Запитай у лікаря

поставити запитання
26.11.2012, Наталя:
Доброго дня!Я одружена 1рік за цей час я не можу завагітніти.Ходила перевірятися сказали що в мене молочниця,лікувалась багатьма препаратами і безрезультатно.Можливо треба перевірити чоловіка?

 Доброго дня Наталя. Ми думаємо ,що потрібно обговорити проблему з своїм лікуючим лікарем. Зазвичай у нашій роботі при даній проблемі ми практикуємо спільне ведення подружньої пари.

23.11.2012, Наталія:
До якого періоду вагітності може статися викидень.А після скількох тижднів можна про це не турбуватись? Дякую за відповідь.

 Доброго дня Наталя.

По акушерських параметрах викидень може статися до 22 тижнів вагітності . Після 22 тижнів і до 36 тижнів вагітності можуть статися передчасні пологи. Найбільш вразливими періодами для викидня є  4-5 тижнів вагітності , 11-12 тижнів вагітності та 18 -21 тиждень.

23.11.2012, Ольга:
Скажіть будь ласка, скільки коштує у вашій клініці вакуум-аспірація? Дякую

 Доброго дня Ольга. Вакуум-аспірація порожнини матки в нашій клініці коштує 90 гривень, якщо дана процедура  не  зв’язана з перериванням вагітності. В разі вакум-регуляції менструального циклу дана процедура буде коштувати 350 гривень.

22.11.2012, Валя:
Скільки у Вас коштує медикаментозний аборт?

 Доброго дня Валя.Медикаментозне переривання вагітності в нашій клініці коштує  900 гривень.

20.11.2012, Олександра:
Скажіть будь ласка, чи можна лікувати лазером дисплазію ш/м, якщо аналіз на впч 16 позитивний? Лікування від впч вже пройшла.

 Доброго дня Олександра. Ми надіємося ,що ви знаходитеся під наглядом досвідчених лікарів та маєте певну довіру до тих методів лікування які пропонує  Вам  лікуючий лікар. Судячи з Вашого запитання  з Вами проводиться лікувальна робота в плані подолання папіломомовіруса людини 16 типу  і в планах лікування намічається використання деструктивного методу – лазеротерапії. Дана технологія лікування використовується і в нашій клініці. Одне що можливо ми  б порадили Вам  обговорити з лікуючим лікарем – яка була ефективність консервативного лікування папіломовіруса і чи він пролікований повністю ,після того приступити до лазеротерапії.

    

19.11.2012, леся:
скільки коштує у вас електроміографія

 Шановна Леся! В клініці це обстеження не проводиться, можна зробити електроміографію в дитячій обласній лікарні та обласній клінічній лікарні. Процедура коштує від 50 грн. в залежності від обєму обстежуваних м'язів. Для даного обстеження необхідно мати при собі направлення з попереднім діагнозом.

19.11.2012, Олександра:
Скажіть будь ласка, скільки у вашій поліклініці коштує лазерне лікування дисплазії шийки матки?

 Доброго дня Олександра. Лазерна вапоризація шийки матки у нашій клініці вартує 500 гривень.

15.11.2012, світлана:
Добрий день.Скажіть будь ласка скільки буде коштувати видалення родимки на обличчі лазером?

 Добрий день. Для видалення родинки потрібно провести дерматоскопію і здати аналізи крові, сечі та РМП. Після видалення родинки проводиться гістологічне дослідження. Вартість видалення родинки залежить від розміру і кількості елементів. Вартість видалення однієї родинки становить близько 500,00 грн.

15.11.2012, Маряна:
скажіть будь ласка..я вже 6 місяців неможу завагітніти.але місячні ідуть регулярно..що мені робити

 Доброго дня Маряна.Попробуємо розібратися у Вашій ситуації з тих даних які наведені у Ващому запитанні. Ми зрозуміли ,що з менструальним циклом , судячи по місячних у вас все в порядку. А от проблема очікуваної вагітності не завжди залежить від жінки а в даний час у більшості випадків залежить і від чоловіка. Тому потрібно  обом пройти комплексне обстеження  : жінці у гінеколога , чоловіка обстежити у уролога . Ми у нашій клініці практикуємо тільки спільне ведення подружньої пари з проблемами  неплідності.

13.11.2012, Зося:
я ходжу без шапки і дуде змерзла в голову...Тепер дуже болить голова маю температуру 36.9 що це можу бути допоможіть будь ласка!

Ви повинні знати, що на холоді виникає спазм судин головного мозку, що призводить до виникнення головних болів. Окрім того 75% тепла виходить через голову. Рекомендуємо Вам одягати головний убір, окрім того рекомендуємо Вам  обстежити судини головного мозку.  поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії