Запитай у лікаря

поставити запитання
12.11.2012, Олександра:
Скажіть будь ласка, скільки коштує лазерне лікування дисплазії шийки матки?

 Доброго дня Олександра. Лазерна вапоризація шийки матки у нашій клініці вартує 500 гривень.

12.11.2012, Петро:
Доброго дня ! Надіюсь на вашу допомогу ? Мені 29р Дуже часто болить в області серця , тисне, ниє ,аж ломить віддає в ліву руку та під лопатку . Інколи стає погано та болить голова в вісках . Все почалося ще в 26р після нападу в ночі (серцебиття,тиск 140/90) була швидка де заспокоїли та сказали від .Через два дні все повторилося , я звернувся в місцеву поліклініку , там призначили заспокійлеві ,панангін та поставили діагнос Вегетосудинна дистонія , на болі в серці говорили шоб не слухав пройде .Спустя місяця часу , знову була швидка , де була тахікардія з перебоями в серці та дуже сильна слабість .Перелякавшись наступного дня звернувся в обласний кардіодеспансер на обстеження,ставили холтер (без знін) робили ехо серця (пролабс 1с) ставили попередній діагноз КЛК . Так після лікарні мене щодня на продязі трьх місяців боліло в області серцята , переважно після 11год ранку до 18год . Так уже три роки звертаюсь до лікарів ( то дг нейроциркуляторна дистонія , то лікування в невропатолога , мовляв все від хребта ) Я уже не знаю що робити , стани мої продовжуються . Випив безліч лікарств , та потратив гроші . Лікарі до кого звертався мене не сприймають . Дякую!

 Доброго дня. Для уточнення діагнозу на призначення адекватного лікування, Вам необхідно звернутись на прийом до лікаря терапевта. Бажано мати з собою результа попередніх одстежень. Очевидно Вам необхідно додаткові обстеження та консультації. Будемо раді допомогти Вам.

12.11.2012, Роксолана:
Доброго дня )Скажіть будь ласка скільки у вас коштує кріодеструкція?

 Доброго дня Роксолана.У  нашій клініці проводиться кріодеструкція при різних видах хворіб.  Думаємо ,що Ви  мали на увазі кріодеструкцію шийки матки, як один з найбільш вживаних видів лікування при ерозії шийки матки . Дана процедура , якщо Ви пройшли всі необхідні обстеження у нас коштує 350 гр.

09.11.2012, Тамара:
У меня обнаружили инфекции: золотистый стафилокок и гарнднерелла. Гинеколог выписала: таблетки «Орципол», «Гропринозин», «Екобиол», свечи «Тержинан» и спринцевание раствором «Октенисепт». Как я ни стараюсь это сделать, спринцеватся у меня не получается. Можно ли заменить его обычным подмыванием, или вообще отказатся, учитывая, что все остальным предписанием я тщательно следую?

 Добрый день Тамара. Препарат Октенисепт производится в виде спея с вагинальным аппликатором. В Вашем случае он подходит  без разведения , петому мы рекомендуем не менять препарат назначенный доктором  а  поменять метод введения. Вагинальный аппликатор вводится во влагалище и производится 3 нажатия на поршень.

09.11.2012, Оля:
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, до якого лікаря слід звернутися: алерголога чи отоларинголога з підозрою на алергічний риніт у дитини 9 років.Нам видали направлення у вашу клініку здати аналіз крові на IgE. В першу чергу слід здати кров на цей аналіз, а вже потім звертатись на прийом до лікаря, чи навпаки: спершу- до лікаря, а потім здавати цей аналіз. Дякую !

 Доброго дня! Вам слід спочатку здати аналіз, а тоді вже з результатом звернутись до лікаря.

09.11.2012, Оля:
Доброго дня ! Мене цікавить питання хто з лікарів алергологів-педіатрів приймає у вашій клініці?

 Доброго дня!  В нашій клініці приймають: лікар-педіатр Кузенко Оксана Володимирівна з 16.00 до 19.00 та лікар-алерголог Малишок Ольга Володимирівна (понеділок, середа, четвер з 17.00 до  20.00). 

08.11.2012, Іра:
Доброго дня, скажіть будь-ласка яка імовірність того що при медикаметозному перериванні вагітності все пройде нормально ?

 Доброго дня Ірина. Лікар, який буде проводити медикаментозне переривання вагітності зобов’язаний ознайомити Вас пам’яткою  під розпис у якій є подано  до дрібниць усі можливі наслідки та ускладнення зв’язані з даною процедурою. Все залежить від терміну вагітності , дотримання чітко  методики переривання , послідуючого контролю. Зазвичай дана процедура при дотриманні всіх правил проходить без ускладнень.

08.11.2012, Володимир:
Доброго дня!Скільки коштує у Вас УЗД простати та яєчок?Чи роблять у суботу?Хто приймає з урологів та скільки коштує прийом

 Доброго дня! Вартість УЗД простати 85 грн. трансабдомінальну та 125 грн. ректальну. УЗД яєчок 110 грн. Працюємо в суботу. Прийом уролога коштує 100 грн., а також додаткова вартість обстежень. Приймає лікар Вінтонів О.Р.

08.11.2012, аноним:
Мене цікавить хто у Вас на прийомі з лікарів-венерологів ?

 Доброго дня! Прийом дерматовенеролога проводиться щоденно з 9.00 год. до 17.00 год. Приймають лікарі: Фіщук Віктор Олександрович, Бейлах Олег Володимирович та Вінтонів Олег Володимирович.

08.11.2012, lightman:
скажіть, будьласка, чи проводиться у посів виділень з уретри?

 В зв'язку з акредитацією, бак лабораторії тимчасово посів виділень з уретри не проводиться.поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії