Запитай у лікаря

поставити запитання
12.04.2012, Олександр:
Доброго дня. В мене таке питання: на головці статевого члена почали з'являтися білі сліди,схожі на наліт. В моєї дівчина,не знаю як правильно сказати, почали пекти статеві губи,під час статевого акту і просто так. День можуть пекти, а день ні. Що це може бути? І скільки приблизно буде коштувати обстеження? Дякую за відповідь.
Доброго дня, Олександре! Багато є різних захворювань, що можуть обумовлювати дані скарги, але кожне з них має свої клінічні особливості, що дає змогу лікарю-спеціалісту правильно поставити діагноз, а звідси й ефективно лікувати. Без огляду постановка діагнозу неможлива, а отже прогнозування подальших дій буде неправильним. Рекомендуємо звернутися на прийом до лікаря-уролога, а дівчині до лікаря-гінеколога.
12.04.2012, Василь:
Доброго дня, скажіть будь-ласка, чи проводять у вас аналізи на виявлення кліща жемодекозу?дякую
Доброго дня, Василію! Вартість аналізу становить 65 грн.
11.04.2012, Саша:
Щиро Вам вдячний за всі ваші відповіді, залишається вияснити тільки, яка ціна на курс, та скільки курсів буде потрібно? Все, з наступающим Вас святом і дякую за відчук! :)
Консультація лікаря-дерматолога - 200 грн., вартість лікування визначить лікар індивідуально після огляду. Будьте завжди здорові, любові вам, надії, сил і віри!
10.04.2012, уляна:
Доброго дня!Чи роблять у вашій клініці аналізи на виявлення дисбактеріозу кишечника?І якщо такбто скільки це коштує?
Доброго дня, Уляно! Даний вид обстеження в клініко-діагностичній лабораторії не проводиться, приносимо свої вибачення.
09.04.2012, Вероніка:
Доброго дня!Чи болісна процедура лазерного видалнння розтяжок, і чи є взагалі дискомфорт після такого лікування, можливо час на відновлення.(розтяжок багато на животі і боках-після родів). Дякую!
Доброго дня, Вероніко! Для лікування розтяжок ми використовуємо зовнішнє знеболення, що дозволяє мінімізувати больові відчуття. Дискомфорт практично відсутній. Час між процедурами становить 1-2 місяці і залежить від розмірів стрій та особливостей організму пацієнта.
09.04.2012, Саша:
Шановні, а хіба ця апаратура для таких цілей? Тобто хіба призначення цього лазеру обличчя? Я от почитав, так здається він не підходить для лікування РОЗАЦЕА, вибачте за настирливість.
Олександре, розацеа – це хронічний дерматоз багаточинникової природи з переважним ураженням шкіри обличчя. Основними клінічними проявами є: еритема, набряк, телеангіектазії, папульозна та пустульозна висипка, розростання сполучної тканини. Причинами виникнення можуть бути: судинна патологія, хвороби ШКТ, зміни гормонального фону, порушення імунної системи та ін. Лікування розацеа повинно буди комплексним. Для лікування еритеми, набряку, папул і пустул ми використовуємо медикаментозну терапію (загальну та місцеву), а для лікування залишкових явищ, наприклад таких, як телеангіектазії, то використовуємо богатофункціональний діодний лазер ліка-хірург при низькій потужності в модульованому режимі згідно прийнятих стандартів.
08.04.2012, Саша:
Вдячний Вам за вашу відповідь, але вибачте будь ласка, чи можете сказати Ви, які саме ЛАЗЕРИ (найменування їх) лікарями-дерматологами використовуються в вашому Центрі? Щиро дякую.
Ми використовуємо хірургічний діодний лазер ліка-хірург довжиною хвилі 940 нм.
05.04.2012, Роман:
Роман 28р. Симптоми: 1)тянуча, давлюча, біль в мошонці зліва (приблизно в 5 класі мені зробили операцію варікоцеле, підозрюю рецедив) біль появляється після полового акту або коли довго нейду в туалет по маленькому або просто так. 2)раз на 1-2 тижня пече при сечовипусканні, сеча при цьому мутна з білими згустками, болить ліва нирка біль тупа ниюча дуже рідко появляються несподівані різкі поколювання (здавав кров на аналізи, робив узд і здав сечу но коли здавав вона була не мутна, нормальна на вигляд.Всі аналізи показали що я ЗДОРОВИЙ! Результати показував нефрологу яка подумала що я сімулянт но коли поміряла мені темпаратуру виявилось 37,2 то вона задумалась но толком діагноз непоставила) 3) в туалет в день бігаю по малому разів 5 і практично завжди в ночі встаю 1-2 раза(що дуже нервуе) 4) дуже рідко появляється остра практично нестерпна біль в районі промежності, і швидко проходить Якій може бути діагноз або діагнози і чи Ви це лікуети?
Доброго дня, Романе! Дати відповіді на Ваші запитання можна тільки після того, як провести повний огляд і необхідні клініко-лабораторні обстеження. Лікар-уролог приймає щодня, понеділок-п'ятниця з 8:00 до 19:00, субота з 9:00-15:00.
05.04.2012, оксана:
у чоловіка залежність від алкоголю,а також він дуже багато курить і багато пьє кави,часто кашляє,дуже неприємний запах з ніг,незважаючи на те що він часто їх і регулярно миє,ще у нього червонуваті плями по тілі,на рахунок алкоголю він не проти і закодуватися і лікуватися, але що означає все інше,як з цим боротися,куди звертатися...
Доброго дня, Оксано! Алкоголізм проблема сьогодення з якою необхідно починати боротись з самого початку її появи, внаслідок триваплої інтоксикації виникають різні види ускладнень. Порушуються функції травлення. Алкоголь негативно діє на ферменти травлення, засвоєння їжі різко погіршується. Запалюється слизова оболонка шлунку, що призводить до гастриту, запалення підшлункової залози – панкреатиту. Постійне вживання алкоголю призводить до гострого або хронічного гастриту, що супроводжується різким болями, почуттям печії, неприємним запахом з рота, головними болями. Наукові дослідження доказують, що у алкоголіків дуже швидко і тяжко пошкоджується сердечно-судинна система. Захворювання органів кровообігу зустрічаються у них у 20 разів частіше, ніж у непитущих. Часте вживання алкоголю призводить до переродження серцевого м’язу. Алкоголь підвищує звертання крові, що спричинює утворенню тромбу, внаслідок чого відбувається омертвіння тканини (некроз). Алкоголь викликає паталогічні процеси не тільки в серці, але і в артеріях та судинах. Найбільше від алкогольної інтоксикації терпить мозок (кора великих півкуль). Токсичне враження головного мозку проявляється не тільки в гострих і хронічних деградації особистості. Особистість стає примітивною, понижується її ініціативність, погіршується пам’ять: все гірше запам’ятовується нове, пригадується старе. Поліневритом називається запалення периферичних нервів. Найчастіше пошкоджуються ноги. Спочатку з’являються неприємні поколювання, потім свербіж, чубиться чутливість. М’язи стають в’ялими, стопи звисають і хворий не може ходити. Беручи до уваги стан Вашого чоловіка - ми рекомендуємо стаціонарне лікування в наркологічному диспансері.
04.04.2012, Іра:
Скільки коштує прийом у проктолога? Що треба з собою мати? В якому стані бути (не їсти,чи щось подібне)? Дякую!
Доброго дня, Ірино! При першому візиті до проктолога з приводу сильного болю у задньому проході чи кровотечі готуватись до огляду не потрібно, в інших випадках перед початковим оглядом вистачить за дві години до візиту поставити невеличку очисну клізму (так звану “грушу”). Вартість первинного огляду становить 100 грн, об'єм обстеження і лікування лікар визначить на прийомі виходячи з клінічної ситуації.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії