Запитай у лікаря

поставити запитання
25.10.2012, Vlad:
Чому не відповідаєте на усі запитання і де ділося моє?

 Влад,  доброго дня! Просимо вибачення за втрачений лист. Просимо повторно надіслати його. З повагою «МЕДЕКС»

20.10.2012, Тарас:
Добрий вечір.про що можуть свідчити чи на ,що вказують результат аналізу з препуціуму: Лейкоцити 1/2 п/з ? Дякую

 Доброго дня, Тарас! Описаний Вами аналіз може вказувати на таке захворювання, як баланопостит. Радимо звернутись на консультацію до лікаря-уролога, щоб встановити етіологічний чиннк та виключити інші захворювання сечостатевої системи в тому числі, що предаються статевим шляхом.

20.10.2012, Оксана:
Добрий день. Скажіть будь-ласка чи можна вилікувати у вас генітальні бородавки та скільки це коштує? і до кого саме можна звернутись

 Доброго дня, Оксано!  

Як і будь-яке інше вірусне захворювання, прояви папіломатозу тісно пов'язані зі станом імунної системи організму. Наявність генітальних бородавок є показанням до проведення тестів на виявлення вірусу папіломи людини, а також для  проведення тесту за Папаніколау та вагіно-, кольпоскопії.  Нині відомо, що у понад 60% жінок з аногенітальними бородавками наявна цервікальна внутрішньоепітеліальна неоплазія в субклінічній формі. Це становить значну загрозу, оскільки вважається, що проникнення вірусу папіломи людини у зону перехідного епітелію є фактором ризику розвитку раку шийки матки.  

Чим вище імунний статус, тим довше буде тривати інкубаційний період і тим незначнішими будуть прояви захворювання.

 Лікування в нашому центрі призначається сумісно  лікарем-гінекологом та лікарем-імунологом, оскільки препарати, що використовуються мають імуностимуюючу та імуномодулюючу дію,  і для більш безпечного застосування призначаються спеціалістами після отримання результатів імунограми, яка несе повну інформацію про стан імунної відповіді на дане захворювання, внаслідок чого можна спрогнозувати тривалість, кратність та ефективність терапії.  Рекомендуємо спершу звернутись на консультацію до лікаря-гінеколога!

16.10.2012, Олена:
Доброго вечора! Ви б могли мені порадити що робити, коли під час статевого акту я не відчуваю нічого... взагалі... що могло стати причиною цього? І як я можу цього позбутися?

 Доброго дня, Олено! Не будемо вдаватися в фізіологію та патофізіологію статевого акту  на сторінках сайту тому,  що правильно трактувати відхилення можна тільки після бесіди з Вами та можливо певних обстежень у гінеколога, сексопатолога та психолога, тому радимо Вам звернутися до зазначених спеціалістів і ми впевнені, що Ви позбудетесь даної проблеми .

13.10.2012, Валентин:
Скажіть бутьласка з такими показниками спермограми я можу стати всеж таки татом. Активно рухливі 20%. мало рухливі 18%. нерухомі 54%. патологічно рухливі 8%. запалиння немає. Як записатися на прийом до вашого андролога і скільки коштує консультація лікаря? Дякую.

 Доброго дня, Валентине!  В даному аналізі є зміни, але повністю аналіз Вами не описаний. Рекомендуємо проконсультуватись у  лікаря уролога, який проводить прийом  щоденно з 15:00 по 19:00, крім неділі. Запис на прийом  по телефону  (0342) 71-15-60. Первинна консультація складає 100 гр.

13.10.2012, Олег:
Я хочу закодуватися від алкоголю, порадьте де це можна зробити і як, я з Івано-Франківська

 Доброго дня, Олеже! У нашому лікувально-діагностичному центрі на даний момент не проводить прийом лікар-нарколог.  Радимо звернутися в наркологічний диспансер.

11.10.2012, Саша:
Знову я. Чогось дорога у Вас досить консультація, що ті доктори цього варті і щось тямлять, цікавляться новим чимось чи просто набулькають тобі й все? Випишуть щось дійсно стояче чи хлам якийсь доведеться пити в таблетках? А в Франківську є ще якісь стоячі та хороші центри типу цього чи не хочете своїх конкурентів рекламити? пишу з добрими мотивами звісно, просто зарараз така медицина, що нікому щось довірити, тим більше 200 грн за консультацію про те що й так можна нарити в інтернеті про хворобу/проблему, знаючи свої симптоми... Буду вдячний якщо буде хороша цінна відповідь, і цінна не тільки мені а й усім людям що сюди заходять з метою рішити щось раз і назавжди або хотя б достойно лікувати...

 Доброго дня, Олександре! Хочемо Вас завірити, що  кардіолог у нашому лікувально-діагностичному центрі є висококваліфікованим спеціалістом, і  об’єм обстежень та наявна апаратура дасть йому змогу поставити Вам правильний діагноз і призначити відповідне лікування. Проводити самостійну діагностику по своїх симптомах в інтернеті ми Вам не радимо, бо це може завести Вас у глухий кут  і привести до неправильних дій  по відношенню до хвороби. Не потрібно переконувати Вас, що професіонал  виконає свою роботу, ЯК НАЛЕЖИТЬ.

11.10.2012, Андрій:
Скажіть, будь ласка, чи є у Вас гастроентеролог?

 Спеціаліст даного профілю проводить прийом у нашому лікувально-діагностичному центрі у вівторок, четвер та суботу з  9.00  по   13.00  год. Запис  по телефону (034)71-15-60.

09.10.2012, Андрій:
...про що можуть свідчити часті метеоризми, вздуття, відрижка, особливо після споживання їжі...???

 Доброго дня, Андрію! Ваші симптоми вказують на порушення роботи шлунково кишкового тракту, тому Вам необхідно пройти обстеження у лікаря-гастроентеролога.

09.10.2012, Ірина:
Доброго дня! Я здала аналізи. Підкажіть будь-ласка, що це значить ПЦР. ВПЧ 16,18,31,33,35,39,45,51,52,56,58,59 (генотип, R-t) PCR HPV HCR geno- результат аналізу 51

 Доброго дня,Ірина! Як ми зрозуміли, що Ви здали кількісний аналіз  ДНК діагностику  високо онкогенного папіломовіруса людини  по скрінінговій програмі (14 типів). Результат Вашого аналізу вказує, що у Вас виявлено 51тип. Цей тип відноситься до потенційно небезпечних, вляється високоонкогенним  і у певних умовах може викликати розвиток пухлинного процесу.поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії