Запитай у лікаря

поставити запитання
19.03.2012, Алла:
Чи можна кодувати від алкоголю ,людину яка перехворіла боткіна
Доброго дня, Алла! Перед лікуванням проводиться клініко-лабораторне обстеження для встановлення стану здоров'я, після чого лікар надасть всі рекомендації.
16.03.2012, Ірина:
Чи є у Вас послуга виклику терапевта додому і збір аналізів на дому. Якщо є, яка вартість. Дякую
Доброго дня, Ірино! Вартість виклику лікаря-терапевта на дім включно з оглядом становить 250 грн. При необхідності лаборант проведе забір аналізів, які призначить лікар. Запис по тел. (0342) 71-15-60.
16.03.2012, роман:
під час вітрянки у дорослой людини на обличчі гнійні прищі?
Доброго дня, Романе! Для уточнення діагнозу і лікування радимо звернутися на консультацію до лікаря-дерматолога.
16.03.2012, Лена:
Яка вартість прийому до стоматолога? скільки коштує 3 д зінмок зуба?
Доброго дня, Олено! Огляд та консультація лікаря-стоматолога-25 грн. Однобічна ортопантомограмам з підвищеною роздільною чіткістю в ділянці 6,7,8 зубів-100 грн., мультишар-150 грн. Стоматологічне відділення лікувально-діагностичного центру працює в цілодобовому режимі.
16.03.2012, уляна:
Чи роблять у вашій лікарні гастроскопію і скільки це коштує?
Доброго дня, Уляно! Даний вид послуг в клініці не проводиться.
16.03.2012, Андрій:
лікарю я робив ЕКГ в заключенні написали - помірні дифузні зміни в міокарді і додаткова хорда. ночю як лягаю спати відчуваю що серце бється у сповільненому темпі а потім на приблизно 2-3 сек зупиняється і важко обяснити, неприємне відчуття ніби все завмирає і не хватає кисню. порадьте будь ласка а то терапевт крім заспокійливого нічого не приписав
Доброго дня, Андрію! "Хто добре діагностує, той добре лікує" – відображає переваги лікарів, які працюють у нашому лікувально-діагностичному центрі. Крім лабораторії, для потреб діагностики використовується ціла низка інших інструментальних методів обстежень, які значно розширюють діагностичний потенціал та інформаційні можливості лікаря. Вашу проблему ми можемо детально дослідити за допомогою холтера. Холтер-моніторинг - це метод, що дозволяє оцінити серцеву діяльність в умовах дотримання звичного способу життя. За результатами лікар-кардіолог може спостерігати реакцію серця на фізичне та емоційне навантаження, прослідкувати за роботою серця під час сну і впродовж доби. Дослідження проводиться в амбулаторному режимі, тому можна вільно займатися своїми буденними справами. Методика є високоінформативною і абсолютно безпечною для пацієнта. Чекаємо Вас на прийомі у лікаря-кардіолога в понеділок, середу, п’ятницю з 9:00-13:00, вівторок, четвер з 14:00-18:00.
15.03.2012, наталія:
після стрімких родів були розриви, шви зроблені недобре, тому опустилася трохи матка, гінеколог радить провести пластику вагіни,чи роблять у вашій клініці дану операцію?
Доброго дня, Наталія! Причин чому відбулося опущення тіла матки є декілька, які і визначають хід оперативного оздоровлення. Рекомендуємо звернутися на прийом до завідуючого гінекологічним відділенням для узгодження лікування.
15.03.2012, анна:
доброго дня ,чи можна у вас проконсультуватись у гінеколога-ендокринолога.до кого звертатись і куди
Доброго дня, Анно! Рекомендуємо Вам проконсультуватись у завідуючого гінекологічним відділенням, при необхідності для виключення захворювань інших залоз ендокринної системи проведе огляд лікар-ендокринолог і сумісно спеціалісти оберуть діагностичну та лікувальнну тактику.
15.03.2012, оксана:
Доброго дня.Скажіть чи мож у вас здати аналіз ХГЛ(для визначення вагітності)?Яка його ціна?і чи потрібно для цього записуватись на прийом???
Доброго дня, Оксано! Вартість визначення рівня бета хоріонічного гонадотропіну на хемілюмінісцентному аналізаторі COBAS e 411 (Rochediagnostacs, Німеччина, становить 80 грн., забір крові з вени 18 грн., час виконання 4 год. Здати кров можна натщесерще щодня, з понеділка по п'ятницю з 7:30, суботу та неділю з 9:00.
14.03.2012, віта:
чи можна ставити вініри на зуб у якого видалено нерв?
Доброго дня, Віта! Вініри встановлюється для відновлення форми та кольору незважаючи від стану поверхні зуба (карієс та ін.)


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії