Запитай у лікаря

поставити запитання
04.10.2012, Ольга:
Доброго дня! Мені поставили діагноз фіброаденома лівої молочної залози.Скажіть, будь ласка, чи у вашій клініці є спеціалісти, що можуть проконсультувати і вести такого хворого? Дякую.
Доброго дня, Ольго! Фіброаденома – це доброякісна пухлина, що утворюється з фіброзної тканини грудної залози під впливом естрогенів на тлі гормонального дизбалансу. При наявності фіброаденоми грудної залози розміром до 1,0 см можливе динамічне спостереження - мамографічний та УЗД контроль. Щоб упевнитися в необхідності лікування, слід обов'язково звернутися до лікаря-мамолога. В складі лікувально-діагностичного центру лікар-мамолог не приймає, але це не має зупиняти Вас у зверненні до лікаря!
02.10.2012, Саша:
Хочу додати до свого попереднього питання, що з сердце дійсно не все граразд, я це відчуваю, не зручно, жме зліва, інколи поболює, бється якось мені здається засильно, придившись видно як груди аж бються, після фіз нагрузок є одишка, інтерессно що ви можете сказати. Але не уникайте й попереднього питання, в особливості хочеться узнати все про бета блокатори та процес обстеження у Вас і ціни звісно, буду вдячний Вам за розширену інформацію, а не тільки поверхневу
Будемо раді допомогти! Неприємні відчуття, біль в області грудини є одним з основних симптомів патологій серцево-судинної системи. Якщо врахувати, що серце - це головний двигун організму, який забезпечує всі органи кров'ю, відповідно, необхідними для нормального функціонування речовинами, то зміни його роботи можуть привести до неприємних наслідків. Варто відзначити, що болі в області серця можуть виникати і при інших захворюваннях, наприклад, при остеохондрозі, ураженні міжхребцевих дисків. Часто причиною нездужання стає фізичне і нервове перенапруження. У будь-якому випадку необхідно звернутися до лікаря-кардіолога, первинний прийом,якого складає 200 грн., ЕКГ 25 грн., ехокардіоскопія 150 грн. Після огляду і встановлення попередньго діагнозу, лікар обстежить Вас згідно прийнятих нормативів і тільки після того, як встановить основний діагноз та причину захворювання, зможе призначити лікування і дати всі необхідні рекомендації щодо необхідності спостереження та профілактики. Бета-блокатори використовуються при лікуванні гіпертонії. Вони блокують негативний вплив симпатичної нервової системи на серце. Це полегшує роботу серця і знижує його потреба в крові та кисні. В результаті, зменшується навантаження серця, що в свою чергу призводить до зниження артеріального тиску. Вони допомагають контролювати частоту серцебиття і використовуються при лікуванні аритмії.
30.09.2012, Саша:
Відчуваються якісб проблеми з сердцем, жме воно, також проблема ще одна - при хвилюваннях - червоніє обличчя, чи хороші у Вас лікарі, до кого звератится та чи зможуть виписати бета-блокатори? Скільке це коштуватиме, мені дуже потрібна вся інформація і буду вдячний якщо Ви зможете повністю дати відповідь а не просто, щоб от відповісти, спасибі за розуміння.
Доброго дня, Олександре! Лікар-кардіолог дипломований і кваліфікований спеціаліст, на базі лікувально-діагностичного центру є все необхідне обладнання для якісного і точного діагностування серцево-судинних захворювань (ЕКГ, холтер добового моніторингу ЕКГ, холтер добового моніторингу тиску (ДМАТ), (УЗД) ехокардіоскопія, клініко-діагностична лабораторія, що відповідає європейським стандартам). Попередній запис на прийом пацієнтів по тел. (0342) 71-15-60.
27.09.2012, Тетяна:
Добрий день, в мене хронічний лівобічний аднексит,зараз турбує біль внизу живота зліва.Порадьте будь-ласка лікування.Дякую.
Доброго дня, Тетяна! Лікування аднекситу (запалення яйників) - комплекс заходів, спрямованих на виявлення і лікування збудника захворювання. Тільки лікар-гінеколог після огляду та клініко-лабораторного обстеження ( в т. ч. визначення чутливості збудника до антибіотиків), може призначити правильно лікування. Хронічне запалення придатків без відповідного лікування призводить до виникнення спайок, порушення прохідності маткових труб, позаматкової вагітності, безпліддя. Радимо Вам звернутись на прийом до лікаря-гінеколога.
26.09.2012, Ірина:
Доброго дня! Ми з чоловіком плануємо вагітність. Нещодавно, після обстеження УЗД органів малого тазу мені поставили діагноз: багатовузлова міома тіла матки, а при УЗД молочних залоз: дифузна дисгормональна гіперплазія грудних залоз по типу кистозної мастопатії. Чи являються дані висновки обстежень перешкодою для планування вагітності. Дякую. З повагою, Ірина
Доброго дня, Ірина! Жінка повинна відповідально підходити до планування вагітності, оскільки від здоров’я матері залежить здоров’я майбутньої дитини. В ідеальному варіанті обстеженя проводяться за 2-3 місяці до початку вагітності, і за потреби можна отримати лікування чи профілактику. Пам’ятайте, що відповідні обстеження також повинен пройти Ваш чоловік. Краще проводити їх профілактично, ніж тоді, коли настане вагітність. Висока частота самовільних викиднів, уроджених вад розвитку, завмирань плода під час вагітності, народження хворих та інфікованих дітей – результат безвідповідального ставлення батьків до планування вагітності. У вагітних з фіброміомою матки, як правило, ускладнений акушерсько-гінекологічний анамнез, можуть виникати ускладнення починаючи з моменту імплантації, під час усього процесу гестації, пологів та післяпологового періоду. Можливі ускладнення: 1. Під час вагітності: а) невиношування вагітності; б) фетоплацентарна недостатність; в) передчасне відшарування плаценти; г) дистрофічні зміни пухлини; ґ) защемлення міоматозного вузла; д) защемлення або перекрут матки; е) пізній гестоз; є) анемія; ж) кровотеча. 2. Під час пологів: а) несвоєчасне відходження навколоплідних вод; б) аномалії пологової діяльності; в) розрив матки; г) передчасне відшарування плаценти; ґ) кровотеча. 3. У післяпологовому періоді: а) кровотеча; б) субінволюція матки; в) ендоміометрит; г) некроз вузла. Обробка отриманих результатів дозволяє розробити план щодо визначення ризику розвитку можливих ускладнень,і певна річ потребує індивідуального вирішення питання. Радимо Вам звернутись на консультацію до лікаря-гінеколога.
26.09.2012, Наталія:
Скільки коштує прийом у лікаря-генетика та прийом у акушер - гінеколога? Дуже дякую!!!
Вартість прийому лікаря генетика-гінеколога становить 250 грн.
24.09.2012, Роман:
Доброго дня. Скажіть будь ласка, які аналізи потрібно здати, щоб перевірити наявність в крові хламідій та уреаплазми, і скільки це коштує. Дякую.
Доброго дня, Романе! Визначення по крові хламідій та уреаплазм проводиться імуноферментним методом (ІФА), вартість аналізу: уреаплазма Ig G 55 грн., хламідія Ig G 55 грн.; забір крові з вени 18 грн. Також є можливим визначення даних інфекцій по зішкрібу з уретри методом полімеразно-ланцюгової реакції (ДНК), вартість визначення хламідії 70 грн., уреаплазми з диферинціюванням видів 70 грн.; забір 12 грн.
24.09.2012, Наталія:
Доброго дня!Умене були два викидні приблизно 15-17 неділь два роки поспіль. Лікарі кажуть,що це щось генетичне,але конкретно нічого. Зараз я знову вагітна приблизно 3 неділі.Скажіть будь ласка чи зможу я виносити цю дитину? До кого можу звернутися за допомогою?
Доброго дня, Наталія! Радимо Вам звернутись на прийом до лікаря- генетика, акушер-гінеколога. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.
21.09.2012, Марія:
Добрий день. Я кодувала чоловіка декілька раз але він п'є і нічого не допомогло .порадьте що робити?
Доброго дня, Марія! В даний час лікар-нарколог прийом не проводить.
20.09.2012, Леся:
Доброго дня! Я мешкаю у Тернопільській області. Де знаходиться найближче відділення "Медекс", в якому проводять оперативне оздоровлення по причині варикозно поширених вен нижніх кінцівок методом ендовенозної лазерної коагуляції?
Лікувально-діагностичний центр знаходиться тільки в м. Івано-Франківськ по вул. Військових Ветеранів, 10. Контактний телефон: (0342) 71-15-60.


поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії