Запитай у лікаря

поставити запитання
28.05.2012, Марія:
Доброго дня. Скажіть, будь-ласка чи можна у Вас зробити внутрішньовагінальне УЗД і чи виявить таке обстеження онкологію? Та підскажіть його вартість для іногородніх (бабуся пенсіонер). Дуже дякую!!!
Доброго дня, Марія! УЗД вагінальне у нашому центрі виконується, вартість послуг не залежить від місця проживання, але варто пам'ятати, що це не є одним з основних методів постановки діагнозу. Рекомендуємо Вам спершу звернутись на огляд до лікаря-спеціаліста, який в свою чергу призначить необхідне обстеження.
22.05.2012, Оксана:
Мамі 65 років, 2 місяці тому грудь почала кровити, зараз виявили, що це доброякісна пухлина. В онкодиспансері сказали, що проходить запальний процес і треба удаляти. Скажіть будь ласка,чи обов’язкове хірургічне втручання, чи можна вилікувати медикаментозно? Дякую.
Доброго дня, Оксано! При зверненні в ООД Вашу Маму обстежили згідно критеріїв передбачених МОЗ України, стандартами (алгоритм дій), якими керуються лікарі в своїй роботі, що дозволяють зберегти здоров'я пацієнта. Зважаючи все, що Ви написали - ми рекомендуємо детально обговорити все повторно з Вашим лікуючим лікарем.
19.05.2012, Наталія:
скільки коштує спермограма ?
Доброго дня, Наталія! Вартість аналізу 180 грн.
19.05.2012, катя:
в мене важка форма акне. порадьте ефективне лікування
Доброго дня, Катя! Радимо звернути увагу на причину, що призвела до даного захворювання, обстеження і лікування повинно бути комплексним та включати в себе консультації і рекомендації наступних спеціалістів: ендокринолога, отоларинголога, терапевта, гінеколога і дерматолога!
17.05.2012, Вікторія:
Доброго дня!В мене дуже часто болить лівий яйник.Завагітніти неможу.До кого звертатися?
Доброго дня, Вікторія! Рекомендуємо звернутися на прийом до лікаря-гінеколога, завідуючого гінекологічним відділенням - Сендецького Романа Володимировича, попередній запис по тел. 71-15-60.
16.05.2012, марія:
Випадає волосся протягом тривалого часу, голова уже світиться,що тільки неробила.Порадьте спеціаліста в івано-франківську. Допоможіть будь-ласка,,,
Доброго дня, Марія! Вам ми рекомендуємо звернутись на прийом до лікаря-ендокринолога, - дерматолога.
15.05.2012, Людмила:
В мене ВМС Мірена.Я хочу вже її позбутися.В який період це можна робити і яка вартість процедур
Доброго дня, Марія! Вартість видалення внутрішньоматкової спіралі від 90 до 150 грн, відбиток цитологічний з ВМС 55 грн. Додатково оплачується огляд лікаря-гінеколога.
14.05.2012, Світлана:
Доброго Вам дня,я робила аналіз на хоріонічний гонадотропін у вашій поліклініці,результат <5,00 МО/мл. Що це означає? Чи можливо те що я вагітна?
Вітаємо Вас, Ви вагітна!
12.05.2012, МАРИЯ:
Рак больших половых губ.Где можна сделать операцию и сколько стоит
Доброго дня, Марія! Радимо незволікаючи зернутись на прийом до лікаря-онкогінеколога.
25.04.2012, Олена:
У вас є інфекціоніст, який може проконсультувати вагітну. Скільки прийом?
Доброго дня, Олена! В нашому лікувально-діагностичному центрі проводить консультування лікар-інфекціоніст, доктор медичних наук, професор - Матейко Галина Богданівна. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії