Запитай у лікаря

поставити запитання
28.12.2012, Володимир:
Дякую за відповідь,але мене цікавлять саме прізвища лікарів.

Лікарі УЗД –  Оленчук Віра Петрівна та Хомут Лілія Володимирівна.

27.12.2012, Женя:
Добрий день!Скажіть будь-ласка яка ціна обстеження,у мамолога і гінеколога і коли можна прийти?

Доброго дня Женя. Обстеження  та огляд гінеколога у нашій клініці вартує 270 гр.У дану поглугу  входить  огляд гінеколога , мазок на флору,мазок на цитологію, кольпоскопія. На час св’ят з 20.12.12 до 20.01.13р.  у нас існує 10% знижка на послуги.Консультація мамолога  на даний момент не проводиться.

 

27.12.2012, Володимир:
Добрий день!Хто з лікарів проводить у Вас УЗД яєчок з доплером ,яка ціна і за яким графіком.

Доброго дня Володимире. Усі лікарі Узд діагностики які працюють у клініці проводять вид дослідження  який Ви вказали. Ціна дослідження 110 гр. Графік Роботи з 8.00 до 19.00 у  робочі дні. У суботу  з 9.00 до 15.00.

27.12.2012, Ірина:
Доброго дня!Скажіть будь ласка при лазерному лікування розтяжок,який апарат використовується у Вашій клініці? Дякую!

Доброго дня Ірина . У нашій клініці проводиться лікування лазером розтяжок. Ми використовуємо апарат «Лазер-Хірург».

25.12.2012, олег:
Добрий день.Підкажіть будь-ласка яка ціна лікування фімозу обріанням? А яка операцією Шлоффера? Заздалегідь дякую,для мене це дуже важливо.

Доброго дня  Олеже.У нашій клініці проводяться оперативні втручання  по профілю який Ви вказали у запитанні у любих модифікаціях , так як  у клініці працюють досвідчені спеціалісти . Ціна даних операцій  650 гр.

25.12.2012, оксана:
добрий день скажіть будь ласка у мене були тяжкі роди мене різали і тепер мені тяжко ходити по тяжкому в туалет з чим це звязано це ше шви болять

Доброго дня ОКСАНА. У багатьох жінок після пологів виникають вищезгадані проблеми і це зачасту пов’язано з фізіологічними змінами в організмі після пологів . Організм потребує більшої кількості рідини , бо іде процес лактації і організм тратить більше рідини на утворення молока  . Тому природно є потреба в споживанні більшої кількості рідини у різних видах ( соки, молоко,вода). Це у свою чергу приведе  до попадання більшої кількості рідини в кишківнику та розрідження вмісту . Також бажано прийняти курс препаратів по відновленню флори кишківника  - капсули Йогурт. При болях в прямій кишці  є потреба в огляді лікаря тому, що  після ушивання  рани на промежині може розпочатися запалення , утворитися  гематома.

24.12.2012, Катерина:
Доброго дня! Скільки коштує консультація окуліста у вашій клініці?

Доброго дня. Прийом офтальмолога проводиться за адресою вул.Грюнвальдська, 4А "Аптека №1". Вартість 60,00 грн.

21.12.2012, Ірина:
Скажіть будь-ласка,чому на реєстратурі до мене дуже часто відбувається то хамське, то ігнорувальне відношення (говорять з подругами по телефону по 10 хв,а потім лагідно питаються "Що ви хотіли?"),перед тим як я хочу потрапити на прийом до спеціаліста? Реєстратори свого часу не вивчали у спецзакладах предмет лікувальної етики?

 Добрий день Ірина! номер телефону в адміністрацію 77-61-25, 77-61-26 

20.12.2012, Вікторія:
Доброго дня, у мене після родів (2 місяці пройшло) почали сильно затерпати руки або деколи пальці, переважно вночі, і так сильно, що не відчуваю рук. Підскажіть будь-ласка з чим це звязано, і до якого спеціаліста звернутись.
Шановна Вікторія. Вам обов’язково потрібно звернутися до лікаря – невропатолога, вартість консультації 200 грн.
20.12.2012, наталія:
скільки коштує переривання вагітності і скільки це займе часу?

 Доброго дня. У нашій клініці на даний момент діють слідуючі ціни на переривання вагітності , медикаментозне переривання – 900 гривень. Артифіційний аборт коштує в залежності від терміну переривання з 750 до 1200 гривень.поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії