Запитай у лікаря

поставити запитання
05.12.2012, Alex:
яка ціна аборту?

 Доброго дня. У нашій клініці на даний момент діють слідуючі ціни на переривання вагітності , медикаментозне переривання – 900 гривень. Артифіційний аборт коштує в залежності від терміну переривання з 750 до 1200 гривень.

05.12.2012, Вікторія:
Скажіть будь ласка чи можна у вас видалити бородавки з підборіддя, і скільки це коштуватиме?

 Доброго дня ! Так ми проводимо видалення бородавок з підборіддя . Вартість втручання визначається індивідуально і залежить від кількості та розміру утворень. 

05.12.2012, Ігор:
Доброго дня Скажіть, ви лікуєте фімоз(принаймі я би хотів переконатись що його нема) і чи робите пластику статевого члену. Дякую

 Доброго дня Ігоре ! Так ми проводимо лікування фімозу і пластику статевого члена. Для того , щоб переконатись чи є фімоз , чи нема – треба звернутись на прийом до лікаря . Вартість консультації становить 100 грн.

04.12.2012, маряна:
ну як же працюють у суботу..як я приїжала в клініку а мені сказали що ніхто у суботу непрацює...і як зрозуміти що ви пишете працюєте..а мені сказали навпаки...

 Добрий день Мар'яна! Поліклініка праціє з понеділка по п'ятницю з 7.30.год. до 20.00 год. в суботу з 9.00 год. по 15.00 год.в неділлю - вихідний. Номер телефону адміністрації 77-61-25. 

02.12.2012, Христина:
Добрий вечір!мене цікавить яка підготовка до здачі аналізу на гормональне дзеркало і в який час ви їх приймаєте?

 Доброго дня Христино. Здача аналізів на гормональне дзеркало   проводиться в кілька етапів які включають здачу  мазків з піхви в різні фази менструального циклу . Особливої підготовки не потребує. Прийом проводиться з 8 .00 до 20.00. Широко в даний час практикується здача крові з вени на гормони в різні фази менструального циклу .Здача крові  зранку  натще по направленню лікаря.

02.12.2012, Катерина:
Добрий вечір. Скажіть, будь ласка, чи можна парапроктит зробити лазерною хірургією, якщо в мене був енцифоліт? Мені вже робили парапроктит 5 місяців тому, але він не заживає і тому сказали робити операцію повторно.

 Доброго дня! Так парапроктит можна лікувати методом лазерної хірургії. Для визначення можливості проведення оперативного втручання Вам потрібно звернутися до нашого лікаря- проктолога.

01.12.2012, Світлана:
продіагнозуйте будь-ласка:втрата ваги,втома,,немає апетиту,спухлий язик,а на язиці якась язвочка(збоку),я закордоном і немаю можливості нормально обстежетись,дуже дорого,тільки там зробила аналізи крові,якщо ви дасте свій емеіл,то я зможу вислати. Дякую.

 Доброго дня Світлана !  Дані скарги можуть бути симптомами різноманітних захворювань і по аналізах крові не завжди можна поставити діагноз. Рекомендуємо Вам звернутися до лікаря.

 

01.12.2012, тароа:
а для чого у вас пише що ви працюєте у суботу і неділю..якщо це неправда...я з калуша їхала і дурно...це теж гроші коштує.

 Добрий день! В суботу клініка працює з 9.00 год. до 15.00 год. В неділю за попереднім записом по погодженню з профільним спеціалістом та адміністратором.

30.11.2012, маряна:
у суботи ви теж працюєте??

 Добрий день! Поліклініка в суботу працює з 9.00год.  до 15.00год. В неділю в разі потреби за попереднім записом в адміністратора за погодженням з профільним спеціалістом, який Вам потрібен.

30.11.2012, Ірина:
Чи є у вас якийсь телефон до адміністрації для подання скарг на молодший медперсонал?

 Добрий день Ірина! номер телефону в адміністрацію 77-61-25. поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії