Запитай у лікаря

поставити запитання
05.04.2012, оксана:
у чоловіка залежність від алкоголю,а також він дуже багато курить і багато пьє кави,часто кашляє,дуже неприємний запах з ніг,незважаючи на те що він часто їх і регулярно миє,ще у нього червонуваті плями по тілі,на рахунок алкоголю він не проти і закодуватися і лікуватися, але що означає все інше,як з цим боротися,куди звертатися...
Доброго дня, Оксано! Алкоголізм проблема сьогодення з якою необхідно починати боротись з самого початку її появи, внаслідок триваплої інтоксикації виникають різні види ускладнень. Порушуються функції травлення. Алкоголь негативно діє на ферменти травлення, засвоєння їжі різко погіршується. Запалюється слизова оболонка шлунку, що призводить до гастриту, запалення підшлункової залози – панкреатиту. Постійне вживання алкоголю призводить до гострого або хронічного гастриту, що супроводжується різким болями, почуттям печії, неприємним запахом з рота, головними болями. Наукові дослідження доказують, що у алкоголіків дуже швидко і тяжко пошкоджується сердечно-судинна система. Захворювання органів кровообігу зустрічаються у них у 20 разів частіше, ніж у непитущих. Часте вживання алкоголю призводить до переродження серцевого м’язу. Алкоголь підвищує звертання крові, що спричинює утворенню тромбу, внаслідок чого відбувається омертвіння тканини (некроз). Алкоголь викликає паталогічні процеси не тільки в серці, але і в артеріях та судинах. Найбільше від алкогольної інтоксикації терпить мозок (кора великих півкуль). Токсичне враження головного мозку проявляється не тільки в гострих і хронічних деградації особистості. Особистість стає примітивною, понижується її ініціативність, погіршується пам’ять: все гірше запам’ятовується нове, пригадується старе. Поліневритом називається запалення периферичних нервів. Найчастіше пошкоджуються ноги. Спочатку з’являються неприємні поколювання, потім свербіж, чубиться чутливість. М’язи стають в’ялими, стопи звисають і хворий не може ходити. Беручи до уваги стан Вашого чоловіка - ми рекомендуємо стаціонарне лікування в наркологічному диспансері.
04.04.2012, Іра:
Скільки коштує прийом у проктолога? Що треба з собою мати? В якому стані бути (не їсти,чи щось подібне)? Дякую!
Доброго дня, Ірино! При першому візиті до проктолога з приводу сильного болю у задньому проході чи кровотечі готуватись до огляду не потрібно, в інших випадках перед початковим оглядом вистачить за дві години до візиту поставити невеличку очисну клізму (так звану “грушу”). Вартість первинного огляду становить 100 грн, об'єм обстеження і лікування лікар визначить на прийомі виходячи з клінічної ситуації.
04.04.2012, Уляна:
Чи лікують у Медексі геморой?До якого лікаря можна звернутися.
Доброго дня, Уляно! Лікування геморою в нашому лікувально-діагностичному центрі проводить лікар-проктолог. Прийо проводиться в вівторок, п'ятницю з 8:30-12:30, субота з 9:00-15:00, рекомендуємо попередній запис.
03.04.2012, Саша:
Доброго дня, буду Вам вдячний якщо відповісте на деякі запитання які у мене появилися: чи проводиться у Вас лікування таких захворювань шкіри обличчя, як Розацеа, Купероз чи Демодекоз ? Та чи присутня у Вас технологія ЕЛОС (ELOS)? Буду щиро вдячний за допомогу
Доброго дня, Олександре! Розацеа (рожеві вугри) - хронічне захворювання шкіри обличчя, яке проявляється персистуючою еритемою, телеангіектазіями, появою папул, пустул і рідко вузлів. З патофізіологічної точки зору виділяють 4 стадії захворювання: прерозацеа, судинне розацеа, запальне розацеа, пізнє розацеа. Прерозацеа відповідає тимчасовим реакціям почервоніння шкіри (змінній еритемі і гіперемії); судинне розацеа характеризується стійкою еритемою і телеангіектазіями, запальне розацеа супроводжується папулами й пустулами. Купероз – це мережа видимих капілярів (або чисельні телеангіоектазії) на шкірі обличчя, які постійно знаходяться у розширеному стані, винакає, як наслідок вищезгаданого захворювання. Причиною даної патології є слабкість і висока проникність судинної стінки. Лікарі-дерматологи нашого лікувально-діагностичного центру надають повний спектр дерматологічної допомоги, широко використовуємо лазер для усунення різних патологічних станів без утворення рубцеої тканини.
01.04.2012, Тарас:
Доброго дня. Скажіть чи є у Вас окрім терапевта, окремо гастроентеролог. Скільки коштує його прийом, а також аналіз на хелікобактерну інфекцію?
Доброго дня, Тарас! Лікар-гастроентеролог проводить прийом: вівторок, четвер, суботу з 9:00-14:00. Вартість первинного прийому спеціаліста становить 200 грн., аналіз на гелікабактерну інфекцію методом ІФА (сумарних антитіл)- 88 грн.
30.03.2012, катя:
в мого чоловіка геморой до якого лікаря мені звернутися
Доброго дня, Катерино! Чекаємо на прийом у лікаря-проктолога, об'єм обстеження, лікування і термін одужання визначить лікур на прийомі. Графік прийому: вівторок та п'ятниця з 8:30-12:00, субота з 9:00-15:00.
30.03.2012, Вероніка:
Скільки у вас коштує лазерне видалення розтяжок-одна процедура.
Доброго дня, Вероніка! Вартість лікування гіпотрофічних рубців лазером за одне відвідування становить від 75 до 250 грн.
29.03.2012, Марія:
Доброго дня! Я вагітна на 34 тижні і в мене раптово почало набрякати тіло, до цього часу нічого такого не було. Скажіть, будь-ласка, в чому причина, чи це якесь захворювання, як це впливає на дитину, і як з цим боротися!
Доброго дня, Марія! Найчастіші набряки у здорових вагітних, що не мають серцево-судинної або ниркової патології, з'являються в другій половині вагітності. Звичайно спочатку набрякають ноги, потім можуть додатися набряки рук, живота. План обстеження: Зважування в динаміці. Про можливі приховані набряки говорять зайва або нерівномірна надбавка у вазі майбутньої матусі. Дослідження діурезу. Порівнюють кількість випитої рідини і виділеної сечі ( за добу ). У нормі здорова людина виділяє ? випитої рідини. Припустимо, якщо ви за добу випили 1000—1200 мл рідини ( включаючи супи і чай-каву ), з сечею повинне виділитися не менше 750-900 мл. Решта чверті рідини виділяється у вигляді поту, а також при диханні. Вимірювання кола ноги на одному рівні в динаміці. Збільшення кола гомілковостопного суглоба на 1 см і більше протягом тижня свідчить про затримку рідини в організмі. У чому небезпека? Набряки є першою стадією гестозу і 90% випадків вслід за набряками з'являються білок в сечі і підвищений тиск. Вчасно почате лікування може запобігти переходу в подальші стадії гестозу. Як лікувати? У лікуванні першочергове значення надається дієті з обмеженням солі і рідини, випитої за добу. Крім дієтичних обмежень, важливе значення має зміцнення судинної стінки і поліпшення текучості крові по судинах. Це не дає рідини просочитися з судин в тканині і відповідно перешкоджає утворенню набряків. Для цього призначають вітаміни і засоби, зміцнюючи судини. Сечогінні препарати призначають лише при виражених набряках. Радимо звернутись на огляд в жіночу консультацію для дообстеження і визначення плану надання допомоги!
29.03.2012, ВІТА:
Доброго дня!Мене турбує густий волосяний покрив на ногах вище колін(на стегнах),волоски не менше 1см.,до якого лікаря звертатись і які аналізи здавати?
Доброго дня, Віталія! Рекомендуємо Вам звернутись на огляд до лікаря-гінеколога з сумісним консультуванням лікарем-ендокринологом!
28.03.2012, Ярослав:
В мене підозрюють простатит. Скільки буде коштувати прийом лікаря, лабораторні обстеження та узд простати? Дякую
Доброго дня, Ярослав! Простатит - одне з найпоширеніших сьогодні урологічних захворювань. Це запалення передміхурової залози, яке часто має бактеріальне чи вірусне походження і носить характер гострого або хронічного захворювання. Підчас захворювання порушуються функції простати, що позначається на роботі всього організму чоловіка, а також на його особистому житті. Виділяють наступні види простатиту: 1. Гострий бактеріальний простатит; 2. Хронічний бактеріальний простатит; 3. Неінфекційний простатит (викликаний механічними факторами); 4. Синдром хронічної тазової болі. На початку лікування захворювання необхідно створити сприятливий фон, який потрібно організму хворого для одужання. Він буде складатися з правильного способу статевого життя, харчування, а також інших заходів, що впливають на причини захворювання. У лікування гострого простатиту, як правило, застосовуються антибіотики, які підібрані з урахуванням чутливості патогенної мікрофлори, нестероїдні протизапальні препарати, імунні стимулятори, ферменти, вітаміни, препарати, що покращують циркуляцію крові. В комплексній терапії використовуються фізіотерапевтичні методи лікування: електрофорез, електростимуляція, СВЧ-, КВЧ-терапія, ультразвукова терапія, лікування лазерним променем, гірудотерапія (використання п'явок),лікування грязями, лікувальна фізкультура, масаж простати. Повного лікування простатиту вдається досягти в одиничних випадках, найчастіше захворювання все-таки переходить в хронічну форму. І основне завдання лікаря - домогтися більш тривалої ремісії захворювання. Простатит лікуватися комплексно, при цьому кожному пацієнтові лікар підбирає індивідуальну схему. Головне - лікування слід починати якомога раніше, строго дотримуючись рекомендацій. Вартість первинного прийому лікаря-уролога становить 100 грн., призначення лікування 50грн; Вартість клініко-лабораторних обстежень в залежності від клінічної ситуації становить від 250 грн; Вартість одного масажу простати становить 45 грн; Вартість проведення одного сеансу фізпроцедури 25 грн.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії