Запитай у лікаря

поставити запитання
14.05.2012, Світлана:
Доброго Вам дня,я робила аналіз на хоріонічний гонадотропін у вашій поліклініці,результат <5,00 МО/мл. Що це означає? Чи можливо те що я вагітна?
Вітаємо Вас, Ви вагітна!
12.05.2012, МАРИЯ:
Рак больших половых губ.Где можна сделать операцию и сколько стоит
Доброго дня, Марія! Радимо незволікаючи зернутись на прийом до лікаря-онкогінеколога.
25.04.2012, Олена:
У вас є інфекціоніст, який може проконсультувати вагітну. Скільки прийом?
Доброго дня, Олена! В нашому лікувально-діагностичному центрі проводить консультування лікар-інфекціоніст, доктор медичних наук, професор - Матейко Галина Богданівна. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.
24.04.2012, Уляна:
Доброго дня. Мені 9 місяців назад зробили кесаревий розтин, а тепер я вагітна чи можливо в такому випадку народжувати чи ні?
Доброго дня, Уляно! Випадки вагітності після кесарського розтину до одного року є частими, хоча ми впевнені що Вам лікарі рекомендували оберігатися від вагітності на протязі 4-5 років. Цей термін є найбільш сприятливий для формування повноцінного рубця на матці і можливості послідуючих родів через природні родові шляхи. У вашому випадку потрібно звернутися до акушер-гінеколога для вирішення подальшої тактики ведення та спостереження за вагітністю так, як дана ситуація потребує більш ретельного нагляду. В кінці хочемо додати, що вагітність в даному випадку не є протипоказана, і ви можете виношувати дитину хоча можна сказати, що дана вагітність закінчиться послідуючим кесарським розтином. Це зв’язано в першу чергу з тим, що рубець на матці не є повноцінним для родів через природні родові шляхи.
24.04.2012, Катя:
Доброго дня. Скажіть будь-ласка чи у Вашій клініці проводиться операція по викревленню носової перегородки, хто її проводить і скільки це буде коштувати?Дякую.
Доброго дня, Катерино! Дихати ротом шкідливо, тому порушення носового дихання, якщо воно є, потребує лікування. Об'єм оперативного лікування визначається від стану носової перегородки і відділом в якому вона викривлена. Рекомендуємо звернутися на прийом завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - Поповича Василя Івановича, запис по тел. (0342) 71-15-60.
23.04.2012, Олена:
Вартість прийому до стоматолога? і вартість рентгену зубів верхньої щелепи?
Доброго дня, Олено! Консультація лікаря-стоматолога 25 грн., ортопантомограма 200 грн.
23.04.2012, марія:
добрий день.коли можна приходити на УЗД ? З якої години і дні?і скільки коштує огляд гінеколога
Доброго дня, Маріє! Напишіть будь-ласка яких органів і систем обстеження Вас цікавить. Кабінет УЗД працює з понеділка по п'ятницю з 8:00-20:00, субота та неділя з 9:00-15:00.
21.04.2012, Марія:
Доброго дня,мені 19 років і останнім часом виникли проблеми з хропінням,внаслідок чого це могло трапитись і як лікуватись від цього?
Доброго дня, Маріє! Рекомендуємо проконсультуватися у завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - Поповича Василя Івановича, запис по тел. (0342) 71-15-60.
21.04.2012, Володимир:
Чи можна записатись на прийом до лікаря дерматовенеролога, скільки це буде коштувати, і чи анонімне лікування?
Доброго дня, Володимире! Вартість первинного прийому лікаря-дерматовенеролога 100 грн., на прийомі після проведення огляду лікар складе план ведення.
21.04.2012, Володимир:
Доброго дня, в мене на головці статевого члена повискакували прищики білого кольору неболючі, також уражений самий член різними прищиками.. Скільки буде коштувати лікування .. Тащо це за захворювання. Статевих контактів небуло, захворювання виникло після недотримань правил гігієни.Дякую
Доброго дня, Володимире! Будь-які висипання на шкірі статевого члена - невідкладний привід для звернення до лікаря-уролога або дерматовенеролога. Тільки лікар може виключити наявність статевих інфекцій. Наприклад, дані скарги можуть бути проявом генітального герпесу. Крім того, на висипання прищів можуть бути схожі протоки залоз, що виходять на шкіру. Серед проблем, при яких на статевому члені можуть виникнути висипання різного характеру, є такі,як: герпес, хламідіоз, мікоплазмоз, папіломавірусна інфекція, стрептококова інфекція, кандидоз. Інфекції, що передаються статевим шляхом краще почати лікувати якомога швидше, тому що такі інфекції впливають і на потенцію, і на стан здоров'я чоловіка в цілому.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії