявити причини, які обумовлюють ановуляторнний цикл.
26.03.2012, Марія:
Яка дія препарату АТФ ? Для чого його колять вагітним?
Доброго дня, Марія! Для лікування порушень фетоплацентарного комплексу рекомендований АТФ-лонг по 0,2 х 3 рази на добу 15-20 днів. Фармакотерапевтична група. Кардіологічні препарати. Код АТС СО 1E B10. Фармакодинаміка. АТФ-ЛОНГ® є оригінальним лікарським препаратом нового класу речовин – різнолігандних координаційних сполук змакроергічними фосфатами, молекула якого складається з аденозин-5’-три фосфату (АТФ), амін окислоти гістидину та солей магнію і калію. Завдяки оригінальній структурі молекула має характерну тільки для неї фармакологічну дію, яка не є властивою для кожного з її хімічних компонентів (АТФ, гістидин, К+,Mg++). АТФ-ЛОНГ® стимулює енергетичний обмін, активність іон транспортних систем мембран клітин, нормалізує концентрацію іонів калію імагнію, показники ліпідного складу мембран, активність мембранозалежнихферментів, покращує антиоксидантну систему захисту міокарда, знижує концентрацію сечової кислоти. АТФ-ЛОНГ® має анти ішемічну, мембраностабілізуючу, анти аритмічну дію завдяки нормалізації метаболічних процесів у міокарді приішемії і гіпоксії. АТФ-ЛОНГ® поліпшує показники центральної та периферичної гемодинаміки, коронарного кровообігу, підвищує скоротливу здатність міокарда, функціональний стан лівого шлуночка та серцевий викид, що приводить до підвищення показників фізичної працездатності. В умовах ішемії препарат зменшує споживання міокардом кисню, покращує коронарний кровообіг, активує функціональний стан серця, що приводить до зменшення частоти нападів стенокардії та задишки під час фізичних навантажень. Препарат відновлює нормальний синусовий ритм у хворих на пароксизмальну над шлункову ісуправентрикулярну тахікардію, з мерехтінням і тріпотінням передсердь, а також зменшує активність ектопічних джерел (передсердні та шлуночкові екстрасистоли). АТФ-ЛОНГ® нормалізує концентрацію іонів калію та магнію в тканинах.
26.03.2012, василь:
скільки коштує обрізання
Доброго дня, Василій! Вартість операції становить 550 грн. Додотково оплачується огляд лікаря-уролога, передопераційні обстеження, знеболення.
24.03.2012, мирослава:
скільки коштує прийом гінеколога?
Доброго дня, Мирославо! Первинний прийом лікаря-гінеколога, який включає повний гінекологічний огляд, вимірювання РН вагінальних виділень, проведення амінового тесту, вульвоскопія, вагіноскопя, кольпоскопія, реакція мікропреципітації, ВІЛ (по згоді), мазок на мікрофлору, Pap-test (мазок з шийки матки та цервікального каналу на онкоцитологію) становить 290 грн. Інші обстеження і план ведення визначає лікар-гінеколог виходячи з клінічної ситуації.
24.03.2012, василь:
добрий день.при статевому акті головка члена відкриваєтся менш ніж на половину супроводжуючи за собою біль і не приємні відчуття.Скажіть чи потрібне хірургічне втручання наприклад обрізання і скільки коштує така послуга. P.S.Інформація про кожного клієнта залишаєтся конфіденційною?
Доброго дня, Василій! Фімоз - це захворювання, яке зустрічається у всіх вікових групах, частіше в літньому віці, особливо в осіб, що страждають на цукровий діабет. При сильно вираженому фімозі спостерігаються утруднення при сечовипусканні, роздування препуційного мішка, болючість при сечовипусканні, при приєднанні інфекції виникає баланопостит. Особливу небезпеку становить парафімоз. Парафімоз – стан, що виникає, коли звужена крайня плоть оголивши голівку статевого члена назад закрити неможливо. Виникає набряк і ущемлення голівки статевого члена, з'являється сильний біль, сечовипускання стає неможливим. При тривалому ущемленні виникає некроз ущемленої крайньої плоті й частково - голівки статевого члена. Лікування фімозу у дорослих тільки оперативне. Техніка операції: після видалення смегми й ретельної дезінфекції голівки статевого члена розчинами антисептиків крайню плоть розсікають по вінцевій борозні по зігнутій лінії навколо голівки статевого члена, при цьому зберігаючи вуздечку статевого члена. Циркулярно розсікають зовнішній листок і відсікають крайню плоть по всій окружності. Обидва листки крайньої плоті зшивають вузловими швами. При проведенні даної операції з релігійних міркувань частково зберігається крайня плоть (розріз іде на відстані близько 1 см від вінцевої борозни статевого члена). Запропоновано й виконується цілий ряд пластичних операцій, які дозволяють зберегти крайню плоть – Розера, Шлоффера, Госсе, Гагедорна, Михайлівського, Вельша, Форделя, Драхтера. Операція, як правило, проводиться під місцевою анестезією, але можливе проведення й під загальним наркозом (внутрішньовенний наркоз). P.S.Інформація про кожного пацієнта ЗАВЖДИ конфіденційна!
23.03.2012, Ксенія:
Доброго дня!Скільки коштує спермограма?В який день проводиться і чи потрібний попередній запис?
Доброго дня, Ксеніє! Вартість аналізу складає 180 грн. Рекомендовано утримуватись від статевого життя протягом 3-х днів, не вживати алкоголь, медикаментів, не відвідувати сауну, утриматись від вживання гострої та жирної їжі. Попередній запис не є необхідним, аналізи приймаються з 8:00-17:00.
22.03.2012, Лариса:
скільи коштує безкровна операція в носовій порожнині?Чи роблять цю операцію мешканцям інших областей
Доброго дня, Ларисо! Оперативне лікування лазерним методом в носовій порожнині виконуються незалежно від місця проживання, але Вас спершу потрібно оглянути лікарем-отоларингологом для встановлення діагнозу та визначення показів (можливо все обійдеться тільки медикаментозним лікуванням). Попередній запис на прийом до завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - Поповича Василя Івановича по тел. (0342) 71-15-60.


поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії