Запитай у лікаря

поставити запитання
07.11.2012, Ната:
Чи можна стати у вас на облік у вашого гінекрлога??? Скільки коштує прийом у лікаря-гінеколога?

 Доброго дня Ната. Якщо Ви маєте на увазі облік з приводу вагітності  то наша клініка оглядає вагітних жінок та веде супровід вагітних на різних термінах вагітності, консультує вагітних по направленнях з інших лікувальних закладів (генетичне консультування , УЗД) Але потрібно врахувати те що офіційний облік вагітних жінок  провадить державна система охорони здоров’я  , що зв’язано з видачею декретної відпустки та наявністю ліцензії на даний вид діяльності. В разі звичайного огляду гінеколога  то тут обмежень не має і ми проводимо даний вид діяльності . Первинний огляд гінеколога коштує 100 гр + кольпоскопія  та мазок на флору та цитологію.

07.11.2012, Наталія:
Я зараз вагітна приблизно 10 неділь.У мене загострилась молочниця.Виділяється таке як сир.Що мені робити??? Допоможіть будь ласка.

 Доброго дня Наталія. Ваша невпевненість у терміні вагітності навела нас на думку  ,що Ви ще не були у лікаря акушер –гінеколога  тому і звертаєтесь  про допомогу на сайті , бо зазвичай даний діагноз виставляють по результатах мазка на флору. Лікування до 12 тижнів обмежене в зв’язку з можливим негативним впливом на плід. Тому радимо Вам звернутися до лікаря  акушер –гінеколога  для визначення можливості призначення місцевої терапії та обстежень. Наголошуємо ,що до 12 тижнів вагітності необхідно провести огляд гінеколога. У нашій клініці прийом гінеколога починається з 8 години ранку .Закінчення роботи гінекологічної служби о 20 .00. Запис по телефону  71-15-60.

02.11.2012, Катерина:
я ще незаймана , хлопця постійного не маю , але мені вже дуже хочеться сексу , що мені робити ??

 Доброго дня Катерино. Проблему яка Ви підняли турбує не одну дівчину у молодому віці. Початок статевого життя повинен відповідати певним фізіологічним параметрам фізичного розвитку  та психологічного стану .Тому Катерино Вам потрібно оцінити свій стан , чи готові Ви до цього кроку . Друге питання яке виникає в даній ситуації – кого ви плануєте у статеві партнери , а це теж важливе питання , бо у Вас не має постійного хлопця. Хочемо наголосити ,що у нашу клініку звертаються і незаймані дівчата з подібними проблемами і ми надаємо їм консультативну допомогу .

02.11.2012, Софія:
все держу в себе, никому ничего не рассказываю .... Сегодня выдалась неприятная ситуация и я как никогда заплакалаа и меня начали очень трясти что это может означать? Может это нервный срыв?

 Добрий день! З цим питанням Вам потрібно звернутись до лікаря невролога, який надасть Вам вичерпну консультацію лікаря.  

 

02.11.2012, Юлія:
Доброго дня!Я мама двох дівчаток яким уже 2 рочки.Вони родилися недоношеними з вагою до 2 кг.і з кистами і крововиливами в головному мозку.Їм прививки не робили.Тепер вони повністю здорові.До червня цього року в мене була відмова від прививок.А тепер наша дільнича медсестра хоче дітям зразу робити прививку від корі.Коже що нічого страшного якщо в них немає ні манту ні БЦЖ.Пізніше вона прийшла до нас додому і вимагала щоб я написала відмову від прививок на 1 рік,що я власне зробила не подумавши.Скажіть будь ласка можу я зробити щеплення дітям у вашій поліклініці?Бо у нашій районній лікарні немає ні постійного дільничого ні лікарів які б порадили що краще для дітей.Дякую!

 Доброго дня Юля. Ознайомившись з Вашою ситуацією і наскільки можливо зробити висновки по тих даних які ви навели на сайті ми не бачимо протипоказів до щеплень у Ваших дітей . Даний вид щеплень може бути проведений у нашій клініці після детального огляду дітей лікарем педіатром  . Питання запису на прийом та з приводу щеплень погоджуйте по тел.71-15-60.

02.11.2012, Оксана:
Добрий день!я два місяця тому зняла спіраль,у вересні в мене місячні були 27-го числа,зараз уже початок листопада а місячних немає,тест на вагітність негативний,затримка більше як 6 днів,що мені робити?Чи могла я завагітніти коли в мене була затримка тобто на протязі цих шести днів.дякую

 Доброго дня Оксано.  Хочемо націлити Вас на певні кроки які потрібно зробити в даній ситуації. Перший крок це тест на вагітність . Ви його зробили  і отримали негативний результат . Чутливість тесту є висока тому не має сумніву у його достовірності та у тому що Ви виконали  його правильно згідно інструкції. Думаємо що Вам потрібно провести ще один тест на вагітність  і в послідуючому звернутися до лікаря гінеколога та провести УЗД обстеження  органів малого тазу  з метою діагностики  розладу менструального циклу.

29.10.2012, Марія:
Добрий день чи впливає вага і вік на проведення операції на варикоз методом ендовенозної лазерної коагуляції? Дякую.

 Доброго дня, Марія! Для того щоб дати відповідь на запитання,  просимо написати Ваш ріст, вагу та вік. Якщо виконувались попередньо обстеження і проводилось лікування, також просимо написати.

28.10.2012, Мар'ян:
хочу звернутися до дієтолога,чи можливо це зробити у вас?

 Доброго дня, Мар'яне! Лікар-дієтолог в лікувально-діагностичному центрі прийом не проводить. 

28.10.2012, олег:
доброго дня!Скільки коштує зробити спермограму?Що для цього потрібно?

Доброго дня, Олеже! Контейнер Ви отримаєте на рецепції. Перед дослідженням необхідно утриматися від статевого життя протягом трьох діб, не вживати алкоголь і не курити. Виключити тепловий вплив на ділянку статевих органів протягом доби (не приймати ванну чи відвідувати сауну). Отримують сперму шляхом мастурбації в умовах клініки. Вартість аналізу становить 180 грн.

26.10.2012, Юлія:
доброго дня!мені 17 років, прошу дати відповідь на мої питання.1)я ще незаймана(так як притримуюсь дошлюбної чистоти) і ще не була на "повному" огляді у гінеколога, яким чином проводиться огляд у незайманих, а то розказують таке що всяке бажання перевіритись відпадає...2)у мене місячні ще з 13 років, все наче регулярно, тільки ось у деякі місяці буває так, що місячні закінчились, але пізніше(на другий день) виділяється рідина разом з кров"ю, моїм припущенням цього є часті нервування, скажіть будь ласка чи нормальним є це явище, і яка реакція повинна бути на подібні виділення...завчасно дякую за відповідь)

  Доброго дня, Юлія!  Відвідування гінеколога в перший раз рекомендується у віці 14-16 років . В ідеалі - до початку статевого життя. Гінекологічний огляд включає в себе  провірку процесу статевого дозрівання, виключення відхилень у розвитку внутрішніх статевих органів. Тому, якщо Ви незаймана - то у цьому випадку огляд в дзеркалах та бімануальний не проводяться, лікар тільки візьме мазок  з зовні і призначить УЗД органів малого тазу. Не варто чогось соромитися і боятися, Ви у лікаря-гінеколога не перша пацієнтка! Будьте готовою до того, що Вас запитають  про стан здоров'я, тривалість менструального циклу, перенесені захворювання та ін.                                                                                                                                                                                                                          А тепер, коротко розповімо про вагінальні виділення у різні періоди менструального циклу. Певної норми вагінальних виділень не існує – усе залежить від віку й фізіології жінки. Однак у деяких випадках є ознакою певних гінекологічних проблем і захворювань. Виділення представляють собою комбінацію слизового секрету залоз, розташованих у шийці матки, бактерій і клітин зі стінок піхви й каналу шийки матки. Виділення виконують відразу кілька функцій: служать для очищення, змащення, зволоження, захисту піхви від шкідливих бактерій і з’являються практично щодня. З виділеннями виходять усі відмерлі клітини зі стінок піхви. У цьому випадку рідина прозора або біляста, без неприємного запаху.  Кількість, колір і щільність міняються залежно від менструального циклу, стресу, сексуального пзбудження, приймання медичних препаратів, під час вагітності й годуванні грудьми. Усі ці зміни абсолютно нормальні. Під час періоду овуляції, приблизно за 14 днів до настання чергової менструації, кількість виділень збільшується приблизно в 30 разів, текстура стає більш в’язкою. До кінця менструального циклу стають щільніші, кількість зменшується. Після менструації протягом декількох днів виділення можуть бути темними або коричневими.   Отже, не тільки при появі будь-яких сумнівів про стан свого здоров'я, а й для планового огляду  радимо звертатись на прийом до лікаря-гінеколога без будь-яких насторожень! поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії