Запитай у лікаря

поставити запитання
18.09.2012, Наталія:
Добрий вечір!Два місяці тому мені виявили саркоїдоз лімфовузлів середостіння,на той період у мене був уже неврит лицевого нерва,але з часом він майже пройшов,тобто на сьогодні мязи обличчя однаково працюють ,але відрізняються очі...була в невропатолога ,призначив курс лікування мільгама,нуклео....чи потрібне додаткове лікування?і чи взагалі пройде повністю неврит?і чи може від цього залежати порушення смаку і нюнху?
Доброго дня, Наталія! Щоб повністю та правильно відповісти на Ваше запитання потрібно провести повний огляд лікарем - невропатологом, отоларингологом, після чого можна буде прогнозувати тактику ведення.
18.09.2012, антон:
Скыльки коштуэ операцыя на варикоз!ДЯкую
Доброго дня, Антон! Оперативне оздоровлення по причині варикозно поширених вен нижніх кінцівок методом ендовенозної лазерної коагуляції в лікувально-діагностичному центрі становить 3000 гр. Первинний огляд лікаря, обстеження, можливе попереднє доопераційне лікування оплачується окремо. Загалом: Первинний прийом лікаря-ангіолога 250 гр.; знеболення 350-600 гр.; передопераційні обстеження (без супутньої патології): група крові та резус фактор, загальний аналіз крові (розгорнутий), коагулограма, біохімія крові, RW, ВІЛ, Гепатит В і С, загальний аналіз сечі (розгорнутий), урогенітальний мазок, ЕКГ становить 700 грн. Доплерографія нижніх кінцівок 120гр.; післяоперційний догляд, перев’язки до 200 гр.
17.09.2012, Oksana:
Добрий день! Мені 32 роки, здала аналіз крові на гормони ЩЗ і показник АТТГ становить 440.7. Скажіть, будь ласка, що це означає і наскільки небезпечно? Дякую.
Доброго дня, Оксана! Жоден діагноз не може бути виставлений правильно без огляду пацієнта лікарем! Дані ваших обстежень за аутоімунний тиреоїдит. Це захворювання, при якому імунна система реагує на власну щитовидну залозу як на чужорідний орган, що призводить до розвитку запального процесу та зниженню функціональних можливостей органа. Запальна реакція в даному випадку виражена не різко і полягає в набряку залози, інфільтрації її лімфоцитами та розростанні сполучної тканини. Клінічно це проявляється збільшенням та ущільненням залози, а інколи залоза збільшується настільки, що починає здавлювати трахею та поруч розташовані органи - виникає компресійний синдром. Внаслідок загибелі клітин щитовидної залози під дією імунної системи, кількість тиреоїдних гормонів в крові зменшується. Тривалий час організм, завдяки надмірному виділенню ТТГ, стимулює клітини залози до розмноження та підвищення вироблення гормонів, але з певного моменту, внаслідок постійної агресії з боку імунної системи залоза вже не здатна забезпечити потреби організму і з'являються ознаки функціональної її недостатності - гіпотиреоз. Отже, рекомендуємо Вам звернутись на прийом до лікаря-ендокринолога. Попередній запис на прийом по тел. (0342)71-15-60.
15.09.2012, Роксолана:
Доброго дня!Скажіть скільки коштує встановлення ВМспіралі і її ціна?дякую
Доброго дня, Роксолана! У лікувально-діагностичному центрі в гінекологічному відділення надається такий вид медичних послуг, як введення ВМС. Сама маніпуляція становить 150 гр. без вартості самої ВМС. Ціна ВМС може коливатися від 400 до 800 гр. в залежності від якості та країни виробника. Огляд лікаря-гінеколога становить 100 гр., фотокольпоскопія шийки матки 70 гр., потрібно врахувати, що при огляді лікар призначить всі необхідні обстеження, що передбачають діючі накази Міністерства охорони здоров’я та мають бути проведені перед застосуванням ВМС.
15.09.2012, ромена:
Доброго дня! Підскажіть будь лака які аналізи потрібно здати в медексі, щоб виявити глисти, лямблії і гемоглубін дитини. Дитині 2роки. Чекаю відповіді. Дякую за турботу до людей!!!
Доброго дня, Ромена! Радимо Вам звернутись на прийом до лікаря-педіатра, який являється спеціалістом своєї справи. Аналіз калу на яйця глистів-55 грн., аналіз калу на лямблії-55грн., аналіз зішкрібу на гострики-40гр., комплексне обстеження на наявність антитіл по крові методом імуноферментного аналізу до токсокару, опісторху, трихінели, ехінококу, аскариди та лямблій-356 грн. (з забором крові).
15.09.2012, Леся:
Добрий день! У вас можна перевірити очне дно? І коли приймає окуліст? Дякую!
Доброго дня, Леся! Лікар-офтальмолог приймає за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Г. Мазепи,11. Попередній запис по тел. (0342)75-07-25
14.09.2012, Леся:
Доброго дня! Яка приблизна вартість лазерного лікування варикозу?
Доброго дня, Леся! Оперативне оздоровлення по причині варикозно поширених вен нижніх кінцівок методом ендовенозної лазерної коагуляції в лікувально-діагностичному центрі становить 3000 гр. Первинний огляд лікаря, обстеження, можливе попереднє доопераційне лікування оплачується окремо. Загалом: Первинний прийом лікаря-ангіолога 250 гр.; знеболення 350-600 гр.; передопераційні обстеження (без супутньої патології): група крові та резус фактор, загальний аналіз крові (розгорнутий), коагулограма, біохімія крові, RW, ВІЛ, Гепатит В і С, загальний аналіз сечі (розгорнутий), урогенітальний мазок, ЕКГ становить 700 грн. Доплерографія нижніх кінцівок 120гр.; післяоперційний догляд, перев’язки до 200 гр.
13.09.2012, Вікторія:
Доброго дня ! Мені 25 років, мені поставили діагноз дисплазія шийки матки та СІН 2-3 лікувалася я по назначенню лікаря уколи підшкірно Аллокін-альфа...після лікування чекаю поки пройдуть місячні а потім піду до лікаря! Але дуже турбує питання ерозія вродіби невелика але питання таке : чи після цього лікування потрібно буде припалювати шийку матки чи ні? А турбує дуже мене це питання оскільки я дуже хочу стати мамою! Дякую!
Доброго дня, Вікторія! Хочемо розпочати відповідь з закінчення Вашого запитання про велике бажання бути мамою. Дана патологія, яка виявлена у Вас накладає велику відповідальність, як на лікаря так і на пацієнта по збереженню репродуктивної функції, тому Ви повинні з лікарем обговорити “всі за і проти“ та вибрати метод лікування. З Вашого запитання видно, що Вам напевно провели комплекс необхідних обстежень які включають, кольпоскопію, взяття мазка на ПЛР діагностику папіломовіруса людини високоонкогенного та ін., мазок на цитологію, біопсію шийки матки. Хочемо також наголосити що дана патологія потребує лікування до повного виздоровлення.
12.09.2012, Вікторія:
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, чи роблять у вас інтимну пластику? Після пологів зовнішні шви не всі зажили.І до якого лікаря звертатися?
Доброго дня, Вікторія! Наш лікувально-діагностичний центр надає даний вид медичних хірургічних послуг по інтимній пластиці і має в своєму штаті досвідчених спеціалістів та відповідне обладнання . Дану проблему Вам допоможе вирішити спеціаліст акушер-гінеколог.
12.09.2012, Наташа:
Доброго дня! Дані УЗД показали: матка антифлекст. розмір-5,7*4,4*5,8см.структура неоднорідна ч/з наявність по передній стінці фіброматозного вузла 1,8см. Ендометрій -0,8см., гемогентна порожнина вільна. Правий яйник 2,8*2,4см., містить три рідинні утвори 0,6-1,2см. Лівий яйник -2,6*1,8см б/о. Позаматковий простір вільний. Нирки розміщені типово, шари диференціюються в співвідношенні 1до1, чмс ущільнена ехо 1 до 3 мм. Мені поставили діагноз фіброматозний вузол, результат аналізу крові: Еритроцити 4,20 (формула П4%), гемоглобін 135 (формулаС56%), К.П.0,9(формула 40%), лейкоцити 5,4, ШОЄ 6 м. Аналіз сечі : ПВ-1013,Елітелій-1-2, лейкоцити- 2-3, реакція-6,0, цукор-нв. Чи добрі аналізи при такому заключенні, і чи взагалі вірний діагноз, і які методи лікування.
Доброго дня, Наталія! Жоден діагноз не може бути виставлений правильно без огляду пацієнта лікарем! З даних, які Ви розмістили в запитанні можна припустити діагноз: вузловата фіброміома матки, безсимптомна. Аналізи у межах норми. Методи лікування зазначеної патології здебільшого консервативні, і передбачають обстеження та корекцію гормональної сфери для нормалізації їх рівня. Рекомендуємо Вам пройти огляд у лікаря-гінеколога, оскільки можуть бути супутні захворювання, які змінюють тактику ведення.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії