Запитай у лікаря

поставити запитання
19.12.2012, Маріанна:
У мого дяді страшні запої, порадьте якісь таблетки чи каплі, щоб можна це якось зупинити.Дякую!
Доброго дня. З цією проблемою варто звернутись в психо – неврологічний диспансер або до лікаря нарколога, оскільки лікування довготривале. В нашій клініці ми можемо тільки зняти алкогольну інтоксикацію.  
17.12.2012, Володимир:
добрий вечір.у мене коли мочився почала виходити речовина схожа на кефір.що це може бути.це проблема нирок чи якась інфекція?

 Добрий день. Наявність виділень з уретри найчастіше свідчить про інфекційне ураження сечостатевої системи, для виявлення якої потрібно провести комплекс обстежень. 

16.12.2012, наталя:
Скажіть будьласка скільки коштує прийом проктолога і лікування внутрішнього геморою?

Доброго дня Наталя. Прийом проктолога коштує 100 грн. Лікування призначається після огляду лікаря і визначення стадії захворювання.

 
15.12.2012, Ірина:
Доброго для. Скажіть будь ласка яким способом можна перервати вагітність на 7-8 тижні? Дякую

 Доброго дня  Ірина. У нашій клініці проводяться медикаментозні аборти до 49 днів з дня останніх місячних  . Ціна медикаментозного аборту 900 гр. 

10.12.2012, оля:
у моєї донечки виявили шуми в серці Що це може бути і які наслідки такої хвороби і що це таке може бути

 Слід провести ряд додаткових  методів обстеження ( ЕКГ, ЕХОКС) та звернутися до кардіолога.

10.12.2012, Христя:
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи роблять у вас скринінг вірус-папіломи. Скільки коштує?

 Доброго дня . У нашій клініці проводять  лабораторні  обстеження на всі види папіломи людини. Спектр обстежень досить обширний при даній інфекції .Ціни на всі обстеження вказані на нашому  сайті  в розділі  прайс-лист.

09.12.2012, Ірина:
до якого терміну вагітності можна зробити медикаментозний аборт? і скільки це коштує?

 Доброго дня  Ірина. У нашій клініці проводяться медикаментозні аборти до 49 днів з дня останніх місячних  . Ціна медикаментозного аборту 900 гр. 

09.12.2012, олена:
добрий вечір у вас проводять таку процедуру гастрошунтірованіе якщо так яка ціна

 Добрий день Олена! В клініці не проводять процедуру гастрошунтування.

09.12.2012, Jkmuf:
Доброго дня. У мене затримка місячних уже 2 тиждні, тест негативний. Мені спочатку потрібно на прийом до гінеколога, чи на УЗД

 Доброго дня. Ми радимо звернутися до гінеколога і вирішити з спеціалістом всі подальші дії при даних симптомах.

06.12.2012, Микола:
Скажіть будь ласка чи можна у Вашій клініці видалити гранули фордайса, які знаходяться на мошонці?

 Доброго дня Микола. У нашій клініці проводяться оперативні втручання  по видаленню гранул Фордайса . Вам потрібно звернутися до уролога . Графік роботи  з 15 .00  до 19 .00 з понеділка по п’ятницю  , у суботу з 9.00 до  15.00.Телефон для запису на прийом 71-15-60.поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії