Запитай у лікаря

поставити запитання
24.04.2012, Уляна:
Доброго дня. Мені 9 місяців назад зробили кесаревий розтин, а тепер я вагітна чи можливо в такому випадку народжувати чи ні?
Доброго дня, Уляно! Випадки вагітності після кесарського розтину до одного року є частими, хоча ми впевнені що Вам лікарі рекомендували оберігатися від вагітності на протязі 4-5 років. Цей термін є найбільш сприятливий для формування повноцінного рубця на матці і можливості послідуючих родів через природні родові шляхи. У вашому випадку потрібно звернутися до акушер-гінеколога для вирішення подальшої тактики ведення та спостереження за вагітністю так, як дана ситуація потребує більш ретельного нагляду. В кінці хочемо додати, що вагітність в даному випадку не є протипоказана, і ви можете виношувати дитину хоча можна сказати, що дана вагітність закінчиться послідуючим кесарським розтином. Це зв’язано в першу чергу з тим, що рубець на матці не є повноцінним для родів через природні родові шляхи.
24.04.2012, Катя:
Доброго дня. Скажіть будь-ласка чи у Вашій клініці проводиться операція по викревленню носової перегородки, хто її проводить і скільки це буде коштувати?Дякую.
Доброго дня, Катерино! Дихати ротом шкідливо, тому порушення носового дихання, якщо воно є, потребує лікування. Об'єм оперативного лікування визначається від стану носової перегородки і відділом в якому вона викривлена. Рекомендуємо звернутися на прийом завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - Поповича Василя Івановича, запис по тел. (0342) 71-15-60.
23.04.2012, Олена:
Вартість прийому до стоматолога? і вартість рентгену зубів верхньої щелепи?
Доброго дня, Олено! Консультація лікаря-стоматолога 25 грн., ортопантомограма 200 грн.
23.04.2012, марія:
добрий день.коли можна приходити на УЗД ? З якої години і дні?і скільки коштує огляд гінеколога
Доброго дня, Маріє! Напишіть будь-ласка яких органів і систем обстеження Вас цікавить. Кабінет УЗД працює з понеділка по п'ятницю з 8:00-20:00, субота та неділя з 9:00-15:00.
21.04.2012, Марія:
Доброго дня,мені 19 років і останнім часом виникли проблеми з хропінням,внаслідок чого це могло трапитись і як лікуватись від цього?
Доброго дня, Маріє! Рекомендуємо проконсультуватися у завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - Поповича Василя Івановича, запис по тел. (0342) 71-15-60.
21.04.2012, Володимир:
Чи можна записатись на прийом до лікаря дерматовенеролога, скільки це буде коштувати, і чи анонімне лікування?
Доброго дня, Володимире! Вартість первинного прийому лікаря-дерматовенеролога 100 грн., на прийомі після проведення огляду лікар складе план ведення.
21.04.2012, Володимир:
Доброго дня, в мене на головці статевого члена повискакували прищики білого кольору неболючі, також уражений самий член різними прищиками.. Скільки буде коштувати лікування .. Тащо це за захворювання. Статевих контактів небуло, захворювання виникло після недотримань правил гігієни.Дякую
Доброго дня, Володимире! Будь-які висипання на шкірі статевого члена - невідкладний привід для звернення до лікаря-уролога або дерматовенеролога. Тільки лікар може виключити наявність статевих інфекцій. Наприклад, дані скарги можуть бути проявом генітального герпесу. Крім того, на висипання прищів можуть бути схожі протоки залоз, що виходять на шкіру. Серед проблем, при яких на статевому члені можуть виникнути висипання різного характеру, є такі,як: герпес, хламідіоз, мікоплазмоз, папіломавірусна інфекція, стрептококова інфекція, кандидоз. Інфекції, що передаються статевим шляхом краще почати лікувати якомога швидше, тому що такі інфекції впливають і на потенцію, і на стан здоров'я чоловіка в цілому.
19.04.2012, Марія:
скільки коштує УЗД для визначення вагітності?і на яких термінах можна дізнатися про вагітність таким методом?
Доброго дня, Маріє! Вартість УЗД обстеження органів малого тазу - 80 грн., в тому числі діагностування вагітності від 2-3 тижнів, при бажаній вагітності за відсутності скарг рекомендовано утриматись від УЗД обстеження до 10-ти тижнів гестаці.
19.04.2012, лєна:
добрий день скажіть будь ласкав мене місячне почалося 9.04 закінчилось 14.04 і 19.04 почались кровяні виділення що це може бути неболить нічого а виділення є,дякую.
Доброго дня, Олено! Вам рекомендовано звернутись на огляд до лікаря-гінеколога!
16.04.2012, Алекс:
Доброго дня! Скажіть будь ласка, скільки коштує щоб запломбувати зуб та пройти невелику консультацію, а то час від часу я спостерігаю в себе ("біль") ниття в області щелепи, можливо воно і викликано не через зуб, а по іншій причині, але все ж і зуб варто полікувати. Також скажіть будь ласка щодо лазерів, в яких цілях стоматологічних він використовується у вас чи можливо ним мій зуб полікувати чи як там, буду Вам дуже вдячний! Спасибі.
Доброго дня, Алексе! Спершу лікарю потрібно візуально провести огляд, а при необхідності виконати додаткові обстеження (рентген, ортопантомограма та ін.) для того, щоб знати стан Ваших зубних рядів. Лазер в стоматологічному відділенні ми використовуємо для таких цілей: збільшення висоти клінічної коронки, гінгівотомії, гінгівоектомії, гінгівопластики і пілінгу, висічення гіпертрофічних утворів, корекція альвеолярного гребеня, висічення капюшону при перикоринаритах, вскриття, дренаж та стерилізація абсцесів, кюретаж пародонтитних кишень, лікування гранульом, стерилізація та очистка кореневих каналів. Вартість консультації лікаря-стоматолога 25 грн. Вартість лікування залежитиме від об'єму необхідного лікуавння. Наприклад, лікування глибокого та середнього карієсу - 190 грн, поверхневого карієсу - 130 грн. високоякісним пломбувальним матеріалом Venus.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії