Запитай у лікаря

поставити запитання
12.11.2012, Роксолана:
Доброго дня )Скажіть будь ласка скільки у вас коштує кріодеструкція?

 Доброго дня Роксолана.У  нашій клініці проводиться кріодеструкція при різних видах хворіб.  Думаємо ,що Ви  мали на увазі кріодеструкцію шийки матки, як один з найбільш вживаних видів лікування при ерозії шийки матки . Дана процедура , якщо Ви пройшли всі необхідні обстеження у нас коштує 350 гр.

09.11.2012, Тамара:
У меня обнаружили инфекции: золотистый стафилокок и гарнднерелла. Гинеколог выписала: таблетки «Орципол», «Гропринозин», «Екобиол», свечи «Тержинан» и спринцевание раствором «Октенисепт». Как я ни стараюсь это сделать, спринцеватся у меня не получается. Можно ли заменить его обычным подмыванием, или вообще отказатся, учитывая, что все остальным предписанием я тщательно следую?

 Добрый день Тамара. Препарат Октенисепт производится в виде спея с вагинальным аппликатором. В Вашем случае он подходит  без разведения , петому мы рекомендуем не менять препарат назначенный доктором  а  поменять метод введения. Вагинальный аппликатор вводится во влагалище и производится 3 нажатия на поршень.

09.11.2012, Оля:
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, до якого лікаря слід звернутися: алерголога чи отоларинголога з підозрою на алергічний риніт у дитини 9 років.Нам видали направлення у вашу клініку здати аналіз крові на IgE. В першу чергу слід здати кров на цей аналіз, а вже потім звертатись на прийом до лікаря, чи навпаки: спершу- до лікаря, а потім здавати цей аналіз. Дякую !

 Доброго дня! Вам слід спочатку здати аналіз, а тоді вже з результатом звернутись до лікаря.

09.11.2012, Оля:
Доброго дня ! Мене цікавить питання хто з лікарів алергологів-педіатрів приймає у вашій клініці?

 Доброго дня!  В нашій клініці приймають: лікар-педіатр Кузенко Оксана Володимирівна з 16.00 до 19.00 та лікар-алерголог Малишок Ольга Володимирівна (понеділок, середа, четвер з 17.00 до  20.00). 

08.11.2012, Іра:
Доброго дня, скажіть будь-ласка яка імовірність того що при медикаметозному перериванні вагітності все пройде нормально ?

 Доброго дня Ірина. Лікар, який буде проводити медикаментозне переривання вагітності зобов’язаний ознайомити Вас пам’яткою  під розпис у якій є подано  до дрібниць усі можливі наслідки та ускладнення зв’язані з даною процедурою. Все залежить від терміну вагітності , дотримання чітко  методики переривання , послідуючого контролю. Зазвичай дана процедура при дотриманні всіх правил проходить без ускладнень.

08.11.2012, Володимир:
Доброго дня!Скільки коштує у Вас УЗД простати та яєчок?Чи роблять у суботу?Хто приймає з урологів та скільки коштує прийом

 Доброго дня! Вартість УЗД простати 85 грн. трансабдомінальну та 125 грн. ректальну. УЗД яєчок 110 грн. Працюємо в суботу. Прийом уролога коштує 100 грн., а також додаткова вартість обстежень. Приймає лікар Вінтонів О.Р.

08.11.2012, аноним:
Мене цікавить хто у Вас на прийомі з лікарів-венерологів ?

 Доброго дня! Прийом дерматовенеролога проводиться щоденно з 9.00 год. до 17.00 год. Приймають лікарі: Фіщук Віктор Олександрович, Бейлах Олег Володимирович та Вінтонів Олег Володимирович.

08.11.2012, lightman:
скажіть, будьласка, чи проводиться у посів виділень з уретри?

 В зв'язку з акредитацією, бак лабораторії тимчасово посів виділень з уретри не проводиться.

07.11.2012, Ната:
Чи можна стати у вас на облік у вашого гінекрлога??? Скільки коштує прийом у лікаря-гінеколога?

 Доброго дня Ната. Якщо Ви маєте на увазі облік з приводу вагітності  то наша клініка оглядає вагітних жінок та веде супровід вагітних на різних термінах вагітності, консультує вагітних по направленнях з інших лікувальних закладів (генетичне консультування , УЗД) Але потрібно врахувати те що офіційний облік вагітних жінок  провадить державна система охорони здоров’я  , що зв’язано з видачею декретної відпустки та наявністю ліцензії на даний вид діяльності. В разі звичайного огляду гінеколога  то тут обмежень не має і ми проводимо даний вид діяльності . Первинний огляд гінеколога коштує 100 гр + кольпоскопія  та мазок на флору та цитологію.

07.11.2012, Наталія:
Я зараз вагітна приблизно 10 неділь.У мене загострилась молочниця.Виділяється таке як сир.Що мені робити??? Допоможіть будь ласка.

 Доброго дня Наталія. Ваша невпевненість у терміні вагітності навела нас на думку  ,що Ви ще не були у лікаря акушер –гінеколога  тому і звертаєтесь  про допомогу на сайті , бо зазвичай даний діагноз виставляють по результатах мазка на флору. Лікування до 12 тижнів обмежене в зв’язку з можливим негативним впливом на плід. Тому радимо Вам звернутися до лікаря  акушер –гінеколога  для визначення можливості призначення місцевої терапії та обстежень. Наголошуємо ,що до 12 тижнів вагітності необхідно провести огляд гінеколога. У нашій клініці прийом гінеколога починається з 8 години ранку .Закінчення роботи гінекологічної служби о 20 .00. Запис по телефону  71-15-60.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії