Запитай у лікаря

поставити запитання
30.11.2012, маряна:
у суботи ви теж працюєте??

 Добрий день! Поліклініка в суботу працює з 9.00год.  до 15.00год. В неділю в разі потреби за попереднім записом в адміністратора за погодженням з профільним спеціалістом, який Вам потрібен.

30.11.2012, Ірина:
Чи є у вас якийсь телефон до адміністрації для подання скарг на молодший медперсонал?

 Добрий день Ірина! номер телефону в адміністрацію 77-61-25. 

29.11.2012, Галя:
Скільки буде коштуватиме здати аналіз на torch-інфекції.

 Добрий день Галя! Здати аналіз на

TORCH Т-1 розгорнутий  (кров), (цитомегаловірус IgGIgM,  ПЛР CMV[ кров]; герпес генітальний IgGIgM,  червоничка IgG, IgM,

токсоплазма IgG, IgM, хламідія Ig G, IgM) – 590,00 грн. 

29.11.2012, Ірина:
Скільки коштує виклик гінеколога на дім?

 Добрий день Ірина! Дана послуга повинна бути узгодженна з адміністрацією поліклініки по телефону 71-15-60.

29.11.2012, оксана:
добрий день скыльки коштуе у вас оглад проктолога для жінки? у мене був анальний секс і у мене залишились неприємні відчуття у задньому проході порадьте що робити? можливо можна це якось знати у домашніх умовах?

 Доброго дня! Вартість огляду проктолога в клініці становить 100,00 грн. без лабораторних послуг.

27.11.2012, Олександра:
Доброго вечора, скажіть будь ласка, скільки у вашій клініці коштує кріодеструкція дисплазії ш/м?

 Доброго вечора Олександра. Лазерна вапоризація шийки матки у нашій клініці вартує 500 гривень.

27.11.2012, маряна:
скільки коштує обстежитися в гінеколога і в уролога??

 Доброго дня! Вартість прийому у гінеколога чи уролога становить 100 грн. В залежності від  діагнозу визначається попередня вартість обстеження.

27.11.2012, Марічка:
Моєму сину поставили діагноз гідроцефальний синдром, зараз ми проходимо курс лікування таблетками. поясніть мені , будь-ласка, чи це вилікується, які загрози можуть бути для життя моєї дитини?

 Добрий день. Лікування може стабілізувати стан та зупинити даний процес. Дитину повинен спостерігати лікар - нейрохірург та вирішувати подальшу тактику. Якщо не проводити лікування,то даний стан може призвести до інвалідизації.

27.11.2012, Ігор:
Шановний лікар, будь ласка поясніть, чому мені було на морозі важко зупинити кров з пальця (не великий поріз), а як зайшов в тепло без проблем зупинилась!

Добрий день! Всі чинники, які беруть участь у згортанні крові добре працюють при температурі тіла 36,6, а на холоді вони менше активні. Хоча при охолодженні перефиричні судини скорочуються і кровотеча з місця порізу зменшується, але кров рідша і кровотеча триває довше.

26.11.2012, Марія:
Доброго дня! Моїй дитині пішов 8 місяць, і в нього ще немає зубів, дитина погано стоїть на ногах, але вже майже сидить сама. кажуть що в такий час вже мають бути зуби.Скажіть, будь-ласка, чи це якась загроза здоровю, чи в такі терміни це ще не страшно?

 Добрий день. Формула прорізування зубів: n-4, де n - кількість місяців. Проте,у кожної дитини цей процес може проходити індивідуально. Стосовно того,що дитина не стоїть і не сидить,слід обов’язково звернутися до невролога.поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії