Запитай у лікаря

поставити запитання
12.09.2012, катерина:
скільки коштує огляд гінеколога? аналізи на венеричні хвороби(кандидоз, хламідіоз, гонорея, трихомоніаз)?
Доброго дня, Катерина! У нашій клініці огляд лікаря-гінеколога становить 100 гр., фотокольпоскопія шийки матки 70 гр., але потрібно врахувати, що при огляді лікар призначить всі необхідні обстеження, які передбачають діючі накази Міністерства охорони здоров’я згідно виявленої патології. Мікроскопія мазку виділень з уретри, вагіни та шийки матки дасть змогу виявити гонорею, трихомоніаз, кандидоз, його вартість становить 40 гр., забір 12 гр. На хламідійну інфекцію проводяться обстеження, як методом ІФА: Ig M-60гр., IgG-55гр.,забір крові з вени 18 гр., так і методом ПЛР-70гр., забір 12 гр.
11.09.2012, ірина:
скільки коштує видаленя кондилом
Доброго дня,Ірина! Сама маніпуляція видалення однієї кондилом становить 70 гр., множинних 200 гр. Дану маніпуляцію проводять шляхом лазерної вапоризації, кріодеструкції та діатермокоагуляції, косметичним та швидким загоєнням тканини є метод лазерної вапоризації.
10.09.2012, Іванна:
скажіть будь ласка.в мене затримка 3 день,болять груди,і тягне час від часу низ живота так ніби на нирки віддає,зробила тест,він показав одну полоску,а друга ледь ледь просвічується,це може бути вагітність? а якщо якісь проблеми то УЗД покаже що чи ні?чи обов"язково щоб оглянув гінеколог?
Доброго дня, Іванно! Все правильно Ви можете бути вагітною і уточнення вагітності має проводити лікар-гінеколог.
09.09.2012, Уляна:
Доброго дня!Чи працює у вас гінеколог Вінтонюк Світлана Іллівна,якщо так,то коли вона проводить прийом пацієнтів?
Доброго дня, Уляно! Вданий час Вінтонюк Світлана Іллівна в лікувально-діагностичному центрі не працює.
08.09.2012, тетяна:
cскільки коштують аналізи на визначення алергіі і чи лікують у вас наркозалежних
Доброго дня, Тетяно! Тест систем для визначення алергії є різні, специфічні до різних алергенів і вартість їхня також відрізняється. При наявності алергії повинен Вас обстежувати та в подальшому лікувати, спостерігати лікар імунолог-алерголог. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60
06.09.2012, Коля:
Доброго дня, чи роблять у вас операції на варикоцелі?І яка вартість цієї операції?
Доброго дня, Микола! Оперативне оздоровлення по причині варикоцеле ( операція Іванисевича) проводиться в урології, лікувально-діагностичного центру, вартість операції становить 2300гр. Огляд лікаря, обстеження, можливе попереднє доопераційне лікування оплачується окремо. Загалом: Первинний прийом лікаря-уролога становить 100 гр.; знеболення 350 гр.; передопераційні обстеження (без супутньої патології): група крові та резус фактор, загальний аналіз крові (розгорнутий), коагулограма, біохімія крові, RW, ВІЛ, Гепатит В і С, загальний аналіз сечі (розгорнутий), урогенітальний мазок, ЕКГ - 740 грн. УЗД сечостатевої системи 150гр.; післяоперційний догляд і перев’язки 200 гр.
31.08.2012, Іван:
Доброго дня, у вас проводиться хірургічна операція обрізання при фімозі? До кого можна звернутися? Ціна консультації уролога, хірурга?
Доброго дня, Іван! Оперативне оздоровлення по причині фімозу (circum cisio) проводиться в урології, лікувально-діагностичного центру, вартість операції становить 650 гр. Первинний огляд лікаря, обстеження, можливе попереднє доопераційне лікування оплачується окремо. Загалом: Первинний прийом лікаря-уролога 100 гр.; знеболення 350 гр.; передопераційні обстеження (без супутньої патології): група крові та резус фактор, загальний аналіз крові (розгорнутий), час згортання та кровотечі, глюкоза крові, RW, ВІЛ, загальний аналіз сечі (розгорнутий), урогенітальний мазок, ЕКГ становить 350 грн. Післяоперційний догляд, перев’язки 100 гр.
23.08.2012, Наталія:
Доброго дня панове! Моїй донечці 9,5 років. У неї трапляється самовільна дефекація. З чим це може бути пов"язано та які аналізи потрібно зробити? Також хочу запитати чи є у вас лабораторія для визявлення усіх видів глист. У доньки дефекація вечері, а усі лабораторії працюють максимум до 10 години і ось уже 1,5 місяці ми не можемо здати аналізи. Дуже дякую.
Доброго дня, Наталія! В даному випадку ми можем надати Вам рекомендації тільки після огляду лікаря-педіатра, який являється фахівцем своєї справи. Прийом аналізів на дослідження проводиться протягом цілого дня!
14.08.2012, Людмила:
В мене виявили фібріому матки.Чи проводять у Вашому центрі емболізацію маткових артерій.Якщо ні, то підкажіть, де це роблять.Дякую.
Доброго дня, Людмила! Даний вид лікування не проводиться.
14.08.2012, Ірина:
Добрий день. У мене утворилась невеличка фіброма на обличчі під нижньою губою. Лікарі порадили звернутись у вашу клініку, щоб видалити лазером. Скільки буде коштувати така процедура? Чи може краще хірургічне втручання? Куди саме звертатись?
Доброго дня, Ірино! Всі рекомендації ми зможем надати Вам в даному випадку тільки після огляду лікаря-дерматолога. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії