Запитай у лікаря

поставити запитання
14.08.2012, Людмила:
В мене виявили фібріому матки.Чи проводять у Вашому центрі емболізацію маткових артерій.Якщо ні, то підкажіть, де це роблять.Дякую.
Доброго дня, Людмила! Даний вид лікування не проводиться.
14.08.2012, Ірина:
Добрий день. У мене утворилась невеличка фіброма на обличчі під нижньою губою. Лікарі порадили звернутись у вашу клініку, щоб видалити лазером. Скільки буде коштувати така процедура? Чи може краще хірургічне втручання? Куди саме звертатись?
Доброго дня, Ірино! Всі рекомендації ми зможем надати Вам в даному випадку тільки після огляду лікаря-дерматолога. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.
06.08.2012, ЛЕСЯ:
МОЇЙ ДОНІ 10 РОКІВ.ДІАГНОЗ- АДЕНОЇДИТ. У ДИТИНИ ПОСТІЙНІ ГАЙМОРИТИ, ТОМУ ПРИЙМАЄ ЧАСТО АНТИБІОТИКИ. НАКІНЕЦЬ СКАЗАЛИ ВИДАЛИТИ АДЕНОЇДИ. ЧУЛИ, ЩО У ВАС ОПЕРАЦІЮ ПРОВОДЯТЬ ЛАЗЕРОМ.МИ З ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ., ТОМУ ЧАСТО ЇЗДИТИ ВАЖКО. ЗНАЄМО, ЩО ПОТРІБНО СТАВАТИ У ЧЕРГУ І ДО ПРОФЕСОРА ПОПОВИЧА. СКЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, СКІЛЬКИ ПОТРІБНО ЧАСУ, ЩОБ ПРОЙТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ, НАПЕВНО АНАЛІЗИ І ОПЕРАЦІЮ І ЯКА ЦІНА?
Доброго дня, Леся! Щоб говорити чи показано вашій дитині оперативне втручання і яке саме, перш за все потрібно проконсультуватись у професора Поповича В.І. Після чого Василь Іванович надасть вам більш детальну інформацію щодо аналізів, які потрібно здавати. Якщо ваш діагноз підтвердиться і вам буде показана операція - аденотомія, то сама операція займе не більше однієї години часу (з підготовкою), і цього ж дня ви зможете повернутись до дому. Ціна лазерної аденотомії 1500грн. Лікування, знеболення, доопераційні обстеження(об’єм, яких визначається за показами) - оплачується окремо. Записатись на прийом по тел. (0342) 71-15-60. Чекаємо на вас!
07.07.2012, ВІра:
Доброго дня! У мене на ногах судинна сітка. З кожним днем вона збільшується. Мені 27 років. Скажіть будь-ласка чи можна вирішити цю проблему у Вашій клініці, яким чином і скільки це приблизно коштуватиме. Дякую
Доброго дня, Віра! Радимо Вам звернутись на прийом до лікаря-гінеколога, після огляду, обстеження буде встановлено діагноз, згідно якого визначиться тактика подальшого ведення. В даному випадку онлайн консультація в більшому об'ємі буде некоректною.
07.07.2012, Елена:
Здравствуйте! Меня беспокоит варикоз на ногах. Уже есть выпуклая венка. Можно ли это вылечить, ведь мне только 28 лет, а ноги до ужаса страшные((( Скажите, пожалуйста, куда мне обратиться?
Здравствуйте, Елена! Ждем Вас на прием к врачу-ангиологу по предварительной записи по тел. (0342) 71-15-60.
07.06.2012, Оля:
Доброго дня! Підскажіть чи можна зробити аборт 5 тижнів і скільки це коштує, дякую.
Доброго дня, Оля! Переривання небажаної вагітності виконуються медикаментозно та хірургічно під загальним знеболенням. В кожному з цих методів є свої недоліки і переваги, покази та протипокази. Повна вартість становить від 1550-1700 грн. Після огляду, отримання результатів обстежень лікар-гінеколог визначить індивідуально, як поступити в даному вападку.
06.06.2012, Уляна:
скажіть будь-ласка як позбутися неприємного запаху з піхви в домашніх мовах. немає ні болів, ні свербіння
Доброго дня, Уляно! Лікування здійснюється контролем лікаря, який в залежності від типу збудника, особливостей організму, призначає специфічну терапію. Бактеріальний вагіноз лікується в два етапи: на першому - за допомогою антибіотиків і медикаментів комбінованої дії знищуються шкідливі бактерії, на другому - відновлюється піхвова мікрофлора. Просимо вибачення, але рекомендувати лікування в даному випадку є непрофесійно.
05.06.2012, ольга:
скажіть будь ласка - скільки коштує переривання вагітності до 12 тижнів ? дякую.
Доброго дня, Ольга! Вартість операції, передопераційних обстежень, 2-х УЗД оглядів та знеболення без врахування акушерських та анестезіологічних ризиків (при їх наявності) - 2 250 грн.
05.06.2012, Олег:
у мене викривлена носова перегородка. Чи можна вирівняти її лазером, скільки триває така операція і скільки це коштує? Дякую
Доброго дня, Олег! Перегородка носа може бути викривленою, як в кістковому так і в хрящевому відділі. Питання про необхідність хірургічної корекції перегородки носа в кожному конкретному випадку повинен вирішуватиме лікар - оториноларинголог індивідуально після огляду із застосуванням сучасної відеоендоскопічної апаратури та за необхідності, інших методів обстеження, враховуючи особливості вашого організму. Для того, щоб сама операція і післяопераційний період пройшли якомога легше, необхідно перед септопластикою, як і перед будь-яким іншим хірургічним втручанням, пройти передопераційне обстеження та можливе лікування. В нашому лікувально-діагностичному центрі оперує і консультує відомий по всій Україні та поза її межами - доктор медичних наук, професор, завідуюч кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ - Попович Василь Іванович. Телефон для довідок 71-15-60. Вартість операції від 1320 грн.
04.06.2012, наталя:
чи можна зробити аборт на 22 тижні вагітності і скільки це коштує
Доброго дня, Наталія! Аборт в 22 тижні вагітності не виконується.


поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії