Запитай у лікаря

поставити запитання
19.04.2012, лєна:
добрий день скажіть будь ласкав мене місячне почалося 9.04 закінчилось 14.04 і 19.04 почались кровяні виділення що це може бути неболить нічого а виділення є,дякую.
Доброго дня, Олено! Вам рекомендовано звернутись на огляд до лікаря-гінеколога!
16.04.2012, Алекс:
Доброго дня! Скажіть будь ласка, скільки коштує щоб запломбувати зуб та пройти невелику консультацію, а то час від часу я спостерігаю в себе ("біль") ниття в області щелепи, можливо воно і викликано не через зуб, а по іншій причині, але все ж і зуб варто полікувати. Також скажіть будь ласка щодо лазерів, в яких цілях стоматологічних він використовується у вас чи можливо ним мій зуб полікувати чи як там, буду Вам дуже вдячний! Спасибі.
Доброго дня, Алексе! Спершу лікарю потрібно візуально провести огляд, а при необхідності виконати додаткові обстеження (рентген, ортопантомограма та ін.) для того, щоб знати стан Ваших зубних рядів. Лазер в стоматологічному відділенні ми використовуємо для таких цілей: збільшення висоти клінічної коронки, гінгівотомії, гінгівоектомії, гінгівопластики і пілінгу, висічення гіпертрофічних утворів, корекція альвеолярного гребеня, висічення капюшону при перикоринаритах, вскриття, дренаж та стерилізація абсцесів, кюретаж пародонтитних кишень, лікування гранульом, стерилізація та очистка кореневих каналів. Вартість консультації лікаря-стоматолога 25 грн. Вартість лікування залежитиме від об'єму необхідного лікуавння. Наприклад, лікування глибокого та середнього карієсу - 190 грн, поверхневого карієсу - 130 грн. високоякісним пломбувальним матеріалом Venus.
12.04.2012, Олександр:
Доброго дня. В мене таке питання: на головці статевого члена почали з'являтися білі сліди,схожі на наліт. В моєї дівчина,не знаю як правильно сказати, почали пекти статеві губи,під час статевого акту і просто так. День можуть пекти, а день ні. Що це може бути? І скільки приблизно буде коштувати обстеження? Дякую за відповідь.
Доброго дня, Олександре! Багато є різних захворювань, що можуть обумовлювати дані скарги, але кожне з них має свої клінічні особливості, що дає змогу лікарю-спеціалісту правильно поставити діагноз, а звідси й ефективно лікувати. Без огляду постановка діагнозу неможлива, а отже прогнозування подальших дій буде неправильним. Рекомендуємо звернутися на прийом до лікаря-уролога, а дівчині до лікаря-гінеколога.
12.04.2012, Василь:
Доброго дня, скажіть будь-ласка, чи проводять у вас аналізи на виявлення кліща жемодекозу?дякую
Доброго дня, Василію! Вартість аналізу становить 65 грн.
11.04.2012, Саша:
Щиро Вам вдячний за всі ваші відповіді, залишається вияснити тільки, яка ціна на курс, та скільки курсів буде потрібно? Все, з наступающим Вас святом і дякую за відчук! :)
Консультація лікаря-дерматолога - 200 грн., вартість лікування визначить лікар індивідуально після огляду. Будьте завжди здорові, любові вам, надії, сил і віри!
10.04.2012, уляна:
Доброго дня!Чи роблять у вашій клініці аналізи на виявлення дисбактеріозу кишечника?І якщо такбто скільки це коштує?
Доброго дня, Уляно! Даний вид обстеження в клініко-діагностичній лабораторії не проводиться, приносимо свої вибачення.
09.04.2012, Вероніка:
Доброго дня!Чи болісна процедура лазерного видалнння розтяжок, і чи є взагалі дискомфорт після такого лікування, можливо час на відновлення.(розтяжок багато на животі і боках-після родів). Дякую!
Доброго дня, Вероніко! Для лікування розтяжок ми використовуємо зовнішнє знеболення, що дозволяє мінімізувати больові відчуття. Дискомфорт практично відсутній. Час між процедурами становить 1-2 місяці і залежить від розмірів стрій та особливостей організму пацієнта.
09.04.2012, Саша:
Шановні, а хіба ця апаратура для таких цілей? Тобто хіба призначення цього лазеру обличчя? Я от почитав, так здається він не підходить для лікування РОЗАЦЕА, вибачте за настирливість.
Олександре, розацеа – це хронічний дерматоз багаточинникової природи з переважним ураженням шкіри обличчя. Основними клінічними проявами є: еритема, набряк, телеангіектазії, папульозна та пустульозна висипка, розростання сполучної тканини. Причинами виникнення можуть бути: судинна патологія, хвороби ШКТ, зміни гормонального фону, порушення імунної системи та ін. Лікування розацеа повинно буди комплексним. Для лікування еритеми, набряку, папул і пустул ми використовуємо медикаментозну терапію (загальну та місцеву), а для лікування залишкових явищ, наприклад таких, як телеангіектазії, то використовуємо богатофункціональний діодний лазер ліка-хірург при низькій потужності в модульованому режимі згідно прийнятих стандартів.
08.04.2012, Саша:
Вдячний Вам за вашу відповідь, але вибачте будь ласка, чи можете сказати Ви, які саме ЛАЗЕРИ (найменування їх) лікарями-дерматологами використовуються в вашому Центрі? Щиро дякую.
Ми використовуємо хірургічний діодний лазер ліка-хірург довжиною хвилі 940 нм.
05.04.2012, Роман:
Роман 28р. Симптоми: 1)тянуча, давлюча, біль в мошонці зліва (приблизно в 5 класі мені зробили операцію варікоцеле, підозрюю рецедив) біль появляється після полового акту або коли довго нейду в туалет по маленькому або просто так. 2)раз на 1-2 тижня пече при сечовипусканні, сеча при цьому мутна з білими згустками, болить ліва нирка біль тупа ниюча дуже рідко появляються несподівані різкі поколювання (здавав кров на аналізи, робив узд і здав сечу но коли здавав вона була не мутна, нормальна на вигляд.Всі аналізи показали що я ЗДОРОВИЙ! Результати показував нефрологу яка подумала що я сімулянт но коли поміряла мені темпаратуру виявилось 37,2 то вона задумалась но толком діагноз непоставила) 3) в туалет в день бігаю по малому разів 5 і практично завжди в ночі встаю 1-2 раза(що дуже нервуе) 4) дуже рідко появляється остра практично нестерпна біль в районі промежності, і швидко проходить Якій може бути діагноз або діагнози і чи Ви це лікуети?
Доброго дня, Романе! Дати відповіді на Ваші запитання можна тільки після того, як провести повний огляд і необхідні клініко-лабораторні обстеження. Лікар-уролог приймає щодня, понеділок-п'ятниця з 8:00 до 19:00, субота з 9:00-15:00.


поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії