Запитай у лікаря

поставити запитання
02.06.2012, Олег:
Добрий день.Запитання до лікаря уролога..проблеми з простатою, відчуваєтсья біль після статевого акту, тяжко помочитися, і взагалі неприємні відчуття. Скільки у вас коштує прийом, обстеження, масаж простати, Також побачив цікавий препарат Силатон-прост.Яка думка ваша стосовно даного засобу.Чекаю відповіді
Доброго дня, Олег! Біль в ділянці простатичної залози, дизуричні прояви, її набряк можуть свідчати про гострий запальний процес простатичної залози. Це може бути причиною Ваших скарг, що супроводжується, як дискомфортом так і порушенням ерекції. Однак, дані скарги є також характерними для аденоми простати, везикуліту. Щоб призначити курс лікування, у тому числі, масаж простати, необхідно провести огляд і обстеження для уточнення діагнозу та причини, що обумовила його(при потребі- виявлення етіологічного збудника запального процесу). Вартість первинного прийому уролога - 100 грн. На рахунок препарату "силатон-прост", він володіє протизапальним ефектом і може бути використаний, як додатковий профілактично-стимулюючий препарат після отримання основної етіотропної терапії.
01.06.2012, Катя:
Доброго вечора! В мене була затримка 4 дні, зробила 3 тести, результати були позитивними на всіх, нечітка друга смужка. Через день почалась менструація. Знов зробила тест, 3 з 4 виявилися негативними, а на 4-му ледве ледве було видно другу смужку. Скажіть будь ласка, що робити? В мене зірвалась вагітність?
Доброго дня, Катерино! При такій ситуації такий варіант є цілком припустимий, що в свою чергу свідчить про можливі причини порушення розвитку вагітності у ранніх термінах: 1. Зі статистикою, хромосомні порушення мали 60-70% ембріонів: вони випадкові і при наступній вагітності не виникнуть. Організм людини, ідеально продуманий та досконалий, сам вирішує проблему викиднем. 2. Ендокринні порушення статевих гормонів, дизбаланс гормонів щитовидної залози перешкоджає настанню вагітності. Якщо зачаття все-таки відбувається, зародок не може прикріпитися в матці і в кінцевому рахунку відбувається відторгнення плідного яйця. 3. Підвищення тонусу матки, яке провокує вигнання плоду. 4. Статеві інфекції. 5. Імунні причини. Радимо звернутись на прийом до лікаря-гінеколога для виявлення та усунення причин, що стали перепоною у виношенні вагітності цього разу.
01.06.2012, Курташ Оля:
В дитини 10 років на протязі дня можливі відключення на 1-2 хв(не реагує ні на що) до 5 разів на день. Що ви можете порадити
Доброго дня, Оля! В даному випадку тільки після огляду лікаря-педіатра!
01.06.2012, мирося:
як позбутися свербіжі, неприємного запаху в інтимній зоні..?що це і як боротись?
Доброго дня, Мирослава! Є декілька причин вагінозу, інколи, які можуть поєднуватись у мікст інфекцію спричиняючи такі скарги, найкращою порадою для Вас може бути тільки повне обстеження у лікаря-гінеколога, після з'ясування етіології - правельне і ефективне лікування!
01.06.2012, Ірина:
Доброго дня, чи можна у вас видалити судинні зірочка на ногах за допомогою лазера і скільки це буде коштувати? Дякую
Доброго дня, Ірино! Усунення за допомогою лазеру телеангіоектазій 100 см.кв. - 600 грн. Попередній запис до судинного хірурга по тел. (0342) 71-15-60.
31.05.2012, Володимир:
Доброго дня, цікавить скільки буде коштувати огляд уролога, зі всіма аналізами з підозрою на простатит і спермограму?
Доброго дня, Володимире! Первинний прийом, обстеження і лікування при простатиті за виключенням вартості медикаментів коливається від 750 грн. до 1350 грн., оскільки план лікування визначається індивідуально в залежності від клінічного перебігу.
31.05.2012, Надя:
У вас проводять процедуру лазерної епіляції? Якщо так, то яка її вартість?
Доброго дня, Надія! В даний час лазерна епіляція не виконується.
31.05.2012, Марія:
Підскажіть, будь-ласка, у мене після родів залишилися дуже сильні розтяжки, яким способом можна їх позбутися, можливо є якісь креми???
Доброго дня, Марія! Ефективність лікування, як і саме лікування в даному випадку залежатиме від типу шкіри та будови організму, рекомендуємо безкоштовно узгодити всі моменти у лікуванні гіпотрофічних рубців з лікарем-дерматологом - Вінтонівом Олегом Володимировичем. Попередній запис по телефону клініки (0342) 71-15-60.
29.05.2012, Галя Петрів:
сажіть будь-ласка де знаходиться поліклініка для алкоголіків
Доброго дня, Галино! Івано-Франківський обласний наркологічний диспансер 76010, м.Івано-Франківськ, вул.Млинарська, 21 тел/факс (0342)572373, (0342)572372
29.05.2012, Лідія:
Скільки коштує ліпідограма?
Доброго дня, Лідія! Вартість виконання даного дослідження на Швейцарському аналізаторі Кобас 111 з забором венозної крові - 128 грн.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії